|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:17:06   
anita goitan
naty po komu maš ti tako pridna wtroka??user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:17:09   
sayuri
naty tkole že Jošt zleze iz ležalnikauser posted image  Bo treba že pripet, a ne?

Jst sm pa nagrado dobila v tej igri Naš album - za Corso.user posted image
Nekaj za v Atlantis, sam še ne vem, kajuser posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:17:39   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

naty po komu maš ti tako pridna wtroka??user posted image


mami je pridna user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:25:30   
tatly
ej punce kaj ce je lahko kaj nartobe ce das otrocku cokolado 2 krat za polizat?tlko da malo okusi se kaj drugo

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:28:06   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ej punce kaj ce je lahko kaj nartobe ce das otrocku cokolado 2 krat za polizat?tlko da malo okusi se kaj drugo


user posted image user posted image

A ne bi raje čez dva meseca poskusila z zelenjavco najprej?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:29:18   
betty
glede srecanja v petek - zal ne morem. nimam svoega prevoza, mozek je v sluzbi... Mi bo pa kr malo zal, da vas z Rokom ne bova mogla videt. uzivjate!!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:29:23   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

naty po komu maš ti tako pridna wtroka??user posted image


mami je pridna user posted image


Se podpišem.

Je pa zelo spreten Jošt.

Pri nas dežuje user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:29:29   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ej punce kaj ce je lahko kaj nartobe ce das otrocku cokolado 2 krat za polizat?tlko da malo okusi se kaj drugo


user posted image user posted image user posted image user posted image  Ojej tatly, raje ne.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:31:27   
sayuri
Ko smo ravno pri drugi hrani. Povejte, s čim boste začele uvajanje? Mene najprej mikajo mlečne kašice.user posted image Pri Filipu sem pa najprej s korenčkom začela. user posted image  NAša dva bosta čez en teden 4 mesece stara in naslednji teden začnemo z žlico jest user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:31:53   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ej punce kaj ce je lahko kaj nartobe ce das otrocku cokolado 2 krat za polizat?tlko da malo okusi se kaj drugo


Moja je tudi čokolado poskusila par tednov nazaj in ni bilo nič.
Moja sestra je pri 8t (malo) sladoled polizala in tudi ni bilo nič

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:32:55   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ej punce kaj ce je lahko kaj nartobe ce das otrocku cokolado 2 krat za polizat?tlko da malo okusi se kaj drugo


user posted image user posted image

A ne bi raje čez dva meseca poskusila z zelenjavco najprej?



user posted image user posted image  sem vedela, da bo tatly hitro skočila user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:33:16   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Ko smo ravno pri drugi hrani. Povejte, s čim boste začele uvajanje? Mene najprej mikajo mlečne kašice.user posted image Pri Filipu sem pa najprej s korenčkom začela. user posted image  NAša dva bosta čez en teden 4 mesece stara in naslednji teden začnemo z žlico jest user posted image user posted image user posted image


Me bomo s kračo začele user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:33:48   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

naty po komu maš ti tako pridna wtroka??user posted image


mami je pridna user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

Sayuri se strinjam. user posted image  Ma saj je ati tudi priden. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:34:28   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

naty po komu maš ti tako pridna wtroka??user posted image


mami je pridna user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

Sayuri se strinjam. user posted image  Ma saj je ati tudi priden. user posted image


Vi ste vsi pridniuser posted image user posted image user posted image user posted image , no zdej tud Zoja nina, je pridna tud po mamiuser posted image ,no in po atiju in po noni, in po...user posted image

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 4.11.2008 14:35:18 >

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:34:52   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

NAša dva bosta čez en teden 4 mesece stara in naslednji teden začnemo z žlico jest user posted image user posted image user posted image



Jaz tudi komaj čakam user posted image user posted image user posted image  Za 4. mes bo lahko imela mlečno kašo, ko mi2 pojeva njeno tortico user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:35:47   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Ko smo ravno pri drugi hrani. Povejte, s čim boste začele uvajanje? Mene najprej mikajo mlečne kašice.user posted image Pri Filipu sem pa najprej s korenčkom začela. user posted image  NAša dva bosta čez en teden 4 mesece stara in naslednji teden začnemo z žlico jest user posted image user posted image user posted image


Me bomo s kračo začele user posted image user posted image user posted image



Riževa kašica, pri Nejcu sem tudi banana-jabolko, pa še korenček. Te stvari so bile prve. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:37:41   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ej punce kaj ce je lahko kaj nartobe ce das otrocku cokolado 2 krat za polizat?tlko da malo okusi se kaj drugo


user posted image user posted image

A ne bi raje čez dva meseca poskusila z zelenjavco najprej?



user posted image user posted image  sem vedela, da bo tatly hitro skočila user posted image user posted image


Tejka, ne tatly. Ok, bom drugič tiho. Čokolada je alergena, zato.

sayuri jaz bom tudi verjetno začela s kakšnimi mlečnimi kašicami in potem z zelenjavo. Ampak se mi še nikamor ne mudi. Dokler mu samo dojenje zadoša, bova ostala samo pri tem.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:38:24   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ej punce kaj ce je lahko kaj nartobe ce das otrocku cokolado 2 krat za polizat?tlko da malo okusi se kaj drugo


user posted image user posted image

A ne bi raje čez dva meseca poskusila z zelenjavco najprej?



user posted image user posted image  sem vedela, da bo tatly hitro skočila user posted image user posted image


Tejka, ne tatly. Ok, bom drugič tiho. Čokolada je alergena, zato.

sayuri jaz bom tudi verjetno začela s kakšnimi mlečnimi kašicami in potem z zelenjavo. Ampak se mi še nikamor ne mudi. Dokler mu samo dojenje zadoša, bova ostala samo pri tem.



enakouser posted image


(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:39:19   
naty13
Sayuri sem pa v Mullerju kupila že dve mlečne kašici. Ena je riževa kašica, ena pa kašica za lahko noč z okusom prepečenca in banane. Obe se mešata z vodo in sta po dopolnjenem 4. mesecu. user posted image  Jaz upam, da nam bo šla žlica bolje kot flaša. user posted image  

Tatlly jaz ti tudi predlagam najprej sadje, zelenjavo in kašice. Čokolada je od 8. meseca dalje (čokolešnik variante). user posted image  Pa še to, čokolada zapira in pri dojenčku že lahko majhna količina povzroči zaprtost.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:41:34   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

neža7 žal ti ne znam kaj pametnega povedat.

Imam pa zdaj jaz vprašanje: A je še katera, ki doji na polno, pa še ni dobila user posted image ?

Jazuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa


Saj res, ko smo že pri kakanju, a vaši zdej normalno kakajo, vsak dan?
Lan še vedno ne, včasih vsak drug dan, včasih pet dni nič.... V glavnem, izredno malo kaka. Pa ima kapljice biogaia, pije domač čajek iz janeža in drugih začimb... Občasno mu moram dodat malo AM ker veliko jé, pa sem še to mleko menjala, iz novalaca na milumil, pa ni sprememb Pa napenja se izredno ko kaka, pa kak dan prej smrdljivo prdi Ampak res smrdljivo. Se to pri vaših tudi dogaja?


...10x na dan če je treba... še vednouser posted image

...ne, ne prdi smrdljivo, le ko se pokaka je včasih tak vonj da je jojuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:41:46   
Erin


***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***
user posted image SREČANJE AVGUSTOVK inuser posted image :user posted image

petek 7.11.ob 11 h v Mercator- Šiška
° lokalček zraven Lumpijeve igralnice

~~~~~~~~~~

  • Erin & Tilen
  • Zoja Miša& Kaja Lina
  • Matejchi & Maruša
  • cebrca & Ivan
  • naty13 & Jošt 
  • vilika & Vid
  • anita goitan & Zoja 
  • bella02 & Teja
  • Krysia & Rok
  • tejkaz & Jaša
  • gajka& Rok
  • sayuri &Lovro & Zara
  • buhtlčk & Gašper
  • nevaeva in Alja
***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***


*** vsaka prinese darilce v vrednosti cc. 5€user posted image - za nasuser posted image ***



 ŠE KATERA?????????????user posted image  



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:42:01   
Neža7
Jaz bom verjetno tudi pri korenčkom začela in bučke, krompir, banane (moja sestra je to imela najraj) jabolke user posted image  Seveda ne vse skupaj user posted image

Se spominjam, ko sva z mojim začela hodi sva šla na morje. Tam sva en par poznala in se še vedno user posted image  ko pomislim kako mu je rekla, da naj user posted image  da malo jogurta, paradižnik in krompir, ko bo ona na plaži. Mož je kar vse skupaj zmešal user posted image  user posted image  je pravo zličko ta pogled dal potem je fuuuuuuuuuuul imela rad user posted image  Žena ga je kmalu ubila, ko ji je povedal user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:42:15   
sayuri
tejkaz se strinjam s teboj. Če mu mleko pri tebi zadošča, potem lahko celo do 6 meseca samo dojiš. No, jst bom začela, ker sta itak pol na flaši. Če bi dojila, bi vsaj en mesec še počakala.

Tole glede čokolade. ... Še nam odraslim prav ne dene. Je alergena, polna vseh mogočih stvari.....in da dojenček poleg mleka najprej okusi čokolado user posted image user posted image user posted image  Punce, ve to resnouser posted image user posted image  SAj bo imel še čas za sladkarije. Če mu že dajete kaj za okušat, naj bo sadje ali zelenjava. Pred 4 mesecem je zame absolutno prehitro (tudi za sadje/zelenjavo). Moje mnenje (in mnenje strokovnjakov)user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:43:56   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Tejka, ne tatly. Ok, bom drugič tiho. Čokolada je alergena, zato.



OPA! SORI user posted image  Saj si faca user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:46:31   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

... naša Taja čista kopija Tine, ko je bila majhna, s to razliko, da je bila Tina temna z modrimi očmi, Taja je pa blond z modrimi očmiuser posted image ...naša Teja je pa čist kontra...temnolaska z rjavimi očmiuser posted image


Sliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikeeeeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

PLOOOOOOOSIM user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?