|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 6:46:09   
arneja
Dobro jutro user posted image .

Jaz spet zaspala že ob 9.40, pa se zbudila prvič ob 4-h, pa zaspala nazaj do zdajle. Zdaj pa ne gre več user posted image .

Pija, saj v bistvu imam jaz tudi že tri postopke za sabo pa v nobenem ni bilo navala foliklov. Mu bom, če bo potrebno, pa seveda ne bo user posted image , naslednjič kar sama rekla za 4 enote. Jao, tri mesece naj ne bi slončkali user posted image ? Dobro, da sem jaz že pred leti nehala kaditi, drugače bi bila verjetno zdajle na istem kot ti. Držim pesti, da boš imela čimmanjšo krizo user posted image .

Super, Dejzi, da si na net včeraj poškilila, ko nas je Lara tako lepo presenetila user posted image . Novembra bomo pa že zate navijali user posted image .

Gigi, si spala kot angelček po tisti masažici, kaj user posted image ?

Aja, Zarja, jaz sem že najino prvo pikico poimenovala user posted image , ampak Lučka žal ni z nama ostala. Upam, da bosta Nejča in Nejc bolj vzdržljiva user posted image .

Pika, naj Gonalček danes pade user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 6:57:25   
arneja
Lučka, potem si bila pa itak že zelo pridna, če si čez poletje 5 kg izgubila user posted image . Kar tako naprej user posted image .

WP, hvala za včerajšnje pestke user posted image . Zdaj pa le večkrat pokukaj sem gor, ko boš tudi ti kmalu spet borka user posted image .
Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
mismis - ET
Baci - ET
Obayifo - UZ

Mandreja - UZ
 
Pupe, naj gre danes vse po planu user posted image .
 
Lučka, saj vseeno, če te je čisto ven vrglo. Se pač še enkrat loggiraš, pa prilepiš post user posted image .
 
Kiwi, kako si kaj? Tudi spiš kot top user posted image ? Punce, a naj bi se najine pikice danes že gnezdile, ko je 5. dan ali kdaj že??
 
Pija, tebe že kaj špika user posted image ?
 
Misim, jaz pa res ne vem, če je zares potrebna tako dolga abstinenca user posted image . Razumem, če krvaviš, ampak če je vse ok?? Jaz še nikoli nisem tako dolgo ne slončkala, jao user posted image .


_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 7:05:30   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: arneja
Shukica, danes se verjetno spet pod dekco greješ, kaj user posted image ? Se tale mraz sploh ne pusti odgnati.
Mrzlo je blo k zakleto user posted image k bi  user posted image   pršlauser posted image

Jutroooouser posted image user posted image user posted image , tolk me zebe, da mi gre na smehuser posted image

Sem si čaja skuhala, da se pogrejem. user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25
shuka, a kar takole malo žuriraš" ponoči, zjutraaj paa lepo poležiš? To kar uživaj.
Ja ob 3 ponoči me je pikica zbrcala, da še zaspat nisem moglauser posted image , zdele zjutri pa smetarji z razbijanjem kant, nimam srečeuser posted image
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE
Hvala šuki, bom kupla pomaranče, pol pa upam, da se mi bo dalo miksat, pa ima da pije.
Šta se mora nije težko  user posted image

 Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
mismis - ET
Baci - ET
Obayifo - UZ
Mandreja - UZ

navijam
user posted image



_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 7:09:05   
arneja
Zarja, samo, da tečko dobiš, pa bodo šle kilce v trenutku dol user posted image . Koliko dni moraš še Dabrastaron jesti? Včeraj si imela pa torej nakup z razlogom user posted image ? Vsaj enkrat, kaj user posted image ?

MLBK, kako si kaj ti user posted image ?

Reni, super, da si koncesijo dobila user posted image . Imela boš pa Klomifen pa še injekcije? Kako pa to user posted image ?

Lara, kakšno lepo slikco imaš ti v albumu user posted image . Zdaj pa zares ni več nobenega dvoma user posted image . Uživajta user posted image ! Kaj mislita, bosta imela enega ali dva otročička, imaš kakšen občutek user posted image ?

Lučka, naj tvoja tečka že enkat pride v celoti.

Mismis, pestke so stisnjene user posted image . Saj pod tušem jih lahko za trenutek spustim, ne user posted image ?

Lara, grem kar še enkrat tvoj plusek pogledat user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 7:15:32   
Shuka
evo čaj za vse nas ki ne pijete kave
user posted image

in kavica za vse, ki vam to paše
user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 7:36:19   
nokes
jutro,

baci in mišmiš, sta naspani, brez podočnjakov, nališpani in spedincani za otroke??? dobro, ker bodo pri vaju še kar nekaj časa! mislim na obe! user posted image

obi, danes boš dobila zeleno luč, boš videla, potem pa gaaaas, graz, prihajata!

mandreja, stiskamo pesti, da bo danes stopka!

pika, tebi pa stiskamo za začetek špikic!

lučka, arneja, šuka, dobro jutro! arneja, po moje pikice že gnezdijo, glede slončkanja pa počakaj vsaj do testa, no. pol pa na uzju vprašaj. načeloma lahko, če te ne bo preganjala misel, kaj tvoji otroci vidijo user posted image user posted image  

šuki, jaz bom kavico, tenks, uno zeleno! kaj tak te pikica zbrca? joj, kaj me še čaka!user posted image

lučka, -5 kg?? to bo recept za uspeh, boš videla! bravo! user posted image



_____________________________

nokes

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 7:37:36   
obayifo
evo, pa smo u službici... čajček...
dons je pa prbližn blo, no, sicer je ata reku, da sm lepo reagirala, sam počas rastejo..
zvečer pade stopka in v četrtek graz
zdej me je pa strah, da bojo do večera počl, k me ful 'špikajo'

lep dan punce!

mismis in baci lepo jih sprejmita in fino grejta v tem mrazu

< Sporočilo je popravil obayifo -- 16.9.2008 7:41:51 >

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 7:45:54   
nokes
obi, tooo! ti si res ekspresna, nič ne skrbi, da bi počli, saj veš, da ata ve kaj je prav!! kako že: mirno roko, v četrtek pa stiskamo zate!!!user posted image  to je kvaliteta, boš vidla!

_____________________________

nokes

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 7:49:39   
Kalina
Dobro jutro punce!

Ma ve tolk napisete, da se cist izgubim..bom morala pol prebrat vse, ko odpelem tamalo v vrtec, ce jo sploh bom, mi je ful zacela nekaj kasljatuser posted image user posted image Sam zdej je pa itak sezona smrkavih noskov in kaslja.

No, vceraj sem govorila z Merlicem, pravi da danes zacnem z Primolutom, zadnji dan, ga poklicem, da pridem po zdravila.user posted image Me je spraseval kaksno dozo sem imela, sm rekla 2 ampule Menopurja, pa se je spomnu, aja pa je bla HS, pa je reku da ne upa dat trojne doze. Sam neki razmisljam, a mislite da je HS odvisna od kilaze? Pomoje da neuser posted image Mah se tolazim, ker sem ful shujsala,  20kg, z 85kg na 65kg.  In nekako upam, da bo tokrat telo boljse reagiralo. No kokrkoli bomo videli. Aja pa a katera ve, kateri dan dobis M po prenehanju Primoluta?

Lep dan vsem!user posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 8:00:40   
zarja1
Dobro jutro pupe moje.....
jaz sem že bolj, čeprav glasu glih še nimam za petje....

Shuki hvala za čajček, je toooooolk pasal. Mene tud zebe ko hudiča....Pupa pa brca...to bo gimnastičark..user posted image

Arnejči lepa imena si jima dala, žal mi je za Lučko.....jaz jem še Dabroston do četrtka zjutraj pol pa ma ta user posted image  da pride. Sploh mi je žal, da sem začela z njim, ker bi ziher prej tud brez tabletk dobila rdečko. Tolk mi še nikol ni zamujala....

Larica lepo se mej.....cartajuser posted image user posted image  Ajsi ti tud.....

Gigi sproščena in easy od včeraj? Kolk košta ta terapija?

Mismis nate že itak dans nonstop mislim....

Lučka a trenerka? Fajn služba.........

Grethy, WP, DaisyE, Želvica, Oktavija, Blanči moja, Abra, Nokes, Kiwi, Obi, Baci.......lep torek še naprej......

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 16.9.2008 8:01:07 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 8:04:55   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: M.L.B.K.




Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
mismis - ET
Baci - ET
Obayifo - UZ

Mandreja - UZ
 
 
 user posted image
user posted image   user posted image user posted image  

Navijam za jutri, naj bo vse tako kot mora bit:

Obayifo, Mandreja -
naj vama UZ pokaže polno lepih, lepo razvijajočih se foliklčkov

Pika
- zate upam,da ti UZ potrdi zeleno luč in da se potem začneš pridno pikati

Mismis, Baci - vama pa želim, da prejmeta svoji pikici da ju bosta lepo greli še nadaljnih 38 tednov

Vsem ostalim pa prav tako lep pozdrav - naj bo vse po vaših željah





user posted image user posted image user posted image  se podpišem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 8:08:26   
ledenka
lara, a verjameš v tale plusek user posted image user posted image user posted image  

jutrčka, punce user posted image  kako so naše akterke? obi, super, da pade danes stopka user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 8:17:51   
nokes
uf, ajsi, kolko si noseča? verjetno je izmeril na uzju!? čak, čak tickerček, jutri 6 teden?

kalina, jaz glede te terapije ne vem nič, ti pa za -20 iz srca čestitam in verjamem, da bo to zelo dobro zate in tvojo pikico!

zarja, še vedno tečke ni? pa to je res user posted image user posted image user posted image !!!! upam, da se boljše počutiš, šoping pa lahko k temu bistveno pripomore, a ne?

_____________________________

nokes

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 8:17:53   
oktavija
Jutro drage moje!

Na hitro da se vam oglasim... Jaz se utapljam v delu in res nima časa čvekat.. za nazaj brat pa še manj... V glevnem... user posted image user posted image Novičke da je LARA nosečka kar nisem mogla spregledat... user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image zato draga LARA še iz moje strani iskrene čestitke in zdravo nosečnost!!!!!user posted image user posted image user posted image

Ne bom vas omenjala posebaj saj bi zagotovo ktero pozabila in bi bila pol jezna name...user posted image user posted image user posted image

V glavnem veste, da vas imam radauser posted image user posted image user posted image , da vas pogrešam in..... da morete vsak dan naredit domačo nalogo (beri: obiskat moje mesto)..user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep dan vam želim!!!!!

Aja danes pa navijamo za: user posted image user posted image user posted image
 Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
mismis - ET
Baci - ET
Obayifo - UZ
Mandreja - UZ

navijamuser posted image  

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 8:45:51   
KIWI
user posted image user posted image user posted image  Jap, ARNEJA, dobila si me. Spim kot top, misliš da je krivo to vreme in ohladitev, ki je prišla? Pa če je tak fajn spat!!
Veš na vgnezditev pa sem sama že včeraj pozno zvečer pomislila, ker me je parkrat presneto fajn zašpikalo!? Je to to? Upam!!! Oh sem pa res neolikana, DOBRO JUTRO punce!!!! 


BACI, MISMIS, PIKA74 in vse ostale vse dobro danes! Navijam za vseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 9:04:09   
hedviga
Deejmo Miška, deeejmo Baci!
user posted image user posted image user posted image
Hitro otroke domov prinesita da jih ne bo zeblo!!user posted image

Ja, moje poročilo.
Pregled ok. Kri še vedno kar v redu, mi tokrat ni dal recepta za železo, je bil 110. Lulanje ok.
Teža..ooojeeej, 6 kg plusa!!user posted image  Pritisk nizek.
Pt5em sva mal počvekala, sem kar jaz malo zasliševala, ker teli dr.ji ne bi klepetal tko kot jaz.
Izvidi od krvinh preiskav so bli vsi negativni. Za toxo je bil negativen..A si morte mislit?!?!?! Jaz ki sem 15 let živela z mačko in jo mazila in cartala in ne vem kaj še... Svašta, ni za verjet. No, ampak super vseeno. Še sew bo treba pazita.
Z izvidi od nuhalne je bil zadovoljen. Po njegovo bi  s tem zaključili. Poitem sem ga pa nasekerala, da bi jaz pa vseeno, če bi vsaj uč vrgel na moj trebuh, mislim... Sej je fino, če si nosečka brez večjih težav, ampak vseeno. Pa mi je še en hitr UZ-jček naredil. Glih tolkj da smo vidli naša dva  velikana. Sta velika že mau čez 10 cm in ležita v pomenljivi pozi 69. Tazgornji je mel spet ene vaje, je zgleda bolj živ, spodnji je pa mahal user posted image  Se je vidlo že lepo prstke in male podplatke in ritkico in ...user posted image  rekel, da je vse videti čist ok, plodovnice dovolj, onadva ok, skratka je že v redu da je pogledal,bom bolj mirna.
Ni pa hotel gledat med noge, tako da še ne vemo kaj mamo.user posted image

Torej naslednji pregled imam 7.10, ko je rekel da bo tudi morfologija. Fajn, sicer zgodaj, ampak on že ve. Itak mi vsakič drugač povejo gestacijo...user posted image
No, evo. Aja slikic pa tokrat ni, nisem več upala težit

Netka, kje si ga pa čakala. Ob tisti uri sem bila jaz pri njemu.

Aaja, pa včeri sem se "razjezila" in kupla dvoje hlače user posted image  Itak drage k pes ampak, zadnje dni sem hodila po svetu direkt kot klošar.

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 9:07:52   
Shuka
Hedi - super za pregled in da je toxa negativnauser posted image user posted image user posted image
Naj  tvojadva škratka še naprej veselo poskakujeta v tebi in rasteta.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 9:15:56   
kajsica
Dobro jutro babike!

Hedi, bravo mačkica!!! Pa kje imaš ti 6kg več.....na jeziku....user posted image user posted image . Brez zamere! Še vedno si suhica. Pa hvala bogu da ti je naredil UZ. sedaj si pa lahko res pomirjena. Mami ....uživaj!!!!

Miška in baci, sta že nosečki, a sta že nosečki??? Ja moj firbec!!!!user posted image

PIka, Mandreja upam da so folikelčki lepo zrastli!!!!! Držim pesti!

Obi, ti pa že kar stopko, se mi zdi da ti je to ful hitro šlo!!! Bravo, v četrtek pa že kar v Graz.....bravo

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 9:16:34   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Hedi - super za pregled in da je toxa negativnauser posted image user posted image user posted image
Naj  tvojadva škratka še naprej veselo poskakujeta v tebi in rasteta.user posted image


to si pa tko lepo napisala....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 9:21:39   
Shuka
Zarja moja - kako si danes?user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 9:28:43   
mandreja
Pozdravček klepetulje
Opravila UZ in ne vem kam sta se mi zgubila 2 folikla user posted image Če katera najde naj vrne user posted image

Danes pade stopka v če pa na špikanje.

Navijam za vse in da se naša borba konča z user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 9:47:20   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Zarja moja - kako si danes?user posted image

brez glasa, teče iz noska, grlo majn boli, sitna kot ponavadi.......fino v glavnem. Pa ti? Vidim, da ni in ni mira.....pa sosedi, pa pupa........to maš predpriprave oz trening......

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 9:49:09   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: M.L.B.K.




Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
mismis - ET
Baci - ET
Obayifo - UZ

Mandreja - UZ
 
 
 user posted image
user posted image   user posted image user posted image   

 
Se kar podpišem pod tole (nč bit jezna, pliiizzz) in dodajam:
vsem, ki grejete- fajn se kovtrčkajte, da bo pikicam toplo, k je tak mraz prtisnu
miška - ti k tko pridno dopolnjuješ in popravljaš seznam (bolj ti paše mravljica), in baci, držim pesti, da dobro opravita in prineseta domov najlepše pikice, ki jim bo tako lepo, da bodo ostale pri vaju 9 mesecev
srečke user posted image - komaj čakam, da se vam pridružim
ultrazvokarce Pika, Obi in Mandreja - naj vam bo pogled na ekran čim bolj frnikolast
Lara Croft- ostani bojevnica še naprej
Lučka - moj user posted image  se je prikazal po 41 dneh, sem se nasnifala Suprefacta...
 
Shuka THX za čajčka!
 
Grethy če te še zanima, Stol, Begunjščica itak po vrhovih bela... konc poletja pa sandalc pa majičk...user posted image
 
Vse ostale, ki sem jih nisem uspela omeniti... lep torek vam želim!
 
Jst sem včeraj stisnila stopko in je pras.... (oprostite izrazu) tako zapekla, da sem zaklela, pa tko mi je fajn laufal z Menogonom... Dons prvi dan brez vsega, po dolgem času... Sem itak morala na telefon opomnike imet naštimne, če ne bi zihr pozabila. Mi je tolikokrat zvonil, da če sem mela še kaj drugega v opomniku je ta velik tamal vseen tulil: mamiiii, suprefact morš vzetuser posted image ! Punce, vsem skupaj en lep dan pa veliko user posted image !
Aja, pa kkšna pestka zame za jutr bo tut prou pršla!
 
ČAU!
 


_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 9:53:06   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Zarja moja - kako si danes?user posted image

brez glasa, teče iz noska, grlo majn boli, sitna kot ponavadi.......fino v glavnem. Pa ti? Vidim, da ni in ni mira.....pa sosedi, pa pupa........to maš predpriprave oz trening......
Bogica, a si doma, počivaš, al taka boga delaš?user posted image

Očitno noči niso moji dnevi, al kako je reku un fuzbaler ("OVA NOČ NIJE NAŠ DAN", g. Kli(n)ton Bozgo.)user posted image user posted image user posted image

Sej drgač mi še ne vemo kaj bo, enkrat rečem pikica, enkrat pikec, čist vseen kaj bo, sam da bo zdravo,ne?

Ti se pa lepo pocajtej  user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 9:55:52   
Shuka
mojsonček - super za stopko in za tavelikega malega k te tko lepo opomni user posted image user posted image Jutri pa že punkcija, naj bodo čimlepši foliklčki in nič boleča punkcija.user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




Kdo?
Erin

Kdo obišče decembra vašega otroka oz mu prinese darila?

Miklavž (17%)

Božiček (8%)

dedek Mraz (8%)

vsi trije (22%)

Miklavž & Božiček (37%)

Miklavž & dedek Mraz (8%)


Število vseh glasov: 315

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!