|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:40:52   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Medvedki jaknce: mi mamo pa vijolčno črtasto z uhicami, pa zimsko vrečo mamo tut z uhicami, meni so svetovni medvedkiuser posted image user posted image


kje to kupite anaya? nism še vidla (mogoče zato, ker še skor nobene cotke nisem kupla nejcuuser posted image ).

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:44:38   
naty13
Pred dvema dnevoma

user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:47:00   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejka a pa bi res lahko dal 9 - mesečnika realno v tako majhnega kengurujčkauser posted image


Lahko. Sem šla prav gledat v Evino cepilno knjigo kdaj je imela 9 kg. Ker vem da sem jo takrat še nosila. Na posvetovalnici pri 9ih mesecih je imela 9420g. Torej sem jo pri 9ih mesecih še nosila


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:47:29   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Pred dvema dnevoma

user posted image


Maaaaa, vedno bolj luštkan je


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:47:30   
matejchi
tinka14 a boš na srečanje brez kosmatinca prišla a ne?
Meni se pa naša ne zdi presuha, naš ji celo pravi da je polna al kako že, pa nima še 5 kg. Mogoče pa to meni govori user posted image ???
Mi imamo pa roza jaknico z ušesi.... a bo pol srečanje medvedov??


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:51:19   
matejchi
Jaz sem pa mislila, da nisem takaaaa čveka kot ve.. pa sem dobila 3. user posted image user posted image user posted image . Ah babe take smo.. karmar po šoli pa dieta a ne?

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 21:04:11   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi
tinka14 a boš na srečanje brez kosmatinca prišla a ne?


user posted image user posted image user posted image  brez skrbi

js pa grem zdej malčka še zadnjič nahranit, pol pride user posted image  iz službe in prevzame varstvo, js pa zdrvim na ŽŽŽUUURRR... hura.

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 21:08:00   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
Potem bomo kengorjučka nabavili. user posted image  Ali naj vzamem tega, ki omgoča, da drži tudi glavo? Je Baby Bjorn, najboljši???



ni časa,mal sem prebrala komentiram jutri če bo čas

smo boljše,driska se je umirila,smo samo še prehlajeni

Ja, Erin Filip driska

Odgovorim samo tebi Zoja Miša, Baby born je najboljši, vendar pazi da boš kupila tistega ki je do 12 kg,vsi ostali kengurujčki so do 10,tudi večina baby born modelov.
Do 12 kg je samo baby born active sport,ki ima tudi najboljšo oporo za hrbet (zadaj nima samo prekrižanih naramnic ampak ima še tako trdo sredinsko oporo. JAz ga imam in ga ne morem prehvalit. Sem ga pa kupila šele zdaj pri Filipu in sem hotela najboljšega zaradi hrbtenice,ker je Filip kr težak za nosit,pri Erazmu ga nisem imela ker ga nisem smela uporabljat,ker je bil že tako v razvojni ker je bil ves zvit. Tudi zdaj ga uporabljam zaenkrat samo občasno,čakam da bo sam ornk držal glavo. Če dolgo nosiš začne hitro bolet hrbet, pri tej firmi in predvsem pri tem modelu pa tako kamot neseš,sploh ne čutiš teže otroka.
Ima pa eno slabo lastnost- medtem ko lahko druge kupiš že za 50 evrov je ta najdražji,stane od 100 do 110 evrov,imajo ga v baby centru in v rutarju,drugje ga nisem zasledila. Obstaja pa v dveh barvah, črno rdeč in modro bež.
Če bi ga res rada imela potem riskiraj evrčke in kupi ta model ti ne bo žal,mislim pa da si enkrat že govorila o tem da denar za tvojo pikico sploh ni pomemben važno da je kvalitetno in v redu.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 21:09:38   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Eno vprašanje:

A se že vaši kaj obrnejo iz trebuščka na hrbet?

Jaša se je zdajle trikrat zaporedoma obrnil na ravni podlagi. Samo da sem ga dala nazaj na trebušček, je že bil na hrbtu.



ne še,ker  je bolj malo na trebuhu,mu ni nič preveč všeč

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 21:16:53   
naty13
Kje ste vseuser posted image  A mogoče zakonske obveznosti opravljateuser posted image user posted image user posted image

Grem tudi jaz ajat

Nočko user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 21:19:39   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Vilika, tvoj fant je pa res luštkan. Pa res velik izgleda.

Kakšno številko cotik uporabljate?

Mi smo nekaj še na 56, večina pa že na 62.



A še 56 vam uspe nosituser posted image


Cotke iz H&M-a. 62 iz H&M-a mu je še fajn velika, iz C&A-ja pa prav



to pa morm še komentirat preden grem spat.

kako za vraga spravite H&M 56 goruser posted image ,pa 62 tud šeuser posted image ? To mi pa ni jasno

Mi imamo 68 H&Muser posted image ,pa so mu ravno prav,tista jopica ki jo imamo skoraj vse je 62 in so mu rokavi že prekratki,samo jo še mal ponucam ker je tko široka čez hrbet.

Bundico H&M,isto kot jo ima Sayuri,pa Erin,Pa........ sem kupila najprej 68 pa mu je bla glih prav in sem jo rajši za 74 zamenjala,da bo vsaj do sredi zime zdržala.

Zadnjič sem mu v C&A kupila komplet 2 plišastih hlač 68 pa smo glih za glih prav,sem še ene 74 pol vzela.



Pa saj tvoj JAša je isti po kg kot moj,vsaj predvidevam ker ga jaz ne vagam, posvetovalnico imam pa 4.11. pa bomo videli.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 21:20:08   
tatly
neža-a lepo jeruzalem je pa 7 km vstran od mene

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 21:39:57   
matejchi
naty zakonske ja.. vsak na svojem koncu.. moj v službi, jaz pa na RR.

Lisice ste pa vse utihnile za miting, saj ne greste k zobarju, še h G ste šle lažje, no pa si predstavljajte, da imate pač na določen dan G in pač MORATE iti, pa bo.

Najbolje kar kmalu, sreda 29.10., kaj pravite?


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 21:40:10   
karmar
no, še jaz dam gor eno slikico od Urše- zjutraj je vedno žurka na najini postelji...
user posted image

drugače pa še vedno št 56 nosi, 62 ji je prevelika....
lasje pa zgleda da bodo tudi meni začeli izpadati. Škoda, tako sem bla zadovoljna z njimi.

matejchi, nekateri se kar prepustijo toku...

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 21:54:33   
matejchi
Vidim, da boste tudi vi zapravljaji za frizerja za tamalo, naša je tut kar "kosmata" no pa ne fuuul.

karmar saj mogoče pa dlake tudi izpadajo, ne samo lasje.. vse je za nekaj dobro.


< Sporočilo je popravil matejchi -- 24.10.2008 22:00:15 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 22:16:33   
Ryssa
Ojla!

matejchi za seznam - odpustna teža je 2740g.

Zoja miša jaz mu dodajam novalac ko je potrebno, ponavadi za doštukat če je še vedno lačen. Zadnje dni mi poje tudi po 180 user posted image Zgleda da je spet poskok v rasti ali pa hoče nadoknadit tisti en obrok ki ga po novem spusti user posted image Ima 6 obrokov, prej jih je imel pa 7.
Tak fajn diši ta novalac, sva enkrat vmes kupila aptamil comfort pa ga ni hotel jest pa še smrdel je. Imamo pa mi ponavadi za tri tedne eno 400g piksno, pa še to kaj ostane. Naslednjič pa bom verjetno vzela katero drugo znamko, ker razmišljam da ga ne slučajno zapira ta novalac user posted image Ne vem ali je to sploh možno glede na to da ga poje max 60 ml dnevno user posted image

Kengurujček - jaz sem nabavila tega (link), je fajn ker ga lahko nosiš tudi leže in fajn je tudi zato ker na boku lažje nosiš ker vidiš pred sebe in kam stopiš. Nisva pa ga še sprobala, sem ga oprala in se še suši. Sem ga pa ravno danes dobila user posted image

cotke - naš ima že tudi vse 62, nekaj pa že tudi 68, raste ko goba. Pa se je rodil z 49 cm, pri dveh mesecih je imel 59,5, pa se mi zdi da je spet ful zrastel - vidim po cotkah.

Pa še slika našega pobča ko spančka

user posted image


Zdej pa grem počas.

Lepo noč vam želim!










< Sporočilo je popravil Ryssa -- 24.10.2008 22:17:55 >

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 23:53:40   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Zoja Miša: mi mamo Novalac pa se obnese, pomoje ni velike razlike med temi mleki, tes pa je da maš se mi zdi pri novalacu več različnih formul, mimamo trenutno proti kolikam, navadno, nočno pa proti zaprtju vse naenkrat odprteuser posted image user posted image user posted image . Pa verjetno je tut to da je novalac svinsko drag (10€ pa nekaj za 400g) za ostale ne vem, Ampak ker sem ga od brata dobivala 1,5 mesca (oni so ga meli na recept-druga občinauser posted image pa ga niso rabli) ga zdaj še ne upam menjat mogoče nam kaj druga ne bi odgovarjalo.

Mi smo zadnjič v lekarni kupili Aptamil in smo dali za en paket (900g) cca. 24EUR. In potem sem ga videla v Intersparu za 14EUR. user posted image  Zdej smo kupili pa enega od Nestle, pa mi ni všeč, ker ni tako fino mleto kot aptamil in je videti, kot bi v mleko zamešala rižolino. user posted image  HIPP sem samo enkrat kupila za Gajo, pa ga nikoli nisem mogla tako dobro pretresti, da v mleku nebi ostale bule, in potem se mi je zaradi tega mašil cucelj. user posted image  HB za joške. user posted image user posted image user posted image  
Sem prav vesela, ker se lahko z Lano dojiva in res sočustvujem s tabo, Zoja Miša, ker vidve nimata te možnosti. user posted image

Anita, WB! user posted image  Pa verjamem, da je Zoja uživala tu na Primorskem. user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Pred dvema dnevoma

user posted image

Waw, ta pa bo šarmer. user posted image   S takimi lepimi plavimi očkami prow sigurno. user posted image

Mi pa nimamo kengurujčka. Pri Gaji smo imeli enega sposojenega, pa smo ga ful malo rabli.

Me pa zanima nekaj drugega... Kako nosite svoje sončke? Lana sploh noče ležati, se začne kar kregat, tako da jo moremo vedno pestvat pokončno in potem če sedim, se mi odriva z svojimi nogicami pokonci. user posted image  Pri P so pa rekli, da se jih še ne sme pestvat pokončno - zaradi hrbtenice. Pa na nogice se verjetno tudi še ne sme opirati, al ja? Naša kar poskakuje in je tako navdušena, da kar gruli zraven. user posted image

Pa še nekaj - mi imamo doma še dva paketa plenic od Pampers - new baby mini (2), so nam jih podarili, pa so Lani te pleničke že mal majhne. En paket sem danes načela, ker bodo za dva tedna še zdržale, ne vem pa, a mi bo uspelo porabit oba paketa (so za 3-6kg, Lana je imela pa 14 dni nazaj 5700g in se mi zdi, da so ji že malček tesne okrog nogic, pa ful nizke). A mogoče katera ve, a mi jih zamenjajo v kakšni trgovini za večjo številko? Ima mogoče katera kakšne izkušnje s tem?

Grem zdej še jaz spat, ker vidim, da ste že vse utekle.

Nočko! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 0:49:12   
bella02
Joj, mene še vse tako grozno srbiuser posted image . Zdravnica je rekla, da je najbrž ena alergija in mi predpisala Claritin. Ker sem rekla, da polno dojim, mi naroči, naj v lekarni povprašam, ali se lahko jemlje med dojenjem. V lekarni so mi rekli, da raje ne in da naj se mažem s Fenistilom. Tam pri zdravnici nisem imela ene pikice za pokazat, ko sem pa prišla domov, pa sem bila vsa pikasta. Te pikice se kar selijo. Izgleda, kot da bi me kdo s koprivo, pa tako srbiuser posted image user posted image user posted image . Sem slikala, pa se nič ne vidi. Upam, da čimprej mine in d Teja kaj ne pokasira od mene. Grem spat, v spanju vsaj upam, da me ne bo srbelo.

nyna, tudi meni sta ostala dva paketa Pampers 2 in ju bom podarila kolegicama, ki pričakujeta. Mislim, da brez računa ne bo nihče menjal

matejchi, jaz sem načeloma za, sam res nimam planerja pri roki, bom jutri pogledala. Mislim, da nimam nič. Bi vam odgovarjal Marcator Šiška? Prostor je pomoje najboljši od predlaganih. No, se slišimo! Nočka

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 7:24:26   
anita goitan
jutroo,
punce izvolite user posted image user posted image user posted image , Zoja spala od 19ih do 6.30, vmes 3x jedla, bla mal utrujena od vožnje in vtisov.
Glede cotk: me2 sva na tesnem s št.62, kupujem samo še 68

kengurujček:
se ga skušave navadit, imam ga od Chiccota,ima tudi tak nastavek da lahko glavco notr poleže in se ga v bistvu lahko uporablja od 0+

Še ena fotka naše bejbe,potem pa šibam vas mal prečitat

user posted image


user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 7:40:11   
naty13
Jutro.

user posted image user posted image user posted image user posted image  kuhana.

Naša noč ok, samo jedli smo prej kot običajno. 19h-2.15-7h. Očitno ima res porast na teži. Sem si pisala in je pojedel zadnje tri dni: 800ml, 865ml in včeraj 810ml. Prej pa smo bili na hitro in približno izračunano na tam cca. 750ml, potem pa mal gor ali dol, odvisno od dneva. user posted image  Zdej je pa že v ležalniku vesel in dobrovolen. Zabava ga pa starejši bratec, jaz pa uživam v user posted image . user posted image user posted image

Miškolinček že da so po kilah enaki, ampak tvoj Filip je neverjetno velik. Že na prvi posvetovalnici je imel 3cm več kot Jošt. user posted image

Bella mene najbolj zadaj na vratu pod lasmi srbi. Za znoret. Ko se mi je pa začelo, me je pa najprej nad kolenom na notranji strani. Sem bila tudi taka kot bi v koprive padla. user posted image  Naj ti kremca pomaga.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 7:41:34   
anita goitan
Hojla,
čitam da se dobimo novembra v City parkuuser posted image , za dopoldan med tednoma sem ZAuser posted image

Glede spanja v svoji postelji:
Zoja spi pr nama oz prav pri meni, imava veliko posteljo tako da ni problema, s tem se ne ubadam,ko bo hotela bo šla na svoje, tam pri 17ih sigurnouser posted image , če pa v kratkem še enega naredimo bomo pa še večjo posteljo kupiliuser posted image user posted image user posted image

Pritljaga za kratek dopust na Primorskem: ja ni res da mam joško in to je to, uf sme ji vzela še razne cotke, pleničke, pa tiste igračke k jih ima doma naraje, da ji bo čimbolj domače, pa igralno podlogo, in kar en kufer bil samo za Zojo, jaz sme pa samo dvoje spodnjih gat vzel,a nekja se še najde v moji ex omari user posted image

Se se pa prav mal odpočila dol, jaz sem samo za Zojo skrbela, mam kuhala, pospraljala, uf je blo super, pa sonček, razen zadnji dan nam je burja ponagajala, bo treba kmal ponovituser posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 7:41:39   
naty13
Anita se mi prehitela. Joj kolk je Zoja luštna. Taprava za Jošta. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 7:44:51   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Anita se mi prehitela. Joj kolk je Zoja luštna. Taprava za Jošta. user posted image


ee to sm pozabla komentirat k ga ena hm ne vem katera že hvali kašen šarmer je, punce Jošt rezerviran za Zojouser posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 7:47:29   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Anita se mi prehitela. Joj kolk je Zoja luštna. Taprava za Jošta. user posted image


ee to sm pozabla komentirat k ga ena hm ne vem katera že hvali kašen šarmer je, punce Jošt rezerviran za Zojouser posted image



A na mlekca cilaš. user posted image user posted image user posted image user posted image  Mal heca.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
25.10.2008 7:49:02   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Anita se mi prehitela. Joj kolk je Zoja luštna. Taprava za Jošta. user posted image


ee to sm pozabla komentirat k ga ena hm ne vem katera že hvali kašen šarmer je, punce Jošt rezerviran za Zojouser posted image



A na mlekca cilaš. user posted image user posted image user posted image user posted image  Mal heca.


jaaauser posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




SLUŽBA
nataly33

Ali ste zaposleni?

DA (57%)

NE (43%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!