|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 21:45:58   
bella02
Hej!
Za nami je spet en pester vikend. Včeraj smo bili pri prijateljih in izvedeli, da bodo aprila imeli dojenčkauser posted image user posted image user posted image . Tam smo prespali (jaz bolj malo, sem se mogla hladit z mrzlo vodo), danes pa smo šli prižgat svečki mojima dedku in babici, da ne bomo konec tedna še enkrat hodili tako daleč. Pa smo obiskali teto in strica z družinama po zeloooo doooolgem času. Jih je bilo lepo videt.
Teja je bila pridna. Ura jo ni pretirano zmedla. Ima pa 3 dni neke krčke, morda je to povezano z mojo srbečico. Če me ponoči spet napade, grem jutri v ZD in zahtevam, da me da v laboratorij. Nekaj potem res ne štima. Zdravnica je nekaj omenjala sladkorno in upam, da sem daleč stran od tega.
Prav fino je videt, da je ura šele 9.37, jaz pa bom šla počasi spat. Se pa prav veselim teh dolgih večerov, bo oči več z namiuser posted image user posted image user posted image .
Joj, me že pričenjajo prsti srbet, to pomeni spet praskanjeuser posted image user posted image user posted image . Pa nič ne pomaga. Bom poskusila s kisovimi obkladki, drugih idej nimam več. Ne pomaga ne Tea tree, ne Activna krema, ne alkohol, ne Fenistil, za kratek čas le mrzla voda. Pa še to za noge, na dlaneh pa ne. Pojma nimam, kaj je.

matejchi, načeloma pridem, zadrži me lahko sneg ali prehlajena Teja, imamo potem v nedeljo namreč krst.

sayuri in Zoja MIša, če sta za kako kavico izven tega datuma, se pa slišmo

Nič, grem delat tisto, kar delajo moji trije: pančat. Mirno noč vsem!!!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3676
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 21:52:57   
matejchi
Prepričale ste me... grem še jaz spat, samo še cunje dam iz stroja.... uf se bom naspala enkrat.

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3677
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 22:01:39   
Tamy30
punce a ima katera izkusnje z vzrascenimi nohti??
joj, meni se zdi da ga imam na levem palcu noge, tako me boli ob straneh, da imam ze fajn oteklo, sem si probala s skarjicami okoli iti, da bi privzdignila noht pa ne gre, pa se boli tako....
Ful me je strah iti k zdravniku, da me ne bi poslali na kirurgijo, tam pa samo odrezejo noht, mislim ob strani, brrr, ....
Kaj pa pedikerji opravljajo kaj te vrste opravila?? Ve katera???

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3678
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 22:38:39   
Erin



***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***
user posted image SREČANJE AVGUSTOVK in user posted image :user posted image

11.11.ob 11 h v Mercator- Šiška
*Erin
*Matejchi

*Naty13
*Vilika
...

***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***






(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3679
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 22:40:25   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Tamy30

punce a ima katera izkusnje z vzrascenimi nohti??
joj, meni se zdi da ga imam na levem palcu noge, tako me boli ob straneh, da imam ze fajn oteklo, sem si probala s skarjicami okoli iti, da bi privzdignila noht pa ne gre, pa se boli tako....
Ful me je strah iti k zdravniku, da me ne bi poslali na kirurgijo, tam pa samo odrezejo noht, mislim ob strani, brrr, ....
Kaj pa pedikerji opravljajo kaj te vrste opravila?? Ve katera???


Meni sta se hotela dva zarast samo se mi je samo pozdravilo. Se mi je pa spodaj prav zagnojilo in sem predrla pa je bilo potem dobro.


(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 3680
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 22:43:08   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Jaz bom pa teta... so mi sporočili...



čestitam! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3681
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 22:44:58   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Pri nas spet katastrofalne noči...

No, bejbe, se mi je uspelo nekako javiti, pa se bom morala še posloviti od vas do četrtka....se jutri odpravljamo na počitnice v Čatežke toplice, ker ima Tina krompirjeve počitniceuser posted image ...
Pridne boditeuser posted image


user posted image user posted image user posted image Upam da se vam uredijo noči...pa uživajte v Čateškihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3682
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 5:07:55   
Zoja Miša
Jutro! Postrežem user posted image .

Potem preberem za nazaj!

In toliko sem zaenkrat videla 11.11. MI2 pediatra! Celjenje in vse...10.11. pa slikanje kolkov. Torej  bom user posted image user posted image user posted image  ker se ne bomo spoznale! Sploh me ne upoštevateuser posted image , se, ta 2 datuma že zadnjič napisala, da ne moreva!user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3683
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 5:35:17   
Zoja Miša
No, sem sedaj prebrala za nazaj, pa saj mi je jasno, da res ne bo šlo, da bi bil datum za vsako pravi. Ampak me jezi, da ravno zame niuser posted image user posted image . Pa, pa mogoče kdaj drugič. Sam žalostna sem pa vseeno.user posted image

MI smo se včeraj potepali v Mariboru pri sorodnikih. Je bilo super. Pikica pridna.
Moram vam povedati, koliko ta otrok čveka. Prav lepo jo je poslušati. Najraje se pogovarja na previjalni, pa medvedke od zvezdice zaspanke ima tudi rada, so pravi prijateljiuser posted image .
Zvečer smo se še skopali in to brez joka. Je prav uživala! Mogoče ji sedaj bolj paše, ker ji dam malo toplejšo vodo. Sicer je tudi meni 37 stopinj definitivno premalo.

Današnja noš pa super, zaspala ob 22h in spala do 4.30. Jaz sem si spumpala (240 ml, hudo!) in sedaj ne vem, ali naj grem nazaj spat ali ne?user posted image

Pa še to imamo kengorujčka! Miškolinček, sem te upoštevala in kupila Baby Bjornovega. Pa zraven še zimsko vrečo za kengorujčka, da je ne bo zeblo!user posted image . Upam, da ji bo inovacija odgovarjala. Danes jo bova sporobali.

Menda se bom še vseeno malo ulegla.user posted image


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3684
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 6:54:14   
anita goitan
Jutroo,
če že katera ni pred mano skuhala user posted image user posted image user posted image vam jo jaz,
za mano je krasen teden, vikend, uživali smo max: teden na Primorskem, vikend na Obaliuser posted image user posted image user posted image , tukaj s prijatelji na Tartinijevem trgu, v pritljažniku sva senčnik pozabila in sva jo kar s pleničko mal zakrilauser posted image

user posted image

Za srečanje: kaže da 11.11. nimave nič obveznosti, vendar potrdila še bom, da ne bi prehitevala




(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3685
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 7:02:21   
naty13
Jutro.
Hvala za user posted image .

Noč ok. Zaspali ob 18.45-1.30 smo jedli in potem spali do 6.15. user posted image  Nejc mi je pa spet sam dol prišel v spalni vreči. user posted image

Se še beremo.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3686
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 7:49:22   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

sem se pa spomnila, da bi lahko polega seznama avgustovčkov imeli seznam mamic od teh cukrčkov, mogoče vsaj pravo ime zraven pa če vam ne bi bilo preveč še datum rojstva teh "bab"..  predlog pač.. ne me tepst.



Meni se zdi čisto v redu predlog. Bom povedala ime in rojstni datum (če ga še katera slučajno ne ve) če boste tudi ostale za


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3687
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 7:50:32   
tejkaz
Jutro

Super noč. Spali 19.00 - 4.00 - še vedno spi. Zdaj me pa malo skrbi. Ali mogoče moj fant premalo pridobiva na teži? 7.10 je pri pediatrinji tehtal 4900, pred dvema dnevoma, torej 25.10 pa 5200. Sicer je dobrovoljček, mečava v redu, kaka sicer spet po redko (danes je 4 dan-ko rečem da dobro kaka, se mu zapre), lula veliko.

Eva je ob 5.00 prišla k nama in sem mislila da je konec noči, pa smo vsi potegnili do 7.00, razen Jaša, ki še vedno drnjoha, Eva in G sta pa šla.

Včerajšnji dan je bil super. Dopoldan smo bili pri Naty. Tudi meni je bilo super. Eva je potem mrknila na prvem ovinku, spala do doma, sem jo nesla v posteljo (budno) in je spet zaspala še za uro in pol. Vmes smo skuhali makarone in bolonez omako in nato smo odšli na sprehod. Zvečer sem bila tako utrujena, da sem zaspala že med dojenjem, potem sem se samo preoblekla in umila in spala dalje.

Srečanje - jaz sem za 11.11.

anita Goitan, vidve pa znata uživati. user posted image

Zoja Miša
, ob kateri uri pa imata pediatra? Mogoče se pridružita naknadno? Saj bomo verjetno dlje časa tam.

Sandra, uživajte na dopustu. Mogoče boste pa dol dlje spali. Upam da se naspiš.

Nič, moram iti, naš zaspanc se zbuja


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3688
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 7:57:01   
Tato
Jutro !!

hvala za kavico :) :) jst jo še pijem zdele..
drgač današnja noč je bila grozna, zaspali smo ob 20h-00.30, nato se je zbudil ob 1.30, 3h, 5h in ob 6h se je začel nov dan.. hmmm... jst pa komaj stojim in gledam. Jaka se pridno igra... jst pa mutiram pred kompjutrjem.
Sploh ne razumem, jaka ima ritem skoraj vsak dan drugače, vedno gre spat ob 20h ampak, zbuja se pa različno, včeraj je spal do 4ih zjutri, danes pa skoraj vsako uro pokonci.. oh Jakec, jakec

user posted image

no to sem pa jaz :)

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3689
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 8:01:02   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Jutro

Super noč. Spali 19.00 - 4.00 - še vedno spi. Zdaj me pa malo skrbi. Ali mogoče moj fant premalo pridobiva na teži? 7.10 je pri pediatrinji tehtal 4900, pred dvema dnevoma, torej 25.10 pa 5200. Sicer je dobrovoljček, mečava v redu, kaka sicer spet po redko (danes je 4 dan-ko rečem da dobro kaka, se mu zapre), lula veliko.




user posted image user posted image user posted image  Jaša je pravi zaspanec. user posted image

Meni je P rekla, da je ravno idealno, ko je Jošt pridobil od 15.9-16.10. /en mesec) 800g. Je rekla, da bi 700g še šlo.  Pri tebi je 18 dni in 300guser posted image  Teža ni slaba, ker je dojen, ampak je pa res malo pridobil. Kaj, če bi mu večkrat čez dan poskušala dati jesti. user posted image  Ponoči ga jaz ne bi budila.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3690
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 8:16:12   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Jutro

Super noč. Spali 19.00 - 4.00 - še vedno spi. Zdaj me pa malo skrbi. Ali mogoče moj fant premalo pridobiva na teži? 7.10 je pri pediatrinji tehtal 4900, pred dvema dnevoma, torej 25.10 pa 5200. Sicer je dobrovoljček, mečava v redu, kaka sicer spet po redko (danes je 4 dan-ko rečem da dobro kaka, se mu zapre), lula veliko.




Jaša res veliko spi, samo otroci so različni med seboj ga z Zojo ne morem primerjati, ker sem vaju že od začetka občudovala kkao ti tale fantič spi ponoči, moja gre spat ob 20ih in spi do 7ih, vmes se 3x futrave. Čez dan pa nič ne spi, razen zjutraj 1 uro, pa v vozičku-če sva zunaj in to poemni da zelo pogosto je, max na 3 ure, ker če je sitna, vreme itd. jo jaz kar pristavim, ona pa z veseljem papa.
Samo glede na to da imaš tolk polulanih pelnic, kakanje vam sicer ne gre najbolje, mislm da te nima kaj skrbet, sicer pa imaš v kratkem posvetovalnico, ampak kar brez skrbi!

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3691
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 8:18:56   
gajka
Dobro jutro!

Jaz sem pa kar izkoristila prestavitev ure in zdaj bom končno uspela Roka pošibat spat do 20h. user posted image Spal je sicer danes do 5h in potem še do 7h, kar mi je kar super. user posted image

Na seznam za srečanje v LJ naju lahko napišete za 11.11. Če se pa še kakšna skupinica odloči za srečanje na Štajerskem (Celje, MB?), pa mi je tudi prav in se ga lahko z Rokom tudi udeleživa, če bo šlo. Mogoče bi pa res lahko ponovile kako srečanje v Celju! košuta, pablo, sandra123, arany, kaja02, mishel, pa še katera, kaj pravite?

tejkaz - meni se zdi, da Rok, odkar je zaprt, poje veliko, na teži pa ne gre in ne gre gor oz. gre ful počasi! user posted image Mi sploh nič ni jasno! Mi je pa P razložila, da naj bi od 1-3. meseca user posted image pridobivali v povprečju okrog 900g/mesec, od 4-6. meseca v povprečju okrog 650g/mesec, od 7-9. meseca okrog 450g/mesec, 10-12. meseca okrog 300g/mesec...

< Sporočilo je popravil gajka -- 27.10.2008 8:20:58 >

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 3692
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 8:29:08   
anita goitan
Tako pa Zoja po ta novem sama kupčke podira oz si ga sprožiuser posted image , zbaše si celo pest v usta in kupček je podrtuser posted image

user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3693
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 8:31:50   
tejkaz
Sva se umila, preoblekla, sedaj pa jeva.

Jutri imamo razvojno ambulanto, pa bom tam povprašala če je v redu, cepljenje imamo šele konec novembra zaradi noric. Naty, jaz ga tudi ponoči ne bi zbujala, čez dan mi pa že tako zelo pogosto je. Mogoče toliko porabi, ker non stop brca in krili z rokami.
Anita Goitan, Jaša tudi čez dan zelo malo spi. Še tisto kar spi, spi zunaj.

Sem prej na drugem forumu videla, da imajo v trgovini TurboLimač akcijo sedežev Maxi Cosi Tobi za 139 Evrov, medtem ko je v Pikapolonici 249 Evrov. Mislim, da ga gremo danes kar iskat.






_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3694
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 8:33:59   
ozziebo
Tale ura user posted image  je čist zmešala našga tamalga. Že dva dni je ob 5h buden ko zajc!! Potem seveda zbudi še Laro, pa je cela hiša budna!!Grrr, pa nič ne pomaga, če gre kasneje spat, upam da ga bo danes vrtec zmatral!!



(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3695
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 8:38:30   
ozziebo
Anita, Tato, Anaya, ful so luštni vaši cukri!!

Anita, naša tudi je na 2-2.5 ure, sicer se nič ne buni, če je vmes daljša pavza, samo potem pa ponoči bolj pogosto je, tako da jo podnevi rajši večkrat pristavljam.


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3696
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 8:40:49   
ozziebo
Kar se srečanja tiče, žal ne morem nekje do spomladi, ko uspemo kupit še en avto, peš z vozičkom pa je malo predaleč NM-LJ user posted image .

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 3697
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 8:49:49   
naty13
Tejka - Sem se pa spomnila, da mi je patronažna rekla, da mogoče zato toliko spi, ker premalo pojeuser posted image  Samo jaz to ne verjamem. Pač otrok rabi manj hrane in več spanca. Jaz sem se pri Joštu sprijaznila s tem, čeprav se mi zdaj že nekaj noči kar zgodaj zbuja. Upam, da ni kriva nova soba. user posted image

Vsi avgustovčki ste tako cortkani. user posted image
 
Anita - ima pa Zoja dober sistem podiranja kupčkov, pri nas pa potem ven leti mlekec, ko roka v ustih pristane. user posted image

Gajka, fajn nas bo pa kar nekaj na srečanju. Samo jaknice pa ne bom nove kupovala, ker ne bomo nič izstopali, ker je tudi medvedov veliko. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 3698
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 9:09:48   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejka - Sem se pa spomnila, da mi je patronažna rekla, da mogoče zato toliko spi, ker premalo pojeuser posted image  Samo jaz to ne verjamem. Pač otrok rabi manj hrane in več spanca. Jaz sem se pri Joštu sprijaznila s tem, čeprav se mi zdaj že nekaj noči kar zgodaj zbuja. Upam, da ni kriva nova soba. user posted image




Tega se bojim, čeprav dvomim. Mleka imam veliko, ponudim mu kadar želi,  nič ne gledam na uro. Ma, mogoče bo pa po atiju suhec.

Danes imamo sestanek bloka z naslovom: Kje vas čevelj žuli.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3699
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 9:12:08   
anaya
Jutro punce....

Po branju sledeč je moja puperli čist nekaj posebnega (al pa še samo mlada). ker ogromno spi tut čez dan, pa skor nič še ne čeblja... mogoče pa nima potrebe, pa bo bolj tiha deklicauser posted image user posted image

matejchi: ena more začet s podatki.... Anja 22.07.1980

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Izbira banke
krtkova

Katero banko bi izbral?

NKBM (19%)

A Banka (12%)

SKB (13%)

NLB (42%)

Unicredit (15%)


Število vseh glasov: 209

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!