|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 23:28:21   
bella02
  user posted image

Naj bo dovolj! Se mi ne da več brskat! Nočka
user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 6:21:42   
sayuri
Jutro punce. Jst sem vam že kavico skuhala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Moj Lovro je danes prvič noč prespal user posted image user posted image user posted image . Sem tko vesela, da sploh ne vem, da sem morala 4x zarad Zare vstat user posted image user posted image user posted image .

Upam, da niste preveč na metli letale - je tukajle pri nas nad streho skoz nekaj sem in tja švigalo user posted image


DAnes pa svečke, rožice, grobovi.....

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 6:39:45   
sayuri
Da zdajle navsetgodaj malce pokomentiram user posted image

bella jst imam tud z Zojo Mišo težave user posted image user posted image user posted image user posted image  (Zojči sorryuser posted image user posted image user posted image )Pa sploh ne z njenim nickom, ampak resnično mešam njo in anito goitan.user posted image Pa pojma nimam, zakaj. Pol pa vedno ful razmišljam.user posted image In se mi je že zgodilo, da moram fajn pazit, ker me kar vleče, da ima Zoja Miša Zojo, anita goitan pa Kajo Lino user posted image user posted image user posted image . Mah...staram se, zgleda...user posted image
cebrca, Ivan je bil pravi cukr pri krstu. Sveča je pa res lepa user posted image
Vilika, mi bomo tud 30.11. imeli krst. user posted image  Tud jaz bom Ano za torto po praznikih klicala. BAje, da ima sedaj v novi hiši ful ful hudo dobro urejeno za peko.user posted image
naty me je kar groza, ko bom enkrat dobila ta rdečo. Mene prva dva dni čist izmozgata user posted image  DO sedaj me je tud vedno fuuuuuuuuul bolelo. Upam, da so zdaj te bolečine nekam šle.user posted image  Pravijo, da po vsakem porodu manj boli user posted image

Ne da bi se hvalila, ampak meni uspe vse tri otroke uštimat zvečer, da so najkasneje ob 20h v posteljiuser posted image  Filip se zna res že vse sam zrihtat. Po večerni risanki dobi večerjo, potem se sam zrihta v kopalnici, obleče pižamo in ob 20h ponavadi že spi. Dvojčka sicer zelo različno. Zara največkrat zaspi že pred sedmo, Lovro pa kako uro za njo. Odvisno, kako jesta. user posted image  Je pa res, da včasih že ob šestih začnem previjat, hranit, kopat user posted image . PA zdajle v zimskem času niti ni tko napačno.user posted image   Z možem imava potem zvečer tud čas zase user posted image  , poleti je to čisto druga pesem. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 9:22:54   
sandra123
Danuser posted image ...ste me sploh kaj pogrešaleuser posted image ...Jojjjjjjjjj, že 2 dni vas po malem berem, pa sem šele zdajle do konca prišlauser posted image user posted image user posted image user posted image , prave čveke steuser posted image user posted image user posted image ...Naš dopust je bil odličenuser posted image user posted image user posted image ...o slabem vremenu ni bilo ne duha ne sluhauser posted image user posted image user posted image user posted image ...imeli smo se super, je prehitro minilo...Kopala se nisem, sem bila s T&T takrat v akciji za spanje...No, sta si na dopustu ustvarili nek nov ritem...ob 20-ih obe spita in spita zdaj do 3, 4 ali 5-ih, odvisno od dneva...in jaz končno malo bolj spočita
user posted image user posted image user posted image ...Temperature zunaj so bile zelo visoke, v sredo celo 22 st., pa sem se veselo sprehajala naokrog v kratkih rokavih.....
No, kot vedno, ko je kaj lepega, je tudi ta naš prvi dopust prehitro minil user posted image , sem se pa zrelaksirala v drugem okolju, user posted image je kuhal in max. skrbel za user posted image user posted image ...

Sayuriuser posted image user posted image user posted image user posted image za Lovrotauser posted image
Erin...jaz mandarine že kar nekaj časa jem, pa ni nobenih težavuser posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 1.11.2008 9:23:56 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 10:08:03   
Erin

Povejte  KDAJ NE MORETE pa se dobimo tisti dan ko nas bo največ, velja?



***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***
user posted image SREČANJE AVGUSTOVK inuser posted image :user posted image

xx.11.ob 11 h v Mercator- Šiška

~~~~~~~~~~

KDAJ  od 3.11 do 15.11 NE MORETE PRITI:

  • Erin - 4,5,6
  • Zoja Miša - 10,11
  • Matejchi - 12,13
  • cebrca /
  • naty13 - 10
  • vilika - 11,14
  • anita goitan - 3
  • bella02 - 4,14
  • Krysia - 13,14
  • tejkaz - /


***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***






 Prijave zbiramo
samo še danes 1.11
da lahko potem čimprej določimo datum!

°°°°
najverjetnejši datum bo 7.11 user posted image

°°°°



ŠE KATERA?????????????user posted image


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 10:11:55   
Erin
sayuri user posted image user posted image user posted image za Lovrota in njegovo prespano noč... brez skrbi se mu bo tudi Zara kmalu pridružilauser posted image

sandra - dobrodošla nazaj med nami, čeprav vem da bi si želela kar tam ostati kajne?  Važno je da si uživala in si odpočila. Pa punci sta tudi ritem ujeli, superuser posted image user posted image user posted image

Našega pa malo trga, je šel spat ob 9 pa se zbudil ob 1 pa spal od 2.30-6 in od 6.30-8... Ne vem kaj mu je bilo, pa tako lepo je že pančal od 9-7 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 10:24:14   
anaya
user posted image

Lucija in Stella za 2 mesecauser posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 10:26:22   
tatly
anaya-hvala...jaz sem pa glih mislila napisat kak cas leti in je moja pupa ze 2 meseca starauser posted image user posted image
lucija vse naj naj za 2 mesecauser posted image user posted image user posted image user posted image
kaj vi imate za vsak mesec do prvega leta kako majhno praznovanje?


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 10:49:08   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi
Lahko noč vsem skupaj.. jutri pa razstava novih plaščev in klobukov, mi bomo pa "novega" otroka razkazovali.

ja user posted image user posted image user posted image  modna revija na britofu... mi2 nč ne grema, tk uliva zdej zunaj, da ne vem če bi se kej matrali.

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
Moj Lovro je danes prvič noč prespal user posted image user posted image user posted image . Sem tko vesela, da sploh ne vem, da sem morala 4x zarad Zare vstat user posted image user posted image user posted image .

user posted image user posted image user posted image  bravo, upam, da se kmal še zara pridruži!!

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
Ne da bi se hvalila, ampak meni uspe vse tri otroke uštimat zvečer, da so najkasneje ob 20h v posteljiuser posted image  Filip se zna res že vse sam zrihtat. Po večerni risanki dobi večerjo, potem se sam zrihta v kopalnici, obleče pižamo in ob 20h ponavadi že spi. Dvojčka sicer zelo različno. Zara največkrat zaspi že pred sedmo, Lovro pa kako uro za njo. Odvisno, kako jesta. user posted image  Je pa res, da včasih že ob šestih začnem previjat, hranit, kopat user posted image . PA zdajle v zimskem času niti ni tko napačno.user posted image   Z možem imava potem zvečer tud čas zase user posted image  , poleti je to čisto druga pesem. user posted image user posted image user posted image

kok si pridna, vse tri otroke tk fajn hitr zrihtaš, js pa enga ne morem pred deveto...user posted image


(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 10:50:24   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: tatly
kaj vi imate za vsak mesec do prvega leta kako majhno praznovanje?

mi2 sva za 1. mesec kupla torto in dala svečko gor, pol za 2. pa ne. tk al tk je ta torta sam za MAMI...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 10:55:07   
aradej
hvala anaya in talty

ne bomo nič kaj praznovali si bo mami danes malo odpočila, je včeraj naša Lucija jedla ob 17 potem je zaspala do 18 kopanje in varstvo pri atiju da sem uredila še Diano, pa je še kar spala,pa sem jo prestavila v postelco in je spala do 24.30. sta z atijem ujela skoraj isti ritem, se zbudita skoraj ob isti ure včasih eden prej ali pa malo kasneje sem se malo naspala. začetek tedna je bil pa grozen sem na noč vstala xx enkrat za Lucijo , drugič pa za atija
pa še delavce sem imela dva dni in še jutri pridejo

vas preberem preden grem spat za komentarje pa skoraj ni časa



(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 10:56:25   
aradej
talty tudi tvoji steli vse naj naj za 2 mesec user posted image  user posted image

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 11:00:33   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: aradej

hvala anaya in talty

ne bomo nič kaj praznovali si bo mami danes malo odpočila, je včeraj naša Lucija jedla ob 17 potem je zaspala do 18 kopanje in varstvo pri atiju da sem uredila še Diano, pa je še kar spala,pa sem jo prestavila v postelco in je spala do 24.30. sta z atijem ujela skoraj isti ritem, se zbudita skoraj ob isti ure včasih eden prej ali pa malo kasneje sem se malo naspala. začetek tedna je bil pa grozen sem na noč vstala xx enkrat za Lucijo , drugič pa za atija
pa še delavce sem imela dva dni in še jutri pridejo

user posted image user posted image user posted image  PRIDNA SI!!!

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 12:57:03   
matejchi
aradej kako je z atijem... user posted image
Vreme se je uredilo... jupi


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 12:57:24   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Da zdajle navsetgodaj malce pokomentiram user posted image

bella jst imam tud z Zojo Mišo težave user posted image user posted image user posted image user posted image  (Zojči sorryuser posted image user posted image user posted image )Pa sploh ne z njenim nickom, ampak resnično mešam njo in anito goitan.user posted image Pa pojma nimam, zakaj. Pol pa vedno ful razmišljam.user posted image In se mi je že zgodilo, da moram fajn pazit, ker me kar vleče, da ima Zoja Miša Zojo, anita goitan pa Kajo Lino user posted image user posted image user posted image . Mah...staram se, zgleda...user posted image



najprej helou,
jah ne da se starašuser posted image ampak imava res obe Zojo, samo jaz čisto zares ona pa v nick nameuuser posted image , drgač si pa pridna da vse pred 20sto porihtaš, ma itak FUL si pridnaaauser posted image user posted image user posted image
Tud jaz Zojo spravim do 19ih spat, sploh ni težkouser posted image ker že kmal po 18ih jamra da bi šla ninat, sam jo vseeno mal zavlačujeva, potem pa ritko previt oz se slečt, čofa čofa (blazno uživa v vodi), preoblečt, v posteljo, na joško in v sanjeuser posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 12:59:20   
anita goitan
Mi smo doma, sva prejšnji teden nesle nonotu, mojemu tatu svečko in rožiceuser posted image , ne maram tega dne se razkazovat po grobovih, jaz sem večkrat tam oz kadar grem na Primorsko.

So pa krasni tile trije dnevi, vsi skupaj, lenarimo, lupčkamo, se igramo, juhuuuser posted image user posted image
Lepo se mejte, se beremo jutri če bom kaj na netu

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 1.11.2008 13:07:19 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 13:29:29   
tatly
aradej od kje si pa ti

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 14:52:29   
tatly
še malo pa bodo avgustovke 2009user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 14:56:14   
aradej
matejchi ati bo kmalu mobilen ker dobi voziček ampak mu bo treba še vedno pomagat trenutno pa se lahko dvigne s postelje in sedi na njej vse ostalo pa pride kasneje

talty sem iz sevnice kje pa si ti

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 15:23:25   
tatly
aradej iz ormoža..kje si pa rodila?ti si pred mano ne

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 16:33:58   
Vilika
Dan!

Britofe smo mi vse že včeri obdelal, HB pa še lepše vreme je blo user posted image .  Je Videk na dveh grobovih prižgal mini svečko. Potem smo šli še v mehiško na kosilo (njammm), pa na pijačko.. Mah enih 5 ur smo se potepali in je blo prav fino. Samo veterček je pihal, pa ni bilo hudega.

Moja dva zdaj spančkata, jaz pa hitro malo na RR - imam kar nekaj za obdelat.

Gajka, Zoja Miša in Cebrca - hvala vam za tolažilne besede predvčerajšnjem, ko je bil naš fantič nemogoč. user posted image user posted image user posted image , je pasalo malo tolažbe. Saj včeraj je bilo res veliko bolje. Je to čisto nekkaj drugega ko sva oba doma in vse laufa in je bolj umirjeno.

Sayuri - sem šla tudi jaz zadnjič malo brat našo začetno temo avgstovk - zanimivo, ni kaj. Lepo da ste pri vas doma boljši - pa huda fotka tiste skuštrane babnice pred računalnokom user posted image user posted image
Veš ko si zadnjič rekla da se ti zdi Videk izrezan očka - te mam bolj rada kot če bi rekla, da je isti jaz (ker to večina pravi) user posted image user posted image user posted image . Jaz si zlo želim da bi imel tudi kaj očitovega in bil ena mešanica naju obeh user posted image
Tebi je pa Zara res zelo podobna user posted image .
Tejkaz - user posted image za opravljene občinske!

Naty - tudi meni si nardila malo luštov s toplicami pa bomo raje počakali do januarja, ko bomo dovolj strari za tak špas. Pa itak bi šli samo za kakšne 3 dni.

plavanje dojenčkov - jaz bom verjetno šla z mojim Vidkom, samo ne vem še ali v Dolenjske toplice ali v LJ.

kontracepcija - zaenkrat bomo ne bom jemala ničesar, bomo 'pazili' user posted image , kakšno leto ali dve...

IZVIRNO SPOROČILO: Tato
vidim, da nekatere že razmišljajo o novem članu , jst se še verjetn še dolg časa ne bom odločila, mam preveč dela s tamalim..pa tut nosečnost mi ni bila glih najbolj všeč



Se podpišem pod tole.

IZVIRNO SPOROČILO: tinka14
pa še eno vprašanje, kolikokrat pa ostale hranite na dan svoje ?? mi2 tut jema sam petkrat (včasih šestkrat) na dan, več nikoli. je to dovolj?? ker spi od 21 - 7h, pol pa na tri ure.



Naš tamali papca 6x - 7x dnevno, po 120 ali 150 ml. Konec dnec+va to skupno znese okoli 900ml, kar je za njegovo težo že skoraj malo premalo.

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
Glede ritma otrok, se nekako strinjam z Andrejoboris. Saj je prav da ima otrok ritem, ampak se mi zdi, da se ga da malo tudi prikrojiti. Pa naša princeska ga itak nima, zaspi nekje med 20.30 in 23h ponavadi. Sploh ne vem kakšen je recept, da daš otroka spat ob 20h in da zaspi?!  Nama to še ni uspelo. Četudi jo dam v posteljo, se je pa uro in več pripravljena pogovarjati z medvedki zvezdice zaspanke. Kako pa je vam to uspelo????



Se strinjam glede ritma tudi jaz. Probamo se ga kolikor toliko držati, drugače pa pol ure gor, pol ure dol.
Ne vem kakšen je recept da ob 20ih zaspi. Jaz ga dam čez dan vedno spat ko začne sitnarit. To je ponavadi 1 uro po jedi, pa 1 urco spi in je pol spet buden 1 uro do naslednjega obroka (ker na 3 ure papca). Ob 20.00 poje zadnji obilen obrok in potem mu dam dudico in v posteljo. Je pa že med hranjenjem tišina in tema, pa potem tudi. user posted image

Cebrca - kje pa ste dobili tko lepo svečo pa še z napisom imena?

Slikice naših mičkic in mišonov - luuuuštkaniiii vsi!
Včeraj smo pospravili vso Vidkovo številko 62 razen 2eh majčk, sedaj samo še 68 špila user posted image .

UUU, skoraj pozabla povedat. Danes je moj user posted image prvič previl Vidka user posted image user posted image user posted image , ampak, žal je bil fantič samo polulan user posted image user posted image . Lubitu vseeno pohvale. No, oblekel ga je že dostiktat smo rite pa do danes še ni previl...



za zdaj moram zaključit litanijo user posted image user posted image user posted image ... nadaljujem kasneje....


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 17:13:32   
Krysia
Pozdravček vsem skupaj

Vidim, da ni nobene gor, ste verjetno na britofih pa svoje avgustovčke žlahti kažete user posted image . Mi smo šli včeraj na Žale, pa smo bli takoj na Dnevniku zvečer ... Rokov voziček je TV zvezda - Rok ni, ker se ga ni nič videlo user posted image Skratka ... danes smo doma, smo si samo en dolg sprehod privoščili ...

Sem se zdej hitr za računalnik zagrebla, ker nas 2 dni ne bo - gremo v Izolo izkoristit lepo vreme in mal vozičkat,  v torek pa pridemo domov, ko bo dež ...

Slikce: itak, da so vsi avgustovčki lepi user posted image user posted image

O slabih dnevih rajš ne bi - zato se vam zdej 2 dni nisem javla ... Rok je bil siten, jaz pa moj pa tud ... in smo bli zoprni vsi po spisku. Pol sva se še z mojim spičla zarad njegove mame ... katastrofa. No, ampak smo se user posted image , pa je zdej bolš ... pa tud Rok je danes OK.

Tejkaz, sem ti pozabla prejšnjič čestitat za opravljene teste user posted image

betty, ma pojma nimam, s katerim cepivom ga bodo cepili - načeloma sva se z zdravnico dogovarjale za ta novega (5 sevov).

Plavanje dojenčkov: midva tud nameravava it, sam še ne vem: DIF al Atlantis? Kakšne izkušnje??

kontracepcija: kondomi pa mal bomo "pazili". Nič hormonskega skratka

jaz tud mešam Anito Goitan pa Zojo Mišo - punci ne mi zamerit, ampak se mi to že od začetka dogaja. Sam zdej sem se že navadla, da ima anita Zojo user posted image

No, dost, ker je sirena ... uživajte pa se oglasim ko pridemo z morja ... pa upam, da bo takrat datum srečanja že določen user posted image

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 17:25:10   
betty
Sayuri - cudovite otrocke imas! pa se tako fotogenicni so :) bravo za vse tri user posted image

krysia - vprasanje glede rotavirusa. a si ze poklicala in se zmenila za datum? meni je tudi rekla naj poklicem cez 14 dni - kar bo ta teden, ki prihaja. v cetrtek pa imamo uz kolkov na vicu. nisem dobila nobene napotnice. zdej pa res ne vem ali je ne rabimo ali so nam jo pozabili dati.




(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 17:28:38   
betty
Krysia - vidim ,da sva midve tukaj :)  tudi midve z dr. sva se pogovarjale glede cepiva na pet sevov.

uzivajte v IZOLI

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
1.11.2008 17:38:30   
tatly
da se jaz svojo princesko pokazem
a nisem lepa
user posted image
e babi mi je kupla oblekco za 2 mini roj.dan
user posted image
in se v belem kot angelcek
user posted image

in se moj smaili
user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?