|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 17:51:13   
matejchi
tejkaz a si mene mislila, katera slika ti je pa padla v oči? Mi smo na vseh področjih amaterji... se sami učimo, včasih nam pa kaj rata...


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3476
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 18:27:09   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Eno vprašanje:

A se že vaši kaj obrnejo iz trebuščka na hrbet?

Jaša se je zdajle trikrat zaporedoma obrnil na ravni podlagi. Samo da sem ga dala nazaj na trebušček, je že bil na hrbtu.



ja, moj nejc že kr neki časa to dela. če je dobre volje, drugače ne.

mi2 sva iz sprehoda, super je tale kunguru!!!!

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3477
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 18:46:08   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Eno vprašanje:

A se že vaši kaj obrnejo iz trebuščka na hrbet?

Jaša se je zdajle trikrat zaporedoma obrnil na ravni podlagi. Samo da sem ga dala nazaj na trebušček, je že bil na hrbtu.



ja, moj nejc že kr neki časa to dela. če je dobre volje, drugače ne.

mi2 sva iz sprehoda, super je tale kunguru!!!!


Ja to ji že uspe, ne uspe pa ji iz hrbra na trebušček se spravit, čeprav se ful zaganja.

No, mi bo katera povedala tole glede kengorujčka in zime??? Se mi splača kupovati to, ali ne???

Pa še eno vprašanje.
Počasi (v roku 1 tedna bom morala začeti vsaj en obrok pikici dajati dodatek), kar me sicer ful žalostiuser posted image , a ne bo šlo več, ker poje vedno več, jaz pa si sicer pumpam še vedno 6x na 24h, ampak cca 100-140 ml, kar bo počasi premalo, ker skoraj vedno poje že 120 ml v povprečju.
Sedaj se nagibam, da bi kupila Hipp-ovo mleko. Ali pa Novalacovo. Mi zna katera svetovati kaj je bolje??? Je Novalac mogoče boljši, ker se ga dobi le v lekarni???
Hvala za odgovoreuser posted image

Sayuri tiramisu je res jami!!! Lahko prideš poskusituser posted image  Pa če se kdaj res opogumiš, mi moraš en dan prej povedati, da ga naredim, ker je boljše, če en dan stoji v hladilniku! Saj smetano, bo pa sveža, nič batuser posted image

Želim vam lep večer, lep vikend, če slučajno ne bo čas prit počekirat, kaj kaj dogaja. Pa itak ne bo panike po mojem, ker za vikend se vidi, da se vse nekje potepamouser posted image




_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 3478
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 18:50:13   
tejkaz
Zoja Miša, saj obratno jim še nekaj časa ne bo uspelo.
Sem že pozabila, da se znajo obrniti tako hitro. SAj Jaša se je že prej, vendar vedno na postelji, pa sem mislila, da ga obrne zato ker je kje bolj ugreznjena (če kdo sedi tam). Danes se je pa prvič na tleh.

Drugače bom pa jaz uporabljala kengurujček pozimi. Saj se da otroka v kombenizon in ima nogice razno tako na toplem.

Glede mleka ti pa na znam svetovati. Za Evo smo uporabljali Aptamil in sem bila vedno zadovoljna. Hippa nismo poskusili, Novalac pa samo prvič.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3479
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 18:58:31   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Zoja Miša, saj obratno jim še nekaj časa ne bo uspelo.
Sem že pozabila, da se znajo obrniti tako hitro. SAj Jaša se je že prej, vendar vedno na postelji, pa sem mislila, da ga obrne zato ker je kje bolj ugreznjena (če kdo sedi tam). Danes se je pa prvič na tleh.

Drugače bom pa jaz uporabljala kengurujček pozimi. Saj se da otroka v kombenizon in ima nogice razno tako na toplem.

Glede mleka ti pa na znam svetovati. Za Evo smo uporabljali Aptamil in sem bila vedno zadovoljna. Hippa nismo poskusili, Novalac pa samo prvič.



Saj se mi je zdelo, glede obračanjauser posted image .

Potem bomo kengorjučka nabavili. user posted image  Ali naj vzamem tega, ki omgoča, da drži tudi glavo? Je Baby Bjorn, najboljši???
 
In Tejkaz, hvala za odgovoreuser posted image
 
In aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa iz sobote na nedeljo se prestavi ura! Dnevi bodo tako še krajši!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3480
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 19:06:39   
tejkaz
Mi imamo tegale
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=160686

ima tudi oporo za glavico.Ne poznam pa tistega od baby bjorn


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3481
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 19:09:08   
naty13
Čer.

Jošt v postli, se baby fon še mal oglasi, ampak danes ni joka. user posted image  Zaenkrat. Trkam.

Tejka meni se je Jošt obrnil s hrbta na trebuh zelo hitro po rojstvu, s trebuha na hrbet pa pri enem mesecu približno. Sem bila kar šokirana 2X sem ga dobila zjutraj v postli na trebuhu.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3482
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 19:24:55   
anita goitan
helou punce,
vas samo na hitro pozdravim, me2 sva nazaj s Primorskeuser posted image , Zoja uzivala max, se pa jutri beremo, hitim spat, nocko

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3483
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 19:34:19   
naty13
Zoja Miša jaz sem z Novalacom zadovoljna - pri nejcu ni bilo problemov, Jošt jih je imel z zaprtjem, pa mu pomaga formula proti zaprtju. Mislim pa, da so vse vrste mleka kvalitetne. Je pa Erin hvalila Hipp mleko, ker ga uporablja.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3484
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 19:37:15   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi


Anita no daj pokukaj iz megle..



matejchi ma kasna megla, sm bla 3 dni na soncuuser posted image na Primorskem pri mami

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3485
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 19:54:57   
tejkaz
Moja dva spita. Eva ima danes gromozanski apetit. Za kosilo je pojedla več kot jaz, pa še večerjala je veliko. Jaša je pa prej zaspal, preden bi kaj konkretno pojedel. Vseeno upam na dolgo noč


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3486
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:01:32   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Moja dva spita. Eva ima danes gromozanski apetit. Za kosilo je pojedla več kot jaz, pa še večerjala je veliko. Jaša je pa prej zaspal, preden bi kaj konkretno pojedel. Vseeno upam na dolgo noč



user posted image user posted image user posted image  za Evo in dober apetit. Ja Nejc tudi zdej zelo veliko poje. Sem bila včeraj cel dan v kuhinji. user posted image

Mogoče pa Jaša bolj potrebuje spanec kot pa joško. user posted image

Aja, še glede kengurujčka. Ali je ta za 40evrov ok. Od kolk mesecev naprej pa je. In predvsem do koliko mesecev zdržiuser posted image  Se mi ne da linka še enkrat odpirat. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3487
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:05:28   
Vilika
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Smo pa včeraj bli pri tašči na obisku, pa zdaj res ne vemkaj je z ljudmi da so obsedeni z debelostjo al kajuser posted image user posted image  So tašča pa od mojga sestra pa še od tasta sestra rekle da je Neli debela, pa zalita pa okrogla pa ne vem kake izraze še vse.... pa poje na dan 650ml , pa meni se zdi čist super.... malo pa ja more met maščobice na sebi če je dojenček.... kr vsi se mi zdi se samo z kg ukvarjajo, mogoče meni niso upale rečt pa so se nanjo spravleuser posted image .



Kaj naj jaz rečem na temo debelosti. Je naš bil komaj 2 meseca star (bomo imeli v torek 2. posvetovalnico), pa je ima po moje blizu 7kg, in ne verjamem da ima več kot 65cm, bomo videli... Je že pravi bucek, pa ne morem pomagat če rad je. Stradati ga ne moremo.

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Eno vprašanje:

A se že vaši kaj obrnejo iz trebuščka na hrbet?

Jaša se je zdajle trikrat zaporedoma obrnil na ravni podlagi. Samo da sem ga dala nazaj na trebušček, je že bil na hrbtu.



Zaenkrat se Videk še nič ne obrača okrog. Trenutno je v fazi tlačenja rokic v usta in ko opazuje igrače krili z vsemi štirimi kot da bo poletel user posted image . Pa glavico že od začetka kar dobro pokonci drži... Pride še njegov čas.

matejchi - Vid je imel odpustno težo 4050g

zoja miša - mi smo bili na aptamilu in je bilo OK, samo ker našega fanta nič ni nasitilo smo prešaltali na milumil, ker je močnejši.

Lupinica/košara - midva se peljeva do mesta (2km) z avtom v lupinici in če Vid vmes zaspi kar lupinico dam na podvozje in jo mahneva en krog. Kadar pa ostane buden ga prestavim v košaro in greva po mestu za malo dalj časa - v košari ponavadi zaspi. V trgovini pa itak dam lupinco na nakupovalni voziček - danes je v šparu tako lepo opazoval okoli sebe user posted image .

Aja, za avtom se do mesta peljeva zato, ker potem ostanem pri moji mojih domačih do večera (ker moj user posted image popoldne dela) in grem potem okoli 20.00 domov, pa valda, da ne grem ob tej uri z vozičkom...
No danes se je zopet zavleklo in sem še vedno tukaj, pri tastarih - bolš kot pa taščo gledat.

Evo nekaj fotkic, da vidite bajckota user posted image , meni je prav všeč takšen:

Takole mi zleze kapica na oči med vozičkanjem
user posted image

Včeraj pred potepanjem
user posted image

Danes sem pa medooo
user posted image

Pa še zelena žabica semmm, joj se mami afna z mano user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3488
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:11:16   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Vilika



user posted image  




Naš Jošt je tudi medoooooooooo. Imamo enako jakno.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3489
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:12:10   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Moja dva spita. Eva ima danes gromozanski apetit. Za kosilo je pojedla več kot jaz, pa še večerjala je veliko. Jaša je pa prej zaspal, preden bi kaj konkretno pojedel. Vseeno upam na dolgo noč



user posted image user posted image user posted image  za Evo in dober apetit. Ja Nejc tudi zdej zelo veliko poje. Sem bila včeraj cel dan v kuhinji. user posted image

Mogoče pa Jaša bolj potrebuje spanec kot pa joško. user posted image

Aja, še glede kengurujčka. Ali je ta za 40evrov ok. Od kolk mesecev naprej pa je. In predvsem do koliko mesecev zdržiuser posted image  Se mi ne da linka še enkrat odpirat. user posted image user posted image user posted image


Meni je ta ok. Piše da je od rojstva naprej. PRi Evi sem ga začela uporabljati pri 3 mesecih, zdaj bom pa tudi tam nekje ali pa malo kasneje. Zdrži do 9,5 kg. To je nekje do 9ih mesecev, se mi zdi.

Saj včeraj je tudi Jaša malo pojedel in potem spal do pol šestih.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3490
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:13:30   
tejkaz
Vilika, tvoj fant je pa res luštkan. Pa res velik izgleda.

Kakšno številko cotik uporabljate?

Mi smo nekaj še na 56, večina pa že na 62.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3491
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:21:40   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Vilika, tvoj fant je pa res luštkan. Pa res velik izgleda.

Kakšno številko cotik uporabljate?

Mi smo nekaj še na 56, večina pa že na 62.



A še 56 vam uspe nosituser posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3492
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:25:11   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Vilika, tvoj fant je pa res luštkan. Pa res velik izgleda.

Kakšno številko cotik uporabljate?

Mi smo nekaj še na 56, večina pa že na 62.



A še 56 vam uspe nosituser posted image


Cotke iz H&M-a. 62 iz H&M-a mu je še fajn velika, iz C&A-ja pa prav


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3493
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:30:45   
Vilika
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Vilika, tvoj fant je pa res luštkan. Pa res velik izgleda.

Kakšno številko cotik uporabljate?

Mi smo nekaj še na 56, večina pa že na 62.



Zdaj smo nekje na pol - pol jih ima 62, pol pa 68. Malo je ovisno od modelov pa materialov... Že komaj čakam posvetovalnico ker me res zanima koliko je pravzaprav velik. Težak vem da je, ga komaj držim user posted image

Naty - a res mate medita? Vid ga je dobil za darilo od naše sosede in mi je ful srčkan, smo se malo težko oblači na rokicah.


Zdaj je pa res skrajni cajt da šibava domov... kopala se bova pa zjutraj...


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3494
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:32:25   
naty13
Tejka a pa bi res lahko dal 9 - mesečnika realno v tako majhnega kengurujčkauser posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3495
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:34:14   
naty13
Vilika vajin Videk je prav luštkan otroček ne glede na to, ali je medo ali žabica,... user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3496
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:37:04   
naty13
Anaya vajina punca je res taprava. Kakšna debela. user posted image user posted image user posted image  Tudi jaz sem mnenja, da dojenček sploh ni debel. Sploh pa je bolje, da ima nekaj gramčkov več, če zbolijo grejo prehitro dol. user posted image

Gajka še predobro poznam dva obraza. Niste izjeme z dvema obrazoma. user posted image



_____________________________

pa pa

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3497
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:37:42   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
Potem bomo kengorjučka nabavili. user posted image  Ali naj vzamem tega, ki omgoča, da drži tudi glavo? Je Baby Bjorn, najboljši???


Mora držat glavo - dokler je sam ne drži, na mojem (ne vem katera firma je) je pisalo od 2 do 8 mesecev. je pa res super zadeva, je skoz notr spal nejc, mu je zgleda pasal položaj.

tajgale mam js, če se bo kej vidlo:
user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

In aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa iz sobote na nedeljo se prestavi ura! Dnevi bodo tako še krajši!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


js se tut že sekiram - bomo mogli začet ob 6h spat hodituser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: Vilika



user posted image  




Naš Jošt je tudi medoooooooooo. Imamo enako jakno.


js bi tut mela tako lepo jaknco...  vilika, ful je luškan videk. a si mu že prebrala pravljico Kdo je napravil Vidku srajčico?user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3498
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:38:35   
anaya
Zoja Miša: mi mamo Novalac pa se obnese, pomoje ni velike razlike med temi mleki, tes pa je da maš se mi zdi pri novalacu več različnih formul, mimamo trenutno proti kolikam, navadno, nočno pa proti zaprtju vse naenkrat odprteuser posted image user posted image user posted image . Pa verjetno je tut to da je novalac svinsko drag (10€ pa nekaj za 400g) za ostale ne vem, Ampak ker sem ga od brata dobivala 1,5 mesca (oni so ga meli na recept-druga občinauser posted image pa ga niso rabli) ga zdaj še ne upam menjat mogoče nam kaj druga ne bi odgovarjalo.

Medvedki jaknce: mi mamo pa vijolčno črtasto z uhicami, pa zimsko vrečo mamo tut z uhicami, meni so svetovni medvedkiuser posted image user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3499
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
24.10.2008 20:40:25   
karmar
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Smo pa včeraj bli pri tašči na obisku, pa zdaj res ne vemkaj je z ljudmi da so obsedeni z debelostjo al kajuser posted image user posted image  So tašča pa od mojga sestra pa še od tasta sestra rekle da je Neli debela, pa zalita pa okrogla pa ne vem kake izraze še vse.... pa poje na dan 650ml , pa meni se zdi čist super.... malo pa ja more met maščobice na sebi če je dojenček.... kr vsi se mi zdi se samo z kg ukvarjajo, mogoče meni niso upale rečt pa so se nanjo spravleuser posted image .

evo slikico da res ni nič predebela, al pač?

user posted image


Sam eno zanimivo ti povem- naša patronažna sestra je rekla da je od špehca odvisen uspeh v šoli- tisti otroci, ki pridobijo kot dojenčki premalo maščob imajo več problemov v šoli.
user posted image veselo papanjeuser posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Katero ime?
marijaa

Katero ime za fantka vam je najbolj všeč?

Marcel (22%)

Gaj (5%)

Lan (31%)

Gal (22%)

Svit (20%)


Število vseh glasov: 484

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!