|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 21:31:52   
tejkaz
Devica je šesti znak Zodiaka, vlada ji planet Merkur. Device so natančne, vzdržne, zaprte, varčne in disciplinirane. Nagnjene so k kopičenju dobrin in čuvanju pridobljenega. Obožjuejo svoja stanovanja in opremljanje le teh z svojim dobrim okusom. Ker so malce negotove, pogosto potrebujejo komplimente. Device so resne, vestne in točne, privržene načelom. Rade imajo težavne zaposlitve, saj lahko tu pokažejo svojo inteligenco. Kariere primerne za Devico so: učitelj, kemik, analist, tehnični vodja. Device morajo biti ljubljene in čutiti to ljubezen, kljub temu da težko živijo srečno ljubezensko življenje.

Aaaaa, moj je tud devica


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3626
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 21:32:41   
tejkaz
Strelec je tretji ognjeni znak, ki mu vlada planet Jupiter. Strelci so zaupljivi, iskreni, zvesti in veseli. Verjamejo v optimistično prihodnost in spremembne. Ljubijo potovanja, sprehode na prostem in živali. So globoko verne on radovedne osebe. Strelci želijo iskrenega, zvestega prijatelja in ljubimca, ki jim pušča vso svobodo, ki jo potrebuje. So dobri priajtelji. Strelke rade skrbijo za hišo, vrt in družino. Ustrezne kariere za strelca so :sodnik, znanstvenik, astronavt, turstični vodič in potovalni agent.

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3627
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 21:34:02   
tejkaz
To je pa značilno za malčke strelce:

Malček Strelec se že zgodaj zaveda, da je »rojen pod srečno zvezdo«. Je živahen, radoveden in bister. Ne zanima ga le tisto, kar lahko opazuje v svoji bližini, pač pa se mu zdijo neizmerno privlačna tudi potovanja, razmišljanja o daljnih pustolovščinah in o stvareh, ki bi jih lahko sam odkril.   Je precej nemiren in radoveden otrok, zato mu nekateri starši kar težko sledijo pri njegovem vsakodnevnem odkrivanju sveta. Ima zelo bujno domišljijo in se rad prepusti sanjarjenju o velikih junakih. Zelo uživa ob listanju slikanic, ob poslušanju pravljic in ob razmišljanju o junakih najrazličnejših zgodb.   Do drugih otrok je prijazen in velikodušen. Že od malega zagovarja svobodo in pravičnost. Rad preceni svoje moči in se poda v pustolovščine, ki so za njegovo starost še prezahtevne. Potrudite se in pokažite zanimanje za tisto, kar počne vaš otrok. Redkeje se boste ukvarjali z buško ali ranjenim kolenom.   Otrok, rojen v znamenju Strelec, je vesel vsakega novega spoznanja. Njegove želje po spoznavanju novega nikoli ne poskušajte zatreti. Ker v vas vidi modro in zrelo osebo, se potrudite, da bo prav od vas prejel odgovore na svoja vprašanja, ki jih neutrudno postavlja včasih ob prav nerodnem času. Zelo rad ima šport in različne igre. Potrebuje raziskovanje okolja in sveta, v katerem živi, pa čeprav se bo odpravil le do sosedovega vrta in njegove vrtne ute. Odpravil se bo peš, še veliko raje pa z lastnim prevoznim sredstvom, ki mu pravite tricikel. Preprosto želi biti v gibanju in opazovati svet, ki se odpira pred njegovimi očmi.   Bratca ali sestrico rad prepriča v nove avanture, saj se mu zdi, da je on tisti, ki mora druge vzpodbujati naj se mu pridružijo, če želijo spoznati svet. Bolj počasnim ali premišljenim otrokom ne prizanaša, saj se mu zdi, da se ves svet vrti le v smeri, ki jo je izbral sam. Vsake igrice se hitro naveliča in bolj počasne otroke spravlja iz tira, saj jih prepričuje (in pogosto tudi prepriča), da se prenehajo igrati »to dolgočasno« igro, ravno, ko je postala zanimiva za nekoga drugega.    Malčka Strelca privlači vse tuje in drugačno od običajnega, zato se ne boji tujcev oz. ljudi drugih narodnosti ali kultur. Dobro bi bilo, da bi se o tej temi z njim že zgodaj pogovorili in mu pojasnili kakšno je vaše stališče glede druženja z njimi.   Vaš malček ima ogromno energije, zato mu je včasih prav težko slediti. Nikar se ne pritožujte. Imate odlično priložnost, da se prepustite vodenju vašega otroka in skupaj odkrijte smisel življenja, kot ga vidi vaš otrok. Užival bo v vaši družbi in vi v njegovi. Ne bo se vam potrebno bati kaj bo spet ušpičil, saj ga boste lahko sami usmerjali v pustolovščine, ki so všeč tudi vam. V nasprotnem se lahko zgodi, da boste imeli preveč dela z nesmiselnim kaznovanjem in zmajevanjem z glavo nad njegovimi pogruntavščinami.   Kadar morate po opravkih ali v službo, poskrbite, da se bo vaš mali Strelec zabaval v vrtcu ali v družbi osebe, ki ga bo čuvala. Kot bi mignili bo pozabil, da ste odšli. Ko se boste vrnili ponj, pa vam bo navdušeno razlagal o najrazličnejših stvareh, ki jih je počel, medtem, ko ste bili v službi.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3628
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 21:34:23   
tejkaz
Zdaj imaš delo z branjem, jaz grem pod tuš

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3629
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 21:50:36   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Zdaj imaš delo z branjem, jaz grem pod tuš


Grem šele zdaj, potem pa spat. Lahko noč


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3630
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 21:51:37   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Zdaj imaš delo z branjem, jaz grem pod tuš


Prebrano. Kar drži pri strelčkih.

Aja za devičke pa piše o natančnosti - jaz sem vedno manj pri pospravljanju, sej ne boš opazila jutri, a ne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3631
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 22:01:16   
naty13
Grem počasi spt, ker že komaj gledam. danes je bil dolg dan. user posted image

Nočko. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3632
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 22:14:38   
matejchi
Tejkaz drugič boš sigurno prinesla pravo šunko... domnevam, da si zajuser posted image .
Mislim pri vsakem znamenju toliko piše, da nekaj pa že mora za vsakega veljat...
Jaz sem 24. Naty... pa letos bo okroglo.. auč.
Sem si pa zapomnila edino.. strelci so veseli.. kak pa.
Tejkaz in Naty a vidve nimata čudežnih naprav imenovanih GSM? hehe


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3633
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 22:15:20   
matejchi
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Grem počasi spat, ker že komaj gledam. danes je bil dolg dan. user posted image

Nočko. user posted image


Ja jutri bo krajši, noč bo pa daljša...

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3634
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 22:37:01   
čipka
http://www.youtube.com/watch?v=gPXsoZ_F0SA

Živjo!  Spet se vam javljam po doooooooolgem času, upam da me niste pozabile..user posted image      Končno mi spet računalnik dela-je bil nekaj časa brez interneta-joj, kok je brezveze če si brez. user posted image   U glavnem mi smo super-naša punčka Tia tut, tko da HB da je vse ok.user posted image   včeraj smo dopolnili 2 mesca že...hura za nas in za vaše otročke.   Bom probala prebrat koliko se da za nazaj da vas pol komentiram.  Lepo se imejte, pa čuvajte na svoje otročke, pa se tipkamo jutri.
Aja zgoren link je o dojenčkih pa si poglejte če prime.


(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3635
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 6:44:38   
naty13
Jutro.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kuhana.

Noč ok. Se zbudili ob 3h po novi uri in spali do 6.30. Ob 5.30 ga je pa Nejc začel sračkati. Splezal iz postlce, pa sem ga tolkrat dala v posstlo pa nič. user posted image  Pri meni tudi ni spal, je lezel po postli, na koncu še Jišta zbudil. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 3636
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 6:45:38   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi
Tejkaz in Naty a vidve nimata čudežnih naprav imenovanih GSM? hehe



Imava imava, ampak saj veš, treba je plačat, to ni zastonj. user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa saj lahko si misliš, smo iz Gorenjske. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3637
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 6:52:47   
Zoja Miša
Vidim, da sta imeli Tejkaz in Naty zopet dialoge. Ne mi zamerit, ampak jih nisem niti brala.

Za 30.10. pa jaz pravim NE! Imava avto na servisu, tako da res ne bi šlo!user posted image  
In jaz bi vas tako rada spoznalauser posted image , dajmo se zmenit enkrat po 18.11., ker takrat ima še Anitina Zoja pregled, potem pa bi verjetno šlo za vse????
PROSIM!!!!
Ker Erin, Kaja Lina enostavno mora spoznati Tilna!!!user posted image user posted image user posted image
A ja, pa user posted image user posted image user posted image  postrežem. Takšno dobro, dolgo, nedeljsko!
 
Upajmo na sonček in izkoristite dan!user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 3638
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 6:52:58   
sayuri
Jutro user posted image  TAle ura nas je čist zmešala user posted image user posted image user posted image . Sem že od 4h po ta novi uri pokinci. Filip pa že od pol šestih Živ Žav čaka user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3639
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 6:54:58   
Zoja Miša
No, vidim Naty, da si me prehitela. user posted image

Naša noč je bila tudi o.k. ob 1.30 in potem ob 6.30 (vse še po tastari uriuser posted image ). Po novi mi njen bioritem ne bo tako všečuser posted image . Upam, da prešalta na novo urouser posted image

Tejkaz in Naty, uživajte v druženju!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3640
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 7:44:08   
Vilika
Jutro!

Berem za nazaj, imamo od včeraj obiske s štajerske, psssst, zdaj še spijo.

Tejkaz - zanimivo, postregla si s tremi horoskopi - jaz sem devica, v podznaku škorpijonka (drži pol, pol), imam lubita leva in sina leva user posted image user posted image

Srečanje - kot se boste zmenile, meni je vseeno kam priti (supernova mi je še najbolj všeč, sam če ni veliko placa pa nič), datum bi mi bolj ustrezal kakšen teden kasneje, ampak se prilagodim večini in resničo upam da ne pride kaj vmes.

Naš tamal ima že drugo noč zapored novo foro - ne zaspi nazaj eno uro in pol user posted image . Se pogovarja v temi, vrti se kot vrtavka, stoka... Jozes, sem huda. Prej sem ga vedno samo nafutrala, odložila nazaj in je spančkal še tiste dodatne 3 ali 4 urce. Pa nisem nič spreminjala postopka nočnega hranjenja. Mogoče zato ker se je zdaj začel vsega bolj zavedat in tudi čez dan zdaj manj spi in raje opazuje user posted image . Firbček je ratal (po očiju) user posted image


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3641
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 7:57:32   
tejkaz
Jutro

Pri nas je bila ena čudna noč. Jaša se je zbudil sicer šele ob 4.00 po stari uri, pol ga je pa Eva naprej sračkala. Pa je spala pri nama, pa z glavo dol v njeni postelji, pa se nekaj trmala, jaz sem na pol spala, na pol dremala, na pol bedela. Jojuser posted image

Jaša še vedno spi.

Eva je že enkrat lulala v kahlico user posted image user posted image

Pa danes je stara 23 mesecev user posted image user posted image

Aha, Jaša...


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3642
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 7:58:08   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Vidim, da sta imeli Tejkaz in Naty zopet dialoge. Ne mi zamerit, ampak jih nisem niti brala.




Zakaj pa ne user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3643
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 7:59:16   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Tejkaz drugič boš sigurno prinesla pravo šunko... domnevam, da si zajuser posted image .

Tejkaz in Naty a vidve nimata čudežnih naprav imenovanih GSM? hehe



Jp, zajuser posted image sem.

GSM imava, ampak kot pravi Naty, sva Gorenjki.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3644
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 8:15:46   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Vilika

Jutro!

Tejkaz - zanimivo, postregla si s tremi horoskopi - jaz sem devica, v podznaku škorpijonka (drži pol, pol), imam lubita leva in sina leva user posted image user posted image


Jaz imam tudi sina in možeka leva, sama pa devička. Torej Vilika še enega strelčka bo treba naredit. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3645
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 8:17:23   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Vidim, da sta imeli Tejkaz in Naty zopet dialoge. Ne mi zamerit, ampak jih nisem niti brala.

Za 30.10. pa jaz pravim NE! Imava avto na servisu, tako da res ne bi šlo!user posted image  
In jaz bi vas tako rada spoznalauser posted image , dajmo se zmenit enkrat po 18.11., ker takrat ima še Anitina Zoja pregled, potem pa bi verjetno šlo za vse????
PROSIM!!!!
Ker Erin, Kaja Lina enostavno mora spoznati Tilna!!!user posted image user posted image user posted image
A ja, pa user posted image user posted image user posted image  postrežem. Takšno dobro, dolgo, nedeljsko!
 
Upajmo na sonček in izkoristite dan!user posted image


A nisva zanimivi user posted image user posted image user posted image  Saj se nama lahko pridružiš. user posted image

Za datum bi jaz tudi raje po 18.11., če bo pa prej, se pa tudi ne bom pritoževala. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3646
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 8:57:08   
tejkaz
Jaz 26.11 ne morem, ker ima Jaša pregled in Eva rojstni dan

< Sporočilo je popravil tejkaz -- 26.10.2008 8:58:26 >


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3647
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 9:06:52   
Vilika
Naty  - ful dobro, sva na na istem user posted image , strelčki so meni tud fajn (je moja mami strelec). Ampak sem računala bolj na pomladnega otročka - kakšnega ovna mogoče oziroma ovnico user posted image


Meni pa je najlepši datum za srečanje 13.11, četrtek, še pred menjavo zimskih gum.


Naš fant je pogruntal da ima jezička in ga zdaj kar kaže user posted image


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3648
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 9:20:14   
anaya
dobro jutro...

Tejkaz: jaz sem vaju z naty brala, tako da nista tako ne zanimiviuser posted image user posted image .

Mi mamo pa danes 2 meseca.....
In tako zgleda Neli ko je stara 2 meseca....

user posted image

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3649
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 9:40:31   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
Za 30.10. pa jaz pravim NE! Imava avto na servisu, tako da res ne bi šlo!user posted image  
In jaz bi vas tako rada spoznalauser posted image , dajmo se zmenit enkrat po 18.11., ker takrat ima še Anitina Zoja pregled, potem pa bi verjetno šlo za vse????
PROSIM!!!!
Ker Erin, Kaja Lina enostavno mora spoznati Tilna!!!user posted image user posted image user posted image



Zakaj pa šele po 18???? Kaj pa je takrat da bi imele šele potem datumu... samo še bolj mraz bo pa kakšna snežinka že zna ponagajat...To je tako daleč...user posted image user posted image user posted image Mogoče sem malo preveč neučakana samo bi mi res pasalo prej...

Kaj pa tisti teden od 10-14.11. ??user posted image user posted image user posted image

Npr. 13.11 tako kot je Vilika predlagalauser posted image



***~~~~~~~~~~~°°°°~~~~~~~~~~~***
Katera je ZA:

13.11. ob 11 h v Mercator- Šiška

*Erin
*Vilika

***~~~~~~~~~~~°°°°~~~~~~~~~~~***



(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  144 145 [146] 147 148   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




porod in čep


V kolikem času ste rodile ko se vam je odluščil čep?

tisti dan (73%)

v roku enega tedna (18%)

v roku dveh tednov (5%)

v roku treh tednov (2%)

več kot tri tedne kasneje (2%)


Število vseh glasov: 222

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!