|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 13:55:12   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Evo! Mi2 sva nazaj iz sprehoda... user posted image
Nežika se je najedla in mi spi v roki user posted image

Kakšne žule imam od hoja user posted image  Čevlji so krasni ampak toliko hodim, da sem mi bo user posted image user posted image
Sem iskala nove čevlje za hojo, ampak nisem nič našla user posted image  Bom morala v Celje user posted image

Zunaj je prekrasno user posted image user posted image user posted image  Ko moj pride domov bomo šli ponovno ven user posted image user posted image


Čevljiuser posted image kupi si ala pohodne, nizke superge, Merell so zakon, no ma sej obstaja cela vrsta jih, sm vidla da so sedaj v hervisu akcija

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2526
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 13:57:12   
sayuri
neža7, se strinjam z anito goitan. za hodit so čudovite Merellke. No, tud za tečt user posted image user posted image user posted image  Ful so mehke, udobne....

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2527
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 13:59:07   
anita goitan
nežka pogelj katalog http://www.hervis.si/ , na 12.strani, 89€ so, res so primauser posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2528
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:05:05   
tejkaz
Mi imamo cepljenje zaradi noric šele 26.11. na Evin 2.rojstni dan.

Zakaj vama je pa slabo zaradi cepljenja. Obhladke dajo v ordinaciji gor, doma jih samo enkrat zamenjaš in je. Pa fino je, če daste kislo smetano na mesto vboda, da ne bo odtekline.

Mi smo bili 4 ure zunaj, Jaša je vmes kar na eni klopci pomalical. Eva zdaj spi, Jaša je pa v ležalniku in kaka.

Danes smo dobro spali, ampak sem jaz bolj zanič kot pa če ne spim. Roke se mi tresejo, oči me pečejo, slabo mi je,...

Jaz imam za sprehod ponavadi obute nike-ice. Oblečene pa kavbojke in majčko. Sploh ne kompliciram. Videvam pa tako urejene mamice da joj. No, kakor jim paše. Jaz grem na zrak zato da uživam, ne pa da se lomim v petkah zraven vozička. Ne bom šla dlje, to je moje mnenje.

Gajka, jaz imam eno prošnjo. Ti bom poslala ZS.

Jaša je končal s kakanjem


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2529
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:06:19   
tejkaz
Jaz pa pogrešam našo Zojo Mišo. Kje si?

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2530
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:08:03   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Mi imamo cepljenje zaradi noric šele 26.11. na Evin 2.rojstni dan.

Zakaj vama je pa slabo zaradi cepljenja. Obhladke dajo v ordinaciji gor, doma jih samo enkrat zamenjaš in je. Pa fino je, če daste kislo smetano na mesto vboda, da ne bo odtekline.

Mi smo bili 4 ure zunaj, Jaša je vmes kar na eni klopci pomalical. Eva zdaj spi, Jaša je pa v ležalniku in kaka.

Danes smo dobro spali, ampak sem jaz bolj zanič kot pa če ne spim. Roke se mi tresejo, oči me pečejo, slabo mi je,...

Jaz imam za sprehod ponavadi obute nike-ice. Oblečene pa kavbojke in majčko. Sploh ne kompliciram. Videvam pa tako urejene mamice da joj. No, kakor jim paše. Jaz grem na zrak zato da uživam, ne pa da se lomim v petkah zraven vozička. Ne bom šla dlje, to je moje mnenje.

Gajka, jaz imam eno prošnjo. Ti bom poslala ZS.

Jaša je končal s kakanjem


ja tejka se strinjam s tabo glede vozičkanja&oblačenja, ene so ful spedenane tuki v Kamniku, no da v Lj ne govorimuser posted image , glede cepljenja pa tako, ja teb je to že mala malca, za nas je pa to prvičuser posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2531
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:09:56   
anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Jaz pa pogrešam našo Zojo Mišo. Kje si?


enakouser posted image , sm ji zdej sms poslalauser posted image

jao zdej tuki težim na rr, bom šla rajš kej nrdit, ker Zoja ima trenutno polne roke dela na igrišču, beri:igralni podlagiuser posted image , ko se bo naveličala pa šibneva vn in to v merelkahuser posted image


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 14.10.2008 14:10:55 >

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2532
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:13:47   
andrejaboris
hoj babike!

jaz sem danes super proti včeraj ko sem imela 38 vročine že 4. od poroda. Ne vem kaj me nonstop kuha. pa dojke me bolijo ko user posted image . Očitno imam ful mleka. Včeraj sma imela posvetvalnico in ima naš Enej že 6100 g in 59 cm. je pravi bajsi.  Če pa jenonstop na joški.  še nismo prišli n več kot 4 ure spanja v enem kosu. 

Kak rastejo našiuser posted image .

Vsem čestitke za obmesečnice, naš pa bo v petek 2 meseca.

Sočustvujem s vsemi ki ne spite ponoči, ker tut sama spim na čase bolj malo.

Sayuri upam da bo tut za tebe kmalu prišel dan ko se boš naspala.user posted image user posted image user posted image


kaj bote dale cepit user posted image proti rota virusu?
Lepo bodite mamice in ne ščipajte svojih user posted image !user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil andrejaboris -- 14.10.2008 14:15:12 >


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2533
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:17:49   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

hoj babike!

jaz sem danes super proti včeraj ko sem imela 38 vročine že 4. od poroda. Ne vem kaj me nonstop kuha. pa dojke me bolijo ko user posted image . Očitno imam ful mleka. Včeraj sma imela posvetvalnico in ima naš Enej že 6100 g in 59 cm. je pravi bajsi.  Če pa jenonstop na joški.  še nismo prišli n več kot 4 ure spanja v enem kosu. 

Kak rastejo našiuser posted image .

Vsem čestitke za obmesečnice, naš pa bo v petek 2 meseca.

Sočustvujem s vsemi ki ne spite ponoči, ker tut sama spim na čase bolj malo.

Sayuri upam da bo tut za tebe kmalu prišel dan ko se boš naspala.user posted image user posted image user posted image


kaj bote dale cepit user posted image proti rota virusu?
Lepo bodite mamice in ne ščipajte svojih user posted image !user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hoj, se podpišem pod spanje, tud jaz ponoči še nisem spala več kot 4 ure v kosu, ma ni panike, vse bo 1x še prekmlau bodo zrastli naši avgustovčki!!
Rota virususer posted image , joj še n vem, imam še cajt za razmislt, glede na to da vrteca do dveh let zihr ne bova dobila..mogoče tole cepljenje opustiva, hm ali pač nikol n veš..bova še mal razmisnla.

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 2534
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:18:26   
Neža7
SAj je moja sestra kriva user posted image  Ona je tako hitro prerastla svojo čevlje in seveda mi jih je dala. Ko sem hodila okoli Velenje so bile krasne user posted image  Samo, da sem 1x hodila več ure sem dobila na obe strani med prstov žule oz male bule user posted image  in mi tako bolijo včasih, ko hitro ven user posted image  in pozabim jih ščiti user posted image

89 evro user posted image  joj toliko nekoli ne dam zase user posted image  

Hvala punce bom že nekaj našla za 50 evro user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2535
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:18:32   
Nejka23
Pozdravljene!
No,končno sem vas našla, nisem najbolj vešča foruma in vključevanja v debate...No, pa saj vaja dela mojstra,kajne?
Jaz bi se vam rada pridružila v klepetanju, pa da vidim, če imate ve tudi takšne "probleme" kot pri nas. Naš fant bo 21. star 2 meseca, je pravi korenjak, tehka blizu 5,7 kg ( 2 tedna nazaj jih je imel 5444g). Se dojiva , sedaj ima spet urnik na dve do tri urce, je pa bilo kaksna dva tedna nazaj groza - kar na eno uro čez dan, sem bila že čisto hin, pa joške do koroške, hihihih... Pa malo smo prehlajeni, se je nalezel od sestrice...Saj ni tako hudo, upam da bosta kmalu oba zdrava...

KLako kaj spite ponoči? Naš Jaka spi nekje od pol 9h pa do polnoči, enih, potem pa kar na dve uri hoče, čeprav danes je jedel ob enih,pa še tisto bolj malo, se je kar nekaj crkljal, kregal,pol pa je spal do pol 6h user posted image , no, ob pol 7h jke pa blo treba vstat, ni več hotu ležat...
Ali dajete vse AD3 kaplice? Jaz jih še nisem začela, bom počasi...Ne maram krčkov. Do sedaj jih praktično nima, tako da... Sem rekla, da s ponedeljkom začnem, oziroma s prvim dežjem ...

Upam, da bopmo še kaj poklepetale, grem zdej previjat... Se je pokakal user posted image

Lp, Nejka

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2536
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:19:59   
Nejka23
Neža, jaz sem tudi iz Velenja!1 Kje pa si doma? No, saj bom malo bolj spremljala forum, pa se že kje najdemo, kajne!! Sem vas šele sedaj odkrila, hihihi...
Lp, Nejka

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2537
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:20:43   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

SAj je moja sestra kriva user posted image  Ona je tako hitro prerastla svojo čevlje in seveda mi jih je dala. Ko sem hodila okoli Velenje so bile krasne user posted image  Samo, da sem 1x hodila več ure sem dobila na obe strani med prstov žule oz male bule user posted image  in mi tako bolijo včasih, ko hitro ven user posted image  in pozabim jih ščiti user posted image

89 evro user posted image  joj toliko nekoli ne dam zase user posted image  

Hvala punce bom že nekaj našla za 50 evro user posted image user posted image


ja niso glih malo, samo so pa res trpežni in uporabni za lahke ture, vozičkanje, kolo, tek, po štacunah, na kavbojke gredo,..jao kot da je Merell moj sponzor delam reklamouser posted image user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2538
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:22:06   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

hoj babike!

jaz sem danes super proti včeraj ko sem imela 38 vročine že 4. od poroda. Ne vem kaj me nonstop kuha. pa dojke me bolijo ko user posted image . Očitno imam ful mleka. Včeraj sma imela posvetvalnico in ima naš Enej že 6100 g in 59 cm. je pravi bajsi.  Če pa jenonstop na joški.  še nismo prišli n več kot 4 ure spanja v enem kosu. 

Kak rastejo našiuser posted image .

Vsem čestitke za obmesečnice, naš pa bo v petek 2 meseca.

Sočustvujem s vsemi ki ne spite ponoči, ker tut sama spim na čase bolj malo.

Sayuri upam da bo tut za tebe kmalu prišel dan ko se boš naspala.user posted image user posted image user posted image


kaj bote dale cepit user posted image proti rota virusu?
Lepo bodite mamice in ne ščipajte svojih user posted image !user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


V ponedeljek. Sem prebrala, da samo 80% ščiti in drži DO 2 leti user posted image  
Se malo hecajo z nami....
Kaj pa  potem, spet user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 2539
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:24:20   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

hoj babike!

jaz sem danes super proti včeraj ko sem imela 38 vročine že 4. od poroda. Ne vem kaj me nonstop kuha. pa dojke me bolijo ko user posted image . Očitno imam ful mleka. Včeraj sma imela posvetvalnico in ima naš Enej že 6100 g in 59 cm. je pravi bajsi.  Če pa jenonstop na joški.  še nismo prišli n več kot 4 ure spanja v enem kosu. 

Kak rastejo našiuser posted image .

Vsem čestitke za obmesečnice, naš pa bo v petek 2 meseca.

Sočustvujem s vsemi ki ne spite ponoči, ker tut sama spim na čase bolj malo.

Sayuri upam da bo tut za tebe kmalu prišel dan ko se boš naspala.user posted image user posted image user posted image


kaj bote dale cepit user posted image proti rota virusu?
Lepo bodite mamice in ne ščipajte svojih user posted image !user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


V ponedeljek. Sem prebrala, da samo 80% ščiti in drži DO 2 leti user posted image  
Se malo hecajo z nami....
Kaj pa  potem, spet user posted image


naj se farmacevtke oglasijo in podajo objektivno mnenje, jaz se bolj nagibam da je ne dam cepituser posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2540
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:25:14   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Nejka23

Neža, jaz sem tudi iz Velenja!1 Kje pa si doma? No, saj bom malo bolj spremljala forum, pa se že kje najdemo, kajne!! Sem vas šele sedaj odkrila, hihihi...
Lp, Nejka



Dobrodolšla med nami user posted image user posted image

Da, sem iz Velenje. Živim blizu glasbene šole in ti?

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Nejka23)
Neposredna povezava do sporočila: 2541
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:26:10   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan


ja niso glih malo, samo so pa res trpežni in uporabni za lahke ture, vozičkanje, kolo, tek, po štacunah, na kavbojke gredo,..jao kot da je Merell moj sponzor delam reklamouser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  si faca user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2542
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:32:12   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Nejka23

Pozdravljene!
No,končno sem vas našla, nisem najbolj vešča foruma in vključevanja v debate...No, pa saj vaja dela mojstra,kajne?
Jaz bi se vam rada pridružila v klepetanju, pa da vidim, če imate ve tudi takšne "probleme" kot pri nas. Naš fant bo 21. star 2 meseca, je pravi korenjak, tehka blizu 5,7 kg ( 2 tedna nazaj jih je imel 5444g). Se dojiva , sedaj ima spet urnik na dve do tri urce, je pa bilo kaksna dva tedna nazaj groza - kar na eno uro čez dan, sem bila že čisto hin, pa joške do koroške, hihihih... Pa malo smo prehlajeni, se je nalezel od sestrice...Saj ni tako hudo, upam da bosta kmalu oba zdrava...

KLako kaj spite ponoči? Naš Jaka spi nekje od pol 9h pa do polnoči, enih, potem pa kar na dve uri hoče, čeprav danes je jedel ob enih,pa še tisto bolj malo, se je kar nekaj crkljal, kregal,pol pa je spal do pol 6h user posted image , no, ob pol 7h jke pa blo treba vstat, ni več hotu ležat...
Ali dajete vse AD3 kaplice? Jaz jih še nisem začela, bom počasi...Ne maram krčkov. Do sedaj jih praktično nima, tako da... Sem rekla, da s ponedeljkom začnem, oziroma s prvim dežjem ...

Upam, da bopmo še kaj poklepetale, grem zdej previjat... Se je pokakal user posted image

Lp, Nejka



Naša je bila 3 mes v soboto user posted image
Spi od 19:00 do najkasnej 6:30 (najpogosto 19:00 do 5:30) tako spi že od 2, mesca, da sva zelo srečna.
Čez dan hoče na 3 ure jest user posted image

Ne dajam AD3 ker so bogi user posted image  Mi2 sva veliko zunaj, da dobi njene vitaminov.

user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Nejka23)
Neposredna povezava do sporočila: 2543
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:41:03   
sandra123
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
sandra123 kako je s Tino? Ima kakšno virozo al kaj?

Sayuri, sploh ne vem več, kaj je bilo Tini včerajuser posted image , nisem prepričana, da je bil glavni krivec kostanjuser posted image ...je imela popoldan še 38,5 vročine, potem proti večeru pa ne več...je pa imela revica ful krče v trebuhu, sem ji dala kar kapljice proti krčem od T&Tuser posted image , pa so ji kar kmalu pomagaleuser posted image ...Danes sem jo obdržala doma, čeprav je brez vročine in brez krčev...ampak je pa živa katastrofa pri hišiuser posted image ...kar nekaj sitnari...no, zdaj gleda risanke...HB malo miruuser posted image user posted image user posted image , mali dve pa spita...jaz pa vsa nesrečna zakopana v kup perila in gledam skozi okno, kako lep dan jeuser posted image ...pa sploh ne vem, kdaj user posted image pride iz službeuser posted image , da končno T&T peljem na zrak....se mi bo zmešalo notri v stanovanjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...vidim, kaj vse je treba postoriti po stanovanju, pa nimam energije za touser posted image ...

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 14.10.2008 14:42:21 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2544
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:45:46   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz


Zakaj vama je pa slabo zaradi cepljenja. Obhladke dajo v ordinaciji gor, doma jih samo enkrat zamenjaš in je. Pa fino je, če daste kislo smetano na mesto vboda, da ne bo odtekline.




Kar se že jaz  bojim injekcije user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2545
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:54:09   
gajka
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Kdaj imate cepljenje za vaše user posted image ????
 
Jaz ima v ponedeljek in mi je že slabo user posted image


V četrtek. Obvezno cepljenje + rotavirus.

tejkaz - sem ti odgovorila na ZS.




< Sporočilo je popravil gajka -- 14.10.2008 15:09:22 >

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2546
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 14:56:21   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

hoj babike!

jaz sem danes super proti včeraj ko sem imela 38 vročine že 4. od poroda. Ne vem kaj me nonstop kuha. pa dojke me bolijo ko user posted image . Očitno imam ful mleka. Včeraj sma imela posvetvalnico in ima naš Enej že 6100 g in 59 cm. je pravi bajsi.  Če pa jenonstop na joški.  še nismo prišli n več kot 4 ure spanja v enem kosu. 

Kak rastejo našiuser posted image .

Vsem čestitke za obmesečnice, naš pa bo v petek 2 meseca.

Sočustvujem s vsemi ki ne spite ponoči, ker tut sama spim na čase bolj malo.

Sayuri upam da bo tut za tebe kmalu prišel dan ko se boš naspala.user posted image user posted image user posted image


kaj bote dale cepit user posted image proti rota virusu?
Lepo bodite mamice in ne ščipajte svojih user posted image !user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


V ponedeljek. Sem prebrala, da samo 80% ščiti in drži DO 2 leti user posted image  
Se malo hecajo z nami....
Kaj pa  potem, spet user posted image


Za rota virusom najpogosteje zbolijo otročki do 2 let zato kasneje ne cepijo več.
Jaz ga ne bi dala, če ne bi Eva lani zbolela za rota virusom. Je bila tako uboga, hirala je pred mojimi očmi, jaz a ji nisem mogla pomagati. ČE bom s temi 150 Evri vsaj enemu otroku pomagala in ne bo dobil tega hudiča, bi jih dala še več.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2547
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 15:09:56   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Za rota virusom najpogosteje zbolijo otročki do 2 let zato kasneje ne cepijo več.
Jaz ga ne bi dala, če ne bi Eva lani zbolela za rota virusom. Je bila tako uboga, hirala je pred mojimi očmi, jaz a ji nisem mogla pomagati. ČE bom s temi 150 Evri vsaj enemu otroku pomagala in ne bo dobil tega hudiča, bi jih dala še več.



Boga Eva user posted image  Tudi eno poznam, ker ji tudi njena pužiko zbolela user posted image  Je bilo ZELO hudo, zato sva se odločila za cepljenje.
Ne gre za denar, ker dam VSE za ščito. Sem brala, da lahko do 5. leta zbolijo user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2548
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 15:13:05   
tatly
tejkaz-tudi moja sestrica je lani imela rota viros in to skoraj 3tedne in se mi je boga reva tak smililauser posted image tak da bom tudi jaz dala cepit mojo puziko

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2549
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 15:14:20   
Neža7
Jaz preveč klepatam tukaj user posted image  Bom res rabila pavze user posted image

Ciao mamice

user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Dostava hrane na dom
ksenija12

Ali kdaj naročite dostavo hrane na dom?

da, enkrat tedensko (8%)

da, enkrat mesečno (7%)

da, ampak zelo redko (33%)

ne, ni mi všeč (10%)

ne, je predraga (7%)

ne (drugo) (35%)


Število vseh glasov: 239

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!