|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 19:55:46   
Abra
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Abra si kaj dobrega najdla v hladilniku?

sem že pred srečala banano, zdaj sem pa že pri piškotih user posted image imam skuhano mineštro, pa ni paše


Abra mam jst notranjo kontrolo user posted image .

Eh, te včasih zatajijo user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 20:19:30   
sonček33
Punce, letim v gledališče, še prej pa poročam - na morfologiji je bilo vse ok, srček ok, trebušček oh, hrbtenica tudi... Toda dete je držalo noge prekrižane, tako da nisva izvedela spola. Pa tako nestrpno sva čakala na to. No ja, bo pa prersenečenje.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 20:31:54   
netka34

user posted image user posted image user posted image Ajeeeeeeeeeeej, sonček, a sm kej zacoprala?user posted image user posted image user posted image user posted image
Sej boš mela še kak uz, pa bom takrat odcoprala, ok? Sam glej d me obvestiš!!

Super, d je vse ok!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 20:38:10   
ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

ja ja jutri je spet en tak dan, ko se bo vse možno dogajalo.......
 
Gita14 - UZ + kri
Kajsica - UZ

Sisy - ET
Obayifo - IUI

Mandreja - punkcija

Dobrovoljčica - UZ
 
AJMO DEKLINE PO DOBRE NOVIČKE !!!!!!!!!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     




naviiiijaaaaam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 20:39:19   
Zvezdica
Ojla

Končno sem nazaj in sem prav huda, ker ni bilo moje G. Je reva še vedno na bolniški. Ta, ki jo nadomešča, je pa itak kr neki.
Ampak z našim velikanom je vse ok, definitivno je fantek tko da o tem res ni dvoma. Bo treba še v tretje probat.

Vse je ok, srček, vsi organi, vse v najlepšem redu. Pa v obrazek sem ga vidla, isti Liam. Problem oz mal mal me je zasikirala, ker je pač večji, je velik za 22t in nekaj dni, sem pa noseča 21t in 4 dni. No in je rekla, da je mal prevelik, ampak da naj me kao ne skrbi. To je rekla na  koncu seveda. Mislim... Res nimajo občutka, no nekateri. Ne vem če ima kako zvezo ampak jast sem normalno visoka, 170, moj 185. LIam je bil tud vedno večji  v trebuščku, pa je bil na koncu čist normalen 54 cm. Mah, kr neki komplicira ta rojnikova. Ok, kaj je še, skoz je kazal lulija, pol je tiščal glavo direkt pod uz, da je skoz usta kazal. Ma pravi falot.

Tako, je za mano, sem pomirjena. Zdaj sam čakam da pride moja G nazaj in mam spet normalne preglede. Lepe

Aja, ji pravim za slikco za tamalga, pa prav ja sej ne bo nič videl, pa jast ddddddddd, k da je pomembno, važno da nekaj dobi. Mislim,...-

Tako, grem k tamalmu se naprej igrat, vam pa prijeten večer, pa se javim še kasneje.


LP

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 20:46:26   
lara light
Lepotičke moje, končno med vami! Tako sem vaš pogrešala, čeprav sem se imela lepo...user posted image . Katera mi napiše povezetk dveh dni? Sej se hecamuser posted image , vas bom že zgrizla!
Kako mismis in ostale...pojma nimam, ker nisem imela niti minute dostopa...grem si skuhat en čaj, potem pa hitro prebrat!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 20:48:32   
T1979
T1979, nič ne kliči tečke, kar naj ostane kjer je - čimbolj stran od nas . Kakšni znakci?


Nobenih user posted image . Počutim se čist prazno.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 20:56:06   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

ja ja jutri je spet en tak dan, ko se bo vse možno dogajalo.......
 
Gita14 - UZ + kri
Kajsica - UZ

Sisy - ET
Obayifo - IUI

Mandreja - punkcija

Dobrovoljčica - UZ
 
AJMO DEKLINE PO DOBRE NOVIČKE !!!!!!!!!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     





danes se pa tudi jaz podpišem pod Zarjine lepe želje in dodajamo samo GO GIRLS, GO GIRLS, GO GIRLS



kako lepo navijate punce...super ste, vse po vrstiuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 20:56:16   
T1979
user posted image  Zvezdica super, da je s tvojim user posted image  vse OK. Kar naj naprej pridno raste. user posted image

user posted image  Bozza mislim, da je šlo za vgnezditveno krvavitev.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 20:59:09   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: T1979

T1979, nič ne kliči tečke, kar naj ostane kjer je - čimbolj stran od nas . Kakšni znakci?


Nobenih user posted image . Počutim se čist prazno.

EH TO SE TI SAM ZDI......NE tak govorit....pikeci to slišijo....
mi vse navijamo.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 21:01:22   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Lepotičke moje, končno med vami! Tako sem vaš pogrešala, čeprav sem se imela lepo...user posted image . Katera mi napiše povezetk dveh dni? Sej se hecamuser posted image , vas bom že zgrizla!
Kako mismis in ostale...pojma nimam, ker nisem imela niti minute dostopa...grem si skuhat en čaj, potem pa hitro prebrat!user posted image

ja lubek a ne prideš ti šele jutri nazaj?????user posted image  Kak si? Znakci N že nagajajo kaj?
Boš rabla verjetno kar dve al pa tri šalčke čaja, da se boš prebila skozi vse dogodivščine rr..user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 21:07:38   
baci
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka


IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

ja ja jutri je spet en tak dan, ko se bo vse možno dogajalo.......
 
Gita14 - UZ + kri
Kajsica - UZ

Sisy - ET
Obayifo - IUI

Mandreja - punkcija

Dobrovoljčica - UZ
 
AJMO DEKLINE PO DOBRE NOVIČKE !!!!!!!!!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     




naviiiijaaaaam user posted image user posted image user posted image




se kar podpišem in naviiijammuser posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 21:10:12   
baci
kiwi-jaz sem ok,prva noč je bila tudi ok,
me pa malo špika v trebuhu,tako da nevem
bolijo pa me zize,tako da mi kr na kozlanje gre ,ko se spomnim da moram hodit in se bodo zibale
drugače pa nekih znakov nosečnosti nimam

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 21:18:36   
baci
babike kje pa ste vse????

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 21:46:55   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Lepotičke moje, končno med vami! Tako sem vaš pogrešala, čeprav sem se imela lepo...user posted image . Katera mi napiše povezetk dveh dni? Sej se hecamuser posted image , vas bom že zgrizla!
Kako mismis in ostale...pojma nimam, ker nisem imela niti minute dostopa...grem si skuhat en čaj, potem pa hitro prebrat!user posted image

ja lubek a ne prideš ti šele jutri nazaj?????user posted image  Kak si? Znakci N že nagajajo kaj?
Boš rabla verjetno kar dve al pa tri šalčke čaja, da se boš prebila skozi vse dogodivščine rr..user posted image


Bolj nahitro sem vas pregledala...za glavno upam, da vidla! Malo prej smo šli protu domu kot načrtovano...jaz sem bila presrečna. Sem komaj čakala, da pridem k mojemu domov, da se bova končno poveselila, saj nama še ni uspelo.
Zarji, prav maš, še lačna sem ratala...user posted image kako si ti, bitjce, ješe ni? orkofix!(naj ti netka prevede)...dej upam,da si vseeno v redu in sa ti reči čimprej uredijo
Sicer pa vidim, da shukica skrbi zateuser posted image

Pikovitek, si se vrnila s težkim srcem? Verjamem...hvala ti, ker se veseliš z mano. To je tudi tvoja zasluga. Ne veš, koliko si mi stala ob strani!user posted image  Škoda, da ne morem v petek...bi vidla fotke...upam,da prihodnjič. Uživaj v novem gnezdecu.user posted image
Sonček, čestitke za morfologijo in da je vse v redu...bravo!user posted image  Spol pa res ni važen...se boš vsaj roza barvi izogibalauser posted image

Mismis, čestitam, to je enkratno...oba sta ok in pri tebi, super! Sem toliko mislila nate!user posted image

Baci, superca!
Netka, ti javim na zs za kafe, pivo, pico, školjkeuser posted image ...kar boš tela!user posted image  Fajn si porihtala, bravo!

Lučka, kako, kdaj greš k Rešu? Hvala za vse dobre želje

Ledenka, kako ste vi trije? Se občutki pomirjajo počasi?

Abra, Arneja, Pija...pridne kot vedno.user posted image

Sabsa, sem s tabo. Nimamo kej narest. ne vem, zakaj je niti dobro, da nam govorijo, če je razpasena E ali ne...brez veze. Ne misli nato. Posveti se samo sladki zmagi.user posted image

Cel kup sem vas pozabila...o, mlinčka, hvala ti...in še in še.

Utrujena sem, a vesela. So bile tudi neprijetne zadeve, a jaz sem se samo zadovoljno nasmihala vsem in vsemu. user posted image  
Malo me boli v trebuhu, po mojem tudi zaradi težke hrane, nič sadja in premalo zelenjave...in od uporabe javnih wc-jevuser posted image  in tko. Ponoči sem ene 3h dežurala z enim mojih druž. članov na gsm.u brez ključa od stanovanja....tko, da sem zmozgana.  

Trepetalke, navijam prav za vsako...ju3 je cel kup akterk, držim pesti za lepe rezultate in dosežke!user posted image

Lepe sanje in lahko noč!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 21:46:58   
Pija76

ja ja jutri je spet en tak dan, ko se bo vse možno dogajalo.......
 
Gita14 - UZ + kri
Kajsica - UZ

Sisy - ET
Obayifo - IUI

Mandreja - punkcija

Dobrovoljčica - UZ
 
AJMO DEKLINE PO DOBRE NOVIČKE !!!!!!!!!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     



naviiiijaaaaam še jaz user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 21:47:47   
lara light
Dobrovoljčica in ostale, navijam tudi jaz!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 21:48:18   
KIWI
Hojla BACI! Jaz sem tu za druge pa tud jaz ne vem. Sem malo prej prilezla na RR, prebrala malo za nazaj, zdaj sem pa tak zgubljena med vsem tem. Kar je preveč je preveč.
Jaz sem ok, nič kaj me ne mantra, malo še napeta, pa seveda več na WC. Danes sem se potepala pri mami, pa sma si en lep sprehod privoščle. Lep sonček danes, ni kaj.
Sicer pa glede težav, veš jaz v prvi nosečnosti sploh ne bi vedela da sem nosečka, če mi ne bi izostala menstra pa trebuh zrasel. 

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 21:52:14   
KIWI
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

ja ja jutri je spet en tak dan, ko se bo vse možno dogajalo.......
 
Gita14 - UZ + kri
Kajsica - UZ

Sisy - ET
Obayifo - IUI

Mandreja - punkcija

Dobrovoljčica - UZ
 
AJMO DEKLINE PO DOBRE NOVIČKE !!!!!!!!!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     



Ja punce, tudi jaz navijamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 21:58:11   
baci
kiwi-super,da si si privoščla malo sprehoda in se malo sprostila
jaz bi se tudi rada malo sproščala

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 22:30:51   
lučka 25
Dajamaja, lepo grej svoje user posted image  user posted image  user posted image .


mojsonček, bravo za punkcijo, v ponedeljek pa veselo po otročke. user posted image


zarja, imaš novo oblekico. Lepo. user posted image


pikovit, dobrodošla nazaj. Je bilo poročno potovanje lepo in nepozabno?


Shuka, fino, da je bilo vse O.K. na pregledu. Za UZ pa mi je žal, da ni bil možen, ampak jaz vem kako je v Kranju s tem in z gužvo pri tvojem G.


bozza, držim pesti, da bo čez en teden user posted image user posted image . Še vedno upam.


sonček, super, da je bilo na pregledu vse O.K. user posted image  pa se gre z vama,  kot kaže, že sedaj skrivalnice. user posted image


Vse ostale, vsem želim lep večer in jutri lep dan.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 22:31:03   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

ja ja jutri je spet en tak dan, ko se bo vse možno dogajalo.......
 
Gita14 - UZ + kri
Kajsica - UZ

Sisy - ET
Obayifo - IUI

Mandreja - punkcija

Dobrovoljčica - UZ
 
AJMO DEKLINE PO DOBRE NOVIČKE !!!!!!!!!!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     




Se navijanju pridužujem tudi jaz.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: IVF/ICSI september, oktober
17.9.2008 23:43:39   
Mijavček
Oj,

tok načvekate zmeri, da sploh ne dohajam večuser posted image , zato sam en quick hello!

Mismis cestitam za fižolčka, zdaj pa relax, pa sej poznaš driluser posted image
Pika74- špika, čimmanj stranskih učinkov, pa čimveč efekta!
Pikovit, en lep pozdravček tud zate, pa čestitam gospa!

Seveda pravtako držim pesti tudi za vse ostale; špikarke, trepetalke, nosečke  - držte se!

Aja, mi smo še 3 v 1 zaenkrat, tamaledva brcata k zmešana, najrajš pa pod rebra. Ta mularija....user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 7:12:45   
arneja
Dobro jutro,

mi smo že pokonci user posted image .

Abra, mene je pa šele danes luna matrala, pa mojega tudi - se nama je obema full sanjalo. Pa nekaj zaprta sem tudi jaz, mi gre to full na jetra. Bo treba kakšna lanena semena v jogurt zamešati. Upam, da tisto komando od otročičkov čimprej začutim tudi jaz user posted image .

Gigi, super ti je terapevtka rekla user posted image . Se bom poskušala držati teh samo treh minutk za skrbi user posted image . Če je pa pri vas O, pa veselo na tisto najbolj luštno delo user posted image .

Pija, pri vama so pa spet kalamarčki padli? In kako si sicer, poleg tega, da si ves čas lačna user posted image ? In to, da te šraufa, so res sami lepi znakci user posted image .

Bozza, navijamo, da so bile te kapljice krvi vgnezditvena user posted image .

Gita in Kajsica, naj bo danes na UZ-ju vse ok (Kajsica, pri tebi čimmanj krvavo user posted image )user posted image , Sisy ti pa kar enega pikeca vzemi, če se vama tako zdi prav, bodo ostali že počakali v skrinjici user posted image . Obayifo, naj izberejo najlepše plavalčke user posted image , Mandreja, naj bo čimveč lepih celic in brez bolečin user posted image , Dobrovljčica, zate naj bo pa danes najlepši dan user posted image .

Sonček, glavno, da je vse lepo, za spol boste pa tudi še zvedeli user posted image .

Zvezdica, tudi za vašega fantka trikrat hip-hip-hura user posted image . Pa da se že kar vidi, da je Liamu podoben, iii user posted image . Slikce ti pa ni hotela dati, nesramna G user posted image ?

Lara, dobrodošla nazaj, srečka nosečka user posted image . Slabost že prišla?

T1979, imam iste probleme kot ti. Moj pa pravi, da naj neham paniko delat, da od tako malih pikic pa res ne morem nič čutit, ampak jaz vem, da ostale čutijo. No, pa so že skoraj dovoljene tri minutke za skrb danes minile user posted image .

Mijavček, tamaučka najraje pod rebra brcata user posted image ?

Ko sem prišla na net, sem bila edina, zdaj sem pa toliko časa klofala, da ne vem, če bo moj post ravno prvi. Zdaj pa delat. Upam, da bo danes spet veliko sončka user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 7:18:44   
zarja1
Dobro jutro pupike moje......dobri stari cajti...Zarja kuha kavico....za vse nosečke pa tisto sladko v ozadju....user posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...




Imena za PUNČKO
Janjikaaaa



Neža (19%)

Larisa (13%)

Neja (15%)

Tiana (16%)

Vanesa (5%)

Lana (32%)


Število vseh glasov: 237

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!