|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 11:40:06   
anita goitan
user posted image user posted image user posted image user posted image bravo Rok, bravo mami!

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 11:47:46   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: bambi14

JAZ BI TUDI ŠLA V AVSTRALIJO, ampak mislim, da nimam dovolj jajc za tako spremembo...., pa še deco imamo sedaj ampak baje, da je z otrokom lažje in, da je dovolj, če dela samo en v familiji,...ne vem, ker je toliko različnih podatkov in informacij.



Življenje je lažje tam ustrvarit npr. da si zgradiš novo hišo je mnogo lažje. Tu večinoma si stanovanje rihtajo pri starših ali živijo v bloku (kot jaz user posted image ) Seveda se hiše gradijo tukaj ampak z razliko z Avstralijo je OGROMNA..... Zaslužiš tudi bolje tam user posted image
SLABOST: Ni varno
               Lepota je daleč (tu je povsod)

Morje imam pa ogromno in samo 30 min od kje sem jaz živela. Sedaj moram 2 uri vozit user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 11:50:06   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

nejka - dobrodošla!

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Jaz pa matematiko user posted image  in študiram RAČUNOVODSTVO user posted image  user posted image
Samo 1 izpit in diplomo tudi zame user posted image

a ti tudi neža???





Da.... A ti tudi računovodstvo? 

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 11:50:25   
sayuri
Čestitke za 3 mesece dragi Rok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sandra pri nas ne bomo več naročali otročkov user posted image , zato sem se odločila, da oblekce prodam. Kako sem se lotila vsega skupaj? Na kup sem dala oblekce, ki sta jih user posted image user posted image  prerasla, jih poslikala in si naredila svoj album, napisla kontakt in cene in to je to. Potem pa čakaš, če se kdo javi user posted image . Denar vedno kupec najprej nakaže na moj račun, nato takoj pošljem. Poštnina je stvar kupca user posted image  Simpl, ku pasulj user posted image . Evo, še moj album - da si boš predstavljala lažje http://sayuri.moj-album.com/

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 12:12:20   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Čestitke za 3 mesece dragi Rok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sandra pri nas ne bomo več naročali otročkov user posted image , zato sem se odločila, da oblekce prodam. Kako sem se lotila vsega skupaj? Na kup sem dala oblekce, ki sta jih user posted image user posted image  prerasla, jih poslikala in si naredila svoj album, napisla kontakt in cene in to je to. Potem pa čakaš, če se kdo javi user posted image . Denar vedno kupec najprej nakaže na moj račun, nato takoj pošljem. Poštnina je stvar kupca user posted image  Simpl, ku pasulj user posted image . Evo, še moj album - da si boš predstavljala lažje http://sayuri.moj-album.com/


Tako sem jaz kupila par stvari in res lepe. Sem imela srečo, ker so bile oblačila še nove user posted image
Midva bova še enega user posted image  imela, da jaz bom kar obdržala svoje stvari hmmmm..... mogoče bo fantek in nič ne bo prav prišlo user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 12:14:31   
tatly
Rok ima pa danes ravno 3 mesece!
IZVIRNO SPOROČILO: gajkA


ĆESTITAM

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 12:15:04   
tatly
EH NEVEM....ROK CESTITKE ZA 3 MESECE

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 12:15:28   
tatly
EJJJ KAJ MA KERA KAKO DOBRO DIETO

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 12:17:15   
Neža7
Končno mi je mali zaspala v roke user posted image

Sedaj lahko grem malo stanovanje čistit user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 12:24:54   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

EJJJ KAJ MA KERA KAKO DOBRO DIETO


Samo še to na hitro......

Za hitro izgubivanje kg je čim manj ogljikovi hidrati.
Ta dieta ni najbolj zdrava upam deljuje. Jaz sem se morala celo user posted image  paziti in kg so kar dol padle.(imela sem user posted image  sladkorno) Sedaj tudi se na isti način pazim, vendar ne tako striktno.
 
Zmanjši:
 
testanine
riž
krompir
kruh
sadje (to mi ni bilo vseč med user posted image  ker obožujem sadje)

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 12:48:40   
gajka
Hvala za čestitke za Rokove 3 mesece! user posted image Za darilo bo jutri dobil pikico v ritko, pa malo bo lahko s cepivom za rotavirus nazdravil! user posted image Joj, kakšne starše ima, revček... user posted image

sayuri - super si zrihtala tole prodajo oblačil. user posted image Mi bomo Rokove cunje še malo prišparali. user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 13:02:22   
Zoja Miša
Hojla!

Sem se odločila, da več kot za danes, nazaj sploh ne bom brala, ni časa, pa itak so te teme že mimo. No, če bom pa kaj mimo užgala, se pa ne jezit name!user posted image

MI2 sva super. Res se potepava zadnjer čase. A prav paše!

Tejkaz, lepo da si me pogrešala!user posted image  Za krst pa boš videla, da boste vse porihtali kot je treba. Za darilo, pa mogoče res denar najbolj prav pride.

Tatly, ne se sekirat za kg. Jaz sem kar vesela, kljub temu, da jem, so mi ostale še 3kg. In nosim že vsaj polovico starih hlačuser posted image . No, tiste čisto ozke kaobojke izpred nosečnosti, na te bom še počakala, ali pa jih bom vrgla stranuser posted image .

Naty, pridna, še pekla boš ali kako?! Pridna!

Neža, super za slovenščino! Res svaka ti čast!

Anaya, nimam pojma, mislim, pa da je Cebrca nekoč pisala o nekem zvarku za več mleka, pa na čalost ne vem več recepta.
In user posted image je ful priden odkar imama hči, hodi domov prej, vedno je on uspava in veliko res veliko naredi doma. Vse za hčero, pravi! Pa sam je z njo, če se gre mami potepatuser posted image .

Gajka, super za krst in za prepoved križcev!user posted image  Te razumem. user posted image  za Roka in 3 mesece!

Sayuri, super za uspešno prodajo! Svaka ti čast, da ti poleg 3 otrok uspe tudi touser posted image

Sedaj imam budnico, duda ne bo zalegla za dolgo.user posted image  Bodite pridne in res upam, da nisem v teh 3 dneh kaj preveč zamudila. Firbčna, kot sem, me to kar malo skrbiuser posted image user posted image user posted image





_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu aradej)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 13:19:42   
anita goitan
hojla, me2 sva z vozičkanja, Zoja spi, jaz sem pa na hitro dala štrudl pečt, je edina sladica ki jo jemuser posted image
Za krst bom tud jaz pekla, nekja mi bodo sestre, sicer bomo pa doma, ne gremo nikamor v gostilno, razne stvari bova pripravila, sicer ne kosila vendar za prigriznt bouser posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 13:41:35   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Rok ima pa danes ravno 3 mesece! user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 13:43:06   
naty13
Dan.

Mi2 sva iz šopinga. user posted image  je dobil hlače za krst, jaz nisem dobila nič. user posted image   Je pa Nejc dobil bundico za doma, pa še dva fajn puloverčka iz flisa - vse troje je bilo 20evrov v C&A. user posted image  Pa še v lekarno sva šla za Jošta po mleko, pa po darilo za user posted image  strica, ki ima v soboto 60-letnico. Denar kar kopni. user posted image user posted image user posted image

Anita user posted image  za frizerja. Mene pa čaka jutri. user posted image

Gajka super si naredila zahvale. user posted image   A je možno kaj bolj od blizu poslikat, da vidim detajle. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 13:47:22   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Dan.
Mi2 sva iz šopinga. user posted image  je dobil hlače za krst, jaz nisem dobila nič. user posted image  


enako, moj je oblečen, Zoja tudi jaz nimam še ničuser posted image , bova šle jutri dopoldan z Zojo v City park pa bom mal pregledala, ma sej pojma nimam kaj bi imela. No vsaj vreme nam bo v nedeljo naklonjenouser posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 13:50:41   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

hoj babike!

jaz sem danes super proti včeraj ko sem imela 38 vročine že 4. od poroda. Ne vem kaj me nonstop kuha. pa dojke me bolijo ko user posted image . Očitno imam ful mleka. Včeraj sma imela posvetvalnico in ima naš Enej že 6100 g in 59 cm. je pravi bajsi.  Če pa jenonstop na joški.  še nismo prišli n več kot 4 ure spanja v enem kosu. 

Kak rastejo našiuser posted image .

Vsem čestitke za obmesečnice, naš pa bo v petek 2 meseca.

Sočustvujem s vsemi ki ne spite ponoči, ker tut sama spim na čase bolj malo.

Sayuri upam da bo tut za tebe kmalu prišel dan ko se boš naspala.user posted image user posted image user posted image


kaj bote dale cepit user posted image proti rota virusu?
Lepo bodite mamice in ne ščipajte svojih user posted image !user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


V ponedeljek. Sem prebrala, da samo 80% ščiti in drži DO 2 leti user posted image  
Se malo hecajo z nami....
Kaj pa  potem, spet user posted image


naj se farmacevtke oglasijo in podajo objektivno mnenje, jaz se bolj nagibam da je ne dam cepituser posted image



Bom dala cepit. Če kakšen sev cepivo ne pokrije pa olajša simptome. Najbolj pa so ogroženi otroci do 2 let starosti, potem okužbo lažje prenesejo. Vsaj take info sem jaz dobila. Če pa katrera še kaj več ve pa kar.

Mene še malo pa me bodo odpeljali v Polje. Tamal ali se dere ali hoče jest na pol ure, spi praktično nič razen ponoči. Sem bila pri P in G pa mi nihče ne zna povedat zakaj me pečejo samo vršički bradavic. V glavnem tudi nastavki več ne pomagajo, trenutno si mleko črpam in mu ga dajem po flaši. Danes zjutraj sem ga za silo podojila, potem mi je pa še tisto mleko nazaj zmetal. Jaz ne morem več!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 14:06:53   
sayuri
cebrca user posted image user posted image user posted image  Se mi res smiliš. user posted image Verjamem, da si utrujena. Poglej, me smo tukaj s teboj in te razumemo.user posted image Je kakšna šansa, da kdo Ivana popazi in si vzemeš čas le zase za kako urco? Ma drugače bom jst priropotala z vsemi mojmi otroci, pa še tvojga vzela. En gor al dol - se ne bo poznalo.user posted image

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 14:17:43   
sayuri
Ooooo, kaj sem našla. Nekaj o handlingu - videoposnetki
http://bibaleze.si/clanek/dojencek/nega-dojencka.html

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 16:20:21   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

nejka - dobrodošla!

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Jaz pa matematiko user posted image  in študiram RAČUNOVODSTVO user posted image  user posted image
Samo 1 izpit in diplomo tudi zame user posted image

a ti tudi neža???





Da.... A ti tudi računovodstvo? 


ojoj, mal sem narobe razumela user posted image - ti nimaš rada matematike. sori.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 16:25:32   
Krysia
en lep pozdravček

Gajka, Roku čestitke za 3 meseceuser posted image user posted image Pa ful lepo zgledajo tvoje "zahvalnice" al kako bi se to imenovalo. A lahko res poslikaš malo bolj od blizu, prosim.

Anita, čestitke Zoji za 2 meseca (za včeraj) user posted image user posted image , pa naš Rok je imel tudi včeraj 2 meseca ... user posted image Ga je pa tako luna metala, da je bilo kar hudo. no, vsaj upam, da je bila samo luna ... user posted image

kg: jaz sem na +3 pa nočejo nikamor ... pa sploh ne jem veliko (verjetno je to napaka) - nimam časa ... res, včasih ob 12 ugotovim, da sem pojedla samo 1 jogurt ... katastrofa. se bom morala malo disciplinirat.

Rotavirus: mi se bomo definitivno cepili, ker sem slišala že ful zgodb in vse so si podobne: da otrok pred tvojimi očmi hira, ti pa nič ne moreš .. tega si pa ne želim doživet, če ni treba ...

bambi, si me nasmejala s tistimi enačbami - hvala ...

nejka, dobrodošla, pa oglasi se še kaj, ne nas samo brat ...

cebrca, a si lahko deliva sobo v Polju?? Bom mal poznej povedala, zakaj bom šla jst v Polje. Skratka, pojma nimam, zakaj te pečejo samo vršički bradavic. Verjetno si probala že vse lanoline in podobne zadeve. A res ne more noben Ivana vzet za eno urco, samo toliko, da si malo oddahneš, pa magari če celo uro sediš in v luft gledaš ... Ker če si utrujena, je vse skupaj smao še težje. Vem, da imate doma kmetijo in ful dela, ampak ... lahko bi se te kdo usmilil, no ... Mi ti sicer lahko na RR stojimo ob strani in mislimo nate, ampak fizično pomagat ti pa ne moremo ... razen, če res priletimo do tebe in ti ugrabimo Ivana za 3 urce ...

No, zdej pa razlog mojih scefranih živcev ... itak, tašča ... ma kr neki ... vem, da smo to temo že n-krat obdelale, ampak mal vam moram pojamrat ... ta teden mi je že 3x zbudila Roka, ker ga je šla samo "pogledat" - to zgleda tako: "joj, kok si ti luškan, joj naš fantek mali, joj, Rokec, kako si ti lep ..." dokler otrok ne odpre oči in prav svetlo pogleda. Pol pa pride k men pa reče "sej gleda a veš ." Ja, a res - jaz bi tud, če bi me en sred spanja začel ogovarjat ... In pol seveda gre, mami pa Roka v naročje pa ponovi vajo z uspavanjem - kar sploh ni tko enostavno kot se sliš, ker včasih traja uro, včasih pa 2 user posted image Pa zadnjič mi je pamet solila, da ne rabim prat plenic na 95, ker gre ful elektrike user posted image Pa itak mi2 plačujeva elektriko ... Pa tega je še dost, sam vam ne bom razlagala vseh stvari, ki me motijo, ker bom pol res pristala v Polju, boljš da sploh ne razmišljam o tem. Moj user posted image pa itak pride šele ob petih domov, ko sem jaz že vsa blesava ... pa je ves zmatran, pol mu pa še jaz jamram ... sem že zadnjič mojo mami klicala, če pride mal na obisk ... ker njej ni problem Roka vzet pa se z njim ukvarjat 20 minut, tolk da si jst mal oddahnem ... ker moji tašči to na kraj pameti ne pade ... po moje se ji itak zdi, da sam zabušavam in nč ne delam ...

No, hvala, ker ste tole prebrale, če je pa katera spustila, ji pa tud ni za zamert ...

grem ... se vam oglasim, ko bo njegovo veličanstvo Rok to dovolilo user posted image

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 16:25:32   
tinka14
cebrca - user posted image user posted image user posted image user posted image , čeprav ne vrjamem če kej pomaga...

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 16:26:30   
Krysia
tinka, sva same tuki gor, a rečeva kakšno matematično? user posted image user posted image

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 16:27:26   
Krysia
sam potem sploh ne bo nobena hotla pridet na RR, ker večina ljudi ne mara matematike ...

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 16:28:27   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: Krysia

No, zdej pa razlog mojih scefranih živcev ... itak, tašča ... ma kr neki ... vem, da smo to temo že n-krat obdelale, ampak mal vam moram pojamrat ... ta teden mi je že 3x zbudila Roka, ker ga je šla samo "pogledat" - to zgleda tako: "joj, kok si ti luškan, joj naš fantek mali, joj, Rokec, kako si ti lep ..." dokler otrok ne odpre oči in prav svetlo pogleda. Pol pa pride k men pa reče "sej gleda a veš ." Ja, a res - jaz bi tud, če bi me en sred spanja začel ogovarjat ... In pol seveda gre, mami pa Roka v naročje pa ponovi vajo z uspavanjem - kar sploh ni tko enostavno kot se sliš, ker včasih traja uro, včasih pa 2 user posted image Pa zadnjič mi je pamet solila, da ne rabim prat plenic na 95, ker gre ful elektrike user posted image Pa itak mi2 plačujeva elektriko ... Pa tega je še dost, sam vam ne bom razlagala vseh stvari, ki me motijo, ker bom pol res pristala v Polju, boljš da sploh ne razmišljam o tem. Moj user posted image pa itak pride šele ob petih domov, ko sem jaz že vsa blesava ... pa je ves zmatran, pol mu pa še jaz jamram ... sem že zadnjič mojo mami klicala, če pride mal na obisk ... ker njej ni problem Roka vzet pa se z njim ukvarjat 20 minut, tolk da si jst mal oddahnem ... ker moji tašči to na kraj pameti ne pade ... po moje se ji itak zdi, da sam zabušavam in nč ne delam ...

No, hvala, ker ste tole prebrale, če je pa katera spustila, ji pa tud ni za zamert ...

grem ... se vam oglasim, ko bo njegovo veličanstvo Rok to dovolilo user posted image



še zate user posted image user posted image user posted image user posted image . te čist razumem.

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




jansa or turk?
gabb

which is a bigger fool - jansa or turk?

jansa (75%)

turk (25%)


Število vseh glasov: 222

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!