|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
10.10.2008 14:40:04   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: lumpy

Joj, a te lahko še za en nasvet vprašam:
v soboto gremo s prijatelji ven, nekaj pojest, pa v kino....pa sem v dilemi, kaj bom  jedla ? Če bi bilo kosilo se ne bi toliko obremenjevala, gremo pa zvečer....in karkoli si bom naročila, vse bo kao mastno, pa......


naroči si kašen pečen puranji/piščančji zrezek ali pa kakšno ribico pečeno pa kot prilogo zelenjavo, pa še pisker solate nabereš in je to čist po montiju in nič mastno.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 3851
   RE: Montignac
10.10.2008 14:58:36   
aiwich
ja evo tko k je puncica rekla.
sej tud odvisno kam greste user posted image  če greš v mcdonalds lahk sam solatouser posted image user posted image user posted image
drugač pa fajn so tud kšne te kraljevske solate (sam brez koruze) s šunko pa sirom
mal poglej po meniju.. zelenjavo lahk itak vso skor (razn rdeče pese pa koruze) pol pa kombiniraš zraven... kšn meso na žaru... njam njam kok sem jz zdej lačnaaauser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3852
   RE: Montignac
10.10.2008 17:38:44   
amaya
punce, kako je z Montinjakom in nosečnostjo?????? a gre skupaj?

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 3853
   RE: Montignac
10.10.2008 19:32:05   
lumpy
Amaya,
niti ne pomisli, vse diete med nosečnostjo so prepovedane, razen tiste , ki jih predpišejo zdravniki, npr. zaradi povečnage krvnega sladkorja.... tudi med dojenjem velja enako.

Ko bo vse za tab pa se nam veselo pridruži.


_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3854
   RE: Montignac
10.10.2008 19:33:45   
TRIŠ
No knjigo imam sedaj pa AKCIJAuser posted image

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 3855
   RE: Montignac
10.10.2008 19:55:41   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: lumpy

Amaya,
niti ne pomisli, vse diete med nosečnostjo so prepovedane, razen tiste , ki jih predpišejo zdravniki, npr. zaradi povečnage krvnega sladkorja.... tudi med dojenjem velja enako.

Ko bo vse za tab pa se nam veselo pridruži.



ja pa sej to ni dieta ampak način prehranjevanja...oz. zdrav način prehranjevanja. user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 3856
   RE: Montignac
10.10.2008 19:57:42   
April
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: lumpy

Amaya,
niti ne pomisli, vse diete med nosečnostjo so prepovedane, razen tiste , ki jih predpišejo zdravniki, npr. zaradi povečnage krvnega sladkorja.... tudi med dojenjem velja enako.

Ko bo vse za tab pa se nam veselo pridruži.



ja pa sej to ni dieta ampak način prehranjevanja...oz. zdrav način prehranjevanja. user posted image



Jaz mislim, da ne more škodit. Pazi edino, da nisi lačna. Saj z montijem dobiš vse kar je potrebno.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3857
   RE: Montignac
10.10.2008 20:35:03   
sesil
po moje tudi ni problem, če ješ po montiju in paziš da res nisi lačna. valda ne boš pretiravala in postavljala rekorde v hujšanju. tudi pušenjak (mon) na forumu je enkrat pisal, da če zdravo in počasi hujšaš v nosečnosti ni to noben problem oz. če je nosečnica debela, je to še zaželjeno.
jaz dojim, pa imam še vedno mleko in mi tudi nič ne fali. hujšam pa počasi...ampak vztrajno že (komaj) 1 mesec.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3858
   RE: Montignac
11.10.2008 7:59:58   
lumpy

[/quote]

ja pa sej to ni dieta ampak način prehranjevanja...oz. zdrav način prehranjevanja. user posted image

[/quote]

Ja res ni  " dieta ", ampak totalno spremenit način prehranjevanja v nosečnosti, to je velika sprememba za organizem, slinavka začne drugače delat, kar vpliva tudi na druge organe......jaz na tvvjem mestu ne bi, in se o tem raje posvetuj z zdravnikom - ginekologom.


Kaj boste papcale danes?


_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3859
   RE: Montignac
11.10.2008 14:26:35   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: lumpy

Amaya,
niti ne pomisli, vse diete med nosečnostjo so prepovedane, razen tiste , ki jih predpišejo zdravniki, npr. zaradi povečnage krvnega sladkorja.... tudi med dojenjem velja enako.

Ko bo vse za tab pa se nam veselo pridruži.



Nap! Lumpy, ne bo držalo - ne krive vere učit!! Pa še enkrat (sej vem , da sem že tečna, pa vseeno) TO NI DIETA ampak ZDRAV NAČIN PREHRANE, kar je v nosečnosti samo priporočljivo!! Tak da Amaya kr pogumno, bo tvoj dojenček še bolj zadovoljen. Edino kar bi ti priporočala ne se preveč omejevat, jej kdaj ti paše in kolikor ti paše in rabiš, le prave stvari izbiraj!! Sicer pa če si prebereš knjigo - jem torej hujšam je notri poseben del prav za nosečnice napisano. Preberi, pa boš točno videla. Se pa en tak preobrat pri prehrani zgodi, če nosečnici ugotovijo nosečniški diabetes, tak da če takrat plodu sam rabi, mu tudi tole ne bo škodilo!!
Pa glede na to, da obstaja forum tale pa še kak Pušenjakov, po moje ni treba g s o tem spraševat, razen če imaš kak rizičen primer al kej takega - v večini primerov g niso sploh osveščeni o tem. Njih zanima samo če zatekaš, pa beljakovine...in ti standardni podatki, v kolikor ni že orng kej narobe.
No v glavnem bom nehala moralizirat - me je mal zaneslo, ker sem imela ravno zaradi tehle zadev probleme z mojo drugorojenko, pa moja g nima pojma..., pa kolegico je čist zafurala..tak da tretjič se prestavim, definitivno!

Evo lepo sončno soboto še naprej in vztrajajmo!!





_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 3860
   RE: Montignac
12.10.2008 10:03:42   
TRIŠ
Ali lahko jem govejo juho brez prikuhe in korenja,pa solato in piščanca.Namreč gremo k tašči na kosilouser posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3861
   RE: Montignac
12.10.2008 11:46:00   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Ali lahko jem govejo juho brez prikuhe in korenja,pa solato in piščanca.Namreč gremo k tašči na kosilouser posted image



ja lahko ješ

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3862
   RE: Montignac
12.10.2008 11:47:09   
mojamura
babnce user posted image user posted image

mater ste se razpisale....hehehehe

glede nosečnosti in montija, kaj pa vem....poskusi, itaq ti bo telo samo povedalo/pokazalo, če to prenaša ali ne

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3863
   RE: Montignac
12.10.2008 13:08:51   
amaya
fora je v temu, da jem po montiju že od avgusta in se je moje telo navadilo na to, tako da ne vidim kakšna škoda bi bila....drugo bi bilo, da bi jaz sedaj z njim začela user posted image

ne vem no

hvala vsem za odgovore....


sicer me je pa ta nosečnost kaj hitro presenetila.....user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3864
   RE: Montignac
12.10.2008 16:32:20   
TRIŠ
amaya user posted image user posted image user posted image user posted image za novo življenje v trebuščku.Pa lepo nosečnost ti želim.Koliko pa si shujšala od avgusta po montignacu
mojamura hvala za odgovoruser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3865
   RE: Montignac
12.10.2008 20:28:58   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

punce, kako je z Montinjakom in nosečnostjo?????? a gre skupaj?


amaya če boš jemala MOntignjaka kot način prehranjevanja ne dieto se lahko komot spraviš med nosečnostjo samo takrat je mal šit ker ti točno določene zadeve dišijo in pravijo da če ti nekaj paše paše tudi pikici v trebuščku, jaz se ne bi mogla spravit na montignaca niti slučajn sem bila v obeh nosečnostih čist preveč sladkosneda (kljub temu sem se obakrat zredila le za 8 kg), če pa tebi rata pa kar daj, pazi pa da NIKOL ne boš lačna imej 5 obrokov in bodi na 2 stopnji, po moje tako ne bo težav, poskusi pa boš vidla kako se boš počutila in če je to to, če pa bo počutje slabo potem pa jaz ne bi ustrajala, saj pa je nosečnost samo 9 mescev, paziš kaj ješ da se preveč ne zrediš in potem začneš počasi spreminjat svojo prehrano. tako to je moje mnenje.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3866
   RE: Montignac
12.10.2008 20:29:38   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

amaya user posted image user posted image user posted image user posted image za novo življenje v trebuščku.Pa lepo nosečnost ti želim.Koliko pa si shujšala od avgusta po montignacu
mojamura hvala za odgovoruser posted image



hvala user posted image

shujšala sem 4 kg...več ni šlo user posted image Sem pa skoraj na svojih prejšnjih kg, mislim pred prvo nosečnostjo. Ostala sta le 2 kg. Zato pa ne bi rada zdej našopala takoj 10 kg s kakim krompirjem in belo moko.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3867
   RE: Montignac
13.10.2008 5:04:54   
snorlax
Samo javim se, da še vedno vztrajam. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3868
   RE: Montignac
13.10.2008 7:37:11   
Naty*Taja
Amaya - šele zdejle sem vidla, da boš imela tako razliko, kot jaz? user posted image Kolk bo točno razlike? Pri nas je točno 15 m. Sem pa tudi montignacala takrat kak mesec, in je šlo ful lepo ene 8 kg dol, potem se je pa vstavlo... ker smo spet zanosli. user posted image Sam jaz nisem potem naprej držala, ker sem bila požerušček in se nisem mogla upret - ne nisem se hotla- čokoladi pa sendvičem z makovo, šunko in sirom!!user posted image
Ti pa kr komot vztraji, če ti paše.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3869
   RE: Montignac
13.10.2008 12:57:43   
Katey
A se lahko še jaz v vašo debato 'uštulim'?
Sem ugotovila, da nekaj bo treba narest s kilogrami, dokler je še 'čas'. Vidim, da ste vse navdušene nad Montijem, ker pa jaz pojma nimam o Montignacu in njegovih metodah, me zanima, če je katera tako dobra, da bi mi pomagala s sestavo jedilnikov in kaj lahko jem in kaj ne? Lahko tudi na ZS. Hvala.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3870
   RE: Montignac
13.10.2008 13:50:19   
mojsoncek
Po dolgem, dolgem casu se malo oglasim...

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

punce, kako je z Montinjakom in nosečnostjo?????? a gre skupaj?


Monti in nosecnost gresta prav lepo z roko v roki. Sicer pa je v tem casu bolj priporocljiva 2. stopnja. No, vec si lahko preberes v njegovi knjigi Jem, torej hujsam na straneh od. 241 - 244.

In kot si napisala, zaradi pomanjkanja bele moke in krompirja, ne bo user posted image za nic prikrajsan. No, pa saj ti bo telo samo povedalo, ce je OK ali ne.

< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 13.10.2008 13:52:25 >


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3871
   RE: Montignac
13.10.2008 13:52:50   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Katey

A se lahko še jaz v vašo debato 'uštulim'?
Sem ugotovila, da nekaj bo treba narest s kilogrami, dokler je še 'čas'. Vidim, da ste vse navdušene nad Montijem, ker pa jaz pojma nimam o Montignacu in njegovih metodah, me zanima, če je katera tako dobra, da bi mi pomagala s sestavo jedilnikov in kaj lahko jem in kaj ne? Lahko tudi na ZS. Hvala.


prvo si nabavi knjigo: Jem torej hujšam...

dol si jo lahko potegneš tudi tu:

http://montignac.mojforum.si/montignac-about368.html


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 3872
   RE: Montignac
13.10.2008 13:53:36   
mojamura
snorlax tudi jaz vztrajamuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mojamura -- 13.10.2008 13:54:04 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 3873
   RE: Montignac
13.10.2008 17:29:45   
kaya2007
ker če glede na tvojo postavo nimaš ravno veliko kg odveč, naj te opozorim, da ti ne bo šlo hitro dol!

res? koiko časa se pa moraš trudit, če nimaš precej kil odveč? jaz jih imam 50 in bi se jih rada znebila ene par-oz. bi se rada znebila oblog na trebuhu in stegnih, je M. sploh primeren zame?


< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 13.10.2008 17:30:34 >

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3874
   RE: Montignac
13.10.2008 18:32:23   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

ker če glede na tvojo postavo nimaš ravno veliko kg odveč, naj te opozorim, da ti ne bo šlo hitro dol!

res? koiko časa se pa moraš trudit, če nimaš precej kil odveč? jaz jih imam 50 in bi se jih rada znebila ene par-oz. bi se rada znebila oblog na trebuhu in stegnih, je M. sploh primeren zame?



Ne, zate po moje ni nobena shujševalna kura dobra, ker če imaš šlaufek okrog bušija zaradi nosečnosti, ti s tem ne bo šel dol!! (soseda se ga hoče na ta način znebit že več, kot 30 let, pa ji še ni ratal, in si ne da dopovedat, da to ni to!) Trebušnjaki za krepitev vseh trebušnih mišic kakih par mesecev pa bo!!
Nočem te napadat, sam pomagat!!


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?