|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 7:33:01   
aradej
user posted image  pa še ena malo bolj topla.

matejchi tvoja je sedaj za lepoto, moja pa da se hitreje prebudimo.Upam da je bila noč dobra če ne ti pošiljamuser posted image user posted image

Naša noč je bila kar dobra so si zelo podobne. Jemo 3-4 krat od polnoči pa do šestih zjutraj. Zjutraj pa smo že ob sedmih budni.
Lepo se imejte pa uživajte še danes na sočku ker bo jutri dež.

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2576
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 7:44:01   
tejkaz
Jutro

Matejchi, sem svežo kavico skuhala user posted image Upam da je Žiga ok.

Danes sem vstala 5X. Dvakrat zaradi Jaša, jedel je ob 1.00 in 6.00, trikrat pa zaradi Eve. Sem kar ok. Zdaj se Eva valja po najini postelji, Jaša pa še aja.

Krst se nam približuje, jaz nimam pa še nič urejeno. Še nič naročeno, pečeno, ne vem kako se bomo oblekli, vreme nas heca,... A boste ve svojim otročkom kaj kupile v dar? Midva sva Evi kupila zapestnico, da jo bo imela ko bo velika, Jašu pa ne vem kaj naj kupiva. Me tudi vso sorodstvo sprašuje kaj naj kupijo. Mulo ima vse kar želi, nimam pojma kaj naj mu še kupijo.

Naty, a ta Ana je doma tam kjer imajo tisto veliko zeleno kmetijo? Tja hodimo mi kravice gledat. Nas že poznajo.

Bella, takšno zgodbico s toboganom pa poznam. Eva je v trgovini preden smo tobogan kupili, splezala nanj in padla dol. HB ni bilo nič, lahko bi se pa fajn usekala. Pa smo ga vseeno kupili. Za rotavirusom sem takrat na infekcijski tudi jaz zbolela. Saj pomojem da sem takrat že pisala na RR. Sem z wcja šla tudi samo takrat ko ga je G potreboval. Lani je Eva imela 4 trebušne viroze in en rotavirus, od tega sem 3krat jaz pokasirala, Gregor pa nikoli.

Zoja Miša, samo da uživata

Matejchi, nostalgija na stare kilograme in obliko telesa user posted image

Tamy, jaz ga kopam vsak dan in na tri dni kanem malo mandljevega olja kar v banjico. Z milom ga pa skoraj ne umivam. Mogoče enkrat na 14 dni.

Eva hoče Nodija, moram it


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2577
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 7:54:39   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

neža kam si odisla?prav tak ti le fejst govoriuser posted image veste kaj se jaz sprasujem vcasih...kaj bi brez vas?hvala bogu da sem vas nasla...ce ne tak pol stvari nebi vedlka kak pa kaj v zvezi z otrokom


user posted image user posted image  saj ne grem nikamor user posted image user posted image user posted image
Kaj se boš naućila od mene user posted image user posted image  Moja mama in sestra sta Neži dala v nedeljo prvi poskus čokolade user posted image  Baje je ful lizala ustnice user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2578
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 7:56:01   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz


Neža, nič ne klepetaš preveč. PRav fino te je brati



Hvala user posted image  I'm trying my best user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2579
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 7:57:50   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Neža jaz se jih tudi bojim, ampak ko imaš otroke se vse navadiš. user posted image



O saj vem, ampak so tako bogi. V stegno je najhuje user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2580
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 8:01:51   
sayuri
Juuuutrrroooooo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2581
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 8:05:06   
Neža7
tatly..... Ne se preveč sekirat s kilogrami saj bo šlo dol user posted image
Ja sem šla še 2kg dol, ampak ne mene gledat, ker sem itak čudna, ker sem 25kg izgubila med user posted image  user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2582
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 8:09:45   
naty13
Jutro.

Hvala za user posted image .

Tejka je na desni strani in imajo kmetijo, ne vem pa, kakšne barve imajo fasado.user posted image  Grem zgleda premalokrat k frizerju. user posted image   Mi tudi nismo zdržali celo noč. jedli ob 1.45 spali do 7h. Zdej pa telovadi v ležalniku. Jaz tudi nimam za krst še nič. Danes peljeva oba otroka k moji mami, da greva zase kupit za oblečt. No, jaz imam hlače in jakno. Rabim še nekaj za zgoraj pod jakno. user posted image  pa rabi hlače. Mami je Nejcu kupila verižico z obeskom. Na eni strani je N - začetnica imena, na drugi pa sv. krst in datum. Me je ravno klicala, naj jo prinesem, da bo Jošt dobil enako. Mene tudi vsi sprašujejo, kaj naj prinesejo. No, ena teta od user posted image  bo kar bone za Mullerja, da bomo lahko plenice kupili. Brat je rekel, da bo plenice prinesel, ker se res rabijo. Pri nejcu sva kar nekaj denarja dobila, sva potem sobo kupila - no še midva sva zraven dala. Pa user posted image greva naročit in v štacuno po nekaj fasnge. Bom sama mal spekla. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2583
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 8:26:25   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

neža, user posted image za tvoje znanje slovenščine! Pa si prej živela tam in si šele v kratkem prišla? Jaz bi šla tud v Australijo, mam eno daljno sorodstvo tam
Cepljenje imamo 4. 11. Saj ti dajo tam že obkladek gor al ne? Malo fiziološke pa že imajo, če ne, jo pa sabo vzemi. Sem že pozabila, kako je bilo pri Tjaši. Vem samo, da smo ta cepljenja še hladili z alkoholom, potem pa se je prešaltalo na fiziološko.




Jaz sem šla v Avstralijo, ko sem bila 5 let stara, da tam sem zaključila študi user posted image  Vrnila sem se v Slovenijo, ko sem bila 23 let stara. Bila sem tu na dopustu (vzela 1 let dopust v službi)in sem srečala user posted image . Evo 4 lete kasnej imava Nežo user posted image  V službi so bili user posted image  ko sem jim povedala, da me ne bo nazaj user posted image
Samo to zelo pograšam user posted image  tukaj nimam sreče pri zaposlitve. V 4 lete sem vse skupaj delala 1,5 let user posted image
Upam, ko diplomiram bo bolje user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 2584
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 8:30:19   
ozziebo
Jutro, da vas pozdravim. šibava z Laro k frizerju (me zanima, kako bo potekalo), ker imamo v soboto krst, od Lare bratranec, potem pa smo se zmenili, da bo še Lara imela istočasno krst, če se že vsi zbiramo na kupu.user posted image   Na srečo bo svakinja uredila za gostilno, oz. je že, oblekice zdaj nekaj kombiniram, če se pa ti dedci tako pozno spomnejo vse skupuser posted image

Joj, zdaj je pa kakala po dveh dneh, greva se preoblečt.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2585
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 8:31:52   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Nejka23

Zivjo!
Tudi jaz sem blizu glasbene- na Zidanskovi (no, ce sem cisto odkrita, sem sedaj v Paki, ampak sem vsak dan pri starsih  v Velenju...Sem se vedno velenjcanka user posted image Potem pa sva se verjetno ze kdaj kje srecali....

Uh, ti kar malo zavidam, koliko tvoje detece spi...Upam, da bo nas Jaka tudi zacel podaljsevati spanje... No, pa saj je priden, se ne smem pritozevat. Glede na to, kako malo je spala sestrica, je ta pravi zaspane :)user posted image

Lp, Nejka



Sva pa res blizu user posted image  Saj jaz vidim Reka Paka iz mojega balkona user posted image
Verjetno sva se že srečale user posted image
Saj bo Jaka začel dalje spat user posted image  Imaš še punčko ?

No midve greva sedaj na sprehod okoli jereza....

Se tipkamo in mogoče se še kdaj srečamo user posted image

Lp

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Nejka23)
Neposredna povezava do sporočila: 2586
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 8:36:23   
Neža7
Mislim, da sem dovolj napolnila stran user posted image , da sedaj se grem rihtat, da greva na sprehod okoli jereza user posted image

Lep dan vama želim...

A ja! Mi smo spali od 19:30 do 4:45 user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2587
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 8:47:40   
anaya
Dobro jutro...

Tatly: moji kg so tut +7, vse kar je šlo dol je šlo pri porodu, pol pa niti gram več, pa upam da bo šlo kmalu ker še nikoli nisem imela nad 60kg, in se zelo težko navajam na to. Sem pa žal izgubila vso mleko ( napumpam samo 15ml na dan), tako da bom lahko šla počasi na dieto. Ali pa če mogoče katera ve kakšno preizkušeno metodo kako "priti do mleka"?? (pogosto pristavljanje pri meni nima učinka).

Pa prvorodke, se tut kateri dogaja , da se je user posted image  čist pripeljalo, moj kr neke oslarije dela odkar je Neli, sploh ga ni domov kateri večer... pa cele dneve okrog hodi, malo je previl 1x pa 2x nahranil (pod prisilo), pa bolj kot ga gnjavim slabše je.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2588
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 8:55:27   
gajka
Dobro jutro!

Rok ima pa danes ravno 3 mesece! user posted image user posted image user posted image

Za nami je spet ena user posted image   noč (20:45 - 4:45 - 7:30). Upam samo, da bo to prišlo fantiču v navado. user posted image

Vidim, da bo ta vikend kar nekaj krstov. user posted image Mi smo svoje že opravili prejšnjo soboto, vem pa, kako je na koncu že časa zmanjkovalo. user posted image Midva nisva Roku za krst ničesar kupovala za darilo. Sem tudi botru dala jasno vedet, da nočem, da Roku kupuje kakršenkoli križec in verižico, ker tega tako ali tako ne bo nikoli nosil. Tako je od njega dobi eno tako kristalno solzico z angelčkom, ki pa se komot obesi kot okras kje v njegovi sobi. Od ostalih pa je dobil eno malo morje raznoraznih igrač in tudi nekaj denarja. Sva pa za vse povabljene pripravila nekakšne zahvalne ''čestitke''. Sem vse sama oblikovala in noter dala tudi Rokovo fotko. Se je vsem zdelo to ful simpatično. user posted image Sem pa to še zadnji dan do 11h zvečer skupaj pacala (printanje, rezanje, lepljenje...)... Takole je pa to izgledalo:
user posted image user posted image

Zdaj pa moram malo Roka priklopit, drugače bo meni nekaj razneslo. user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 15.10.2008 8:57:57 >

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 2589
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 9:04:50   
gajka
Ali pa če mogoče katera ve kakšno preizkušeno metodo kako "priti do mleka"?? (pogosto pristavljanje pri meni nima učinka).

Pa prvorodke, se tut kateri dogaja , da se je user posted image  čist pripeljalo, moj kr neke oslarije dela odkar je Neli, sploh ga ni domov kateri večer... pa cele dneve okrog hodi, malo je previl 1x pa 2x nahranil (pod prisilo), pa bolj kot ga gnjavim slabše je.


Če čez dan popijem kakšna 2 filtra čaja za dojenje, mi ponoči obvezno joške skoraj eksplodirajo. user posted image No, matejchi ali pa anita (nisem več sigurna, katera user posted image ) je nekaj omenjala, da pomaga tudi user posted imageuser posted image Pa tudi kakšen kozarček piva se je že omenjal kot recept za boljšo proizvodnjo mleka. user posted image


HB mojega user posted image še niso srečale kakšne posebne neumnosti in se tudi sam velikokrat angažira pri skrbi za Roka. user posted image Upam, da bo tudi tvojega kmalu srečala pamet! user posted image Pa nikar ga ne sili, ker boš dosegla samo nasproten učinek.Saj ga bodo tudi oslarije enkrat minile.



< Sporočilo je popravil gajka -- 15.10.2008 9:08:23 >

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2590
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 9:20:47   
bambi14

Jutro,

hvala za kafetko, mala ajčala od 11.30- 7.00 in sma se najedli in še aja.


IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: bella02

neža, user posted image za tvoje znanje slovenščine! Pa si prej živela tam in si šele v kratkem prišla? Jaz bi šla tud v Australijo, mam eno daljno sorodstvo tam
Cepljenje imamo 4. 11. Saj ti dajo tam že obkladek gor al ne? Malo fiziološke pa že imajo, če ne, jo pa sabo vzemi. Sem že pozabila, kako je bilo pri Tjaši. Vem samo, da smo ta cepljenja še hladili z alkoholom, potem pa se je prešaltalo na fiziološko.







Jaz sem šla v Avstralijo, ko sem bila 5 let stara, da tam sem zaključila študi user posted image  Vrnila sem se v Slovenijo, ko sem bila 23 let stara. Bila sem tu na dopustu (vzela 1 let dopust v službi)in sem srečala user posted image . Evo 4 lete kasnej imava Nežo user posted image  V službi so bili user posted image  ko sem jim povedala, da me ne bo nazaj user posted image
Samo to zelo pograšam user posted image  tukaj nimam sreče pri zaposlitve. V 4 lete sem vse skupaj delala 1,5 let user posted image
Upam, ko diplomiram bo bolje user posted image



JAZ BI TUDI ŠLA V AVSTRALIJO, ampak mislim, da nimam dovolj jajc za tako spremembo...., pa še deco imamo sedaj ampak baje, da je z otrokom lažje in, da je dovolj, če dela samo en v familiji,...ne vem, ker je toliko različnih podatkov in informacij.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2591
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 9:25:39   
bambi14
  • pa še nekaj za spomin na šolske čase:

Enačba 1

Človek = je + spi + dela + uživa
Osel = je + spi

Torej,
Človek = Osel + dela + uživa

Torej,
Človek - uživa = Osel + dela

Povedano drugače,
Človek, ki ne uživa = Osel, ki dela.


Enačba 2


Moški = je + spi + služi denar
Osel = je + spi

Torej,
Moški = Osel + služi denar

Torej,
Moški - služi denar = Osel


Povedano drugače,
Moški, ki ne služi denarja = Osel


Enačba 3


Ženska = je + spi + zapravlja
Osel = je + spi

Torej,
Ženska = Osel + zapravlja

Torej,
Ženska - zapravlja = Osel

Povedano drugače,
Ženska, ki ne zapravlja = Osel

Sklep:


Iz enačbe 2 in enačbe 3,
Moški, ki ne služi denarja = Ženska, ki ne zapravlja.

Torej, moški služijo denar, da ženske ne postanejo oslice! (Postulat 1)

In, ženske zapravljajo, da moški ne postanejo osli! (Postulat 2)

Kaj dobimo?

Moški + Ženska = Osel + služi denar + Osel + zapravlja

Iz postulata 1 in 2 tako sklepamo:

Moški + Ženska = 2 osla, ki živita srečno skupaj !!!!
 
COOL , NE?




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil bambi14 -- 15.10.2008 9:27:30 >

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 2592
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 10:15:10   
sayuri
anaya user posted image  A misliš, da je tvoj user posted image  malce ljubosumen na Neli? Upam, da bo kmalu sprevidel, da je večer z družinico veliko lepši, kot potepanje s kolegi. Ti pa verjamem, da ti je težko. Mogoče je njemu tudiuser posted image  Prej te je imel samo zase, sedaj pa je tukaj še mala princeska. Verjetno je kar malo zmeden glede vsega user posted image  
bambi14 user posted image user posted image user posted image  dobre enačbe

Mi smo se 2x ponoči hranili. PA 2x noska čistili user posted image . Zdajle sem pa imela ful opravka s prodajo oblekc, ki sta jih user posted image user posted image  prerasla. Dva dni imam narejen album, pa je že skor vse pokupljeno user posted image . Sem pozitivno presenečena in tud vesela, da se police pri nas počasi praznijo. user posted image

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 2593
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 10:37:24   
anita goitan
dann,.
me2 pa od frizerja, je mamica mal postrižena in celo cajt bil za prameneuser posted image , Zojo je pa mal frizerka po salonu furala, šibam Zoja je lačnaaa

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2594
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 10:42:56   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: Tamy30

Kaj pa ve se uporabljate olja, kot so vas ucili v MS? Ali uporabljate katere druge kreme za po kopanju?
lep vecer pa nocko

js še nč ne uporabljam, babica je rekla, da najbolje za otroka, da nobenih mil in kremic. seveda to spet vsaka babica drugače govori user posted image . in ma ful lepo kožo, nč suho, diši pa itak po dojenčkih.user posted image

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 2595
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 10:50:45   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7
Jaz sem šla v Avstralijo, ko sem bila 5 let stara, da tam sem zaključila študi user posted image  Vrnila sem se v Slovenijo, ko sem bila 23 let stara. Bila sem tu na dopustu (vzela 1 let dopust v službi)in sem srečala user posted image . Evo 4 lete kasnej imava Nežo user posted image  V službi so bili user posted image  ko sem jim povedala, da me ne bo nazaj user posted image
Samo to zelo pograšam user posted image  tukaj nimam sreče pri zaposlitve. V 4 lete sem vse skupaj delala 1,5 let user posted image
Upam, ko diplomiram bo bolje user posted image


joj kak zanimivo življenje. sem kr malo ljubosumna...user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2596
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 10:56:07   
sandra123
Danuser posted image ...Tina je šla danes v šolo - HB, ni trme pri hiši, mali dve sta zdajle v deželi sanjuser posted image , jaz pa spet v kupu perilauser posted image ...pa tako kot sem bila pridna v nos. in likala do 8.meseca in pol nos., tako zdaj nekako ne sfolgam več s tem opravilom...user posted image ...
Naša noč...T&T sta zaspali ob 20.30, Taja je spala do 4.30, pa nato do 7.30.... Teja pa do 1.30, pa potem do 4-ih, pa ob 6.30,........ja, kot praviš ti, Gajkauser posted image user posted image user posted image user posted image vedno se najde ena bejba, ki poskrbi za to, da je budnica ponoči....še Tina se je danes ob 3.30 drla v svoji sobi "ATIIIIIIIIIIII"...pa leti user posted image napol zbujen in jo sprašuje, kaj je narobe...pa mu reče Tina..."komarja imam v sobi"
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Mislim neuser posted image user posted image user posted image user posted image ...
Sayuri...ma dobra si, kako ti je pa uspelo tako hitro prodati vse skupajuser posted image ...pa kako si se lotila tegauser posted image ...jaz kar ne vem kako naj se tega lotimuser posted image ...mi je po eni strani kar hudo dati vse te cotke stranuser posted image ...nikoli ne veš, kdaj te še kakšen član družine presenetiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2597
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 11:04:10   
tinka14
nejka - dobrodošla!

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Jaz pa matematiko user posted image  in študiram RAČUNOVODSTVO user posted image  user posted image
Samo 1 izpit in diplomo tudi zame user posted image

a ti tudi neža???

kg - js sm na istem, kot pred user posted image , ampak trebuh počasi začenja spet rasti. pa ne zarad kakega novega user posted image , ampak zaradi čokolade user posted image . bi bolj tale pasu -->user posted image


(odgovor članu Nejka23)
Neposredna povezava do sporočila: 2598
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 11:35:28   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Dobro jutro!

Rok ima pa danes ravno 3 mesece! user posted image user posted image user posted image

Za nami je spet ena user posted image   noč (20:45 - 4:45 - 7:30). Upam samo, da bo to prišlo fantiču v navado. user posted image



user posted image user posted image user posted image  Čestitke za 3 mesecev user posted image user posted image user posted image  in SUPER NOČ user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2599
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 11:37:47   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Rok ima pa danes ravno 3 mesece! user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Nočne more
klitia

Vaš otrok ima nočne more?

Da (13%)

Nikoli (33%)

Pogosto (5%)

Včasih (49%)


Število vseh glasov: 39

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!