|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 12:11:51   
Pija76
Mijavček jaz tud navijam za vas tri, danes, jutri, v torek, v sredo, v četrtek.....pa javi nam prosim takoj ko bo kaj novega!

Abra lepo se imej.

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 12:13:38   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: pika74


Oj...pol bo 25. en fajn dan... saj ti si pa tud že kar daleč... če bi jaz tako daleč prišla, bi bla zihr že noseča. Meni se ponavadi začne rjav izcedek nekje 6. dan po ET... držim pestiiiiiiiiii!!!!


Hvala Pikica!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 12:16:42   
sonček33
Joj Pija, a do četrtka nas boš držala v nemilosti? No ja, saj tio dam prav. Tudi jaz sem naredila le en dan prej test.
Sobica bo - večinoma v beli barvi - pohištvo, stene pa še razmišljava. Glede na to, da nama dete na UZju ni hotelo pokazati, kaj ima oz. česa nima med nogami... bo enkaj nevtralnega. najbrž kaj svetlo zelenega. pa rumena in oranžna sta meni pri srcu.

Joj T!979  - kje se skrivaš?

Abra - kako si?

Kje je zvezdica? pa greta?

Pikovit - jaz bi tudi geslo, da vidim to noro potovanje.

Mijavček - že v Rim? Ma gre hitro čas, kajne? Vse bo tipi topi.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 12:37:50   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Danes bo še en lep dan. Naj bo najlepši za vaju dve, Bozza in T1979. Zares mooočno stiskam pestke za štiri črtice user posted image .



tudi jaz navijam in čakam lepe novičkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 12:48:56   
ledenka
jutro user posted image  no, saj ni takoooo hudo, sem že več kot uro pokonci user posted image  

vidim, da ne bomo nič lulali... tudi prav user posted image  bolje počakat, da bo sigurno!

midva greva malo na obalo, upam, da na cesti ni pretirane gneče. sicer sem ribico jedla že včeraj, pa tudi če še danes pade, ne bo neke panike. itak jem ribe običajno enkrat na teden... no, školjke seveda odpadejo. tako da kakih morskih sadežev mešanih ne smemo user posted image  jutri bomo napolnili 7 tednov, samo še 33 user posted image  kako daleč je še to!

hvala vsem, ki ste včeraj rekle, naj ne bom jezna na mami. sej nisem, samo malo zgodaj je. pa onadva poznata tudi folk iz mojega šihta, tam pa res ne bi rada, da se prehitro zve user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 12:49:57   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Danes bo še en lep dan. Naj bo najlepši za vaju dve, Bozza in T1979. Zares mooočno stiskam pestke za štiri črtice user posted image .



tudi jaz navijam in čakam lepe novičkeuser posted image user posted image user posted image


pod tole pa se kar podpišem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 12:54:37   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka
jutri bomo napolnili 7 tednov, samo še 33 user posted image  kako daleč je še to!

jaz sem še vedno tolk vesela zate.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 13:29:10   
Grethy

Kje je zvezdica? pa greta?


Ojla sonček moj,

včeraj sem uspela da se mi je odprlo okno za odgovor in sem napisala kilometerski post, za vsako od vas par norčavih stavkov, potem pa je blo sranje ... najprej nism mogla skopirat teksta, pol je pa šu post v maloro ... user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej sem pa na prenosniku od user posted image

in zdej se bom pa spokala dol, pa grem peglat ... pol še kaj za jest prpravt, pa mal oddremat in na šihtek ...


< Sporočilo je popravil Grethy -- 21.9.2008 13:30:28 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 13:42:04   
taraji
Lepo pozdravljene, drage moje

Se vam takoj na začetku močno opravičujem, da vas takole zanemarjam in zapostavljam, vendar sem imela zelo naporen teden, da se resnično nisem utegnila javljati. Sem bila pa z mislimi ves čas pri vas in seveda navijala za vsako posebej.

Bila sem namreč na nekem sejmu vtujini - kjer naj bi bila do srede, vendar sem morala zaradi kadrovskih težav tam ostati do včeraj. Bila sem res močno zaposlena in ko sem se proti večeru vrnila v hotel sem vas samo malo brala,za kaj več pa nisem imela energije, saj me je po kakšni slabi urici že premamila postelja.

Je bilo pa po eni strani zelo dobro, da sem bila ves čas zaposlena in tako nisem imela časa premišljevati o kakršnih koli znakih.

No, zaenkrat še vse poteka normalno, brez kakšnih izcedkov ali česa podobnega in verjamem, da bo tako tudi ostalo.

Sem zasledila, da ste imele v petek spet srečanje - no,morda bi se vam tudi sama na kakšnemnaslednjem pridružila, če me seveda sprejmete medse.

Hvala vsem za pesti,spodbudo.....vse vam vračam - dvojno.

Mislim na vsako od vas...želim vam, da je tokrat tisto pravo.

Drage moje, za vse vas:

Srečen je, kdor zna živeti
z majhnimi željami.
Izpolnijo se.
vsaka izpolnjena želja pa je
kot cvet na trati življenja.
Osrečuje nas.


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 14:39:15   
arneja
Evo, mi smo se napapcali.

Sem prejle pozabila napisati, da se mi je sanjalo, da sem klepetala s predsednikom stranke, ki sem jo volila, in mu zaupala, da mogoče z mojim srčkom dvojčka dobiva user posted image . Svašta, ne user posted image ? Upam, da Reško ni užaljen, ker ne nastopa več v mojih sanjah user posted image . Jaz pač sanjam samo aktualne stvari user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 14:50:02   
arneja
Baci, mene je zjutraj tudi full zeblo v stanovanju. Kako sta danes s pikico user posted image ?

Mijavček, pa te je že en teden pred testom tako zvijalo? Ker meni se zdi, da me je malo prekmalu začelo. No, še malo, pa bomo vedeli, pri čem smo user posted image . Uuu, kakšen lep buši user posted image . In že v sredo greste v Rim? Upam, da bosta ta micena še malo dlje pri tebi zdržala, čeprav tudi jaz verjam, da dr. ve, kaj je najbolje zanju user posted image .

Abra, zeeeelo upam, da je tale mesec zares super mesec user posted image . Tebe naj pa mala gimnastičarka čimmanj zaj...ava user posted image .

Pija, jaz tudi ne mislim lulat pred dnevom, ki ga je Reško napisal. Pa še takrat bo težka user posted image .

Zarja, pa ti znaš full kuhati, jaz pa nisem niti -k od kuharice user posted image . Saj midva ne bi šla na poročno potovanje, bi šla kar tako user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 14:54:26   
arneja
Sonček, imava enak okus za barve user posted image .

Ledenka, že 7 tednov user posted image ?

Joj, Grethy, je res grozljivka, ko ti roman zbriše user posted image . Dobro zlikaj pa se potem oglasi, ko boš voljo dobila nazaj user posted image .

MLBK, se mi zdi, da je zares bolje delati v teh dneh čakanja. Jaz že tako paničarim, da pa še delala ne bi, bi bila pa lahko za miss panike izbrana user posted image . Itak, da bo plusek user posted image . Kdaj pa ti misliš lulati?

Zdaj pa midva malo svež zrak dihat user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 15:05:28   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Mijavček, pa te je že en teden pred testom tako zvijalo? Ker meni se zdi, da me je malo prekmalu začelo.


mene pa zvija že od drugega dne po transferju...Sem najprej mislila da je od punkcije...Pa kar ne neha, vsak dan je malo bolj intenzivno,trebuh napet in velik kot bi bila v 4.mesecuuser posted image , danes zjutraj in čez dan pa me spremlja  tista tipična,rahla nosečniška slabina...In ko brskam po spominu a nazaj je popoloma isto kot takrat ko sem zanosila s Saro...Sicer je šele 4.dan po ET ampak znaki pa zelo sumljivi...user posted image  no nič se ne smem prehitro veselit,sem pa optimistična...user posted image

nekje sem prebrala da rahle bolečine v bušiju in zvijanje lahko pomenijo dober znakuser posted image  upajmo da je takouser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 15:57:57   
želvica99
Sisy tole zvijanje je pomoje rahla hiperstimulacija, kar ni nič hudega, tud mene je začelo dva dni po ET. Slabost je pa več kot dober znakuser posted image

Mijavček tud jest sem preverla tvoj lep trebušček, smo zgleda vse noro navdušene nad takimi slikcami. Držim pesti, da bo v sredo vse okuser posted image .

Kako pa ste kaj ostale "kuharce", nas je dons kar tašča razvajala s kosilomuser posted image

Arneja res je bolje delat po ET, ker drugač je preveč časa za razmišljanje.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 15:58:18   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

danes zjutraj in čez dan pa me spremlja  tista tipična,rahla nosečniška slabina...In ko brskam po spominu a nazaj je popoloma isto kot takrat ko sem zanosila s Saro...Sicer je šele 4.dan po ET ampak znaki pa zelo sumljivi...user posted image

še mal navijanja za ziheruser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 16:01:25   
zarja1
OOOOOOOOOO  user posted image  si se le mal oglasla.........

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 16:04:24   
zarja1
Arneja kako si pa ti? A bo test kaj prej padu al boš čakala na ponedeljek......Draga želim ti tak velik plususer posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 16:46:57   
taraji
Ja,Arneja, po moje je res super, da sem tako zaposlena, da ne premišljujem o tem. Že danes vidim, ko imam malo preveč časa, da se veliko bolj ukvarjam z raznoraznimi znaki kot sicer. Pa nekaj me glava boli - in takoj pomislim na to, da me boli isto kot pred user posted image - pa si potem dopovedujem, da je to zaradi vremena....
jutri bo že bolje, ko se zopet začne nov delovni teden in imamo nek projekt, pa bo teden 1,2,3, okrog.

Test bom pa tudi jaz delala v petek - tako kot mi je naš ata naročil

_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 17:07:30   
Sisy
a ni to čakanje zoprno nouser posted image ...pa ve vsaj v službo hodite,jst imam pa doma na porodniški ljubi cajt o znakih razmišljatuser posted image  Še dobr da me tamala dost zaposli če ne bi bila krizauser posted image  pa šele na začetku sem...kje je še 10 dni do testa, po mojem bom tokrat spet kej goljufala...čez kakšen teden al pa kej takegauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Sisy -- 21.9.2008 17:08:04 >


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 18:36:56   
Pija76
MLBK veš da te sprejmemo medse, pa ne samo tebe, vse ki se še niste pridružile naši združbici t.i. zmešanih babnic. Res so fajn tale srečanja, nasmeješ se na zalogo.

Sonček oranžna je moja tudi priljubljena barva. V stanovanju jo je kar nekaj...

Zarja hvala!


< Sporočilo je popravil Pija76 -- 21.9.2008 18:38:00 >

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 18:45:31   
baci
arneja-midve s pikico sma ok,mene samo danes glava boli

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 18:45:55   
baci
kiwi-kako si ti

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 18:55:29   
Pija76
Evo pri nas: Bilo kuda Kiki svuda user posted image . Napadla vrečko user posted image

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 18:56:12   
Pija76
Sisy kolk je pa stara tvoja punčka?

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: IVF/ICSI september, oktober
21.9.2008 18:56:26   
KIWI
Hojla, punce!

Vsem en lep pozdravček in user posted image . Danes pa sem malo bolj pozna, zjutraj se mi ni takoj dalo za računalnik, potem na sprehod in seveda volitve. Kuhali danes nismo nič, je danes kar moj bratec počastil s kosilom. Je user posted image  pasalo!!!
Me pa danes pošteno daje panika user posted image user posted image user posted image , sem šla na Wc, pa je blo malo nekaj krvave sluzi na papirju. Pa saj sem že toliko o tem prebrala, pa pać še vedno nisem sigurna. Je možno da je to malo vgnezditvena? user posted image user posted image Malo pozno??user posted image user posted image  Upam, da je vse ok.

BACI, ARNEJA, M.L.B.K, in ostale, ki smo nekje na istem, kako kaj ve?

Sorry, malo me grabi, pa se moram malo nekje potožit.

Lepo nedeljo še naprej!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 prijetni načini, ki vam bodo pomagali za...
Obstajajo trije zelo prijetni načini, ki povečujejo vaše možnosti za zanositev. Noben od teh treh ni nič kaj naporen, pr...
Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?