|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 9:17:33   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za 3 mesece, juhu kolk smo že veliki.



user posted image  res je. Je že stopila čez 5kg user posted image user posted image  Točno ne vemo koliko tehta user posted image  
Sedaj pa hitro zunaj, ker mi je že zaspala v mojih rok user posted image user posted image  

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2376
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 9:43:19   
tejkaz
dan

Sem že celo stanovanje pospravila.
moj je v službi
Dobimo obiske

Z&L&N vse naj naj za obmesečnico


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2377
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 10:26:54   
Zoja Miša
Samo, da se pofočkam.

Danes je bila že žurka, smo se ponoči previjali in zjutraj zopat, smo tako kakali, da je vse mimo šlo. Grrrrr user posted image  plenice, 1 je premejhna, 2 prevelikauser posted image .


Sayuri in Erin, hvala, ker sta se potrudili z linki!

Naša pikica je stara 2 meseca! Ponudim user posted image  Sem ji kupila igralno podlogo v BC, na kateri leži na bušiju, pa se lahko gleda v ogledalo!user posted image  Nismo je še sprobali.

No, mi se spravljamo v Krško na piknik, tako da vem vsem želim lep dan!user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2378
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 10:28:05   
Zoja Miša
Neža, tvoja princeska, je pa ravno 1 mesec starejša od moje! Čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2379
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 10:47:45   
cebrca
[/quote]
Punce, mene oči tako pečejo. Kaj naj naredim?
Kar rezine kumaric na oči, pa ne preveč hladne, da jih ne prehladiš.

A že dajete otročke v spalne vreče?
Zaenkrat ima še pajacke za spat, ki so jih nanosili za darila, bo pa enkrat tudi v vreči. Pa dekice še ne zbrca s sebe.
[/quote]
Ja Mustelo kupiš v lekarni, vsaj pri nas je tako!

sayuri, neža7 čestitke za 3 mesece

Zoja Miša vama pa čestitke za 2 meseca.

Danes spet samevava z Ivanom, user posted image spet ušel delat nadstrešek k svaku. Hu ta žlahta, nič mi user posted image ne pustijo doma. Vidiva ga samo zjutraj ko gre in zvečer ko pride pod tuš pa spat! user posted image

Nič želim lep vikend vsem, jaz grem pa pospravljat pa z Ivanom se igrat!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2380
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 11:21:41   
bambi14
Oj,


mi mamo pa trgatev in sem pridna.Letos je spet moje kuhanje za 12 ludi, pa s taščo se 1 dan prej zmeniva kera more kaj naredit in gre- luksus,..še za vas mam cajt.10 jih trga, začeli so že ob 9. me2 sma se naedle in pridno ajča, jaz pečem reberce in mrežno pečenko,...včeraj sem že skuhala govejo juho.

Malo za lušte:
* goveja juha
* bučkina juha

/ govedina s hrenom

-pečenka
- reberca
- piščanec
- zelenj zrezki

+restan krompir
+ riž

- zelenjavna omaka

/ potica
/ štrudl


bo dobro - njamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image


nič grem kuhat.
cao

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 2381
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 12:57:52   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Naša pikica je stara 2 meseca! Ponudim user posted image  Sem ji kupila igralno podlogo v BC, na kateri leži na bušiju, pa se lahko gleda v ogledalo!user posted image  Nismo je še sprobali.




user posted image user posted image user posted image  Iskrene čestitke za 2 meseca user posted image user posted image user posted image  
Kako že vsi rastemo user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2382
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 13:01:56   
Neža7
Mi2 sva šla na tak lep sprehod okoli jereza, potem čez ene vasi nad Velenje. Nato čez center in lepo domov. Cele 2 uri sva hodi. user posted image  
Nežo sem nahranila in se je šla igrat.
Sedaj mi je zaspala in jaz si kostanj delam za kosilo, ker moj je v službi cel dan in se mi ne da kuhat zate user posted image

Danes se pa spet dogaja v Velenju user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2383
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 13:16:17   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Mi2 sva šla na tak lep sprehod okoli jereza, potem čez ene vasi nad Velenje. Nato čez center in lepo domov. Cele 2 uri sva hodi. user posted image  
Nežo sem nahranila in se je šla igrat.
Sedaj mi je zaspala in jaz si kostanj delam za kosilo, ker moj je v službi cel dan in se mi ne da kuhat zate user posted image

Danes se pa spet dogaja v Velenju user posted image



kostanj,..kaki? Pa povej, če bo kaka reakcija user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2384
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 13:21:19   
Neža7
hmmmmm.... ne bi vedela user posted image  Od moža mama je nama dala. Kakšna reakcija user posted image  Ne me strašit user posted image
Jaz sem ji prvič v pečici poskusila in so zelo dobri user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 2385
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 15:24:39   
anaya
Neža7 in Sayuri čestitke za 3 mesece, Zoja Miša čestitke za 2 mese3ca.user posted image user posted image user posted image Kaj pa naša ko je mesec pa pol stara pa je se mi zdi  (sodeč po slikah) tako velika kot je Nežauser posted image user posted image  Bomo zgleda košarkašico  meli. Pa ko pase kravice se iz trebuščka na hrbet prevali.... to tut ni ok za taki čas že al?user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2386
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 17:34:25   
sayuri
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image JAaaaaaaaa, 3 mesece sta že naša dva čmrlja stara user posted image user posted image user posted image . Havla vsem za čestitke, hkrati pa vse najboljše Neži od neže7, Kaji Lini od Zoje Miše in Otmarju od PABLo za 2 meseca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo bili danes veliko zunaj - na vrtu sem rožice presajala in vrt urejala user posted image user posted image  Možek je sprehajal dvojčka, Filip se je v pesku igral..... FAjn je blo. Zdaj pa čakam kolegico, da greva malo hodit. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2387
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 18:24:50   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Neža7 in Sayuri čestitke za 3 mesece, Zoja Miša čestitke za 2 mese3ca.user posted image user posted image user posted image Kaj pa naša ko je mesec pa pol stara pa je se mi zdi  (sodeč po slikah) tako velika kot je Nežauser posted image user posted image  Bomo zgleda košarkašico  meli. Pa ko pase kravice se iz trebuščka na hrbet prevali.... to tut ni ok za taki čas že al?user posted image


Nežika se je 5 tednov pred PDP rodila in je imela več kot 1kg manj kot tvoja pužika, da tvoja pužika je čist normalna user posted image  A ja! Saj sva midve imele isti PDP user posted image
O je pa pridna tvoja pužika, ker to že dela user posted image  Eni so prej in eni kasnej. Moja ne pase kravice user posted image  Ampak vem, da bo, ker je zelo močna user posted image  

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2388
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 19:21:09   
naty13
Čer.

Najprej čestitke za 3 mesece Neži, Lovru in Zari. user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa še čestitke Kaji Lini in Otmarju za 2 meseca. user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jošt je v postelji. Cel dan smo bili zunaj. Pa gostilno za krst smo rezervirali. user posted image

Anita vauuuuuuuuuuu dve stranki že imam. user posted image user posted image user posted image

Miškolinček pogrešam te. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2389
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 21:47:05   
matejchi
Naty a boš imela halo coffe tut, da mi jo na dom dostavijo?
Cebrca najbolje, da ga pod tušem počakaš, bosta vsaj več skupaj.
Neža tamala celi ata..


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2390
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 22:42:15   
daja27
Hoj

Vidim, da že več ali manj spite. Grem takoj še jaz, ko pripopam slikco, ki sem jo obljubila že v četrtek user posted image . Če bo ratal, ker to delam prvič.

Pa še eno vprašanje. Kje se dobijo čelade za naše user posted image ? Leonček bi jo rabil pri kopanju, ko se tako odriva z nogicami - bum bum bum.

Tole si pa misli o spanju podnevi:

user posted image

Mejte se in se smejte.

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2391
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 22:57:02   
daja27
Upam, da bo zdaj kaj bolje

user posted image

user posted image

(odgovor članu daja27)
Neposredna povezava do sporočila: 2392
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 22:58:04   
daja27
Bravo jaz. Zdej grem pa loh spat.

Nočko

(odgovor članu daja27)
Neposredna povezava do sporočila: 2393
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
11.10.2008 23:10:39   
matejchi
 Ob jutranji kavici se Lojzka, Mara in Štefka pogovarjajo o svojih
možeh.
Nanese tudi tema na sex. Pa reče Lojzka:
"Veš včeraj sem ga svojem Franetu fafala in sem ugotovila da ima ful
mrzla jajca."
"Zanimivo", reče Mara,:"tud' jaz sem pri svojem Juretu zadnjič
opazla, da ma mrzla jajca."
Štefka posluša in nič ne reče.



Naslednji dan se Štefka pojavi na kavici totalno razbita, polna
potplutb, modro oko,...
"Ježeš Štefka, ja kaj se ti je pa zgodilo?" sta ju vprašali.
Štefka reče:"Sinoči sem svojemu dedcu fafala. Ko sem ga prijela za
jajca sem ga vprašala...Kako to, da imaš ti tako topla jajca, Frane in
Jure pa imata mrzla?

Lahko noč!


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu daja27)
Neposredna povezava do sporočila: 2394
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 8:19:41   
naty13
Jutro.

user posted image user posted image user posted image user posted image  kuhana.

Spali kot ponavadi. Od 19.45-6h, potem sva se malo pocartala v taveliki postli, zdej je pa sireno vklopil, ker je že dve uri mimo. user posted image

Potem pa po Nejca šibamo. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2395
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 11:50:01   
Neža7
Dober dan user posted image

Hvala za kavico user posted image

naty13... Kaj naj rečem.... Naši user posted image  so res tako pridni user posted image  Sva lahko kar vsako jutro user posted image  (nasmejani)user posted image
Moja je spala od 19:00 do 06:30 user posted image  Njen novi rekord user posted image

Mi3 smo že ob 8. uri bili na sprehodu in seveda na kavico user posted image  Sedaj čakava, da se kosilo do konca skuha potem moj grem v službo in jaz na zrak user posted image

daja27.... Ful lepe slike user posted image user posted image user posted image


LEP SONČNI DAN VSEM user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2396
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 12:30:38   
sayuri
Men se pa zdaj re sže meša od teh neprespanih noči user posted image . DAnes sta se oba 4x hranila - se pravi 8x vstat. user posted image user posted image user posted image  PA še Filip mi je sred noči iz postelje padel in je ful jokal user posted image . Sem prav tečna danes user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2397
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 14:32:09   
anaya
Sayuri: če 8x vstaneš pa prišteješ še po minimalno 30 minut hranjenja + vse priprave.... je noč mimo.To pa more bit grozno, jaz 2x vstajam ponoči za 30 minut pa mi je že to groza tisti trenutek. Sploh kaj spiš ????

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2398
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 15:12:41   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Sploh kaj spiš ????


Sem ravno danes računala, da spim 2-3 uri na noč user posted image  Ni čudno, da hodim čist zelena po svetu user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2399
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
12.10.2008 16:48:00   
tatly
vsem ki praznujete vse naj naj

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  94 95 [96] 97 98   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti do 20 eur (20%)

DA, vendar do 10 eur, ker ne zaupam internetni trgovini (0%)

DA, v vrednodti do 30 eur s pistnino vred (0%)

NE, rajsi kupujem v trgovini (4%)

NE, ker ne vem kaj dobi za darilo (44%)

NE, ne kupujem daril preko interneta (32%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!