|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 15:54:33   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Ozone

A uganete, kdo je pa na tej slikici?

http://picasaweb.google.si/ajdic2008/100SANYO?authkey=Ge6p1-5ZaVw#5243562844560868242





Pikovit, probaj s tem linkomuser posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Ozone)
Neposredna povezava do sporočila: 4026
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 16:07:24   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: Ozone

A uganete, kdo je pa na tej slikici?

http://picasaweb.google.si/ajdic2008/100SANYO?authkey=Ge6p1-5ZaVw#5243562844560868242





Pikovit, probaj s tem linkomuser posted image



Hvala Miška moja

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4027
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 16:18:02   
Ozone
mismis in baci user posted image user posted image user posted image . Pa lepo čuvajta pikice in poročajta, ko vidita user posted image ali user posted image .

arneja, test bo takrat krvni v MB, vsaj mislim tako, je pa to petek in so nam zato rekli, da pridemo, in ne v ponedeljke, ko bi bil 15 dan user posted image

pikovitek čau, čau, user posted image user posted image user posted image .



_____________________________

Where there is a will, there is a way.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4028
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 16:23:39   
GITA14
par dni me ni gor pa se tolk zgodilo da sploh ne dohajam
prebrat
mismis držim pestke za user posted image , dajamaja tebi tudi pestke zauser posted image


šele zdej sem iz LJ sem mogla čakat do 12 izvid krvi (estroge 0,77)  in pol so me poslal še na UZ, tam pa proof. tomaževič imel nek nujen primer in je prišel ob 13.30 sam je bla sestra tolk prjazna in rekla da naj grem not prva ker čakam že od jutra.
Jutr grem spet ker je folikl velik že 18mm, kri+ploščica ovul.+UZ

tako jutr se vam pa spet javim


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4029
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 16:37:49   
Pija76
Gita lepo napreduješ! Samo to čakanje na GK te pa ubije a ne?

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 4030
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 16:42:17   
arneja
 
Kakšen sonček je zunaj, uau user posted image .
Obayifo, naj jutri ta najtaboljše plavalčke izberejo za tvoje celice user posted image .

Gigi, kaj pa tebe spanje baše? Si že malo nervozna zaradi bližajočih se špikic, kaj user posted image ?

Shuka, škoda, ker ti niso UZ-ja naredila. Glavno pa, da nimaš problemov. Pa nič muckov božat zdaj user posted image .

Haha, Mismis, tvoj pa ima ideje za imena user posted image .

Zarja, saj pri 29-ih še si full mlada user posted image . Mi trije ok, vsaj upam, da smo še trije user posted image .

Mojsonček, super za 8 celic in da te nič bolelo user posted image . Morajo pa biti lepe celice, da imaš ET šele v ponedeljek user posted image .

Špelka, naj gre v tretje zares rado user posted image .

Abra, tebe pa gimnastičarka zares okoli obrača user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4031
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 17:01:46   
arneja
Dajamaja, uau, kar tri otročke sta vzela user posted image . V službi pa takšna gužva?

T1979, nič ne kliči tečke, kar naj ostane kjer je - čimbolj stran od nas user posted image . Kakšni znakci?

Pikovit, že nazaj? Zdaj pa hitro slikce limat user posted image . Sta prešvercala kakšno pupo ali fantiča user posted image ?

Sabsa, super, da je UZ pokazal, da je vse ok user posted image . Zdaj pa veselo naprej user posted image .

Ozone, boš pridna in sama ne boš nobenega testka naredila user posted image ?

Gita, folikel je že skoraj dovolj velik user posted image .

Zdaj pa še malo sončka izkorisit user posted image . Danes je spet tista oddaja na A kanalu. Ne pozabit gledat - jaz tokrat sigurno ne bom user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4032
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 17:31:43   
Abra
Zarja, ne vem, če bo tečka bolj boleča, se mi zdi pa nekako logično. Mogoče bo pa tako olajšanje user posted image za vsak slučaj pa le imej kako tableto doma

Dajamaja, naj se tokrat statistika popravi in bo vsaj en zmagovalec user posted image

Pikovitek velkom bek user posted image si pa mislim, da ni moglo bit drugače, kot noro user posted image

Gigi, mene luna matra odkar sem noseča, nikol ne spim user posted image prej še vedla nisem zanjo. Na tako terapijo si pa kar ne upam it. Take, ki te mal zmatrajo ... si bolj kake relaksacije želim, čeprav bi mi prišlo prav uno 8xno obiskovanje wcja user posted image user posted image se mi spet neki štopa.

Arneja, ja, mi je že G napovedala, da me bo obračala, ko bo hotla. user posted image Tko je mejhna, pa že komandira user posted image saj boš vidla user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4033
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 17:32:23   
gigi1
Sabsa bravo za dober vmesni rezultat, škoda za E. Upam, da se bo zdej zabremzala. Ko zanosiš gre baje nazaj. Držim pesti.

Gita super user posted image . Upam, da boš jutri šla zadnjič čekirat in da boš kmalu grela.

Pikovitka a ne kolk sta bla lepa user posted image

Arneja nič me ni strah špik. Tud neučakana nisem. Verjetno me je mal luna nosila ponoč user posted image . Seveda ste še 3je. Samo pozitivna bodi. Meni je terapevtka zadnjič rekla, da imam točno 3 min dnevno časa, da me karkoli skrbi. Priporočam ti isto user posted image

Pija kako je zdej s čistilnico? Vidim, da še bašeš. Ti kar jej, morš tud otroke nafutrat user posted image

Miška kako si? Se štrudlaš? Kar daj.. jst bom šla dans tud kmal mižat. Me glava ful boli.

Pupike lepo se imejte še danes za jutri pa..

Četrtek, 18.09.
Kajsica - UZ  - lubica dobro opravi jutri. Upam, da bo vse tako kot mora bit in da dobiš novo porcijo špik, ki si jih boš z lahkoto dajala.
Sisy - ET - odločitev je le vajina in sigurno bo pravilna. Lepo sprejmi svojo user posted image  ali user posted image  user posted image  in lepo grej, da bo čez 14 dni debel plusek
Obayifo - IUI  -  prinesi nam v Slovenijo kakšno lepo bejbiko ali dve. Tvoja bebika bo pa res državljanka EU user posted image
Mandreja - punkcija - upam, da imaš veliko lepih jajčec. Drži se jutri. Upam, da ne bo preveč bolelo.


Dobrovoljčica lep pogled ti želim jutri. Pozdravi user posted image  od tetk z RRa

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 17.9.2008 17:37:58 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4034
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 17:35:33   
gigi1
Abrica mene tud luna ni prej matrala user posted image  
Za terapijo pa saj veš...tud sama nisem ziher, če bi šla v nosečnosti, čeprav priporočajo. Je pa tale res relaksacijska. Ja po tistem 8x sem bila kar 2 kili lažja user posted image , pa čeprav nimam nobenih težav. Sploh ne vem od kod se je to vzelo user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4035
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 18:26:00   
Pija76
Gigi najprej kaj ti to meni packa user posted image ? To ni lepo user posted image . Nekaj si nam dolžna še vedno! Ne bomo pozabile user posted image . Kaj a čistilnica? Mah ta teden mi ne bo zneslo, bom šla kar drug teden. Sem našmu povedala za srečanje v petek....pa moram bit mal doma, da mi da zeleno luč user posted image  user posted image  user posted image . Joj, da vidiš ti mene, dans navlečem eno krilce in mene to kar malo veže user posted image , pa naredl so mi jo julija user posted image . Pridem v službo, malo delam, vprašam sodelavko kdaj je malca danes, mi je pa rekla da je glih dobr delat začela, no sej ob 9h po malci spraševat res ni normalno. Se pozna da sem fruštek pozabila sabo vzet user posted image . Pridem domov ( da ne povem da sem se zlagala, rekla da grem na teren jaz pa zuruk domov) in začnem na veliko razmišljat o hrani, hotla sem suhe slive, evo je šla pa sarma v kastrolo. No zdaj sem pa po kalamarih( mater sem jih sita! to je bilo zadnjič) in krompirčku, do 8h menda bo user posted image .

Abra a si šla ti tud na terapijo, al si imela Lunino? Nas pet full uživa v postelji veš...

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4036
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 18:29:55   
Pija76
Gigi in Abrica vaju luna nosi, oooo, luna vaju nosi........user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4037
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 18:31:29   
gigi1
Pija dušo nisi spregledala user posted image  user posted image  user posted image . To je zbog Esmeralde user posted image . Neeee, zarad čistilnice user posted image  user posted image  user posted image .
A tkole te lakota daje, pa tišči te kiklca user posted image  user posted image  user posted image . Men ti res kar sijaš. Voham neki user posted image  (pa ne zažgano večerjo, da ne bo pomote user posted image )

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4038
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 18:33:35   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Gigi in Abrica vaju luna nosi, oooo, luna vaju nosi........user posted image


Mene pa res user posted image . Ma neki me špika spodaj. Verjetno O. Pa še praska me po grlu. Bom kar en šnopček.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4039
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 18:36:06   
Pija76
EVO VSE NOSEČKE, KI NAS SKRBI ZA TOKSOPLAZMOSO IN MAČKE....NEKAJ NAŠLA IN SAM KOPIRAM....

Ker krožijo v zvezi z mačkami in toksoplazmozo najrazličnejše krive vere, zaradi katerih mnogo žensk živi v groznih skrbeh, mnogo mačk pa izgubi streho nad glavo ali celo življenje, povzemam nekaj dejstev z navedene strani CDC (Center for Disease Control and Prevention, ena od referencnih ustanov ameriskega zdravstvenega ministrstva).

Nosečnost, toksoplazmoza in mačke

Toksoplazmoza je obolenje, ki nastane zaradi okužbe s parazitom Toxoplasma gondii. Za odrasle ljudi z normalnim imunskim sistemom je parazit neškodljiv, le včasih povzroči obolenje, podobno blagi gripi. Okužba je nevarna za tri skupine ljudi: nosečnice, ki so se prvič okužile v nosečnosti in lahko prenesejo okužbo na plod, majhne otroke in ljudi z oslabljeno imunostjo.

Vloga mačk pri okužbi: v nasprotju s splošnim prepričanjem za okužbo s toksoplazmo neposreden stik z mačko (božanje) ni nevaren, ker na dlaki praviloma ni spor; poleg tega mačke izločajo spore z blatom le dva tedna po okužbi. Spore se nahajajo v mačjih straniščih in v zemlji, v katero so mačke zakopavale iztrebke, lahko tudi na mestih, kjer so mačke ležale. Rastlinojede živali se okužijo pri uživanju rastlinske hrane, na kateri so spore; v mesu okuženih rastlinojedih živali najdemo tkivne ciste, v katerih so živi paraziti.

Glavni vir okužbe pri ljudeh je uživanje surovega ali ne dovolj pečenega mesa (govejega, ovčjega in svinjskega), uživanje slabo oprane zelenjave, slaba kuhinjska higiena, delo z zemljo ali prahom, pitje vode, v kateri so spore.

Kako se izognemo okužbi s toksoplazmo:
- pazimo, da jemo le dobro kuhano ali pečeno meso
- vso zelenjavo in sadje dobro operemo in/ali olupimo, kadar je potrebno
- med pripravo hrane sproti pomivamo pribor (nože), deske in delovne površine z vročo vodo in detergentom
- spore v hrani uniči globoko zamrzovanje (pod -20 °C, pozor: večina domačih zamrzovalnikov ne doseže te temperature)
- pri delu z zemljo nosimo rokavice

Za mačje lastnike velja, naj hranijo svoje mačke z industrijsko mačjo hrano (in ne s surovim mesom), naj jih ne izpuščajo na prosto, njihova stranišča pa naj čistijo z rokavicami. Nosečnica naj se čiščenja mačjega stranišča raje izogiba, kadar pa to ni mogoče, naj ga čisti vsak dan (spore, izločene z mačjim blatom, postanejo infektivne šele po enem do petih dneh), pri tem naj nosi rokavice, po tem pa naj si skrbno umije roke.

Literatura:
http://www.cdc.gov/ncidod/dpd/parasites/toxoplasmosis/default.htm

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4040
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 18:39:41   
Pija76
Gigi že zjutraj sem jaz to na oko soko, sam nisem napisala, sem hotla požret user posted image . Pa mi duša ne da, ne more, ne pusti,... Pa še Esmeralda ja! A veš da sem hotla dons v čistilnico, pa tak lep sonček je bil za kam se usest, sam sej vemo kako je s časom user posted image  user posted image  user posted image . Kaj ti sijam? A kr šajnam kaj? A čem se v SončekPija preimenovt user posted image ?

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4041
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 18:39:52   
Abra
Gigi, da nisi ti tut user posted image pa še ne veš? user posted image če te je luna šele zdaj začela hecat user posted image te terapije so v bistvu očiščevalne, zato mal cvikam ... otroček je fizično gledano tudi parazit ... ziher pretiravam ... cvikam, kaj čem! Sem že pred časom spraševala terapevtko na monu, če se te masaže ok in mi je rekla, da so in naj si kar privoščim, pa tudi moja G zdaj. Sicer nisva govorili o točno določeni, samo na splošno. Je mojega nagovarjala, da ziher komaj čaka user posted image

Pija, sarmice user posted image dobro ti gre! Pikici že vesta, da se moraš malo okrepit user posted image Me veseli, da vas5 uživa user posted image
Jaz sem imela Lunino terapijo oz. gimnastične vaje na vseh orodjih. Se ne more odločit, kaj je bolj interesantno user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4042
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 18:40:39   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Gigi in Abrica vaju luna nosi, oooo, luna vaju nosi........user posted image


Mene pa res user posted image . Ma neki me špika spodaj. Verjetno O. Pa še praska me po grlu. Bom kar en šnopček.


Tle te absolutno podpiram, še dobr da si sama napisala, ker če bi ti predlagala se bojim da me obtožiš nagovarjanja user posted image . A boš kuhanega nardila?

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4043
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 18:42:45   
Pija76
Sej res Gigi kaj če si ti user posted image ? Jaz tud slabo spim vesta....Evo Abra je noseča, jaz tudi, pa še ti ne spiš, se pravi si ti tud! Naš me je že zadnjič vprašal kam ponoč hodim user posted image . Ker grem lulat, pa na internet, pa kej pit, pa pred TV....

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4044
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 18:43:40   
Pija76
Abra in Gigi ampak sej jaz sem lačna tud pri PMS, tko da....danes me šraufa spet nekaj.......

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4045
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 18:46:02   
Abra
Pija, prezgodaj je za pms. Sarmice pa tut veš, kdaj pašejo user posted image Jaz sem bla v tem obdobju zeloo lačna. In se je tut na vagi poznalo user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4046
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 18:46:36   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Jaz sem imela Lunino terapijo oz. gimnastične vaje na vseh orodjih. Se ne more odločit, kaj je bolj interesantno user posted image


Ja kaj olimpijske igre so že leta 2012  ane? Je treba začet kmal trenirat, sigurn bo spet selekcija huda, pa še prej je treba kaj pokazat! Pa zdaj ko povsod vidiš letake z olimpijci ( če ni politični zmagovalci čez user posted image ) je več motivacije! Na pa imamo urže....

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4047
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 18:47:50   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

na vagi poznalo user posted image


Čak grem leseno prjatlco pogledat user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4048
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 18:49:15   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

IZVIRNO SPOROČILO: Abra

na vagi poznalo user posted image


Čak grem leseno prjatlco pogledat user posted image



Packa a veš da je bajskota narisala user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4049
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 18:49:52   
Abra

IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Jaz sem imela Lunino terapijo oz. gimnastične vaje na vseh orodjih. Se ne more odločit, kaj je bolj interesantno user posted image


Ja kaj olimpijske igre so že leta 2012  ane? Je treba začet kmal trenirat, sigurn bo spet selekcija huda, pa še prej je treba kaj pokazat! Pa zdaj ko povsod vidiš letake z olimpijci ( če ni politični zmagovalci čez user posted image ) je več motivacije! Na pa imamo urže....


user posted image user posted image user posted image za te bo pa še prekmalu user posted image po vsej verjetnosti jo bo pa do takrat itak minilo


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




ginekologija
optimistk

ali ste za, da se grobe in žaljive ginekologe odstrani iz porodnišnic?

da (94%)

ne (1%)

me ne moti če opravljajo svoje delo (5%)


Število vseh glasov: 229

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!