|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
20.10.2008 21:48:59   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

user posted image 6 km hitre hoje. Postajam zasvojena. user posted image user posted image user posted image Samo je pa sranje, ko pridem domov, ker bi požrla vola. In potem lepo pridno popapcam Monti večerjo in Ne-Monti posladek. user posted image Pa si mislim: "Eh, klinc, saj sem migala, ne bom se zredila!" Pa sem spet tam. user posted image user posted image user posted image


ej, ne delaj tega. mene je to spravlo v user posted image . vem da si lačna ko prideš domov, ma vsaj tistega posladka ki ni monti se izogibaj.
jaz sem vedno full športala, ma sem tudi jedla. sej se nisem zredila, ma tudi shujšala ne.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3926
   RE: Montignac
21.10.2008 5:27:46   
snorlax
Pozdravljena, neli. user posted image Jaz jem včasih za večerjo, če mi kaj ostane od kosila. Včasih samo sadje, včasih rio mare in malo kruha (tukaj grešim), včasih isto kot zajtrk.... Ni vse glih po Montiju, kuham pa tudi ne.

Sesil, tudi če nisi shujšala, se ti je verjetno vseeno poznalo pri obsegu. Ali ne?user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3927
   RE: Montignac
21.10.2008 6:38:10   
lumpy
Morrak, bravo user posted image  za prvi dan!!!

Pozdravljena Neli 99, jaz večinoma za večerjo jem kombinacijo, ki si jo napisala : sadje in jogurt.

Punce jaz pa pričakujem menzes in je katastrofa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!dva dni prej sem že itak stalno imela težave da sem bila full lačna, sem pojedla obilno kosilo, jaz pa občutek da sem grozno lačna. In zdaj je isto, kar lačna, pa zluštana.............o pa naj že pride ta menzes, če ne me bo zagrabila kakšna skušnjava.

Današnji jedilnik:
user posted image  sok bele grenivke
user posted image  Z: črn kruh ( enkrat za spremembo , da ne bo vedno pz ), mlečni namaz, kapučino
user posted image  K: pz špageti, zelenjavna omaka, solata
user posted image  M: sadje
user posted image  V: sadje, jogurt

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3928
   RE: Montignac
21.10.2008 7:17:56   
blaža
lep pozdrav! Jaz sem sicer shujšala z 90 dnevno ločevalno in sem na doživljenjskem vzdrževanju. to pa mislim nadaljevati z Montignakom, ki mi se zdi, da sadja itak zjutraj ne bom mogla skozi jest. Drugače mi ni treba več hujšat, samo vzdrževat.
Pa me zanima eno vprašanje, če je kera tako prijazna. Baje da obstajajo tri knjige od Montija in me zanima kero naj si kupim. Zanima me malo njegova " filozofija" in tudi recepti oz jedilniki.

Hvakla vsem za odgovor.

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 3929
   RE: Montignac
21.10.2008 8:32:21   
aiwich
a ma katera to knjigo

http://www.emka.si/artikel/350664/Prehrana-po-Montignacu

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3930
   RE: Montignac
21.10.2008 8:57:48   
blaža
Hvala aiwich, to bo zame. To rabim. Hvala!

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 3931
   RE: Montignac
21.10.2008 9:17:42   
aiwich
user posted image user posted image user posted image  jz mam Jem, torej hujšam in sem tole tukej prvič vidla in me res zanima če jo  ima kdo?user posted image  Blaža sicer pa ti poročaj o njenuser posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3932
   [Brisano sporočilo]
21.10.2008 9:17:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 3933
   RE: Montignac
21.10.2008 9:24:52   
blaža
Danes grem v Kp spulit zob in bo zvečer dijeta z lahkoto, ki itak ne bom mogla jest.user posted image . Če bom v formi, se ustavim v knjigarni in mogoče jo kupim, če se mi bo zdela v redu. Kaka pa je ta tvoja, ki jo imaš? Jem torej hujšam?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3934
   RE: Montignac
21.10.2008 9:27:49   
aiwich
talele
http://www.emka.si/artikel/345256/Jem-torej-hujsam
user posted image  

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3935
   RE: Montignac
21.10.2008 9:32:06   
blaža
ja, samo se je ne da prelistat. kakšna je tebi?. Ti je všeč?

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 3936
   RE: Montignac
21.10.2008 10:49:34   
soncka
če se hočeš le osnov naučit, dobit kak dober recept... potem je ta prva zelo dobra. če hočeš it v detalje, potem je Jem, torej hujšam primernejša. Tista z jednilniki oz. recepti pa meni niti ni.   lps

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3937
   [Brisano sporočilo]
21.10.2008 11:02:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3938
   RE: Montignac
21.10.2008 11:15:02   
aiwich
tamalega itak celega. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3939
   RE: Montignac
21.10.2008 14:24:48   
TRIŠ
Snorax sedaj vidim da na veliko kršim s sirom.Jaz ga jem tudi zjutraj s polnozrnatim kruhom.Potem ne smemo niti namaza lahki tamaruser posted image .Ja se bo treba držat kajneuser posted image .Kako pa narediš zelenjavno omakico za testenine.Recept prosimuser posted image .Pauser posted image user posted image user posted image user posted image za hojouser posted image ampak pri ztvojih postih se pa nasmejemuser posted image

rainbow .Sploh pa ne vem kaj je to sojauser posted image ne se mi smejat ampak se nisem nikoli poglabljala v touser posted image

morrak dobrodošlauser posted image

Punčica hvala jaz sem kupila ravno to v šparu in je kruhek odličenuser posted image

Mojamura kako dobra službo pa imaš ti da te častijo z oblačili.Rabite še kogauser posted image user posted image user posted image

aurora hvala za dober recept za palačinkeuser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3940
   RE: Montignac
21.10.2008 15:48:47   
snorlax
Jaz imam knjigo Jem, torej hujšam. Oz. jo imava skupaj z mamo, trenutno je pri mami.

TRIŠ, zelenjavna omakca. Ni recepta. Jaz vržem na malo olja, kar pač imam. Obvezna je čebula, potem pa por, paprika, bučke, paradižnik, malancani... kar imaš pri roki. Jaz imam rada al dente, tako da pražim na rahlem ognju samo kakih 5-10 minut. Tačas se mi skuhajo špageti ali pa kuskus. Oboje seveda p.z. Simpl, pa fast. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3941
   RE: Montignac
22.10.2008 9:15:48   
April
Kako je z repo, je dovoljena? Pa ne mislim kisle repe.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3942
   RE: Montignac
22.10.2008 9:30:34   
mojamura
vče si 'vdarjena' na computers, programming and data bases...ti lahko mogoče kaj zrihtam user posted image

< Sporočilo je popravil mojamura -- 22.10.2008 9:31:14 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3943
   RE: Montignac
22.10.2008 9:31:51   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: April

Kako je z repo, je dovoljena? Pa ne mislim kisle repe.



kero repo pa te misliš?


surovo?


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3944
   RE: Montignac
22.10.2008 9:38:15   
April
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: April

Kako je z repo, je dovoljena? Pa ne mislim kisle repe.



kero repo pa te misliš?


surovo?



to v originalni obliki, ki jo iz zemlje povlečeš. user posted image
se jo na kocke nareže pa mal na olju prepraži, pa je omakca.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3945
   RE: Montignac
22.10.2008 10:25:31   
arijana..
Še tukaj en lep pozdrav!

Enkrat ali dvakrat sem se že javila, temu pa je sledil mrk, sicer bolj od foruma, montiju sem še kar zvesta, je pa res, da jaz na to prehrano gledam dolgoročno in zato so mi občasne pregrehe normalne in jih ne jemljem kot nekaj strašnega.
S tehtnico si tudi nisva precej blizu, zato jo z veseljem ignoriram. Sem se pa v zadnjih 2 mesecih začela redno gibat, zaenkrat je aktualna hitra hoja, ko pa bo dovolj kondicije in še kakšna kila minusa pa začnem s tekom, za zdaj samo občudujem tiste, ki tečejo mimo. Se mi pa zdi, da odkar migam, je počutje res boljše, pa tudi   postava je spremenjena.
Vas je pa fajn brat, pogosto ste mi prava motivacija, sploh, ko prebiram snorlax, pa mojomuro...

Lp

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 3946
   RE: Montignac
22.10.2008 13:46:11   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: arijana..

Še tukaj en lep pozdrav!

Enkrat ali dvakrat sem se že javila, temu pa je sledil mrk, sicer bolj od foruma, montiju sem še kar zvesta, je pa res, da jaz na to prehrano gledam dolgoročno in zato so mi občasne pregrehe normalne in jih ne jemljem kot nekaj strašnega.
S tehtnico si tudi nisva precej blizu, zato jo z veseljem ignoriram. Sem se pa v zadnjih 2 mesecih začela redno gibat, zaenkrat je aktualna hitra hoja, ko pa bo dovolj kondicije in še kakšna kila minusa pa začnem s tekom, za zdaj samo občudujem tiste, ki tečejo mimo. Se mi pa zdi, da odkar migam, je počutje res boljše, pa tudi   postava je spremenjena.
Vas je pa fajn brat, pogosto ste mi prava motivacija, sploh, ko prebiram snorlax, pa mojomuro...

Lp



wb arijana!

pa čestitke za miganje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu arijana..)
Neposredna povezava do sporočila: 3947
   RE: Montignac
22.10.2008 19:51:16   
snorlax
Arijana, pridna si. user posted image

Jaz pa danes nisem šla hodit, ampak sem spala popoldan. user posted image Če pa me je kar zmanjkalo. Pa v pričakovanju Muser posted image sem in bi kar nekaj jedla.



_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3948
   RE: Montignac
22.10.2008 22:14:46   
rainbow
Čer!

Snorlax, pa ja, če te zmanjka, ne morš ničuser posted image

Ne boste verjele, sem danes bila z mojima puncama na Pohorju, ne do konca, tak pa spet nisem fit, smo imeli na eni točki kostanjev piknik s skupino od ta večje. Je bilo res finouser posted image

Jaz še kar uspevam, vendar mi je danes navsezgodaj zjutraj ful pritisk padel, al kaj vem, grozno se mi je začelo motit, in potem še enkrat v službi, sem pa bila takrat lačna. Mi je pa čudno, ker ko jem po M, se mi to naj ne bi dogajalo.

bom šla kar spat, me spet lakota dajeuser posted image  lahko nočuser posted image


_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3949
   RE: Montignac
22.10.2008 22:42:08   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa
- monti palačinke (samo voda + pz moka) + marmelada bs

Auroraa, a to fajn rata, palačinke mislim? Sem že razmišljala, da bi jh naredila,pa si ne predstavljam, kako gre to brez jajc? Za ostale sicer pečem palačinke iz pz moke po običajnem receptu, pa so fine, otroka se tudi nič nista pritožila. Takole pa še nisem probala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?