|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 9:42:58   
matejchi
Sem že nazaj iz upravne enote,... Maruši sem dala naredit OI in sem skoraj dol padla kako tehnika napreduje.. slikco je samo poskenirala in mi jo vrnila, podpisala sem se kot pri oni tabli riši briši za otroke.. in to je to. Sem na koncu vprašala, če se od doma še ne da naročit.. glede na tehniko.

Anita zbudi Zojo, gremo na luft, jutri vprašanje kakšno bo vreme.. user posted image


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 9:53:28   
matejchi
 BASEN

Na drevesu sedi črviček in gleda jabolko, kako raste. Misli si:

Aha, bom počakal še kakšno urico, da bo jabolko bolj dozorelo, potem
pa ga bom začel grizljati in bom sit.

Eno vejo višje, vrabec opazuje črvička in si misli:

Aha, črviček bo počakal, da jabolko malo dozori, da ga bo začel
grizljati, jaz bom pa počakal, da črviček to res naredi in potem se bo
tudi on malo zredil, jaz ga bom pa pohrustal.

Še eno vejo višje, vse to opazuje muca. Misli si:

Aha, črviček bo počakal, da jabolko malo dozori, da ga bo začel
grizljati, ptiček čaka, da se bo črviček malo zredil, ko bo pojedel
jabolko, jaz bom pa počakala, da ptiček poje črvička in potem bom jaz
pojedla ptička.

Tako so vsi čakali in čakali, nakar je začel padati dež. Dež pada in
pada in muci je spodrsnilo in je padla direktno v lužo pod drevesom.
Veste, kakšen je nauk te basni?

Daljša je predigra, bolj mokra je muca!

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 10:04:45   
matejchi
http://govori.se/video/murko-prepir/



< Sporočilo je popravil matejchi -- 4.11.2008 10:06:54 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 10:07:34   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Sem že nazaj iz upravne enote,... Maruši sem dala naredit OI in sem skoraj dol padla kako tehnika napreduje.. slikco je samo poskenirala in mi jo vrnila, podpisala sem se kot pri oni tabli riši briši za otroke.. in to je to. Sem na koncu vprašala, če se od doma še ne da naročit.. glede na tehniko.

Anita zbudi Zojo, gremo na luft, jutri vprašanje kakšno bo vreme.. user posted image



samo nafutram jo pa šibneve vn, ti pa le pridi do naju

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 10:13:46   
alenka l
Hej mamice!

Da ne boste samo doma, ko bo padal dez te dniuser posted image - odkrila sem KINODVOR in njihovo ponudbo za starse z dojencki. Vsako prvo sredo v mesecu ob 13.uri imajo projekcije celovecernih filmov. In ravno jutri se splaca ogledat Tezko je biti fin s pristnim bosanskim humorjem. Najboljse je to, da lahko gremo v kino vsi trije, saj je dvorana malce osvetljenauser posted image Se vidmo!

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 10:13:48   
Ryssa
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Ryssa a ti teknejo alge?


Teknejo, teknejo user posted image user posted image

So me izbrali v nagradni igri, sem dobila en paketek algee, pa naj bi tu pa tam napisala na forum če so kake spremembe itd.

Lan je danes spal od ca 20.30 oz 21h do pol petih pa bi verjetno še dlje, sam gre user posted image na živce cmokanje user posted image in je kar vstal in mu dal flaško. Jaz sem šla pa istočasno pumpat. Je fajn ker ga ponoči user posted image hrani, jaz pa lahko tačas pumpam, mi kr prihrani nekaj minut spanja. Je res vredu za take stvari, tudi previt mu ga ni problem, ponavadi itak natrofi takrat ko je pokakan user posted image
Saj res, ko smo že pri kakanju, a vaši zdej normalno kakajo, vsak dan?
Lan še vedno ne, včasih vsak drug dan, včasih pet dni nič.... V glavnem, izredno malo kaka. Pa ima kapljice biogaia, pije domač čajek iz janeža in drugih začimb... Občasno mu moram dodat malo AM ker veliko jé, pa sem še to mleko menjala, iz novalaca na milumil, pa ni sprememb user posted image Pa napenja se izredno ko kaka, pa kak dan prej smrdljivo prdi user posted image Ampak res smrdljivo. Se to pri vaših tudi dogaja?

Mah, škoda da je srečanje tak daleč user posted image
Gajka jaz bi bila za srečanje v CE samo dopoldne med tednom ne bom mogla, ker nimam avta. Za mene je varianta samo popoldan med tednom ali pa vikend, samo vem da večini tako ne odgovarja.

cebrca jaz še nisem dobila user posted image pa na polno dojim oz.črpam user posted image

Zoja miša hitro nesi vlogo, da ne boš brez ostala. Je škoda kaj državi puščat. Jaz sem vlogo oddala v začetku septembra pa bom šele ta mesec dobila. So počasni za znoret. V kengurujčku pa jaz Lana nosim obrnjenega k sebi, od sebe imaš lahko obrnjenega šele od 4.meseca dalje. Se ponavadi začne bunit ko ga dam notri, tak da moram hitro od doma, ko hodim je ok, lepo zaspi, če se pa slučajno ustavim pa že začne migat in sitnarit, tak da moram biti skoz v gibanju.

Že sitnari, samo 45 minut je spal, zgleda da ga spet vreme daje user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 10:22:42   
Carol11
Dobro jutro!
Za nekatere ze dober dan verjetno, me sva sele pred kratkim prilezle iz posteljeuser posted image . Sva pravi zaspankiuser posted image , ponoci enkrat jemo, potem se zgodaj zjutraj nato oddremava se eno kiticouser posted image .
Je kar trajalo, da sem praznike in vcerajsnji dan prebrala.
Zoja Miša: sva res blizuuser posted image , se bova lahko zmenili za kak sprehoduser posted image .
Glede otroskega dodatka, midva sva ze dobila odlocbo 19 eur, pa si sploh nisva mislila, da bova kaj dobila.
Telovadba za mamice in dojenčke: Glede te bodybilderke, najbrz je to Andreja Semolic. Jaz sem narocila njeno knjigo prejsnji teden Igriva vadba za dojencka. Super knjiga, veliko je povdarka na handlingu, pa kako lahko telovadis z dojenckom, kaj smes,kaj ne smes... ce katero zanima je tu link, kjer je mozno malo prelistati knjigo:http://www.zdravo-gibanje.si/index.php?id=knjige_DVD
Ali katera kaj razmislja, da bi sla na telovadbo z user posted image , oz ima katera ze kaksne izkusnje. Jaz sem se ze prijavila na sledeco http://www.napovednik.com/dogodek81193_vadba_za_mamice_z_dojencki_zavod_tamala samo se ne vem ali bo izvajana v Domzalah (odvisno od prijav), drugace pa bom sla v Ljubljano.
Vozickanje pozimi: jaz imam mali problem. Kosara na vozicku bo Hani premajhna v roku enega meseca. Kdaj lahko otrocka zacenemo voziti v sportnem delu,ki ima malce naklona. Mislim, da Anita ti uporabljas sportni del in sta nekako zravnala lezisce??

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 10:23:31   
Carol11
nekako mi je uspelo raztegnit forum po dolziniuser posted image

(odgovor članu Carol11)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 10:27:46   
matejchi
Anita na katerem ovinku?

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Carol11)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 10:31:24   
tatly
a ni otroski dodatek isto kot otroski?

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 10:35:45   
Carol11
Tudi mi imamo probleme z kakanjem, Hana ze kak mesec kaka vsak drugi dan, danes pa je ze tretji dan in ne duha ne sluha o kakanjuuser posted image . Pa prdi tudi zelo smrdece in zelo pogosto. Tudi jaz ji dajem kapljice Biogaia vsak drugi dan po 3 kapljice, zdaj pa ji bom zacela ponovno dajati vsak dan, upam da bo pomagalo.
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

Saj res, ko smo že pri kakanju, a vaši zdej normalno kakajo, vsak dan?
Lan še vedno ne, včasih vsak drug dan, včasih pet dni nič.... V glavnem, izredno malo kaka. Pa ima kapljice biogaia, pije domač čajek iz janeža in drugih začimb... Občasno mu moram dodat malo AM ker veliko jé, pa sem še to mleko menjala, iz novalaca na milumil, pa ni sprememb user posted image Pa napenja se izredno ko kaka, pa kak dan prej smrdljivo prdi user posted image Ampak res smrdljivo. Se to pri vaših tudi dogaja?

Mah, škoda da je srečanje tak daleč user posted image
Gajka jaz bi bila za srečanje v CE samo dopoldne med tednom ne bom mogla, ker nimam avta. Za mene je varianta samo popoldan med tednom ali pa vikend, samo vem da večini tako ne odgovarja.

cebrca jaz še nisem dobila user posted image pa na polno dojim oz.črpam user posted image

Zoja miša hitro nesi vlogo, da ne boš brez ostala. Je škoda kaj državi puščat. Jaz sem vlogo oddala v začetku septembra pa bom šele ta mesec dobila. So počasni za znoret. V kengurujčku pa jaz Lana nosim obrnjenega k sebi, od sebe imaš lahko obrnjenega šele od 4.meseca dalje. Se ponavadi začne bunit ko ga dam notri, tak da moram hitro od doma, ko hodim je ok, lepo zaspi, če se pa slučajno ustavim pa že začne migat in sitnarit, tak da moram biti skoz v gibanju.

Že sitnari, samo 45 minut je spal, zgleda da ga spet vreme daje user posted image


(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 10:43:37   
bambi14
Dan,

spali od 22-8.30, saj ne morem verjet, ampak potem je taka lakota....joj če ni takoj joška user posted image user posted image user posted image .
Jaz jo nosim v kengurujčku obrnjeno naprej, ker že gleda okolico in potem je tiho in se čudi,...v nedeljo smo bli vsi 3 celo na bolšjem sejmu in je blo super. Nosil pa jo je ponosni očka( se mu zdi tak fajn in je ponosen na svojo malo user posted image ).user posted image

Srečanje: Celje- sem za

Telovadbo sem tudi jaz že vidla in se mi zdi cool ampak ne bi upala vsega izvajat,sem pa med tistimi, ki bojo kaj v blažji obliki sprobali(sem sama v osnovni šoli trenirala gimnastiko in ko to delaš dnevno ti je to normalno- drugi pa se čudijouser posted image ).

cebrca- jaz polno dojim in še teta iz Krvavca ni prišla in upam, da še ne bo.

tajkaz- za razgovor user posted image user posted image user posted image
sayuri- vedno lepše je in manj utrujajoče- superuser posted image

Nič grem se vičit,...saj ja šit user posted image četrtek je izpit jaz pa visim tu gor in ne morem brez vas. Ajd, naj me kera brcne nekam.user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 10:59:52   
tatly
ej ce nebom jaz znorela,,,,,zdaj me je tasca klicala in rekla joj sem gledala od natase slike(svakinje moje)in je cist ista kot onauser posted image user posted image user posted image pa sma prejsnjic gledla z mojim moje slike ko sem bla tak majhna pa se je nama obema zdelo da sma isti ...a ne tasca pa samo kak je natasi podobna ,pa kak ma to pa ono po njen,pa samo njej se smeji,pa samo dejanu je podobna(to je moj)meni pa nicuser posted image user posted image user posted image kot da nebi bla njena mama ,,,po resnici povedano mi gre zdaj fulll na jok najrajsi bi jo nekam poslala

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 11:18:05   
sandra123

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz
Sandra123 user posted image user posted image za spanje. tina se bo pa tudi unesla. A ste bili kaj na pokopališču kjer je stric Slavko pokopan? Mi nismo bili, je bila Eva tečna. To je ponavadi edini dan v letu ko Romano in Vojkota vidim, no, letos jih pa nisem.

Tejkaz...ja, smo bili na pokopališču...je moja mami pokopana na kontra strani od tvojega strica user posted image ...Ampak smo šli šele proti večeru, ker je vedno takšna gužva tam, pa mi ni bilo do tega, da vsi okupirajo moji 2 princeski v vozičku...Sem pa mislila nate in upala, da te mogoče srečamuser posted image ...
Pa dobro se zmeni na razgovoru za službo user posted image - bom držala pesti user posted image



_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 11:23:36   
sandra123
Tatlyuser posted image user posted image user posted image , pa ne sekiraj se, saj veš...tašče user posted image user posted image user posted image user posted image ...Sicer pa...otrok je najbolj podoben samemu sebi, pri tako majhnih sploh nima smisla debatirat, komu je podoben...čeprav jaz opažam, da je naša Taja čista kopija Tine, ko je bila majhna, s to razliko, da je bila Tina temna z modrimi očmi, Taja je pa blond z modrimi očmiuser posted image ...naša Teja je pa čist kontra...temnolaska z rjavimi očmiuser posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 11:28:23   
anaya
tatly: ma ne se jezit glede tega, to ti ne sme prit do živegauser posted image user posted image user posted image . Pri nas je tut tak, njegovi sorodniki skoz govorijo da je izrezana ati, moji da je meni podobna.... v bistvu je pa čist svoja.... pa hvala bogu da je tako. pri enem ušesu noter pri drugem pa ven pa je.

ceberca: jaz sploh ne dojim pa še ni ne duha ne sluha o user posted image . Al mam srečo al pa je kaj narobe... se zmeraj namreč nisem bla pri G po porodu, sem je med nosečnostjo mela preveč pa sploh nimam želje poklicat.... pa bo treba... danes se bom opogumla verjetno....če ne bom spet pozablauser posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 11:30:33   
anaya
Aja pa al sem kaj pobrklala pa spregledala, pa pomešala al je pa res da je od Sandre123 mož fotograf pa mislim da še edino ona ni pokazala svojih zakladkovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 11:39:11   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Aja pa al sem kaj pobrklala pa spregledala, pa pomešala al je pa res da je od Sandre123 mož fotograf pa mislim da še edino ona ni pokazala svojih zakladkovuser posted image user posted image user posted image


Nisi nič zamešala. res je fotograf, pa slikic tudi ni od nikoder. user posted image  Sandra v akcijo s slikanjem. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 11:40:33   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Jaz imam pa danes razgovor za službo. Še vedno ne vem ali mi bodo podaljšali ali ne, pa sem včeraj malo brskala in opazila, da naši sosedi iščejo eno računovodkinjo. jaz sem preko študenta en čas delala v enem računovodskem servisu. Pa sem za foro napisala en mail, in razložila da bi rada delala, vendar mi porodniška poteče šele 21.julija blablabla. Pa so me že včeraj klicali, danes pa še enkrat če lahko pridem okoli 12ih k njim.  Jaša gre z mano user posted image


Tejka dobro opravi na razgovori. Ti si pa res brzinska. najprej stanovanje na hitro, zdej še službica mogoče,.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 11:40:36   
sayuri
cebrca jst tud še nimam M, pa dojim na polno user posted image  Čimdlje sem brez, tembolje bo user posted image
anita  aaaaaa, ne bi šla še enkrat čez vso tole nosečnost user posted image user posted image user posted image . Tko da naj še kakšna druga preiskusi postelje v porodnišnici user posted image user posted image user posted image

tatly ne sekiraj se glede podobnosti. Stella ima nekaj tvojega, nekaj pa moževga. Je kombinacija vaju dveh. Seveda pa sorodniki vidijo tisto, kar hočjo videti.user posted image
sandra, vi imate pa pra vse tri variante domauser posted image . Prav zanimivo. Bodo imeli fantje kaj izbirat user posted image
tejkaz fajn opravi na razgovoru.user posted image

Zoja, kar daj vlogo za otroški dodatek. Čepra tko malo dajo, če sta oba zaposlena user posted image . Mi smo imeli okrog 20€, ko je bil samo Filip. Zdaj pri treh otrocih dobimo pa malo čez 100€.

Ryssa pri nas kakata včsih na dva dni, včasih vsak dan...

Carol, ful imaš lepo slikco v avatarju...tko lepe žive barve user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 11:47:32   
tatly
pa saj vem da je fulll mojemu podobna ampak ona mi najeda zivce odkar se je moja pupa narodila .....samo ona isce podobnosti v njih kao da jaz ji nisem nic pa moja familija...grrrrrrrr...saj vem da je svoja in edinstvenauser posted image user posted image saj se mojemu gre to na zivce da mi to nonstop govori zdaj pa ji je te le nekaj rekel....grrrrr...se zdaj me jeza drzi...gremo na pivo?
vsem hvala za lepe besede ampak me je res svadla


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 11:53:07   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

user posted image od Neže pa mislim da ima LJ vrh glave že



TOČNO! In celo v Šiški dela. Niti vprašala ga ne bom, ker vem, da je čez luno vesel, ko LJ ne vidi user posted image  
Na srečanje bom itak sama s tamalo prišla, ker moj ne verjame v forum user posted image  Ima vedno nekaj za rečt kadar hitro gor skočim user posted image   Ko ga ni..... Alida tipka user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 12:24:22   
Neža7
 peg perego Prima pappa dinner. user posted image
za tiste kar nimajo še stolček za hranjenje..... sem pravkar videla v TUŠ katalog takega prek Baby tuš klub za 99,00 evro (drugač je 139,00)

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 12:26:07   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Aja pa al sem kaj pobrklala pa spregledala, pa pomešala al je pa res da je od Sandre123 mož fotograf pa mislim da še edino ona ni pokazala svojih zakladkovuser posted image user posted image user posted image


Nisi nič zamešala. res je fotograf, pa slikic tudi ni od nikoder. user posted image  Sandra v akcijo s slikanjem. user posted image


mogoče jih pa ne želi javno izpostavljati,....samo predvidevam,ker jaz tudi sam tamale pokažem,da bi pa sebe tle gor obešala mi pa tud ni,nisem glih fotogenična in posledično tudi nisem na skoraj nobeni sliki

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 12:26:13   
tejkaz
Nič ne bo s službo. Saj sem vedela, vendar sem vsaj poskusila.

Oni bi rabili nekoga, ki bi od 1.1.2009 delal za 4 ure na dan, od 1.4. pa za 8 ur na dan. Jaz pač želim izkoristit porodniško in biti s svojim lumpom, ki je btw. danes zelo slabe volje. Če bi pa lahko šla delat, bi me pa takoj vzeli.

Hvala vsem za lepe želje.

Sandra, mi smo cel dan nameravali, da bomo šli, vendar je eva imela tisti dan zelo slab. Prejšnjo noč ni spala in nismo mogli s takšno naokrog.

Ryssa, naš mulček zdaj že dva dni kaka zelo smrdeče. Kar malo kislo. Drugače kaka enkrat na tri dni če je sreča, včeraj je pa trikrat kakal, danes pa ž spet trikrat. Pa nisem nič takšnega jedla.

Eh, tatly, nič se ne sekirat. meni vsi govorijo da je Eva meni podobna, ker je bolj buckasta, Jaša je pa mojmu, ker je bolj suhcen. Pa sem se od začetka sekirala, zdaj se pa ne več. Saj ko bom nehala dojit, bom tudi jaz shujšala na anoreksične mere 90-60-90.




_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?