|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 13:55:13   
Neža7
Grem se igrat z Nežo in z mojo sestro user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3901
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 13:57:20   
Tamy30
heja punce, se malce pa se bo ptri nas tudi ulilo. Ko zrem v oblake, in sedim spet malce na terasi, moj tamali pa se vedno pridno dremucka v vozickuuser posted image  POnavadi je tako da cel cas ko berem vase prigode spi , pol pa ko hocem kaj komentirati ali napisati pa se zacne prebujatiuser posted image hehe, pa me je ze slisaluser posted image
Carol&Hana dobrodosle med nami.
Ja vceraj je bil cepljen, in je res vecino dneva prespal. Drugace pa ni bilo nobene otekline, tudi vrocine ni dobil.
Matejchi seznamcek je res lep. Zdaj vem kako vam je prav ime, in koliko se mladeuser posted image  Aha se ena moja letnica je, Cebrca (Marija)

Ponoci smo lepo spali. Prvic se mi je zbudil ob 1.30, pa je zaspal naprej brez dodatka,  naslednjo rundo pa 5.30. z dodatkom. Je kar dolgo potegnil.

hehe, filmi , ja prej sva jih z dragim vedno gledala. Sva narocena na internetno izposojo Itivi, pa vcasih ostanejo filmi doma po dva tedna. Ko pa ni nikoli casa da bi si ju lahko skupaj ogledala. Uf da se ne menim kak dolgo je ze od mojega zadnjega obiska v kinodvoranah. Bo treba spet malce zaprosit nase babice in dedke za varstvouser posted image seveda ce bo mojemu dragemu do kinauser posted image


(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3902
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 14:00:44   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: majči22


Midva pa sedaj kupujeva še en avto, da bo mami lahko hodila okrog ko user posted image ni doma. Pa vsi so iz štajerske, pa mi je kr mal daleč s tamalo gor it.



Midva iščeva nov avto zame (s klimo) user posted image  Moj je pa v soboto kupil avto, da sem mojega že nazaj dobila user posted image


Midva pa enga imava s klimouser posted image , ampaj kaj ko je sam en. Ma sej po eni strani mi je brezveze met še en avto doma, zarad stroška, sam kaj ko pa pol nisem mobilna. Moj pa večinoma do 17 vsak dan dela. Lih sam z vozičkom se mi pa res ne da hodit. Pa k tok rada hodim v Ljubljano. user posted image


(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3903
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 14:03:25   
gajka
Midva sva bila urco in pol na sprehodu. Je že vmes začelo škropit, pa sem trmasto vztrajala in samo dežno cerado namontirala na voziček. Na koncu sva naredila več kot 6 km hitre hoje - saj vem, da se Roku kilometraža fučka, mamici pa se bo mogoče kakšna maščobna celica stopila. user posted image

Sem ga pa prejle šla iz firbca merit - sem zimprovizirala podoben način kot pri P. Pa mi ni nič več jasno! Pri P so mu 12 dni nazaj namerili 63 cm, jaz pa danes kar nekajkrat 67 cm! user posted image Je pa res, da ga je pri P merila ena pripravnica in sem že takrat imela občutek, da ni čisto raztegnila nogice. user posted image No, ja, upam, da ga bodo tudi pri naslednjem cepljenju za RV hotli izmerit in stehtat.

Mene pa samo 2 srajci čakata za likanje, ker ostalih reči, razen srajc od user posted image , ne likam. user posted image

Carol11 in Hana - dobrodošli! Lepo, da si se opogumila in se nam pridružila. user posted image

sayuri - uf, tole z meningitisom se pa res ne sliši prav nič lepo. Ti prav nič ne zavidam situacije doma, pa še user posted image user posted image tako pridno črpata energijo iz tebe. user posted image


< Sporočilo je popravil gajka -- 28.10.2008 14:06:33 >

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3904
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 14:12:58   
tatly
oj ma kaj sem res najmlajsa?????
NATALIJA 13.8 1987


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3905
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 14:19:04   
Tamy30
ja, verjetno res, bravo mlada mamicauser posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3906
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 14:27:13   
tatly
no te sem pa res najmlajsa....hja otroci morejo bit....samo so mi v materinski rekli da sem glih v pravih letih

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 3907
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 14:29:46   
Carol11
Hana je moj prviuser posted image . Zadnjic ste imele temo ce katera ze razmislja o drugem. Tudi midva si zeliva cimprej se enega, da bo imela Hana druzbouser posted image .
Danes pa vseeno manjka sprehod, je tako dolg dan.

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Carol dobrodošla med nami. user posted image user posted image user posted image user posted image  Dobrodošla tudi Hana. je to tvoj prvi user posted image  ali imate še kakšnega doma.user posted image


Tejka kje pa se danes skrivaš. Pa saj se ne sprehajaš po dežju user posted image  user posted image user posted image user posted image


Carol user posted image user posted image user posted image  dobrodošla med nami

Tukaj pri nam ne dežuje user posted image user posted image  Bova morala iti ponovno ven user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3908
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 14:31:02   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

oj ma kaj sem res najmlajsa?????
NATALIJA 13.8 1987



letnik moje nečakinje, bravouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3909
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 14:35:02   
Anonimen

Sedaj pa tudi pri nas dežuje......

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Rok je že ene 3 tedne spal celo noč - nekje od 20:30-21:00 do 5:00-6:00, ampak se je vedno vmes ponoči zbujal in prste sesal, zajokal pa nič. Danes ponoči pa sem se odločila, da ga bom, ko ga bom spet slišala cmakat, kar poskusila podojit in bom videla, če fante to počne, ko je lačen, čeprav mi ni bilo najbolj jasno, zakaj bi potem nič ne zajokal kot to počne čez dan. user posted image No, in tako sva se na koncu veselo in na polno (!) futrala dejansko na vsake 3 ure! user posted image Mah, zdaj pa ne vem, a naj to postane rutina, ali naj grem raje nazaj na prespane noči? user posted image Razlog, zakaj sem ga pa poskusila spet dojit tudi ponoči, pa je, da je nehal pridobivati na teži in je že zadnje 3 tedne bolj ali manj konstantna. user posted image user posted image



Gajka, ali vsak teden sproti tehtaš Roka? Koliko pa je pridobil v zadnjih 3 tednih? Na težo sem v zadnjem času malo bolj pozorna, ker je Otmar pridobil na teži v prvem mesecu cca 1500g, v drugem mesecu pa samo 570g. To naj bi bilo bolj malo. Na drugi posvetovalnici mi je sestra celo rekla, naj ga čez dan dojim na vsaki dve uri in naj ga v tem času, če bo treba, celo zbudim. No, to na dve uri ne prakticiram in tudi ne bom, ča to res ne bo nujno potrebno. Saj verjetno bo kmalu nadoknadil - bom videla na tretji posvetovalnici.

Temenca - Punce, kaj ste uporabile proti temencam? O tem ste pisale že kar nekaj časa nazaj, tako da je nemogoče it za nazaj iskat. S čim se po cca 3 umivanjih popolnoma odstranijo (Mustela šampon ali krema ali...?) Mazanje samo z oljem in nato odstranjevanje z mokro krpico pri kopanju je delno učinkovito ni pa popolnoma.

Kremica za lička - Kaj uporabljate kakšne zaščitne kremice za otročke, predno greste z njimi ven? Otmar ima rdeča in hrapava lička, tako da bom nujno morala začeti uporabljati kakšno dobro kremico. Menda je najučinkovitejša kremica, ki se dobi v lekarni vendar ne vem, kako se imenuje.

Carol11 - pozdravček, dobrodošla in user posted image user posted image user posted image za pogum!


IZVIRNO SPOROČILO: Carol11

Hana, rojena 11.8.2008



Tvoja Hana ima pa na isti dan rojstni dan kot naš Otmar user posted image . A si iz okolice CE?

Erin - user posted image !

IZVIRNO SPOROČILO: bambi14

sem bla v soboto v bauhausu in že pripravlajo za novo leto ter božič stvari- PA SAJ SO ZMEŠANI,.hhhhalllllllloooooo.....saj je škoda pospravlat, naj imajo raje v prodaji celoleto ne.



Ja, , v Baumax-u v CE so polnili police z novoletno kramo že 9. oktobra !!!! user posted image   user posted image

matejchi -  user posted image lep seznamček si uredila in boš imela verjetno kar dosti dela z njim user posted image - pridna!



(odgovor članu gajka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3910
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 14:36:11   
Carol11
bi vam poslala kako Hanino slikico pa bi potrebovala recept kako to narediti user posted image . Hvala

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3911
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 14:38:46   
tatly
matejci-ti se pa full trudis za ta nas rr

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Carol11)
Neposredna povezava do sporočila: 3912
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 14:41:07   
Anonimen

Joj user posted image , kaj se je pa zdaj okvirčkom zmešalo....sorry....pa saj se da razbrat, a ne....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3913
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 14:47:14   
anaya
tatly: to sem te hotla že parkrat vprašat pa nekak nisemmela pogumauser posted image . kaj vidva sta načrtovala dojenčka al se je slučajno zgodlo, ker je res pogumno pri 21 letih met otročka, se mi zdi da sem jaz pri tistih letih bla še sama v plenicahuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3914
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 14:48:55   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Carol11

Pozdravljene punce,

morda je res cas, da se vam koncno pridruzim in ne samo berem user posted image . Moram povedat, da vas spremljam ze od nosecnosti in da mi je marsikater nasvet prisel prav. Tudi pri nas imamo enega malega cukrcka rojenega avgusta 2008 in bi prosila, da tudi naju vkljucite na vas seznam.


Pozdravljeni obe s Hano in dobrodošli med nami!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Carol11)
Neposredna povezava do sporočila: 3915
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 15:02:00   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: PABLO

Temenca - Punce, kaj ste uporabile proti temencam? O tem ste pisale že kar nekaj časa nazaj, tako da je nemogoče it za nazaj iskat. S čim se po cca 3 umivanjih popolnoma odstranijo (Mustela šampon ali krema ali...?) Mazanje samo z oljem in nato odstranjevanje z mokro krpico pri kopanju je delno učinkovito ni pa popolnoma.



http://www.mustelausa.com/stelaker.html

To sem jaz kupila, ga namazala pol ure pred kopanjem, dala kapco gor, po pol ure počesala in umila v banci.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3916
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 15:08:29   
tatly
anaya-malo nacrtovano malo ne,,,sicer me pa nihce ne gleda cudno,,se ko se je moja sestrica narodila sem bla takrat 19 let stara in so me mnogi spraseval ce je moja...ja saj zato ker sem tak mlada pa imam dosti vprasanj,,,sicer pa sem full vesela da imam ze svojo pupo nebom cakala do 30leta na pvega otroka,,,
erin klko pa stane ta kremca pa kje se jo da narocit


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3917
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 15:13:48   
Vilika
hej, eno vprašanje imam

ali vas je pediater vse poslal na slikanje kolkov otročka??
Ker meni je rekla da po novem slikajo kolke samo tistim ki niso imeli 1A, ostalim pa ne user posted image
Me zanima ali imamo samo mi škrto zdravnico ali je to res...


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3918
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 15:18:22   
tatly
moja je imela super kolke in imamo se eno slikanje

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3919
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 15:23:32   
betty
matejchi

za seznam: betty - BETI - rojena 7.8.1979

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3920
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 15:57:30   
andrejaboris
Hoj babike!

Kak lepo vas je spoznati tudi po pravih imenih. MOje ime je Andreja rojena pa sem 30.4.1981. SEm ugotovila da smo doma same živali po horoskopu. Midva z Borisom sma bika, Lan je škorpijon, Enej pa lev. Celi živalsk vrt!user posted image user posted image user posted image

No mi smo fajn pridno rastemo, še preveč. Ponoči se dojimo okoli 1.30 pol pa okoli 5.30 pol pa še do 8.30 zaspi pa med 21. in 21.30. Je lan lepše spal, celo noč. Enej pa noče ne dude ne čaja samo  joško in je to na čase prav neprijetno. Ga ne morš z ničim potolažit. Saj bo.

Čez 11 dni pa gre moj dragi  službeno v Francijo za 14 dni.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Že zdaj se mi meša. Saj bo prišla 1 tedn mama k meni 1 tedn pa tašča. Pa da vidim kera je bolša!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Upam da preživim brez dragega.

Tak vas je lepo brat a za pisanje in komentiranje zmanjka časa. Jah kaj čemo . " otročka nista mala malca. Se zelo dost igramo z Lanom pa Enej ima še zdaj krče in upam, da res minejo do 3 meseca.

NIč grem kosilo pogret pride dragi zdaj domov in gledat če mala dva še spita
pol pa še en kafe in čajček

papa babike


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3921
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 15:57:36   
Carol11
Tudi mi smo imeli kolke 1A v porodnisnici pa smo dobili datum pri P za ponovno slikanje

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3922
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 15:59:31   
Anonimen


Erin, hvala za link. Grem danes v lekarno in bom nabavila.

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3923
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 16:06:46   
andrejaboris
Pri nas v MB vsakemu slikajo kolke ko gre iz porodnišnice in čez 3 mesece ne glede na to kakšni so kolki.

Kaj povijate user posted image samo v pampers, fiziološko al široko?

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3924
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 16:41:01   
Carol11
Iz okolice LJ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?