|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 21:31:49   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

bambi očitno danes ni tvoj dan.. pa hvala ker ste mi povedale, če boste imele zraven še otročka naty pa tejkaz, sayuri itd... user posted image .



Naše ne bo zraven. Če bi bila, bi lahko samo za njo letala.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3801
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 21:37:02   
tatly
u neza je tvoja mala lušna pa kake lepe okice imauser posted image user posted image
nic grem ajat...nočko


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3802
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 22:12:26   
bella02
Sem bila pri zdravnici in je rekla, da lahko jemljem Claritin. Sej dopoldne sem ga vzela, ker sem mislila, da mi bo podplate razneslo. In sem po nasvetu Tejine P vzela tableto. Torej imam eno alergijo, vendar zdaj ne moremo ugotavljat, na kaj. Ko neham dojit, pa bo akcija.

Potem sem skočila še v Muller in na Mobitel. Možu sem naročila, da naj od 6h-7h da Teji flašo, da potem dobi še en obrok in gre spat. In on ji ni dal, tako da sva jedli ob 8h in mi je zaspala na igralni podlogi in tam veselo spi. Mi je zjuser posted image cel sistem. Zdaj ne vem, kdaj bova spet jedli. Morda ob 23h al pa ob 2h? Ma sem res jezna.

V Mullerju sem hotela kupit vse čaje, ki jih je anita naštela. In imajo vse razen komarčkovega. Imajo pa tud enega, ki pa ima vse naštete sestavine že zmešane. Le namesto komarčka je notri koromač.
Bambi
, misliš, da je napaka ali je res koromač notri? Bom poskusla, pa da vidim, če bo kaj več mleka.

matejchi, Tjaše ne bom vzela zraven, ker bi bila potem z mislimi in enim očesom in ušesom v igralnici

Seznam z našimi pravimi imeni mi je kul. Sam bi blo po moje dost, da se objavi enkrat in katera si hoče, naj si ga skopira (predvsem zaradi rojstnih datumov). Drugih pa ta imena ne zanimajo. Sicer se pa bomo še vedno klicale oziroma naslavljale po naših kaj "imenih", smo že preveč navajene nanje.

Sem končno pospravila pisalno mizo in bom iz predala vzela snov za izpit. Tako se bom morda počasi le začela učit. Sam prej moram še zamenjat letno/zimsko garderobo za vse tri in presortirat Tjašine igrače.

Nič, grem pred TV in čakat, kdaj se pikica odloči, da bi spet jedla. Želim vam mirno in dolgo noč!!!

< Sporočilo je popravil bella02 -- 27.10.2008 22:14:00 >

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3803
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 22:46:23   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: bella02


Bambi
, misliš, da je napaka ali je res koromač notri? Bom poskusla, pa da vidim, če bo kaj več mleka.




sem vidla ja in mislim, da je pomota,......prevode  dela pač nekdo, ki ni tega foha.user posted image

ajd, grem še malo 1x previt in ajčat.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3804
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 23:11:52   
matejchi
Lahko noč .. vreme bo še en čas za en user posted image .


< Sporočilo je popravil matejchi -- 27.10.2008 23:13:22 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3805
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 6:50:31   
gajka
Dobro jutro!

Tokrat sva vam midva z Rokom skuhala eno dišečo in poživljajočo
user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3806
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 6:56:32   
naty13
Jutro.

user posted image user posted image user posted image user posted image  kuhana.

Naš novi "stari sistem" je tak, da Jošt gre spat ob 18h-6.15. Enkrat vmes poje. Danes je bilo to ob 2.30. To je 8,5 ur v kosu. user posted image   Nejc mi je pa pokvaril hranjenje Jošta, ker je prilezel s sobe vsaj par minut prezgodaj. user posted image  Seveda, Joštu ni bila flaša več zanimiva, ko sem spregovorila in se je začel smejat. user posted image  No bo pa naslednjo rundo bolje, če ne bo spet tako zaspan, da ne bo mogel jesti. user posted image  

Zdaj pa kavico popit, pa Joštu se pomagat smejčkat. Nejca pa je tako po celem stanovanju dosti. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3807
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 6:57:47   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

bambi očitno danes ni tvoj dan.. pa hvala ker ste mi povedale, če boste imele zraven še otročka naty pa tejkaz, sayuri itd... user posted image .



Naše ne bo zraven. Če bi bila, bi lahko samo za njo letala.



Tejka se podpišem pod tole. Sploh, če greva z enim avtom, kam ju bova pa dale. V prtlažnik, upssssssss vozički. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3808
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 7:17:51   
gajka
Rok je že ene 3 tedne spal celo noč - nekje od 20:30-21:00 do 5:00-6:00, ampak se je vedno vmes ponoči zbujal in prste sesal, zajokal pa nič. Danes ponoči pa sem se odločila, da ga bom, ko ga bom spet slišala cmakat, kar poskusila podojit in bom videla, če fante to počne, ko je lačen, čeprav mi ni bilo najbolj jasno, zakaj bi potem nič ne zajokal kot to počne čez dan. user posted image No, in tako sva se na koncu veselo in na polno (!) futrala dejansko na vsake 3 ure! user posted image Mah, zdaj pa ne vem, a naj to postane rutina, ali naj grem raje nazaj na prespane noči? user posted image Razlog, zakaj sem ga pa poskusila spet dojit tudi ponoči, pa je, da je nehal pridobivati na teži in je že zadnje 3 tedne bolj ali manj konstantna. user posted image user posted image

Neža7 - no, vidiš, da je tudi tvoja Neža začela kravice past. user posted image Vse ob pravem času! user posted image

naty13 - Rok se na spremembo ure ne ozira kaj dosti in zvesto fura dalje svoj bioritem. Je pa zdaj to super, da ga brez problema do 20. ure pošibam spat. user posted image

bambi14 - ja, hvala za info o tvojih polžjih filtrih. Res si zlata! Kje si pa to nabavila, ker mogoče ti je pa to povzročilo tako popolavo mleka? user posted image

Tamy30 - tale tvoj Martin je pa res Martin Krpan! user posted image Uf, ti se pa orng nakvihtaš s prenašanjem tvojega korenjaka. Pa sem jaz mislila, da trpim, ker ima Rok nekje 7,2 kg... user posted image To, da so user posted image zaspani po cepljenju, je pa čisto normalen pojav. So me na cepljenju opozorili, da so user posted image velikokrat potem zaspani, neješči, dobijo vročino, oteče nogica okrog pika...

matejchi - ja, če že res moraš... Regina - 28.06.1979. In ne, to tudi ne paše ravno preveč skupaj z gajko! user posted image

Erin
- hvala za grafe rasti, so res zakon! user posted image Pa ne bodi no tako skrivnostna glede r.d., sem kar prepričana, da vem, kdaj ga imaš. user posted image Sem se pa zdaj spomnila, da je bil tvoj nick na forumu Zanositev včasih Tejaa, potem pa si ga spremenila v Erin, kajne?


< Sporočilo je popravil gajka -- 28.10.2008 7:22:59 >

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3809
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 7:20:44   
ozziebo
Jutrooo!
Rabim kavo. Tale ura user posted image !!!
Včeraj zvečer je Lara zaspala že ob 18h, David ob 20h, zjutraj pa se je zbudil ob 4.20user posted image ,  tamala pa ob 5h. Zdaj je bil pa že ves zmatran za v vrtec!

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3810
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 7:24:49   
ozziebo
Gajka, kaj pa če ga podnevi bolj pogosto dojiš?
Jaz našo kar na dve uri, čeprav ne joka, ker če čakam, da začne jokat in cmokat, minejo tudi 4 ure. To sicer ni problem, samo se mi pa potem zbuja ponoči na 3-4 ure, če pa je več podnevi, pa spi 7-8 ur v kosu.

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 3811
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 7:42:23   
gajka
ozziebo - saj čez dan itak je na vsaj 3 ure, popoldan celo na 1,5 - 2 uri. user posted image Mah, mi ni nič jasno. user posted image Me je pa malo zaskrbelo to, da je že res ene 3 tedne njegova teža skoraj konstantna. Ni pa nobene logike v tem, da je zadnje 4 tedne zaprt in kaka samo na 3-4 dni, je čez dan normalno (podnevi sva imela 7-8 obrokov, nočne je prespal), kg pa ne grejo gor! user posted image Sem se že hecala, da ima trakuljo, ki mu vse poje, čeprav mi ta misel ni več niti najmanj zabavna. user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 28.10.2008 7:43:57 >

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 3812
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 7:45:34   
ozziebo
A veš, da moja Lara zadnje dva tedna tudi ful malo kaka, čeprav veliko je, samo je pa šla pribl. polkile gor v treh tednih.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3813
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 7:49:15   
tejkaz
Jutro

Jaša 19.00 - 1.30 - 6.30
Eva 19.30 - 6.30

Zakaj nas je toliko punc zapustilo? Kje ste? Suzili, m@j@, dar10, muklla, zvezdica, iva77, arait, cicmic, meeryana, Žanneža, Višnja,... pa še dosti vas je, ki se vas sploh ne spomnim več.

In kdo so: a74, Carol11 in še nekaj punc, ki nas vsak dan spremljajo?

Danes sem drugače slabe volje. Nekaj praznujem danes, pa se moj sploh ni spomnil, čeprav sem mu nekaj dni nazaj povedala, za dobro jutro me je raje nahrulil.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 3814
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 7:51:15   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

ozziebo - saj čez dan itak je na vsaj 3 ure, popoldan celo na 1,5 - 2 uri. user posted image Mah, mi ni nič jasno. user posted image Me je pa malo zaskrbelo to, da je že res ene 3 tedne njegova teža skoraj konstantna. Ni pa nobene logike v tem, da je zadnje 4 tedne zaprt in kaka samo na 3-4 dni, je čez dan normalno (podnevi sva imela 7-8 obrokov, nočne je prespal), kg pa ne grejo gor! user posted image Sem se že hecala, da ima trakuljo, ki mu vse poje, čeprav mi ta misel ni več niti najmanj zabavna. user posted image


Ej, Gajka, jaz mislim da toliko porabijo. Ko bi vedela kaj naš zdajle dela v igralnem centru. Ni čudnega da se nič ne redi. Jeva tudi veliko, po 8 obrokov na dan, ponoči spi, kaka ne.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3815
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 7:51:39   
ozziebo
Tejkaz, user posted image  da boš boljše volje.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3816
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 7:52:18   
ozziebo
Zdaj pa moram še kaj naredit, pa sonce se kaže, yesss!

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 3817
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 7:53:03   
anita goitan
jutroo,
ja Zojo tud ta ura mal bega, včer sem jo matrala da je šele ob 19ih zaspala, če ne bi že prejuser posted image in smo spali do 7ih, in samo 2x jedliuser posted image , ma sem se prou naspala. In zjutrej sva jo merila, 62cmuser posted image
Tuki se mal sonček kaže, ko bi le zdržal vsaj cel dopoldan, šibam zajtrkovat

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 28.10.2008 7:54:29 >

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3818
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 7:59:07   
naty13
Tejka, Gajka super so naše noči, a ne? user posted image user posted image user posted image user posted image

Ozziebo user posted image

Tejka to so pa desci. Moj se tudi na te datume kar požvižga od poroke naprej. user posted image  Ali pa dva dni prej še ve kaj je, na tisti dan pa tema. user posted image  A sta se spoznala na ta datum, če ni skrivnostuser posted image  user posted image user posted image



_____________________________

pa pa

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3819
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 8:01:59   
naty13
Med pogrešane sodijo še Muklla, Nevaeva, Odette, Andrejaboris se zelo malo javlja.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3820
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 8:02:50   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

ozziebo - saj čez dan itak je na vsaj 3 ure, popoldan celo na 1,5 - 2 uri. user posted image Mah, mi ni nič jasno. user posted image Me je pa malo zaskrbelo to, da je že res ene 3 tedne njegova teža skoraj konstantna. Ni pa nobene logike v tem, da je zadnje 4 tedne zaprt in kaka samo na 3-4 dni, je čez dan normalno (podnevi sva imela 7-8 obrokov, nočne je prespal), kg pa ne grejo gor! user posted image Sem se že hecala, da ima trakuljo, ki mu vse poje, čeprav mi ta misel ni več niti najmanj zabavna. user posted image


Ej, Gajka, jaz mislim da toliko porabijo. Ko bi vedela kaj naš zdajle dela v igralnem centru. Ni čudnega da se nič ne redi. Jeva tudi veliko, po 8 obrokov na dan, ponoči spi, kaka ne.



Pa saj Roka vidim, kaj počne v igralnem centru. Pa na previjalni tudi. Ko se loti, igračke frčijo okrog (še dobro, da so privezane), ene bi najraje ker odtrgal z igralnega loka, brca kot podivjan bikec, nogavice in copate bi mu mogla z lepilom prilepit na podplatke, ker itak vse dol zbrca... Ampak vsaj kakšno deko pa bi vseeno lahko šel gor.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3821
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 8:13:33   
anita goitan
Sem se tehtala, -2kg, pa sem hitro napadla torto katero je včeraj soseda prineslauser posted image , no pojedla sem jo 2 vilice ker več si ne upam, da ne bodo glorije, ma je bla takoo dobra, kavina torta z višnjami, mnjami.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3822
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 8:15:04   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: ozziebo

Tejkaz, user posted image  da boš boljše volje.


Hvala

God imam drugače danes. Spomnila se je pa moja mami in nihče drug. Saj mi je vseeno če se ne bi nihče drug spomnil, pa tudi če se G ne bi spomnil, ampak ni me treba zjutraj nadreti samo zato ker ponoči nisem Jaševega bruheca zadosti počistila in bi zjutraj on kmalu padel.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 3823
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 8:16:35   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: ozziebo

Tejkaz, user posted image  da boš boljše volje.


Hvala

God imam drugače danes. Spomnila se je pa moja mami in nihče drug. Saj mi je vseeno če se ne bi nihče drug spomnil, pa tudi če se G ne bi spomnil, ampak ni me treba zjutraj nadreti samo zato ker ponoči nisem Jaševega bruheca zadosti počistila in bi zjutraj on kmalu padel.



ojej, moj se še za r.d. komaj spomni, kaj šele god, naj te potolažim. Ma dedci so deci vsi po enem kopitu narejeni, sem misnla da vaši k ste mlajši so mal bolj uvidevni pa vidim da ej vse en kuser posted image c

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3824
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 8:31:39   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: ozziebo

Tejkaz, user posted image  da boš boljše volje.


Hvala

God imam drugače danes. Spomnila se je pa moja mami in nihče drug. Saj mi je vseeno če se ne bi nihče drug spomnil, pa tudi če se G ne bi spomnil, ampak ni me treba zjutraj nadreti samo zato ker ponoči nisem Jaševega bruheca zadosti počistila in bi zjutraj on kmalu padel.



ojej, moj se še za r.d. komaj spomni, kaj šele god, naj te potolažim. Ma dedci so deci vsi po enem kopitu narejeni, sem misnla da vaši k ste mlajši so mal bolj uvidevni pa vidim da ej vse en kuser posted image c



Jaz imam pa god na bletnico poroke. Pa še na to je prvo leto pozabil. user posted image user posted image user posted image user posted image  Spomni se samo na rojstni dan, še na valentinovo pozabi odkar živiva skupaj. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




imena
łiłi

kako ime bi izbrali za fantka

teo (36%)

tian (45%)

adrian (20%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!