|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. oktober zares? začnem
21.10.2008 11:40:53   
hijenca
halo

Ne nisem pozabla popravit seznama, samo časa nisem imela. Obljubim, da bom danes nardila, ker jutri je ponovno veselo tehtanje.

Jaz še kar vztrajam, jem manj, in opažam, da imam manjši apetit, lakote sploh ne čutim več. Mislim, da se mi je želodček skrčil. Sem pa v nedeljo grešila, ampak včeraj jedla lepo normalno naprej, in je bilo vseeno malo manj gramčkov na tehtnici.

Potem pa res nov seznam.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.10.2008 7:49:48   
AKŠ




jutro!!!!!!!!!!!!!!


ekola, tehtanje je za menoj- sem pričakovala da se ne bo nič poznalo, ali pa da bo kaj več od prejšnjič, pa sem bila prijetno presenečena. Kljub nažiranju čez vikend, je pkazala tehtnica še dodaten -1kg. Tako da sem sedaj v seštevku na -3....

spet mam mal motivacije, ker priznam da sem že mal obupovala......

tiste ki ste na istem, da mal obupujete - dajmo se vzet v roke in tole izpeljat do konca - bomo pol tolk bolj zadovoljne in samozavestne.....

potrebno bo motivirat druga drugo... DEJMO PUNCE!!!!




_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.10.2008 7:52:11   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: muška

A vse tak močno hujšate, al ste že tolk shujšale, da se nič ne javljate? user posted image user posted image


Ja,ja samo telovadimo in nič ne jemouser posted image user posted image user posted image user posted image

Lumpa6 kako lep kužekuser posted image

Bong dobrodošlauser posted image user posted image user posted image

Evo danes sem se tehtalauser posted image in imam 73 kg torej še ena kila manj od prejšnjega tednauser posted image user posted image user posted image .Čeprav zvečer ko družinica je imam hudo krizo ampak greuser posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.10.2008 8:13:28   
S*
Evo še mene. Tehtnica je danes pokazala +1kg, glede na zadnje tehtanje 8 oktobra. Po pravici povedano sploh nisem tako razočarana, ker mi ponavadi počitnice prinesejo več plusa. Je pa res, da se bom sedaj resno vzela v roke in štartala najprej na -10 in potem naprej. Iz preteklosti namreč vem, da si ne smem zadati previsokih ciljev, tako da grem postopoma.
AKŠ in TRIŠ user posted image   user posted image   user posted image  go, go girls!

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.10.2008 9:25:51   
luka jan
Jutro sotrpinke!user posted image

Tudi jaz sem danes bolj s strahom stopla na vago in bila zelo presenečena, ker je vaga pokazala 73,6 kg, torej -0,4 kg. user posted image user posted image user posted image
 
Se mi verjetno pozna da sem cel teden preurejala kuhinjo in posledično ni bilo časa za jest.user posted image  Ampak mi je vse uspelo, prebarvat, preuredit, nova jedilna miza in stoli, nova dekoracija... Skratka men je ful lepo. Pa še mal dkg je šlo dol.

Pa bravo za Triš in AKŠ, le tako naprej!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.10.2008 10:53:33   
hijenca


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


             SEZNAM   


NICK            ŽELJE     --   KG     3. TEHTANJE
                                                   (22.10.2008)

lunica24     -20 kg       -1 kg                             
85 kg

hijenca       -15 kg        -3kg              -2 kg               
90 kg - 87 kg

AKŠ             -10 kg       -3 kg              -1  kg
74 kg - 71 kg

auroraa       -10 kg         
78 kg

Kanka          -15 kg      -1 kg                
76 kg

aalmaa         -15 kg           ?

nky23          -10 kg         
64 kg

RAKICA1       -9 kg     -0,7 kg            
68,7 kg

čičuča           -15 kg    -2,5 kg              -
75 kg - 72,5 kg

dzanika         -15 kg   -7 kg          
75,5 kg -69,5 kg

luka jan         -7 kg     -1,4 kg              -0,4 kg
75 kg - 73,6 kg

lumpa6          -27 kg    -2 kg          
127 kg

*erika*          -13 kg    -1 kg             
73 kg - 72 kg
 
S*                    ?           -1 kg               +1 kg
80,5 kg -79,5 kg
 
aurora28       -10 kg    -0,5 kg
74,5 kg

tropical          -11 kg      
76 kg 

Estrella*        -25 kg      
81 kg

katy82              ?            -3,8  kg      
118 kg - 114,5 kg

amy26             ?             
60 kg

buček              -6 kg      -0,5 kg           
63 kg 

blanka1           -22 kg    -2,2 kg          
75 kg  - 72,8 kg

Sunny Morning  -5 kg    - 1,5 kg         
72 kg  

TRIŠ                -10 kg      -3,5 kg           -1 kg
76,5 kg - 73 kg

mary10           -10 kg     -1,2 kg       
84,5 kg - 83,3 kg

tinadvojčica     -10 kg     -2,4 kg
74 kg - 71,6 kg
 
janjja                -10 kg
79 kg

muška               -5 kg
 
Bong                  -13 kg


user posted image         






[/quote]

[/quote]

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.10.2008 10:56:50   
*erika*
heej!

no men je vaga pokazala -1kg,tko da sm spet fulll vesela,pocasi gre dol.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.10.2008 11:09:12   
muška
jaz imam vesela -1 kg user posted image  , sem pa še bolj vesela, ker se mi tudi na hlačah že precej pozna, tudi bauhi je manjši, tako da motivacija za v naprej je.
 
sem pa v nedeljo grešila, sem spila 2 piva na enem RD, pa včeraj zvečer sem pojedla en kos kruha namočenega v jajčko-> če je pa to tak dobro user posted image user posted image
 
dajte še napisat kaj jeste. Midva z možem sva imela včeraj B dan, sva jedla belo meso na žaru z šampinjoni, za večerjo pa rukolo z jajčko . Za danes pa še ne vem

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.10.2008 15:13:09   
AKŠ
ja danes sem jedla zelenjavno rižoto in rdečo peso....

za večerjo pa bom riževo solato....


za jutri pa tudi vem - za kosilo bodo testenine z zelenjavno omako, za večerjo pa nekaj sladkega - kaj bo to, pa še ne vem

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.10.2008 16:31:47   
AKŠ
še mal riža, pa bom že k kitajc gledala user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.10.2008 17:54:04   
Bong
Punce čestitam vsem ki ste že izgubile kakšen kguser posted image user posted image

Imam eno vprašanje: ali lahko jem krompir in pri solati uporabljam bučno olje?

Danes sem jedla polnozrnat kruh, jogurt ter mešano solatouser posted image
Za jutri pa imam sojine polpete.

Kaj ko shujšaš se ti to tudi na obrazu kaj pozna (lica)?

user posted image  

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.10.2008 18:34:25   
TRIŠ
AKŠ a riž je dovoljenuser posted image Joj to bi bilo fantastično ,kaj pa rdeča pesauser posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.10.2008 19:48:08   
AKŠ
 riž lahko ješ takrat ko je škrobni dan... no da bo lažje bom napisala kaj se lahko je:

PROTEINSKI DAN/BELJAKOVINSKI DAN
kuhano ali dušeno meso nemastne perutnine (tudi govedina, svinjina, kunec ali puran, ribe ali morski sadeži). Namesto mesa lahko pojeste tudi 2 jajci ali sir ali skuto v enaki količini kot meso. Mlečne izdelke prištevamo k beljakovinam, zato se lahko jedo samo na ta dan. Zraven si lahko pripravite veliko sveže solate in druge zelenjave, ki jo lahko tudi podušite ali popečete, da ostane hrustljava. Juho morate obvezno popiti ob koncu obroka. Ne kombinirajte različnih proteinov (meso in mlečni izdelki, meso in jajca, jajca in mlečni izdelki)

ŠKROBNI DAN
jeste lahko fižol, grah, sojo ,lečo, čičeriko, riž ali krompir, vse obvezno kuhano ali podušeno na čim manj maščobe. Ta dan se lahko poje tudi kos kruha, solato in različnih vrst zelenjave in zelenjavno prikuho. Dovoljen je 1 kos kruha. V dneh ko je na vrsti škrob, naj bo jušna osnova iz zelenjavne juhe ali zelenjavne kocke ali vode.

OH dan
kuhane testenine z dodatkom začimb ali pica s paradižnikovo polivko, včasih je lahko polivka z dodatki različne zelenjave in začimb, ali katerokoli drugo slano pecivo v velikosti pice. To so lahko preste, slaniki ali druge vrste peciva iz vzhajanega testa ali palačinke, seveda brez jajc in mleka. V jedilnik tega dne sodijo tudi ajda, ječmen, proso in druga žita. Za večerjo pa si privoščite kos torte ali 3 manjše kose poljubnega peciva in obvezno 1 rebro jedilne čokolade.

VITAMINSKI DAN
uživajte sadje - kombinacija je lahko poljubna. Dovoljeno je suho sadje, semena in oreščki. Sadje je najbolj zdravo surovo in z lupino, dovoljeni so tudi kompoti, čežane, sadne juhe, pečeno sadje. Lahko uporabljate sladilo. Če vam sadje ne tekne, ga kombinirajte s svežo zelenjavo.

VODNI DAN
enkrat mesečno omrate imeti vodni dan (vsak 29.dan), ki mora obvezno slediti vitaminskemu (sadnemu). Na vodni dan pijete le vodo! (če je res hudi, pa lahko spijete tudi popolnoma čisto juho)

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.10.2008 19:48:54   
AKŠ
TRIŠ - rdečo peso sama smatram kot solato user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.10.2008 20:05:21   
Anonimen
Stanje pri meni je pa nespremenjeno od prejšnjega tedna, se pravi še vedno 72,5. Sem vesela, ker sem v zadnjem tednu močno, močno grešila in sem vesela, da ni šlo gor. Pa še M imam, takrat se mi itak "strena" s sladkarijo, pa verjetno sem malo bolj napihnjena, grem pa vseeno pogumno naprej in naslednji teden računam na nižjo številko. Mi je pa ločevalan zdaj res samo za osnovo, zajtrke kar jem, sicer čisto malo, ampak toliko pa, da nekaj pojem, pa zvečer ne jem. Kot sem napisala, mi je pa ta teden zelo sladkarija pasala, tako da v tem se moram vzeti v roke in nehati jesti, pa mislim, da se bo takoj poznalo.

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: 1. oktober zares? začnem
22.10.2008 22:50:51   
muška
AKŠ hvala ti.

jaz pa ostajam najverjetneje edina hujšarica v bajti. Mož mi je danes skoraj skupaj zlezel, kar stemnilo se mu je pred očmi in to po mesnem kosilu. user posted image Očitno mu ta dieta ne paše, ali pa se dela , ker mu ni več user posted image user posted image user posted image . Bomo videli kaj bo jutri rekel, jaz v glavnem nadaljujem! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: 1. oktober zares? začnem
23.10.2008 6:49:21   
lumpa6
JUTRO

NO SAJ SI SPLOH NE UPAM POVEDAT, SEM ŠLA GOR ENO KILCO NAMESTO DOLuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: 1. oktober zares? začnem
23.10.2008 9:00:49   
blanka1
ojla
da jaz povem moje stanje je: smo na istem 72,8- sevda smo grešili s čokolado da je kar joj. Bom probala ta teden bolj pazit.

Čestitke vsem za izgubljene kg in le tako naprej!


(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: 1. oktober zares? začnem
23.10.2008 9:36:57   
RAKICA1
ojla no še jaz se malo oglasim ni bilo časa ker sem začela delati in pred menoj so same dobrote to se je pa sedaj tudi poznalo tako da sem dobila 1kg user posted image user posted image  v soboto pa v pondelk mamo pa ponovno fešto ker sta dva rojstni dana še no potem pa se spet vzamem v roke in zares začnem tako da upam da mi potem rata spravt kg dol do željene teže
punceuser posted image user posted image user posted image user posted image  bravo za izgubljene kile samo tako naprej

(odgovor članu blanka1)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: 1. oktober zares? začnem
23.10.2008 15:39:58   
dzanika
Jaz se vam nisem javila ker sem bila brez računalnika. Sem pa ostala na istem. Še vedno imam 68 kg. Sem pa nenormalno velik jedla v tem tednu tko da še dobro da sem na istem ostala. user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: 1. oktober zares? začnem
23.10.2008 19:07:06   
tinadvojčica
Pozdravljene!
Jaz sem na istem oziroma 0,2 kg manj tako da sem malo razočarana!

Lp

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: 1. oktober zares? začnem
23.10.2008 21:36:35   
muška
Evo mene, poram se pohvalit, da kljub temu, da sem šla dol "samo" en kg, lahko oblečem že skoraj vse hlače, razen dveh. tako da sem ful veselaaa, pa nič me nikjer ne tiščiiii user posted image user posted image

Sva pa z možem danes jedla zelenjavno juho in pa zlato zapečen krompir iz pečice , pa solato zraven. ma je bilo dobro tole kosilce user posted image

za jutri pa še ne vem, nekaj dobrega v glavnem mora bit!

< Sporočilo je popravil muška -- 23.10.2008 21:37:39 >

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: 1. oktober zares? začnem
24.10.2008 9:25:32   
TRIŠ
AKŠ hvala tiuser posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: 1. oktober zares? začnem
24.10.2008 13:22:33   
muška
jaz danes delam testenine z porovo omako. Zvečer pa nekaj sladkegaaaaa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: 1. oktober zares? začnem
24.10.2008 15:21:19   
AKŠ
ojla dekleta.....

pa je že pol sadnega dneva za menoj.....

namesto sadja sem za kosilo jedla zelje iz segedin golaža - njami.....

za večerjo si bom nrdila pa sadno kupo (brez dodatkov seveda...)

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?