|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.10.2008 11:17:03   
dzanika
jaz raje ne povem... Sem se tolk pregrešila ta vikend da sem se sigurno zredila. In zdej ne upam na vago.  user posted image   Danes bi morala imeti sadni dan pa bom vseeno za kosilo nekaj pojedla, jutri je pa na vrsti prvi vodni dan. user posted image   Upam da mi rata. user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.10.2008 13:19:44   
AKŠ
no, za mano je kosilo....vsi so se basali z krompirjem in mesekom - jaz pa z zeljem in cvetačo user posted image user posted image

ma sej bo....

bom pa jz jutr meseka jedla....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.10.2008 13:23:02   
Anonimen
Ojla.

Kako kaj?

Jaz se javljam po malo daljšem času. Sem bila vmes službeno odostna. Sicer se diete nisem mogla ravno držati, bi še skup padla, če bi jedla po predpisih, ker sicer ne bi zdržala tempa, sem pa pazila, da se ne prenažiram, pa sladkarij nisem jedla in sem glede tega kar ponosna sama nase. Ko sem prišla domov, nisem mogla mimo tega, da ne bi stopila na tehtnico in je ostalo tako, kot je bilo v sredo.

Danes imam pa sadni dan, pa sem za kosilo vseeno pojedla juho, sicer pa ostajam pri sadju. Mi je pa vedno težko imeti sadni dan čez vikend. Se mi je pa prudružil tudi mož, samo on mi hoče dokazati, da je dovolj, če zamnjša obroke in zvečer ne je. Bomo videli, kako nama bo uspevalo.

Le korajžno naprej.

(odgovor članu dzanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.10.2008 19:59:33   
*erika*
zivjo.men je ta vikend bil cist mim,jem mal prevec,js nevem zakaj je tko tesko mi hujsat,res mi dogaja k se kile nc ne premaknejo.ne gre mi u glavo da delam vse kokr je treba kile pa kr stojijo al pa se za pol kile premakne vsake tolk casa.mah kr neki.morem mal zivcov nabrat zj ta teden ki pride da bom lahko naprej hujsala.

veliko srece vsem


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.10.2008 21:02:13   
AKŠ
no pa je za mano sadni dan....

malo prej sem pojedla 5 kostančkov  in pila sok- ni šlo drugačuser posted image

zdajle pa jem cvetačko, ker sem ravno pršla domov iz potepov - tko da je drugače dan kr bil za zdržat

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.10.2008 21:15:10   
Anonimen
ker sem odprla temo:

jst mam neke zdr. težave, zato zaenkrat nism na dieti.

za vas pa navijam in vas berem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.10.2008 21:52:50   
dzanika
Lunica  user posted image user posted image user posted image   da se vse dobro izteče!
Jaz pa že dva dni jem nezdravo. Meso pa tortico pa goro peciva... Groza!  Jutri pa vodni dan! Zredila sem se pa sigurno že kakšno kilo nazaj v teh dveh dneh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: 1. oktober zares? začnem
13.10.2008 17:41:27   
hijenca
Danes pa res zvečer popravim seznam.

Tehtanje: v sredo 15.10.2008

Jaz sem pa danes prav zaštartala z dieto. Pojedla dop. 2 prepečenca in kavico, za kosilo pojedla malo zelene solate, dve kuhani jajci in malo kuhane cvetače, vse kot solato, pa malo tunine za na vrh. Lačna sem pa tako, da me kar grabi v želodcu. Potem še kako mandarino ali pa jabolko pojem, pa če se v sredo nič ne pozna na tehtnici, gre tehtnica ven pri oknu, pa grem kupit novo, ker je potem v okvariuser posted image user posted image

katy82 nič se ne sekiraj, če si enkrat grešila. Jaz sem zadnjič tudi sopihala kot lokomotiva, ko sma šla z user posted image  na daljši sprehod, pa gor po bregu, ma ko stara lokomotiva sem bila, ko sem na vrh prišla.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: 1. oktober zares? začnem
13.10.2008 20:21:22   
hijenca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


             SEZNAM   


NICK            ŽELJE     --   KG     2. TEHTANJE
                                                   (15.10.2008)

lunica24     -20 kg       -1 kg                             
85 kg

hijenca       -15 kg        -0 kg                             
89 kg 

AKŠ             -10 kg       -2 kg         
74 kg 

auroraa       -10 kg         
78 kg

Kanka          -15 kg      -1 kg                
76 kg

aalmaa         -15 kg           ?

nky23          -10 kg         
64 kg

RAKICA1       -9 kg     -0,7 kg            
68,7 kg

čičuča           -15 kg    -2 kg             
75 kg

dzanika         -15 kg   -6 kg          
75,5 kg 

luka jan         -7 kg     -0 kg             
75 kg

lumpa6          -27 kg    -2 kg          
127 kg

*erika*          -13 kg    -0 kg             
73 kg
 
S*                    ?           -2 kg         
80,5 kg
 
aurora28       -10 kg    -0,5 kg
74,5 kg

tropical          -11 kg      
76 kg 

Estrella*        -25 kg      
81 kg

katy82              ?            -2,3 kg      
118 kg 

amy26             ?             
60 kg

buček              -6 kg      -0,5 kg           
63 kg 

blanka1           -22 kg    -1,5 kg          
75 kg  

Sunny Morning  -5 kg    - 1,5 kg         
72 kg  

TRIŠ                -10 kg    
76,5 kg

mary10           -10 kg     -0,5 kg       
84,5 kg 

tinadvojčica     -10 kg    
74 kg
 
janjja                -10 kg
79 kg


user posted image         






[/quote]


< Sporočilo je popravil hijenca -- 13.10.2008 20:25:17 >


_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: 1. oktober zares? začnem
14.10.2008 12:57:49   
vila
Pozdravljene. Upam, da me sprejmete medse. Tudi jaz moram shujšat, kot ve vse tukaj. Berem vas od začetka, sam nisem imela poguma se vam pridružit. Moje stanje za tabelo je sledeče: imam 120 kg, trenutni cilj mi je pridit vsaj na dvomestno številko, to pomeni 20kg. Upam, da mi rata. Mi je pa vzor moja mamca, ki je shujšala lani od začetka decembra pa do zdaj iz 118 kg na 67. Tudi meni  pravi, da naj začnem, pa se še odločam za eno dieto, trenutno sem pa na dieti manj žri in brez sladkega. Jutri vam jaz ne bom javla kilogramov, ampak naslednji teden. Lep sončen dan vam želim, se tipkamo.

Vila

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: 1. oktober zares? začnem
14.10.2008 13:09:35   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: vila

Pozdravljene. Upam, da me sprejmete medse. Tudi jaz moram shujšat, kot ve vse tukaj. Berem vas od začetka, sam nisem imela poguma se vam pridružit. Moje stanje za tabelo je sledeče: imam 120 kg, trenutni cilj mi je pridit vsaj na dvomestno številko, to pomeni 20kg. Upam, da mi rata. Mi je pa vzor moja mamca, ki je shujšala lani od začetka decembra pa do zdaj iz 118 kg na 67. Tudi meni  pravi, da naj začnem, pa se še odločam za eno dieto, trenutno sem pa na dieti manj žri in brez sladkega. Jutri vam jaz ne bom javla kilogramov, ampak naslednji teden. Lep sončen dan vam želim, se tipkamo.

Vila


dobrodošlauser posted image , no vsaj še ena k ma ene tok k jaz

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: 1. oktober zares? začnem
14.10.2008 13:13:54   
lumpa6
bova druga drugi v oporo,
no jaz sem se tudi odločila, da nebom imela prav dijete, samo zdravo prehrano in brez cukrou, moj cilj je tudi pridt pod 100, pol pa počasi dalje, vendar se mi še dostikrat zgodi da se prekršimuser posted image , no povej še kaj o sebi

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: 1. oktober zares? začnem
14.10.2008 13:39:46   
vila
Hvala za dobrodošlico. Sem štajerka, poročena, s tremi otročki, ta prva je stara 4 leta in skoraj 4 m, ta druga 3 leta, tretji pa bo 18 m. Najhujše je to, da sem brez službe, otroci so šli s 1 septembrom v vrtec, jaz pa sama v stanovanju, pa se mi zdi, da bi skoz neki jedla. Ampak enkrat je treba temu naredit konec. upam, da me bo ta trdna volja spremljala dolgo časa, drugač me boste pa tuki gor malo zbrcale, velja?

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: 1. oktober zares? začnem
14.10.2008 13:56:30   
blanka1
ojča
jaz kar naprej grešim, tolažim se samo še s tem da dojim, ker drugače bi hujšanje vzela bolj resno, zdaj mi pa je cilj shujšati 2 kg na mesec, to pomeni še 0.5 kg in sem za ta mesec dosegla cilj, ampak s to tolažbo mi ne bo uspelo, pol pa se bom začela nažirati in bom s5 na istem.
Joj jaz si tok zelim shujšat da je to nekaj nevrjetnega, sam ko ne smem drastično. ker mojo malo pupo nebi rada dajala umetne hrane. Bom probala se še več gibat, čeprav se sedaj kar dost (vsak dan naredim 2km, pol pa se doma kuanje pospravljanje sesanje ...)

bomo vidli

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   [Brisano sporočilo]
14.10.2008 14:59:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu blanka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: 1. oktober zares? začnem
15.10.2008 6:59:37   
tinadvojčica
Pozdravljene!
Jaz z veseljem sporočam da sem stopila na vago in je pokazalo 71,6, se pravi da je minus 2,4 kg. Juhuhu!!!!! Je pa res da se sploh nisem pregrešila . Upam še na podobne lepe rezultate. Se še kaj beremo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: 1. oktober zares? začnem
15.10.2008 7:40:40   
lumpa6
JAZ SEM PA NA ISTEM KOT PREJŠNJI TEDEN, SE POZNA DA SO BILI TAMALI BOUNI IN SMO SKUPAJ PAPCALIuser posted image ups črke, no sedaj sem pa šeuser posted image dobila in sem čist žiučna pa še boli kotuser posted image

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: 1. oktober zares? začnem
15.10.2008 8:12:47   
Anonimen
dobro jutro vsem.moja tehtnica je pa nehalal lagati user posted image  in kljub občasnim pregreham pokazala nekaj minusa.trenutno stanje je 83,3,pa mislim da bo drug teden manj,ker se je zjutraj prikazalauser posted image  in sem napihnjena ko slon!sem pa zarad kršitev od včeraj zvečer do ju3 zjutraj na luninem postu,ki bo skenslo kilco al pa dve,če me ne zgrabi kaka čokoadna fobijauser posted image user posted image .vsem ki se truditeuser posted image  in gremo dalje ne!?

(odgovor članu lumpa6)
  Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: 1. oktober zares? začnem
15.10.2008 8:19:11   
Anonimen
oo,lumpa vidim da je tebe tut doletela user posted image ,me kr grabi da bi še engauser posted image  imela,je blo tak fajnko tele hudičeve menstre ni blo bliuz tri letauser posted image ,no ja po prvem porodu sem jo dobila ko je bil tamali star 6mesecev,in že je bil user posted image na poti.ma sej bo sam tele krči mi najedajo,pol pa rabim čokoladno tolažbo.sam danes sem pa trmasta,se ne dam,drži se lumpa ko so tamali bolani je res težko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: 1. oktober zares? začnem
15.10.2008 8:54:34   
AKŠ
no, men se pa pozna, da sem včeri grešila.....pojedla sem kos tortice - domače.....

tako da ostajam na -2


bom pa dons bolj pridna....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: 1. oktober zares? začnem
15.10.2008 9:51:30   
luka jan
Jutro, kako ste?

Jaz sem danes prav z radovednostjo stopila na vago, da vidim kaj bo pokazala. Sice ne veliko, ampak -0,5 kg manj pa je pokazala, tako da sem sedaj na 74,5 kg.user posted image user posted image  Sem prav vesela.

Pa bravo za vse ostale, le tako naprej. Če pa nič ni šlo dol pa tud nič hudega, pred nami je še veliko tednov, slej ko prej bomo prišle do idealne teže. A je tako?

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: 1. oktober zares? začnem
15.10.2008 10:12:20   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: mary10

oo,lumpa vidim da je tebe tut doletela user posted image ,me kr grabi da bi še engauser posted image  imela,je blo tak fajnko tele hudičeve menstre ni blo bliuz tri letauser posted image ,no ja po prvem porodu sem jo dobila ko je bil tamali star 6mesecev,in že je bil user posted image na poti.ma sej bo sam tele krči mi najedajo,pol pa rabim čokoladno tolažbo.sam danes sem pa trmasta,se ne dam,drži se lumpa ko so tamali bolani je res težko.


mene pa noviuser posted image , čist nč ne grabi mo pa bi takoj imeu še enega, sej ga naj ima če gre on rodituser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: 1. oktober zares? začnem
15.10.2008 10:26:54   
blanka1
ojla
kljub številnim pregreham sem danes le stopila na tehnico in pokazala je -0.7 tako da imam sedaj 72.8 kg. Upam da bo šlo tud naslednji teden kaj dol in da ne bom s5 po sladkem segala.

Čestitke vsem za izugbljene g in kg.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: 1. oktober zares? začnem
15.10.2008 11:37:12   
hijenca
No končno, meni je pokazala tehtnica -1 kg, je pa res, da se prav diete držim komaj od ponedeljka, prej pa sem samo manj jedla, pa se ni nič poznalo. Sedaj pa sem motivirana 100 na uro.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu blanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: 1. oktober zares? začnem
15.10.2008 12:02:05   
*erika*
no men je tudi pokazala vaga -1kg,tko da sm kr zadovoljna

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?