|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
17.10.2008 6:44:04   
lumpy
Snorlax,
trdno držim pesti za vikend in vem da ti bo uspelo, če bo kriza pa hop na forum in ti bo lažje, saj smo me tu, ki ti bomo pomagale.

Pesti stiskam tudi za vse ostale, tale vikend je skušnjava user posted image , moj recept, čim več dneva si zunaj, manj skušnjav te zagrabi user posted image . Dogajat se mora nekaj, potem pa gre, da ne misliš na to kaj se ti lušta.

Naty-Taja, 
ti kar potoži, je potem lažje user posted image . Sedaj je bilo obdobje lune in je bilo težko hujšat, sedaj pa luna jemlje dol in je obdobje, ko je veliko lažje hujšat, manj skušnjav in kg gredo hitreje dol....vsaj tako pravijo stari ljudje, sama tega nisem nikoli jemala da je res, ne verjamem v take bajže.

1 teden Montija - 3kg manj.........še 3 kg do II. stopnje ( oziroma zastavljenega cilja )..............jupi kako sem vesela, sem kar dobila voljo za naprej, moram pa rečt da je prva "dieta " pri kateri nisem lačna in mi zelo ugaja. Pri ostalih sem bila v nekaj dneh kar nervozna, pa živčna, po tej pa se počutim, krasno.

Današnji jedilnik:
user posted image  sok bele grenivke
user posted image  Z: polnozrnat kruh,mlečni namaz Dukatela, kapučino
user posted image  K: ribe pečene v pečici na limonah in brez maščobe, solata
user posted image  M : sadje, kapučino
user posted image  V : sadje, jogurt

Kaj boste pa vi jedle ???




< Sporočilo je popravil lumpy -- 17.10.2008 6:46:28 >


_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3901
   RE: Montignac
17.10.2008 8:16:00   
mojamura
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3902
   RE: Montignac
17.10.2008 8:17:02   
mojamura
lumpy čestitke!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 3903
   RE: Montignac
17.10.2008 16:43:53   
rainbow
Ojla!

A ste me že pozabileuser posted image user posted image user posted image
se spet oglašam, ker sem malo bolj pridna zadnje čase, z upanjem, da preidem na 1.stopnjo in pridem pod mojo magično mejo. In, kar sicer ni fajn, ampak je dobro naključje, imam en zob občutljiv na sladko (je očitno preveč sladkarij bilo)

Ve pa vidim, ene pridneuser posted image user posted image , ene pa tak kot jaz, malo manjuser posted image

lep vikend vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3904
   RE: Montignac
17.10.2008 21:13:03   
snorlax
Nismo te pozabile, brez skrbi. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3905
   RE: Montignac
18.10.2008 20:09:31   
lumpy
Kje se vse potepate v tem lepem vikendu???

Dobrodošla ponovno Rainbow, ne moreč rečt da sem te pograšala ker sem na novo  user posted image . A vmes si prekinila ???

Punce nič ne pišete kaj kaj jeste.............al mogoče sploh ne jeste ??? user posted image

Moj jedilnik, malo se mi je zmešal, ker smo se potepali:

user posted image sok rdeče grenivke
user posted image Z: ržen kruh, marmelada, kapučino
user posted image K: 2 jabolki ( na terenu  user posted image )
user posted image V: skleda solate, gobe

Kaj pa jutri, hm verjetno bo sarma na jedilniku, ne vem še kakšne volje bom vstala.



_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3906
   RE: Montignac
18.10.2008 20:43:20   
merendina
Nekaj se pripravljam na hujšanje...že nekaj časa ampak mi še ni uspelo... Pa so mi sodelavke svetovale naj začnem jesti po Montignacu. Sem iskala kaj več info in naletela k vam. Ko sem vas ,alo prebirala zgleda vse super user posted image . A grejo kilce res tako lepo dol? Samo še eno vprašanje...sladkarij mi je jasno da se bom morala odpovedati ampak kaj se tu ne sme niti krompirja jesti? Ker to je moja najljubša hrana. Mogoče se vam pridružimuser posted image

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 3907
   RE: Montignac
18.10.2008 20:49:48   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Aja, pa 3 dni sem spet strogo na Montiju. Pohvalte me malo, no. user posted image

Čao, bejbe! Se beremo.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PRIDNA SIuser posted image

Lumpy si mi dala idejo za ribe v pečici.Hvala tiuser posted image

Jaz jem že cel teden purana in piščanca na 101 način in se mi že obrača.Tako da drug teden bodo ribe.

Eno vprašanje ali lahko testenine polnozrnate,pelate ,nariban sir jemo skupajuser posted image

Katero moko kupujete za doma pečen kruh .Hvala in lep vikend želim.Tako sem lačna da grem kar spatuser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3908
   RE: Montignac
18.10.2008 20:51:50   
TRIŠ
Merendina krompir je za prašičeuser posted image .Pri naši družini ga je mož tudi nehal ker sem mu prebrala nekaj stavkov iz knjigeuser posted image .Pa le pridruži se nam.Več nas bo lepše jeuser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3909
   RE: Montignac
18.10.2008 21:18:03   
sesil
jaz sem danes pizzo iz pz moke in gor zelenjava. za večerjo pa še nič, ker sploh še nisem lačna. sej vem da bi morala, ma me bolj žeja daje.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3910
   RE: Montignac
18.10.2008 22:23:47   
lumpy
Kako pa naredite pizzo iz PZ moke, se pravi obložiš jo poljubno ( seveda kar e dovoljeno ) kaj pa sir ????

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3911
   RE: Montignac
19.10.2008 7:37:01   
snorlax
Lumpy, jaz bi po moje umrla, če bi jedla tako malo kot ti. user posted image Zato nič ne pišem, kaj jem. Evo, zdajle zajtrkujem 4 kose p.z. kruha, marmelado in kavo b.s. z malo mleka. Na tešče sem popila sok pomaranče. Dopoldan bom pojedla verjetno še kako jabolko. Potem grem k mami na kosilo, kjer bom jedla meso in solato. Popoldan še pa ne vem.

Pico zna pa imenitno pripravit Jančika. Drugače pa je fajn, če prej testo oblikuješ in ga malce zapečeš, pa nato obložiš z zelenjavo. Beljakovine seveda odpadejo in s tem tudi sir, jajčka, klobase...


Merendina, jaz vsaki rečem, da si mora najprej prebrat knjigo Jem, torej hujšam. Ker je to alfa in omega Montignaca. Brez tega je težje razumet zakaj nečesa ne smemo jesti in zakaj drugo lahko. Krompir ima zelo visok GI, sploh če je pečen. Pa brez skrbi. Ne vem, če je bil kdo večji krompirjevec, kot jaz. Pa ga sploh ne pogrešam. V celem letu ne vem, če ga poskusila 2x. Mene bolj matrajo sladkarije.

Torej, popolnoma se moraš izogibati beli moki in izdelkom iz nje, sladkorju (lahko sadni sladkor), rižu (lahko neoluščenega), krompirju in še koruzi, lubenicam, bananam in še čem. Res si preberi knjigo, notri je vse lepo razloženo. Mislim, da jo imajo tule punce tudi v elektronski obliki, pa ti jo lahko katera pošlje.

Triš, za testenine velja isto kot pri pici. Ker so OH, brez beljakovin. Torej, brez sira. Testenine in p.z. kus kus z zelenjavno omako so še vedno moja najljubša in najpogostejša jed. user posted image
A druge vrste mesa pa ne maraš? Ker komot lahko ješ tudi kakšno pusto govedino, pečenko, kako klobaso...


No, jaz sem pa včeraj začela hodit. Odločila sem se, da bom od včeraj naprej hodila vsak dan najmanj eno uro in potem vedno hitreje, tako da upam, da bom do spomladi še oklestila toliko dol, da začnem tako na rahlo tečt. Volja, volja, volja! To je najteže. Da se v vsakem vremenu spraviš ven.

Lep dan vsem!


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 3912
   RE: Montignac
19.10.2008 11:21:32   
rainbow
Ojla!

O kak lepo, da me niste pozableuser posted image user posted image

Lumpy, ma jaz se občasno ne javljam, ker imam težave z ohranjanjem teže, (ki sem jo zgubila z Montijem pred 2 letoma) in zdaj sem se končno spet spravila na malo strožjo drugo stopnjo in upam, da prehajam na prvo.

Snorlax, bravo za hojo, to je super ideja,bi meni tudi pasalo. Samo kaj ko moram imeti tempo mojih punc, ki pa ni preveč hiter. Pa naš ati je dokaj len in še gleženj ni zdrav, pa smo bolj lenobni, kar me pa že jezi.

Merendina, stvar res deluje, če se držiš določenih načel.

Triš, jaz se tudi med prvotnim hujšanjem nisem odpovedala dvema stvarema - dietni margarini pod marmelado in parmezanu na testenine. Se mi ne zdi neka katastrofa.

jaz imam pa velike težave z jedilniki, ker mi meso sploh ne diši več. Zdaj sva uvedla malo več rib, to mi je ok, neke zrezke pa to pa sploh ne morem. Tak da razmišljam o alternativah. Kaj ve kaj konzumirate sojo??

moram it, lepo nedeljo vsemuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3913
   RE: Montignac
19.10.2008 12:56:37   
lumpy
Snorlax,
a si ti zdi da malo jem ? No ja v primerjavi z prej mogoče res, no saj tudi prej nisem imela ne vem kaj velikih obrokov - bili so pa bomba, hitra hrana, nezdrava hrana, moj se samo še čudi ko gremo v trgovino kaj vse kupim, ko prej nikoli nisem user posted image .

Tudi jaz sem bila največji krompirjevec, da so me vsi samo gledali, živela bi lahko samo od kromipirja in solate - škoda da ni takšne diete , bi bila trlica user posted image . Tudi jaz za čudo sploh ne pogrešam kromipirja, sem mislila da bo huje, me pa velikokrat mami čokolada, pa ji na srečo še sedaj nisem podlegla.

Bravo za hojo Snorlax, super, jaz tudi čim več poskušam biti zunaj, amapk neke intenzivne hoje z 3 - letnikom, ki obrne vsak list in kamen ne gre izvest.

Današnji jedilnik:
user posted image   sok rdeče grenivke
user posted image Z: kos pz kruha, marmelada bs
user posted image K: sarma, ne vprašajte pojedla sem 4, me kar želodec boli, ampak nisem se mogla upreti, ker jo obožujem, a tokrat po montiju seveda pa je bila klub temu odlična
user posted image M: sadje
user posted image V: sadje, jogurt


_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3914
   [Brisano sporočilo]
19.10.2008 21:40:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lumpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3915
   RE: Montignac
19.10.2008 21:47:57   
sesil
morrak, boš vidla da je easy. jaz sem bla tudi malo skeptik, ker nisem pristaš nobenih djet. pa so me življenske okoliščine pripeljale do tega, da je bilo treba ukrepat. beri, vsa garderoba po porodu je stala v omari.
zdej sem pa še sama nad sabo presenečena in povem ti, deluje tale monty.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3916
   RE: Montignac
19.10.2008 21:55:00   
snorlax
Glede hoje.

Prvič. Sem najbolj negibalen tip človeka, kar jih poznam. Tako, da moram zbrat skupaj vso voljo, ki jo premorem, da grem ven.
Drugič. Tudi jaz imam 4 letnika, ki je cel dan (razen, ko sem v službi) z menoj. Dedec je cel dan zaseden, jaz pa okupirana z deco. Zato se moram vsak dan posebej skregat, da dopovem dedcu in otrokom, da je ta ura hoje samo in izključno zame in da noben ne more it z menoj in pika. Včeraj sem imela tamalčka sicer zraven, ker sva šla peš do kolegice, ki ima tudi malo punčko in sva šla na obisk. Potem je pa zgledalo tako, da sva imela polžji tempo (beri sprehod) ene 3 km, ena 2 km pa sem nesla 18 kilsko dete gor na vratu, da me še danes križ boli. Klinc pa taka rekreacija. Danes sem šla sama in se počutila kot Leonardo di Caprio in una frčafela gor na Titaniku, ko sta se drla I am king of the world ali nekaj takega.
Tretjič. Lahko noč. user posted image Se beremo jutri.



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3917
   RE: Montignac
20.10.2008 8:02:26   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Katero moko kupujete za doma pečen kruh .



iz znamke mercatorjevo zdravo življenje kupujem polnozrnato moko in pirino moko in se mi zdita vredu, sama delam mešanico kruha polnozrnate in pirine moke.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3918
   RE: Montignac
20.10.2008 8:52:55   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Glede hoje.

Danes sem šla sama in se počutila kot Leonardo di Caprio in una frčafela gor na Titaniku, ko sta se drla I am king of the world ali nekaj takega.
Tretjič. Lahko noč. user posted image Se beremo jutri.





hahahahahaha....snorči si me pa nasmejala user posted image user posted image user posted image

no jaz sem čez vikend prala nešteto strojev cot, pa pospravljala pa kuhala, pa delala za šolo....tako da vas kaj dosti nisem brala.

v soboto grem končno v šoping....sem vam že pred časom povedala, da nam firma časti nekaj oblek....sicer ni ravno 200 € je pa 170 € - nekaj pa je


jaz ne vem vsaka zimska in jesenska cota, ki mi je lani bila prav zdaj visi na meni....mater, človek ne more verjet .... kaka pujsika sem bila prej kriza no.

tolažim se s tem, da me drugo zimo in jesen spet čaka enak surrprise ko si bom cote iz omare vzela, ker mam še kar nekaj kg za zgubit.

pa naj bo....tudi počasi se daleč pride!


snorči - kapo dol za hojo!



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3919
   [Brisano sporočilo]
20.10.2008 19:53:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 3920
   RE: Montignac
20.10.2008 19:57:15   
snorlax
Hodim, hodim, hodim...hodim kot zamorc. user posted image Auč. Danes sem začela čutit nekaj, kar bi lahko bili sklepi ali mogoče kak konc mišice. user posted image 6 km hitre hoje. Postajam zasvojena. user posted image user posted image user posted image Samo je pa sranje, ko pridem domov, ker bi požrla vola. In potem lepo pridno popapcam Monti večerjo in Ne-Monti posladek. user posted image Pa si mislim: "Eh, klinc, saj sem migala, ne bom se zredila!" Pa sem spet tam. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3921
   [Brisano sporočilo]
20.10.2008 20:10:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 3922
   RE: Montignac
20.10.2008 20:53:34   
snorlax
Mene te naprave nekako ne ganejo. Jančika mi je posodila svojo za trebušnjake, pa sem par dni bila pridna, potem pa se je nekako začel gor nabirat prah. Le zakaj? user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3923
   RE: Montignac
20.10.2008 21:21:02   
rainbow
Snorlax, user posted image user posted image user posted image  si me zdaj v dobro voljo spravilauser posted image user posted image

maš pa prav, da si vzameš čas zaseuser posted image
Jaz si bom tudi izborila letos torke, bom šla na fitnes/aerobiko. Upam, da mi uspe že jutri.

Jaz sem tudi relativno pridna, glede hrane, z izjemo dopoldan, ko sm pojedla zavitek z gozdnimi sadeži iz listnatega testa. SE me pa nekaj prehlad loteva, pa sem vitamine vzela, pa angal s. Ker mi ni za bit bolna.

Morrak, kar pridruži se namuser posted image ; glede napav pa je pri nas tudi tak; sva imela orbitrek, pa sem še med prvo nosečnostjo telovadila, zamisli, pol pa nič več, zdaj imamo steper, pa tudi prah gor nabiram.

Grem likat, pridne bodteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3924
   RE: Montignac
20.10.2008 21:45:52   
neli99
pozdravček montinjakarce user posted image

jst tudi hujšam, pa ne po kaki dieti, ampak tako da nekako pazim na zdavo prehrano, pa se mi zdi da sem prišla precej na montijakova načela ...

torej zajtrk mi je jasen, pz kruh pa marmelada bs

kosilo tudi, meso pa zelenjava, vsekakor pa ne krompir, riž, testenine ipd.

težave mam pa pri večerji, sploh ker mam male otročke in mi tut pod razno ne znese še enkrat  kuhat ... zdaj berem tole varianto da jeste jogurt (kakšen, a navaden?) pa sadje ... to bi šlo ...

a mate še kakšen predlog za večerje .... bom zelo vesela, hvala. user posted image


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?