|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 7:36:11   
gajka
Dobro jutro!

user posted image user posted image
Jutranje dobrote že čakajo na vas! user posted image

Samo na hitro link do parih mp3-jev te otroške glasbe od Raimonda Lapa:
http://www.downloads.nl/results/mp3/1/Raimond+Lap

< Sporočilo je popravil gajka -- 31.10.2008 7:37:27 >

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4326
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 8:17:38   
sayuri
Jutro. Tkole nekako danes izgledam.

user posted image


Me je ponoči tko križ bolel, za znoret. Noč je bla grozna. Zunaj je tko lilo in pihalo in prevračalo kontejnerje sem in tja user posted image , dvojčka sta se 4x zbudila (vsak 2x), ampak nista nazaj hotla zaspat. Filip je tud bluzil ponoči - sem ga 2x šla nazaj v posteljo dajat. Tko, da sem zdajle tečna. Pa zoprna...user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4327
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 8:46:48   
anita goitan
dan,
bom kratka, spali as usually od 19ih do 7ih, vmes 3xjedliuser posted image
Danes smo vsi doma, dežuje, pekla bom kruh in mogoče še kaj..
ne ljubi se mi prav veliko..
ajd se beremo mogoče več ksno, čaw

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4328
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 8:56:25   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

kaj tiste ki dojite boste tut plavale?


To pa tudi mene zanima!!!!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4329
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 9:04:19   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

kaj tiste ki dojite boste tut plavale?


To pa tudi mene zanima!!!!



Ja, jst bom Sem tud pri Filipu. SVa hodila na plavalni tečaj na Dif pri starosti 6 mesecev, ko sem še dojila. In ni blo nobenga problema.user posted image

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4330
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 9:24:02   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
cebrca niti slučajno si ne drzni nehat pisat . Tvoje besede in znanje so zame zelo velikokrat pravi balzam. Ful stvari veš in vedno te z zanimanjem berem. To, da so pa deci kdaj jezni na nas, pa si ne ženi k srcu.

Ful stvari vem user posted image , men se pa zdi, da prej nisem vedla praktično nič, da sem se vse tuki na RR naučila.user posted image
user posted image  hvala za spodbudo. Pa fino, da gre možeku na bolljše!
Jaz pa tebe občudujem, kako ti uspe folgat tri user posted image , pa še user posted image zraven. Jaz včasih malo manj kot živčen zlom fašem, če mi ne uspe vsega naredit. Potem pa samo sebe prepričujem, da pretiravam. Pol pa tebe berem kaj vse si uspela pa me spet panika zagrabi, kaj bo, ko jih bova imela več! user posted image

Zoja Miša sicer Ivana ne tehtam doma, je pa imel ravno tako intervale ko je bolj spal in manj jedel in spet obdobja ko je bolj jedel in manj spal. Se mi je pa na rokah zdelo, da je en teden pred dopolnjenimi 3 meseci postal naenkrat ful težak in prav na brzino sem morala zamenjat pajacke za večje številke.  Pa res vas je več takih, ki prvite, da se teža kar malo ustavi. Mogoče so pa taka obdobja ko otrok porabi energijo za kaj drugega ne za pridobivanje na teži, potem pa spet intenzivno začne rast. Ne sekiraj se preveč, pridno jejta in počakaj na kontrolo pri P, pa boš potem zvedela kako naprej. user posted image Saj vem da me bereš user posted image user posted image

tejkaz tudi jaz se priporočam za slikico v lupinici, se mi zdi da je Ivan tudi preveč pokonci v avtu. Pa malo bolj podrobno razlago kje je podložena lupinica.

konzervansi tudi jaz pravim čim manj, čim več naravnih začimb, trenutno sem mahnjena na baziliko in majaron. Če mi bo uspelo se bom spomladi vrgla v projekt zeliščni vrt v lončkih na oknih namesto rož!

buhtlčk kake lepe fotke!!!user posted image

_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4331
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 9:24:43   
tatly
oj ...ja tejkaz pikapolonca je super ce imas denaruser posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4332
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 9:25:29   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Aja, pa nekaj ste slinčke omenjale. Pri nas bi nujno potrebovali enega takega, ki bi zaščitil rokave, ker Rok poskuša nonstop svojo pest v usta zrinit, jo slini, vsaj 2 ali 3 prste naenkrat po ustih valja, rokavčki so pa potem vsi mokri. user posted image Sem ga danes zalotila, da se mu je palček v rokavu zataknil, pa ga je kar s tkanino vred veselo cuzal! user posted image


ISTO Sem skoraj doktorirala, preden sem ugotovila zakaj ima vsako jutro moker levi rokavček pižamice okoli zapestja! user posted image

_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4333
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 9:27:10   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: Vilika

Cer!


Naš tamal je pa danes že od 3eh dalje grozen za popiz dit. To ni res. Samo na rokah je tiho drugače se pa deeeeeere kot jesihar. Kar sape mu zmnjkuje med jokom . Po eni strani vem da se zastonj dere, da mu nič ne manjka, samo nositi se hoče (pa me že fajn roke bolijo ker je tolk težek). Po drugi strani se bojim da  kakšen pruh faše če ga pustim jokat...

Vse sem probala - igralnii most, dudico, čajčka, rito previt, pet, pogovarjat se... Jaz ne vem - nazadnje sem ga kar pustila naj se izdere in je revček omagal, zdaj mi je pa ful žal in ful hudo ker sem to naredila . Pa hodim zdaj k njemu vsakih 5 minut in ga božam po glvici in oreverjam če je ok .
Grozna sem . Komaj čakam da pride s šihta in me mal pomiri. Pa jutri bo lepo ker bomo vsi trije...

Grem zdaj malo v postlo in poslušat mojga Vidka kako lepo dihca.
Z upanjem na jutrišnji lepši dan.

Lahko noč babike.



user posted image user posted image user posted image je imel tudi Ivan dva taka dneva že nekaj nazaj. Nič ni pomagalo, tudi nosit ne, je bil tako glasen, da je še meni po ušesih piskalo, ko sem ga nosila. Enostavno sem ga dala v posteljico, do konca se je zjokal in zaspal, ko se je pa zbudil je bil pa spet dobre volje. Sem imela ful slabo vest in hudo mi je blo, ko sem ga kar pustila, toda zgleda da je pomagalo da se je umiril če je bil sam, ker če sem bila zraven je bilo še hujše dretje. Boš videla, da so zbudil dobre volje!

_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4334
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 9:27:31   
tinka14
DJ,
kak turoben dan je spet...

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4335
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 9:34:02   
sayuri
Ja, spet je turoben dan. Čist praznikom primeren.

Evo nekaj naših novih slikic

Lovro po kopanju
user posted image

Nasmejana Zara
user posted image

Kaj si rekla?
user posted image

Mami in Zara
user posted image

Moji čmrlji
user posted image

Lovro raziskuje
user posted image

Bratca
user posted image

Bratec in sestrica
user posted image

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4336
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 9:36:20   
cebrca
Evo pa mi je uspelo, kar sem obljubila še včeraj! Sem vas pridno prebrala za nazaj in pokomentirala.

sayuri hvala za plavanje+dojenje!

Včeraj je bil izreden dan. Se je Ivan zbudil šele ob 8h, in mi je uspelo zjutraj še en stroj zlikat! user posted image
Zvečer pa je moja tašča praznovala 70 let. In so se odločili, da se dobimo šele ob 19h zvečer. Mi se pa ravno takrat kopamo in jemo in gremo potem spat! user posted image user posted image user posted image
Pa seveda bi bila totalna štala, če ne bi bil Ivan prisoten, so se kar tepli zanga, kdo ga bo imel na rokah. No ob 20h sem imela vsega poln kufr in sem ga spokala domov (čez cesto).
Posledično je bil ful živahen, kopanje mu je pasalo. Zize mi je spraznil do zadnje kapljice in bi še, posledično dretje in brcanje in zvijanje in ni zaspal do 23h user posted image user posted image user posted image user posted image

Posledično sem se odločila, naslednjič če ima papež rojstni dan gre otrok spat takrat ko ima uro!!!!!!!!!!!!

Zdaj bom pa rekla vsem mirne praznike, ker vem, da nam bo vsem avgustovkam pasalo biti v miru v krogu svojih družinic!!!!!

gajka hvala za kavico!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4337
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 9:40:55   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

Posledično sem se odločila, naslednjič če ima papež rojstni dan gre otrok spat takrat ko ima uro!!!!!!!!!!!!



Se strinjam. Otrok ima izoblikovan svoj ritem in kaj hitro ga kaka stvar iz reda spravi. Meni je tudi pomembnejše otrokovo zadovoljstvo in posledično tudi moje, da ga ne vznemirjam z raznimi feštamio, obiski v poznih urah. Tudi, če k nam pridejo obiski, ju uštimam spat med 19 in 20 uro, ker sta tako navajena. user posted image

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4338
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 9:47:29   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca
Včeraj je bil izreden dan. Se je Ivan zbudil šele ob 8h, in mi je uspelo zjutraj še en stroj zlikat! user posted image


kdaj pa že vstaneš, da že tolko nardiš do 8h??user posted image user posted image  dobre ste! js vedno spim, dokler me nejc ne zbudi.

IZVIRNO SPOROČILO: cebrca
Posledično sem se odločila, naslednjič če ima papež rojstni dan gre otrok spat takrat ko ima uro!!!!!!!!!!!!


user posted image user posted image user posted image  se strinjam s teboj! tut js mam probleme, če nismo doma, ko rabi user posted image  svoj mir in svoje rituale.

sayuri, luškani ste vsi! a tvojih učk pa nima noben otročiček??

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4339
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 9:54:39   
cebrca
sayuri kok ste lušni na slikicah Zara je pa izrezana mami!!!user posted image Lovro in Filip pa prava šarmerja!

tinka14 običajno vstanemo ob 6h, ko gre user posted image v štalo. Jaz tudi zlezem uluft, ker sem budna, pol se pa še Ivan zbudi, včasih naju pa kar on vrže iz postelje.


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4340
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 9:59:47   
tinka14
bom še jst 2 slikci prilepla.

tule se dela ful odraslega user posted image user posted image
user posted image

evo, ni vedno dobre volje:
user posted image

zdej grem pa user posted image  zbudit, zajtrk nardit, ker pol bo že user posted image  spet lačen... lep dan vsem!!!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4341
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 10:01:47   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

Zara je pa izrezana mami!!!user posted image




Te imam toooooooooooooook rada user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4342
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 10:02:56   
sayuri
tinka14 joj, kakšen frajer je tvoj srček. Tud, ko joka user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4343
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 10:04:17   
sayuri
tinka14 sem upala, da bo imel Lovro moje modre oči, pa so tud njemu temne postale. Tko da učke imajo vsi črne po možu user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4344
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 10:20:37   
anaya
Dobro jutro...

sayuri: jaz tega ne razumem , kaj majo sploh obiski po 19 uri bit na obisku, če vejo da more otrok spatuser posted image

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4345
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 11:19:38   
gajka
jaz tega ne razumem , kaj majo sploh obiski po 19 uri bit na obisku, če vejo da more otrok spatuser posted image

Enim pač žal ne potegne, sploh takim, ki nimajo svojih user posted image . Poznam pa tudi take, ki s 3 mesece starim user posted image še ob 8h zvečer na obiske gredo in pridejo ob 11h domov. user posted image Jaz imam že problem mojemu user posted image dopovedat, da kadar greva na obisk k njegovim na Gorenjsko, je treba najkasneje ob 6h zvečer odrinit domov, da smo ob 7h doma, se skopamo, podojimo in spravimo spat. user posted image

Erin in naty13 - kdaj bo torej zloglasno srečanje v LJ?

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4346
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 11:28:00   
gajka
Saj res, naty13 se še ni danes javila. Upam, da nisi zbolela! user posted image

Ker opažam, da vas je kar nekaj Štajerk zainteresiranih za srečanje, pa vam je do LJ predaleč, kaj pravite na srečanje v Celju? A je kaj interesa za en dopoldanski čvek med tednom? Mariborčanke, a to bi šlo?

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4347
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 11:31:37   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

kaj tiste ki dojite boste tut plavale?


To pa tudi mene zanima!!!!


Jaz sem že septembra na morju plavala. A ne bi smela? user posted image

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4348
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 11:32:40   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

tinka14 joj, kakšen frajer je tvoj srček. Tud, ko joka user posted image


S tem se pa tudi jaz strinjam! user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4349
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
31.10.2008 11:48:20   
cebrca
tinka14 prav fletni ste na slikcah. Pa saj vemo da naši user posted image niso cel dan nasmejani.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Dobro jutro...

sayuri: jaz tega ne razumem , kaj majo sploh obiski po 19 uri bit na obisku, če vejo da more otrok spat


Se strinjam, bejžte dam! Naslednjim obiskom bom kar uro navila, ko bo zvonila majo da grejo domov!!!!!user posted image user posted image user posted image

gajka HB teh problemov nimam za domov. Tako ali tako doma krave mukajo in treba it, pa kjerkoli že sva pardon smo!user posted image


< Sporočilo je popravil cebrca -- 31.10.2008 11:52:23 >


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?