|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
13.10.2008 20:02:55   
TRIŠ
Naty Taja a pol hočeš rečt da bom jaz trebušasta ostala tudi po montignacuuser posted image user posted image .Ne to pa ne.Bom pa še trebuške delala če bo treba.Sem se danes vagala in imam že 2,5 kg manjuser posted image user posted image user posted image .
Kaj pa jeste vi za kosilo
meni je zmanjkalo idej ker jaz sem oboževala krompir in sedaj ....user posted image user posted image user posted image user posted image ne vem kaj naj še skuham

Katey ja pri tem prehranjevanju pa si res kupi ali izposodi knjigo,ker brez nje ne vem če bo šlo.Pa lepo da si se nam pridružilauser posted image user posted image user posted image .Jaz sem še frišna user posted image tako da ti bodo stare montignacovke vse razložileuser posted image

Hvala vamuser posted image

< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 13.10.2008 20:08:53 >

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3876
   RE: Montignac
13.10.2008 20:05:25   
TRIŠ
Snorlax a ti si že shujšala 24 kguser posted image .Koliko časa si pa rabila za ta podvig,ker jaz bi jih do januarja rada 10 pa ne vem če bo šlo tako hitrouser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3877
   RE: Montignac
13.10.2008 20:33:28   
snorlax
Veš, pri hujšanju je tako. Več imaš za zgubit, hitreje gre dol. Sploh od začetka. Najbolj zategle pa so zadnje kile.  Jaz sem začela s 1.1.2008. Prvi mesec je šlo dol 10 kg, nato 6, nato 4, potem pa po 2. Pol sem ga čez poletje malo sračkala in sem se zredila 3 kile nazaj. Zdaj se spet spravljam na stara dobra (Monti) pota.

Za zgubit imam pa še vsaj toliko, kot sem izgubila do sedaj. Pa še par kilc zraven. Ampak dolgoročno mi bo uspelo. Vem.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3878
   RE: Montignac
14.10.2008 6:34:05   
lumpy
Snorlax,
bravo za vztrajnost, dobra si, kapo dol pred tabo. Pomagaj nam (tistim ki smo šele stopili v to )  prosim malo z tvojimi jedilniki, ker si že tako izkušena, da nam bo lažje.
 
Triš,
tudi jaz sem živela od kromiprja user posted image . Ga sicer pogrešam, ampak najtežje se je upreti čokoladi.

Sama sem začela z dieto 09.10.2008 , do sedaj pa sem izgubila 2 kg.

Moj jedilnik danes:

user posted image  NA TEŠČE: sok grenivke
user posted image  ZAJTRK: polnozrnat kruh, mlečni namaz z manj maščob,
                kapučino z vodo in  brez sladkorja
user posted image  MALICA: jabolko
user posted image  KOSILO: pečen zajec, zelena solata
user posted image  VEČERJA: sadje, jogurt

Če kaj ni prav, vi me samo popravite, bom vesela.

Tiste, ki ste že zelo dolgo na tej dieti in ste prešle že 2. stopnjo, a lahko malo opišete kako je z gibanjem vaše teže sedaj, gre gor., stoji, se striktno držite še naprej, kdaj popustite....

< Sporočilo je popravil lumpy -- 14.10.2008 6:35:57 >


_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3879
   RE: Montignac
14.10.2008 7:31:03   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

ker če glede na tvojo postavo nimaš ravno veliko kg odveč, naj te opozorim, da ti ne bo šlo hitro dol!

res? koiko časa se pa moraš trudit, če nimaš precej kil odveč? jaz jih imam 50 in bi se jih rada znebila ene par-oz. bi se rada znebila oblog na trebuhu in stegnih, je M. sploh primeren zame?



Ne, zate po moje ni nobena shujševalna kura dobra, ker če imaš šlaufek okrog bušija zaradi nosečnosti, ti s tem ne bo šel dol!! (soseda se ga hoče na ta način znebit že več, kot 30 let, pa ji še ni ratal, in si ne da dopovedat, da to ni to!) Trebušnjaki za krepitev vseh trebušnih mišic kakih par mesecev pa bo!!
Nočem te napadat, sam pomagat!!



Se strinjam z naty tajo če imaš za izgubit samo mal kilc in to na točno določenem delu telesa ti monti ne bo nič pomagal, potrebna je tudi telovadba (tista ki pospeši utrip), to je ključno, da se znebiš maščobe okol trebuščka tud če boš delala sam trebušnjake ne bo dost, saj se bodo mišice delale pod maščobo, maščoba bo pa ostajala. Tudi jaz te nočem nič strašit ampak sama se treudim s trebuhom že ohoho cajta (5 mescev že 3× na dan laufam in delam trebušnjake) pa še vedno ni tak kot si želim je pa res da imam visoke kriterije in je moja teža v okviru idealne teže.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3880
   RE: Montignac
14.10.2008 9:42:01   
mojamura
TRIŠ in lumpy....na tej strani bosta našle kar nekaj monti receprov:

http://montignac.mojforum.si/

pa dober tekuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 3881
   RE: Montignac
14.10.2008 12:05:52   
dulcinea
Ooo. Vidm d se reklama za moj forum dela. Psssst. Punce, kar pridte pogledat za kak recept al pa nasvet. Vsakmu radi pomagamo.

Jaz tukaj ne sfolgam več spremljat. Vidim, da ene še vztrajate, veliko je pa novih.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3882
   RE: Montignac
14.10.2008 14:58:45   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Ooo. Vidm d se reklama za moj forum dela. Psssst. Punce, kar pridte pogledat za kak recept al pa nasvet. Vsakmu radi pomagamo.

Jaz tukaj ne sfolgam več spremljat. Vidim, da ene še vztrajate, veliko je pa novih.



hahaha....normalno, da reklama dela hehehe


vztrajamo, ker mamo še odvečne kile....ti jih podarim - jih boš mela? loooooooluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3883
   RE: Montignac
14.10.2008 19:45:06   
TRIŠ
Mojamura hvala tiuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3884
   RE: Montignac
14.10.2008 21:58:47   
kaya2007
Se strinjam z naty tajo če imaš za izgubit samo mal kilc in to na točno določenem delu telesa ti monti ne bo nič pomagal, potrebna je tudi telovadba (tista ki pospeši utrip), to je ključno, da se znebiš maščobe okol trebuščka tud če boš delala sam trebušnjake ne bo dost, saj se bodo mišice delale pod maščobo, maščoba bo pa ostajala. Tudi jaz te nočem nič strašit ampak sama se treudim s trebuhom že ohoho cajta (5 mescev že 3× na dan laufam in delam trebušnjake) pa še vedno ni tak kot si želim je pa res da imam visoke kriterije in je moja teža v okviru idealne teže.


ja, sej to mi je jasno...s trebušnjaki nimam težav, lotit bi se morala kardio vaj-teka ali kaj podobnega, da se znebim bušija (šlauha nimam, samo zgleda kot da sem v kakšnem 3. ali 4. mesecu), pa stegna bi tudi rada zožala..imam pa tudi jaz kar visoke kriterije, ker sem imela prej vedno fantastičen trebuh, res lepo oblikovan, brez truda.
kaj naj pa s prehranjevanjem? se moram tudi česa držat? (ok, jasno da se ne smem nažirat)

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3885
   RE: Montignac
14.10.2008 22:00:24   
kaya2007
5 mescev že 3× na dan laufam in delam trebušnjake)


a res 3x na dan laufaš??? ali 3x na teden?

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3886
   RE: Montignac
15.10.2008 5:23:37   
snorlax
Vse, ki migate, ste res pridne in vas občudujem. Jaz sem čisto anti-migajoč človek in imam zelo ohlapne kriterije glede trebuha (pa mišice tudi). user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3887
   RE: Montignac
15.10.2008 7:58:03   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

5 mescev že 3× na dan laufam in delam trebušnjake)


a res 3x na dan laufaš??? ali 3x na teden?


user posted image user posted image mater sem glupa pa sej me pobere da bi 3× na dan letalauser posted image ja prav imaš 3× na teden, no razen tist teden ko mam menstro počivam user posted image Drugače pa prehrana po montiju je super, jaz se držim v grobem, jem tudi krompir (1× na teden) in sladkarije (vikend) ampak to v zelo zelo omejenem obsegu ampak jaz nimam več kilc za izgubit sem pa prehrano spremenila v celoti v polnovredno in tako se super počutim in telovadba je naredila svoje saj se spravim komot v hlače stare 15 let celo manj so mi pritisnjene na bedra kot so mi bile takrat, ampak gredo na karitas, ker so obupnega kroja user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3888
   RE: Montignac
15.10.2008 8:03:41   
aiwich
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Vse, ki migate, ste res pridne in vas občudujem. Jaz sem čisto anti-migajoč človek in imam zelo ohlapne kriterije glede trebuha (pa mišice tudi). user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  jz tud.
pišuka snorči kva sem se narežalauser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3889
   RE: Montignac
15.10.2008 8:31:22   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: aiwich

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Vse, ki migate, ste res pridne in vas občudujem. Jaz sem čisto anti-migajoč človek in imam zelo ohlapne kriterije glede trebuha (pa mišice tudi). user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  jz tud.
pišuka snorči kva sem se narežalauser posted image user posted image user posted image  



o nas je že več....no s tem, da ga zdaj jaz malo z orbitrekom bixam user posted image user posted image user posted image


sicer pa moja stegna dobivajo prav super obliko...kot tudi moja rita (ala J.Lo hahha....no še nekaj kg me loči od tega....ampak tudi takrat ko sem bila suha mi je moja rita vun štrlela, pa se mi je to zdelo vedno tak anti....ampak odkar vem za Lopezovo vidim, da je to sexyuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 3890
   RE: Montignac
15.10.2008 21:56:58   
snorlax
Jaz si mislim takole. Za miss ne mislim kandidirat nikoli, dedcev tudi ne mislim več lovit nikoli v življenju, ker imam enga čez zadost. Tudi on ni popoln, kako bi pa potem zgledalo, da bi jaz bila, lepo vas prosim?! user posted image

Če shujšam, pardon, KO shujšam toliko, da bom spet malo bolj gibčna in da si lahko kupim kako seksi coto za svojo dušo, bom zadovoljna. Suha pa nikoli nisem bila in si tudi ne želim bit, ker so mi všeč obline na ženskah (tudi na meni).

No, to je moje mnenje. Vsaka pa ve zase, kaj si želi.

< Sporočilo je popravil snorlax -- 15.10.2008 21:57:24 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3891
   RE: Montignac
15.10.2008 21:58:46   
snorlax
Aja, pa 3 dni sem spet strogo na Montiju. Pohvalte me malo, no. user posted image

Čao, bejbe! Se beremo.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3892
   RE: Montignac
16.10.2008 6:30:35   
lumpy
Jaz si mislim takole. Za miss ne mislim kandidirat nikoli, dedcev tudi ne mislim več lovit nikoli v življenju, ker imam enga čez zadost. Tudi on ni popoln, kako bi pa potem zgledalo, da bi jaz bila, lepo vas prosim?!

Če shujšam, pardon, KO shujšam toliko, da bom spet malo bolj gibčna in da si lahko kupim kako seksi coto za svojo dušo, bom zadovoljna. Suha pa nikoli nisem bila in si tudi ne želim bit, ker so mi všeč obline na ženskah (tudi na meni).
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil lumpy -- 16.10.2008 6:31:02 >


_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3893
   RE: Montignac
16.10.2008 8:33:24   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jaz si mislim takole. Za miss ne mislim kandidirat nikoli, dedcev tudi ne mislim več lovit nikoli v življenju, ker imam enga čez zadost. Tudi on ni popoln, kako bi pa potem zgledalo, da bi jaz bila, lepo vas prosim?! user posted image

Če shujšam, pardon, KO shujšam toliko, da bom spet malo bolj gibčna in da si lahko kupim kako seksi coto za svojo dušo, bom zadovoljna. Suha pa nikoli nisem bila in si tudi ne želim bit, ker so mi všeč obline na ženskah (tudi na meni).

No, to je moje mnenje. Vsaka pa ve zase, kaj si želi.


Pod tole se pa podpišem.Pri prvem delu pa sem se skoraj polulala od smehauser posted image user posted image user posted image .Snorlax ti si nam itak vzoruser posted image user posted image user posted image poleg moja mureuser posted image ,ki je tudi občudovanja vredna.Če je vama uspelo bo tudi meni.user posted image ,seveda z vajino pomočjouser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3894
   RE: Montignac
16.10.2008 8:35:10   
TRIŠ
Kaj boste jedle danes za kosilo.Moj mož je zelo izbirčen ,ampak hrana po montignacu pa mu je tako všeč da jo hoče tudi on jestuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3895
   RE: Montignac
16.10.2008 9:11:36   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Jaz si mislim takole. Za miss ne mislim kandidirat nikoli, dedcev tudi ne mislim več lovit nikoli v življenju, ker imam enga čez zadost. Tudi on ni popoln, kako bi pa potem zgledalo, da bi jaz bila, lepo vas prosim?! user posted image

Če shujšam, pardon, KO shujšam toliko, da bom spet malo bolj gibčna in da si lahko kupim kako seksi coto za svojo dušo, bom zadovoljna. Suha pa nikoli nisem bila in si tudi ne želim bit, ker so mi všeč obline na ženskah (tudi na meni).

No, to je moje mnenje. Vsaka pa ve zase, kaj si želi.


snorčika....pa ti si carica hahahahauser posted image user posted image user posted image

jaz bi itaq uvedla v modno industrijo to, da morajo meti vse manekenke obline....se pravi oreng joške pa rit!! hahahaha

no vsaj meni je to veliko bolj sexy od teh desk ki se sprehajajo po modnih pistah (ok niso vse take....večina pa jih je)


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3896
   RE: Montignac
16.10.2008 9:12:54   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ


Pod tole se pa podpišem.Pri prvem delu pa sem se skoraj polulala od smehauser posted image user posted image user posted image .Snorlax ti si nam itak vzoruser posted image user posted image user posted image poleg moja mureuser posted image ,ki je tudi občudovanja vredna.Če je vama uspelo bo tudi meni.user posted image ,seveda z vajino pomočjouser posted image




joj triš, ne naju toliko hvaliti, bo nama še v glavo stopilo heheheheuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3897
   RE: Montignac
16.10.2008 13:55:21   
Naty*Taja
Ja punce, jaz ga pa biksam...ena menza prihaja, baje, pa mal me je vmes malodušje dajalo, včasih me kr mine, ko ne vem več, kako postopat v določenih trenutkih z mojimi "tremi" otroki! Potem pa kr mal v depro padem potem pa jem... No sej ni tak hudo, en orng sprehod po hosti in sama s seboj pa sem že ok. Sam kaka čokolada pa res pade. Pa se mi zdi, da takole nihanje razpoloženja in občasno tresenje, slabo počutje ni posledica Montija ampak sem skor prepričana, da mi ščitnica nagaja  - morem it preverit!
No zdej sem pa vam mal potožla, pa sej če se kteri ne da brat me pa preskočte. V galvnem zdej ko se vlije se pa skuliram! user posted image

Lep jesenski dan in se pišemo! Pa user posted image za vse pridne tako pri Montiju, kot pri telovadbi! Sama sem se spravla do dvakratne orng odbojke na teden in enkratne aerobike! Počutim se super in vse cote so mi že en mal prevelike - torej samo z rekreacijo tudi deluje zadeva, čeprav grešiš! user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3898
   RE: Montignac
17.10.2008 5:03:23   
snorlax
Natka moja! user posted image Ti si pridna deklica, tak da se nič ne sekiraj za čokoladko. Tudi jaz jo jem, samo uno 70 ali 85%. Si pa pridna, ker migaš. Jaz sem še vedno pri "talenih".

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3899
   RE: Montignac
17.10.2008 5:06:35   
snorlax
Aja, pa že 5. dan sem na strogem Montiju. Zdaj pa prihaja skušnjava. Vikend!!! Če bom pridna tudi čez vikend, potem sem na konju. user posted image Držte pesti! 

< Sporočilo je popravil snorlax -- 17.10.2008 5:07:00 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?