|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 9:41:59   
Erin
anaya - čestitke za 2 meseca!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zoja Miška - pod nujno se morata spoznat!user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3651
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 9:43:12   
matejchi
anaya še na fotoaparatu bo treba uro nastavt...

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3652
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 9:46:54   
matejchi

***~~~~~~~~~~~°°°°~~~~~~~~~~~***
Katera je ZA:

13.11. ob 11 h v Mercator- Šiška

*Erin
*Vilika

***~~~~~~~~~~~°°°°~~~~~~~~~~~***


11.11. ? 13.11. sem brez avta

< Sporočilo je popravil matejchi -- 26.10.2008 9:47:26 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3653
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 9:51:20   
anaya
Pa dobro Matejchi kaj ti moreš povsod vse malenkosti opazit??? user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3654
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 10:03:33   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi


***~~~~~~~~~~~°°°°~~~~~~~~~~~***
Katera je ZA:

13.11. ob 11 h v Mercator- Šiška

*Erin
*Vilika

***~~~~~~~~~~~°°°°~~~~~~~~~~~***


11.11. ? 13.11. sem brez avta


Vohkauser posted image Samo a nima takrat tejka roj dan???user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3655
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 10:06:02   
matejchi
Ga bomo vsaj ornk zapil.. ne vem drugače kdaj ga ima.

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3656
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 10:09:34   
Erin
Dejmo tko narest pa bomo potem izbrale dan ko nas lahko čimveč...user posted image user posted image user posted image JA?



***~~~~~~~~~~~°°°°~~~~~~~~~~~***
Katera je ZA:

11.11.ob 11 h v Mercator- Šiška
*Erin
*Matejchi


ALI
12.11.
ob 11 h v Mercator- Šiška
*Erin

ALI
13.11. ob 11 h v Mercator- Šiška

*Erin
*Vilika

***~~~~~~~~~~~°°°°~~~~~~~~~~~***



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3657
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 10:10:59   
Erin
Šibam sedaj...gremo v Bohinj  medvede iskatuser posted image

Papa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3658
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 10:14:57   
matejchi
Jaz lahko samo na Martinovo - 11.11 od teh treh dni..
Ali pa najbolje, da vsaka napiše dneve med 3. - 21.11. med tednom, ko ne more prit.
(Matejchi - 12., 13., 17., 19. in 20.) pa nardim razpredelnico in potem sporočim, kateri dan je "prazen" oz. prost ali pa če bo katera druga..                        


< Sporočilo je popravil matejchi -- 26.10.2008 10:22:16 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3659
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 11:12:26   
sayuri
Tkole spet ne bomo nikamor prišle.user posted image Veliko nas je in težko bomo vse frej na isti dan isti čas. user posted image Jaz mam tud veliko obveznosti, pa bom vseeno poskušala priti. Če mi ne bo uspelo, bom pa drugič.

Erin, določi en datum in katera lahko pride, bo prišla....

Nas bo tukaj dol kmalu zamelo, a ne Vilikauser posted image , zato ne bi odlašala s srečanjem v nedogleduser posted image

Mater sem bla oštra zdaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3660
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 12:07:22   
Vilika
IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

js bi tut mela tako lepo jaknco...  vilika, ful je luškan videk. a si mu že prebrala pravljico Kdo je napravil Vidku srajčico?user posted image



Nisem mu še brala pravljic - tole pravljico (knjigico) pa moram še naročiti preko spleta, je nimajo kar tako v vsaki knjigarni. Sem pa že snela 'zvočno' z e-mule in smo jo zadnjič malo poslušali - je lepa.
Na en način je tudi po tej pravljici dobil ime

Tudi pri naši hiši imamo novofundlanca (ni moj - od svaka) - ne vem če bi napisala - brez zamere (morda niso vsi taki) se v naprej opravičujem, ampak men je ta pes lep samo za gledat (še to od daleč), drugače pa len do konca, še lajat se mu ne da, ko ga skopaš pa itak prec spet smrdi, slini se... Se vidi da sem totalno MAČJI človek user posted image .


Hvala vam punce ker ste zadnjič pohvalile našga fantička user posted image , meni so sedaj karvsi otročki ki jih vidim ful luštni pa cort. Prej so se mi dojenčki vedno zdeli nekam čudni (kot rečejo - vesoljčki) user posted image . No čez avgustovčke jih pa ni.


Ja Erin, fajn si se to odločila, jaz se tudi najbolj vremena bojim, sploh s teh naših koncev. Saj ko je blo treba vsak dan v služvo v LJ ni blo problem, sam z otročkom se mi pa to zdi drugače.


Vidim da ste sedaj kar vse nekam ušle. Naš tamal zdaj spančka, obiski so odšli nazaj na štajersko, tašča kuha kosilo, lubi je šel avto malo pogledat (včasih noče zaštartat user posted image , še to mi manjka, pa ko so tolk svinjsko dragi deli za hondo)...


Iiiiiii, sonček se hoče zdaj malo pokazat - bomo šlo malo okol po kosilu.


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 3661
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 12:15:27   
Vilika
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Tkole spet ne bomo nikamor prišle.user posted image Veliko nas je in težko bomo vse frej na isti dan isti čas. user posted image Jaz mam tud veliko obveznosti, pa bom vseeno poskušala priti. Če mi ne bo uspelo, bom pa drugič.

Erin, določi en datum in katera lahko pride, bo prišla....

Nas bo tukaj dol kmalu zamelo, a ne Vilikauser posted image , zato ne bi odlašala s srečanjem v nedogleduser posted image

Mater sem bla oštra zdaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Prvilno si povedala Sayuri.
Treba nas je na oštro user posted image user posted image user posted image , res ne bomo nikamor tako prišle. Jaz tudi ne morem 28.10, 14.11. Zojam miša ne more..., erin ne more...., matejchi ne more... Potem na koncu pridejo vsi datumi zasedeni. Mah ne vem no.


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3662
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 14:46:55   
matejchi
Prav pa nič.. boste pa mal pokomentirale tukaj gor pa bo.

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3663
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 16:07:16   
bambi14
oj,


mračna nedelja zunaj in tu.

Kaj user posted image še za nazaj?user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3664
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 17:33:57   
matejchi
Mogoče pa delajo na ***Julijčkih ´09***. 
Mraz je pa tema... idealno.


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3665
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 17:34:35   
tatly
147
MATER M SEM DOBLAuser posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3666
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 17:48:42   
matejchi
In kaj pomeni 147? 
Jaz bom pa teta... so mi sporočili...


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3667
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 18:11:53   
tatly
matejci nevem kaj se mi je to stisnilo



_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3668
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 18:28:07   
sandra123
Danuser posted image ...joj, kakšne čvekice steuser posted image user posted image user posted image ...me dva dni ni bilo slišati, pa me skoraj kap, ko vidim, koliko ste načvekaleuser posted image user posted image user posted image ...no, komentirati itak ne bom utegnila vsega, tako, da brez zamereuser posted image ...
Pri nas spet katastrofalne noči...sicer sta T&T zvečer pridni in obe zaspita med 19 in 20 uro, ampak imamo ponavadi budnico že okrog 24-ih...zdaj sem že dva dni spet kot zombi po svetu hodila....celo noč 2 dni zaporedoma hranjenje nonstopuser posted image , da že potem enostavno ne morem več vstajat iz postelje, pa sta sredi noči spali poleg mene obe user posted image user posted image user posted image , Taja na levi, Teja na desni straniuser posted image ...še dobro, da moj user posted image še vedno nič ne sliši ponoči, da se potem ne more kaj razburjati zaradi tega user posted image user posted image user posted image user posted image ...Matejchiuser posted image user posted image user posted image , naredila si čudovit seznamčekuser posted image , mi je zelo všeč...
Podatki...
Taja - odpustna teža: 2980g, 1.mesec: 3950g (dolžina 52cm), 2.mesec:4990g
Teja - odpustna teža: 1950g, 1.m.: 2900g (dolžina 48,5cm), 2.m.:3800g

Glede srečanja, Erin...meni nikakor ne bo uspelo priti, imam to čast (beri obveznost), da moram po Tino hodit v šolo....

No, bejbe, se mi je uspelo nekako javiti, pa se bom morala še posloviti od vas do četrtka....se jutri odpravljamo na počitnice v Čatežke toplice, ker ima Tina krompirjeve počitniceuser posted image ...
Pridne boditeuser posted image

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 26.10.2008 18:31:05 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3669
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 19:01:02   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Tkole spet ne bomo nikamor prišle. Veliko nas je in težko bomo vse frej na isti dan isti čas. Jaz mam tud veliko obveznosti, pa bom vseeno poskušala priti. Če mi ne bo uspelo, bom pa drugič.

Erin, določi en datum in katera lahko pride, bo prišla....

Nas bo tukaj dol kmalu zamelo, a ne Vilika , zato ne bi odlašala s srečanjem v nedogled

Mater sem bla oštra zdaj


No pa dajmo potem takole (je tak lep datum)user posted image :



***~~~~~~~~~~~°°°°~~~~~~~~~~~***
Katera je ZA:

11.11.ob 11 h v Mercator- Šiška
*Erin
*Matejchi


***~~~~~~~~~~~°°°°~~~~~~~~~~~***



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3670
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 19:36:54   
Tamy30
dober vecer, danes se pa javljam malce prejuser posted image  in ne tak pozno kot ponavadi.

Se res pozna da bo kmalu zimauser posted image je blo cel dan oblacno in tuzno. Danes smo bili pri moji mami, je praznovala rojstni dan, te pa smo se malce sladkali z tortico, njamiuser posted image same kalorije.

Sem imela danes dopoldne delo disuser posted image sem scittla generalno celo kopalnico, sesala stanovanje, in se in se....
Se ko smo malo prejle domov prisli, sem tamalega prepustila dragemu, da sem se dokoncno postlala postelje.
Me mora vsak teden zgrabiti, da bom z veseljem citla, ne pa da se vlecem kot megla ko je trebauser posted image

Prejle sva tamalega dala v kengurujcka, da je bil obrnjen s hrbtom proti meni. je bil tak sladek. Je rekla zdravnica da ga naj cim vec drzima s hrbtom proti nama. Je ze dovolj Veeeelik in mocan, pa glavo tudi ze kar drzi.(ne tako se cisto dobro). je bil kar presenecen, ko je imel toooliko razgleda okrog sebe, ne pa samo mamine joskeuser posted image

Jutri imamo prvo cepljenje. Upam da ne bo fejst jokal, oz. ja no, upam da ga ne bo bolelo. Fajn bi bilo ce bi spal, te verjetno ne bi tak cutil. Aja, pa upam da ne bo zdravnica rekla da ni zdrav, pol bo treba pa cakati na naslednji mesec.

Vceraj smo bili malce v shopingu, oz. bolj na ogledu. Z dragim kopujeva novo omaro za spalnico. Ne morete verjet kake cene so. Grrr pol pa je treba se tako dolgo cakati (da ne govorim o Rutarju kaka cakalna doba je).Pa je sel Martin zraven, in bil tako priden v vozicku (sva imela samo lupinico na ogrodju vozicka, pa je tako gledal okoli, se ni nic pritozeval:)

A bo kako srecanje kdaj v Mb, stajerke javite se kaj.

Lep vecer 

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3671
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 19:46:56   
naty13
Čer.

Nedelja je že skoraj mimo.

Jošt spančka, je bil kar utrujen. Dopoldne so bili na obisku Družina Tejkez. Smo se imeli lepo, saj z naše strani. user posted image  Eva in Nejc sta bila kar zmatrana, ni čudno, če sta zgodaj vstala. user posted image  Smo mal vozičkali, pa kofetkali, čvekali,..... Tejka torta je bila dobra, Nejc je pohvalil, je malo pojedel (beri bolj zbrskal) in šel za tri ure spat. user posted image  Jošt je užival v lupinici na mizi, ga je tudi kar zmanjkalo. Smo šli še v lekarno po mlekca za Jošta, se skopali. user posted image  Aja Tejka sestavljanka je bomba.user posted image Sva jo zdaj non stop sestavljala že več kot pol ure. Jo Nejc kar obvlada, seveda z mojo pomočjo. user posted image  Čakava atija, da mu pokaže, kako zna sestaviti, verjetno bolje kot on. user posted image

Erin sem za 11.11, me lahko daš na seznam. user posted image

Sandra nič ti niem fovš. user posted image user posted image user posted image  Čimveč prespanih noči v nadaljnih mesecdih vam želim. user posted image

Sayuri a si v šoli tudi tako ojštra user posted image user posted image user posted image user posted image

Tamy super za RD. Pa jutri dobro opravite cepljenje. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 3672
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 20:26:50   
Vilika
Čer!

Vidko je zdaj že 5 minut tiho v posteljci, verjetno že spančka. Smo se malo matrali od 16.30 ga pokonci obdržat. Pa da vidimo kaj nas čaka to noč user posted image

Popoldne smo se malo potepali po mestu, pa pri mojih smo bili zopet in je minila še ena prijetna nedelja.

Še to moram povedat - sem jezna user posted image . Našmu tamalmu v Mullerju kupujemo mleko Milumil 1, in ga je že prejšnji teden zmanjkalo v obeh ljubljanskih mullerjih. Moja mami je šla včeraj še 1x pogledat če ga slučajno že imajo in so rekli da ni bilo dobave tega mleka. Doma se nam je pa pri današnjem zadnjem obroku spraznila zaloga. Zdaj mu moram dati Milumil iz Baby centra - že vidim kako ga bo spet šraufalo, joooj user posted image . Ne morem verjet da si lahko to privoščijo. Človek hrani otroka z enim mlekom, ki se izkaže za v redu, potem ga pa kar zmanjka in ne nabavijo novega, grozno. Potem pa skoz nekaj spreminjat. Meni se to ne zdi dobro.


Erin - tudi mene dodaj na seznam za srečanje - sem pogledala rokovnik in imam ta dan frej, kdo bi si mislil, med toliko obveznostmi user posted image user posted image

Matejchi - za seznam - Vid je imel odpustno težo 4050g.


Grem gledat kaj je za gledat po TV.
Nočko user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3673
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 20:55:56   
matejchi
Vilika bom dodala v petek.. dan za dodajanje, spreminjanje, sem se pa spomnila, da bi lahko polega seznama avgustovčkov imeli seznam mamic od teh cukrčkov, mogoče vsaj pravo ime zraven pa če vam ne bi bilo preveč še datum rojstva teh "bab"..  predlog pač.. ne me tepst.

Pa da ne bo katera datum 11.11. zamenjala in obrnila dan in mesec, ker pol jih lahko spet pol manjka.. hehe edino za urco bi pa lahko mogoče mal prej.. že grem ne me ....



< Sporočilo je popravil matejchi -- 26.10.2008 21:01:06 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3674
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
26.10.2008 21:03:21   
anita goitan
večerr,
bom kratka: bli na Obali, od Fiese do Pirana mal vozičkanja, fotkanja in uživanja v kratkih rokavih na toplem jesenskem sončkuuser posted image user posted image , jutri sledijo fotke in podrobnosti
grem spat, nočko

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




ime za punčko
tinncyka

katero ime vam je najlepše?

Eva (17%)

Taja (12%)

Lana (22%)

Maruša (12%)

Neli (15%)

Ema (22%)


Število vseh glasov: 452

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!