|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. oktober zares? začnem
10.10.2008 13:39:14   
blanka1
ojla
tud jaz sem grešila, ko sem dala čokolado v usta sem se spomnila da ne smem sladkega, pa sem pol vseeno pojedla tist košček. bom pa dans še na en sprehod sla pa bo.
aja stara sem 23 in imam doma malo pupo.

lep pozdrav.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: 1. oktober zares? začnem
10.10.2008 13:39:42   
AKŠ
no jz bom pa začetk leta 30

mam pa eno lumpo doma....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   [Brisano sporočilo]
10.10.2008 15:10:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: 1. oktober zares? začnem
10.10.2008 15:26:50   
lumpa6
user posted image no tko pa moje koslo danes izgledauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: 1. oktober zares? začnem
10.10.2008 21:49:05   
katy82
Čer mačkice

stara sem 25 let ,konc leta bom 26,imam pa doma mačkico Laro ,staro 5 mesecev,ki je dons dobila 1.zobek

Cindi program ja hm sej ne vem kaj naj napišem ker tud sama neki velik ne vem.Na dan lahko zaužiješ 1200 kalorij,piti moraš vodo,obvezno 5 obrokov in pa migat.Delaš hrano na zdrav način,pohanje odpade,na olivnem olju,veliko zelenjave.Koliko ma določeno živilo kalorij še ne vem ker sem šele drugi teden v tem in gremo postopoma,ker če bi naenkrat vse odklenkali bi najbrž že drugi dan obupala.


Sem pa ful slabe volje:smo meli danes hojo na dva km,hodila sem 24 minutuser posted image pa sem ga ful šponala ampak ni šlo hitreje,na koncu sem se v avtu zjokala ker me je blo tko sram,prehitevale so me upokojenke .user posted image user posted image Se pozna kilaža pa izguba tisto malo kondicije k sem jo mela pred nosečnostjo k sem jo celo skor preležala,zdej sem se pa itak nazaj zredila pa kondicije od nikjer.In kaj sem kura pol nardila,šla sem domov k je moja snaha pohala piščančje medaljone in sem jih ziher ene 6 pojedla,kolk sem jezna sama nase
user posted image


_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: 1. oktober zares? začnem
10.10.2008 21:57:52   
sesil
katy, danes si ga pač posrala s pohanjem, pa nič zato. punca, glavo gor. pojdi vsak dan na en daljši sprehod v svojem tempu (seveda moraš mal zadihat zraven), zberi si raven teren, mogoče čisto malo klanca. kondicija ne pride čez noč, boš pa po enem mesecu opazila rezultate. kako hitro so drugi hodili pa nima veze. ti imaš en tempo, drugi pač drugačnega. nobeden si ni enak. bodi vesela, da si nekaj zase naredila (prehodila 2 km hitrega tempa) in jutri bo nov dan za nove podvige.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: 1. oktober zares? začnem
10.10.2008 22:49:57   
Kanka
hijenica, oj se nisem nič oglasila, sem na ločevalni dieti in do 8.10. mi je uspelo stehtati 1 kg, tako da sedaj tehtam 75 kg.


Ostale pa pozdravljene. Vidim, da nas je kar nekaj katere bi rade izgubile na teži. Jaz sem se odločila, za ločevalno, ker mi je prvič uspelo v mesecu in pol shujšati 8 kg. Sam pol sem pa dobila pljučnico in sem morala nehat. Ker mi želodec na sadju ni prenesel antibiotika.

Pozdravljene tudi bejbe iz debate majski hroščki 2008. Nas je kar nekaj. Čestitam za izgubljene kilograme. Bravo in tako naprej!!!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: 1. oktober zares? začnem
10.10.2008 22:51:53   
Kanka
Katero zanima Cindi program? Jaz sem bila v tem programu. Samo se nisem mogla navadit nanj. Lahko kaj pomagam?

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.10.2008 8:13:47   
lumpa6
če maš kake jedilnike se priporočam

(odgovor članu Kanka)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.10.2008 8:31:48   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
TRIŠ jaz ti predlagam, da ješ tako kot sem ti že napisala. Vsaj pri meni je tako, da mi neke diete in predpisi ne grejo najbolje, zato pa se raje odpovem sladkarijam in malo manj jem, ker se mi drugače lahko strga in v enem obroku vse pokvarim. Pa še mislit mi ni treba preveč.

No saj zaenkrat sem se zadeve lotila točno tako,ampak košček jedilne pa moram dat v usta,glede na to da sem prej zmlastila 300g milkouser posted image

Če mene vprašaš velik napredek, da si uspela črtat 300g milko. Košček jedilne pa ne bo škodil.


IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6
a bi vam bilo odveč, če bi povedale kok ste mlade, jaz jih imam 35user posted image

33,5

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.10.2008 10:13:36   
katy82
Kanka jst sem v cindi programu pa mi kr gre edin včer sem se pregrešila in totalno zaj.... ampak kaj čem,grem dons na novo pa bo.Povej mi kaj si kej kuhala za kosilo in kaj si večerjalauser posted image

Sesil hvala za vzpodbudo,sej maš prav grem s tamalo vozičkat takoj ko se zbudi,sam sem se včer pol kr neki cmevkala doma pr mojmu in mu je valda dopiz... in mi je lepo povedal turo ki jo naj uberem in to je to.Jst bi mela rezultate najraje kr čez nočuser posted image




_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.10.2008 10:38:33   
Kanka
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Kanka jst sem v cindi programu pa mi kr gre edin včer sem se pregrešila in totalno zaj.... ampak kaj čem,grem dons na novo pa bo.Povej mi kaj si kej kuhala za kosilo in kaj si večerjalauser posted image

Sesil hvala za vzpodbudo,sej maš prav grem s tamalo vozičkat takoj ko se zbudi,sam sem se včer pol kr neki cmevkala doma pr mojmu in mu je valda dopiz... in mi je lepo povedal turo ki jo naj uberem in to je to.Jst bi mela rezultate najraje kr čez nočuser posted image





dobra si, men ni uspelo. Res je da sem imela individualni program. Ker sem morala pred nosečnostjo shujšati za 8 kg. Samo sem potem prej zanosila. Pa hvala bogu nisem dobila sladkorne.  In tudi sladkor ni bil previsok v nosečnosti. Me je reševalo to, da mi je bilo ful slabo in mi ni pasal nič sladkega, ampak samo močno začinjene jedi. 

Res po tem programu nisi nič lačen. Samo jaz sem bila tako napihnjena.

Ali hodiš na skupinska srečanja in delavnice zdrave prehrane?

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.10.2008 10:38:47   
Kanka
lumpa6, imam jedilnike in nekaj receptov kako kuhati. Jih bom pretipkala in ti danes zvečer poslalal ZS.


(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.10.2008 12:05:05   
AKŠ
ojla punce - evo mene v službi - sej še malo pa bo konec.....

pol pa domov na špagetke

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Kanka)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.10.2008 12:09:15   
katy82
Akš kake špagetke boš pa kuhala?

Kanka
hodim na delavnice pa nas je deset v skupini,najprej telovadba nato predavanje.Jst bi te tud prosila za kak receptuser posted image



_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.10.2008 12:39:33   
janjja
Se vam lahko z zamudo pridružim?
Nisem sicer na ločevalni jem pa po Montignacovi metodi, torej ločevanje in nič krompirja bele moke, riža ipd....
Mi ta dieta najbolj odgovarja ker prilog itak ne maram preveč.
No imam pa ravnih 79kg. Cilj pa je deset manj.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.10.2008 13:19:57   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: Kanka

lumpa6, imam jedilnike in nekaj receptov kako kuhati. Jih bom pretipkala in ti danes zvečer poslalal ZS.




hvala bom zelo veselauser posted image

(odgovor članu Kanka)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.10.2008 13:34:15   
Kanka
janjja, oj. A ti pa kar po Montignacu. Ampak kuker jest vem je sedej dopolnjena verzija, ko lahko ješ krompir. A kaj veš o tem?

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.10.2008 14:32:24   
janjja
Aja to pa prvič slišim. Jaz imam doma knjigo "Jem torej hujšam" pa not ne piše nič o krompirju. Krompir je Michael Montignac označil za hrano za živino in ne za ljudi in kao da se ga je bolje v velikem krogu izogniti, saj vsebuje najvišje glikemične indekse....

(odgovor članu Kanka)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.10.2008 19:48:15   
aurora28
Jaz bom prihodnji mesec stara 29 let in imam 5,5 mesecev starega sinka. Sem se tudi jaz pregrešila in z jutrišnjim dnem začnem zares!!! Jutri zjutraj bom za zajtrk jedla kosmiče z navadnim 0,5 m.m. jogurtom, nato sadje za malico, kosilo bo juhica, krompir in meso, pa solata, potem spet sadje in za večerjo nekaj lahkega, mogoče spet jogurt.
A ve katera kateri kosmiči (jih namreč noro obožujem) ne vsebujejo sladkorja?


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.10.2008 20:21:58   
katy82
Aurora nam je priporočala fitnes kosmiče,jih nisem še nikol jedla tko da me prav zanima kaki so

_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: 1. oktober zares? začnem
11.10.2008 20:24:55   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kanka

janjja, oj. A ti pa kar po Montignacu. Ampak kuker jest vem je sedej dopolnjena verzija, ko lahko ješ krompir. A kaj veš o tem?


Monti pravi, da če sem pa tja poješ krompir v oblicah s tem, da prej poješ skledo solate, ni nič hudega.

(odgovor članu Kanka)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.10.2008 7:10:49   
aurora28
Katy hvala, ampak jaz že skoz jem fitnes kosmiče, to so tisti od nestle in na škatli piše, da je sladkro notri, no mogoče pa je vaša predavateljica mislila druge, daj jo vprašaj? 

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.10.2008 8:08:40   
AKŠ
katy82 - ja včeri sem jedla špagetke z paradižnikovo omako....se mi ni dal nič posebnega delat user posted image

ja drugač pa sem imela včeraj prekrške user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - zvečer seveda...(čips, pistacije, sir, narezek, torta, sokovi) - ja je mela kolegica 30 let - ni šlo drugač......

ja bom pa danes bolj stroga do sebe - saj smo itak na sadju in zelenjavi danes. Za zajtrk bo jabolko, za kosilo si bom skuhala zelje in cvetačo v juhci, za večerjo pa bodo mandarine...


kdaj pa se spet tehtamo?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: 1. oktober zares? začnem
12.10.2008 9:13:09   
RAKICA1
jutro jaz sem tudi grešilauser posted image user posted image user posted image user posted image  sem bila na 50letnici drugač ni šla se pa pozna dons na vagi tud to zelo velikouser posted image user posted image user posted image  tko da bom do srede morala bit zlo pridna da spravim bsaj kaj doluser posted image  upam da mi rata

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?