|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 21:49:29   
KIWI
Vidis, Mismis, pa sem nekaj skozi spustla. To pa potem spremeni situacijo. Potem pa si le privošči!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 21:52:30   
KIWI
Babike, še enkrat vse ki ste jutri na spisku: veliko user posted image user posted image user posted image user posted image uspeha. Zdaj pa že tud jaz na veliko zeeehhaaaamm. Nočko vsem!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:03:02   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Mene pa prav mika priti na srečanje. A to je v Grosupljem? (sem bolj nevednna, kar se tega tiče).
Mal me skrbi, kako vas bom našla, katere ste prave. A to bo tista miza, ki bo najboj glasna, polna smeha.user posted image


Lučka, to ni v Grosupljem, to je v Savljah, en tak lušten lokalček, ki nam je kar prirastel k srcu.
Pot do njega je pa takšna....

če se pripelješ po obvoznici, greš ven na izhod Lj-Bežigrad in zaviješ proti Črnučam. Nato se pelješ do drugega semaforiziranega križiča, bodi pozorna na trgovino Tuš, in tam zaviješ levo. Takoj naslednjo ulico, mislim da je Mavserjeva, zaviješ desno in se pelješ skozi o glavni cesti, po cesti ki pelje skozi oster ovinek v levo in nato naravnost, prečkaš most, pa še vedno naravnost, mimo obračališča avtobusa št. 14, še vedno naravnost. Nato pa je kakšen km od obračališča na levi strani takšna rumena stavba (ali ograja) za njo zaviješ levo in vidiš tablo kongo.

Seveda si vljudno vabljena, če ti bo pa lažje, ti pa lahko pošljem mojo številko GSM-ja na z.s., da nas boš lažje našla.



Hvala za napotke.

sem ti poslala zs.user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:05:36   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Ata mi je rekel za dieto, ker imam preveč kg. Da bo mogoče tudi to pripomoglo k boljšemu delovanju jajčnikov. Mislim, da je rekel rekonstrukcijsko dieto - mislim pa da je mislil montinjaka.
Mu dam pa prav. Je bil prijazen in korekten, prav nič nesramen. Sem mu povedala, da sem zgubila čez poletje 5kg in me je zelo pohvalil in rekel, naj kar lepo nadaljujem, da mi  bo to samo koristilo.

no pol pa le, da bo ja še bolj pomagalo....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:06:41   
lučka 25
Tudi meni že oči zapira in se mi zeha. user posted image

Nočko.user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:06:56   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

Zarja a po MB pa nekaj razsaja. No upam da ne bom še jaz jutri kaj fasala ko bom hodila tam okol.

Ja Bambi 75 bo treba fajn ahtat...pri men v službi so več al majn vsi neki virozni....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:08:25   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: KIWI

Mismis, saj če boš tudi kasneje kakega heinija ruknla, ne bo nič narobe, meni so pri prvi nosečnosti rekli celo, da je dobro za mleko (sicer pred davnimi davnimi časi), glede staromodnega načina, pa smo pri nas v MB dobili navodila vsaj 2 dni pred punkcijo nič, pa do ET tud abstinenca. Pa saj vem, to ni nič luštno!

pa to tud prvič slišim....meni v Mb sploh ni nihče kaj takega niti omenil.......user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:08:29   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Ata mi je rekel za dieto, ker imam preveč kg. Da bo mogoče tudi to pripomoglo k boljšemu delovanju jajčnikov. Mislim, da je rekel rekonstrukcijsko dieto - mislim pa da je mislil montinjaka.
Mu dam pa prav. Je bil prijazen in korekten, prav nič nesramen. Sem mu povedala, da sem zgubila čez poletje 5kg in me je zelo pohvalil in rekel, naj kar lepo nadaljujem, da mi  bo to samo koristilo.

no pol pa le, da bo ja še bolj pomagalo....user posted image user posted image user posted image


ja,bo treba v roke plunit. No, saj sem že, pa bo tteba to obnavljat. user posted image  Upam, da bo še šla kakšna kilca dol do novembra (saj bo šla, nič bat).user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:09:36   
zarja1
Ja mislim fino....zdaj mam pa jaz tak tajming kot DaisyE, da jaz pridem ko se ve spravljate spat...user posted image user posted image user posted image

No pol pa mirno in lahko nočko vsem skupaj......

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:10:33   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

Zarja a po MB pa nekaj razsaja. No upam da ne bom še jaz jutri kaj fasala ko bom hodila tam okol.

Ja Bambi 75 bo treba fajn ahtat...pri men v službi so več al majn vsi neki virozni....


Bodo te viroze kmalu povsod ven udarile. Pri nas otroci že zbolevajo,  tekom dopoldneva na hitro dobijo  čez 38 vročine. Božčki.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:11:41   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Ja mislim fino....zdaj mam pa jaz tak tajming kot DaisyE, da jaz pridem ko se ve spravljate spat...user posted image user posted image user posted image

No pol pa mirno in lahko nočko vsem skupaj......


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

To se meni zadnjej čase pogosto dogaja.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:12:34   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Ata mi je rekel za dieto, ker imam preveč kg. Da bo mogoče tudi to pripomoglo k boljšemu delovanju jajčnikov. Mislim, da je rekel rekonstrukcijsko dieto - mislim pa da je mislil montinjaka.
Mu dam pa prav. Je bil prijazen in korekten, prav nič nesramen. Sem mu povedala, da sem zgubila čez poletje 5kg in me je zelo pohvalil in rekel, naj kar lepo nadaljujem, da mi  bo to samo koristilo.

no pol pa le, da bo ja še bolj pomagalo....user posted image user posted image user posted image


ja,bo treba v roke plunit. No, saj sem že, pa bo tteba to obnavljat. user posted image  Upam, da bo še šla kakšna kilca dol do novembra (saj bo šla, nič bat).user posted image

draga jaz ti full držim pesti....jaz sem se sicer zredila za dobre 4 kg, ki pa mi tolk grejo na živce, sploh zdaj ko to user posted image  čakam, pa nikak da jih zgubim....

tak da glej, svaka čast, da si zgubila že 5 kg!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:13:09   
taraji



Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
mismis - ET
Baci - ET
Obayifo - UZ

Mandreja - UZ
 
 
 user posted image
user posted image   user posted image user posted image  

Navijam za jutri, naj bo vse tako kot mora bit:

Obayifo, Mandreja -
naj vama UZ pokaže polno lepih, lepo razvijajočih se foliklčkov

Pika
- zate upam,da ti UZ potrdi zeleno luč in da se potem začneš pridno pikati

Mismis, Baci - vama pa želim, da prejmeta svoji pikici da ju bosta lepo greli še nadaljnih 38 tednov

Vsem ostalim pa prav tako lep pozdrav - naj bo vse po vaših željah




_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:15:16   
lučka 25
zarja, samo da bo tvoja user posted image  prišla, boš zgubila 2 kg. Boš videla. Glede na to, kako te je vse to napihnilo.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:17:05   
lučka 25
Zdaj grem pa res spat. Nočko. user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:20:01   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

zarja, samo da bo tvoja user posted image  prišla, boš zgubila 2 kg. Boš videla. Glede na to, kako te je vse to napihnilo.

jaz se tud s tem tolažim...samo res brez pretiravanja, nobenih ozkih hlač ne spravin več gor.

Dans sem mela ene, me je tolk tiščalo, da sem se sred dneva cela virozna vstala in šla v center (2 min iz pisarne, da ne bo pomote) in kupla nove hlače. Moj mi sploh ni verjel, dokler ni videl, da mam prav črto od pritiskanja roba......no, on to razlaga, da je moj nov motiv za šoping...sam babe res je, da se mi je htelo zmešat...pa tišči v pasu, pa spodnjice total v rit zlezle..pa cela štala...logo da sem šla po nove hlače...in logo da so lepe in da jih nujno rabim...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:22:46   
zarja1
Nočko Lučka...grem jaz tud počas user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 22:33:55   
baci
tako sedaj se pa tudi jaz odpravljam ajat,saj moram bit spočita


lepo bodite

jutri pa vse z mano vret dobro opravite,nočko



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 23:23:12   
reni70
Čer pupe  zgovorneuser posted image
Vi ste že vse v mižulahuser posted image user posted image
Da vam sporočim,danes sem bila pri Rešu,bil nasmejan,prijazen kot vedno in mi dal postopek na koncesijo.
Torej ta 4.postopek bo spet icsi 3.dan začnem z klomifenom po pol tabletke pet dni,vmes imam Menopur inekcije.M.bom dobila čez približno en teden,tko,da startuser posted image sej sm vesela,da se mi je spez začelo dogajat,edino mal me skrbi ta kombinacija zdravil.Menopur mi je dal glavobole,klomifen pa tečnobo.samo nikoli pa nisem imela to kombinacijo za obmp.
Je katera imela tako komb?
Aja pa napisal mi je še ene tablete po punkciji Estrofem teh pa še nikol nisem imela razen prometriuma.
No zdej sm se pa tudi jz malo načvekala,grem počas v mižule LAHKO NOČ vsem

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 6:15:13   
lara light
Lepotičke, žal mi je ker samo dve besedi...ampak letim naprej! Danes je lepše vidno...uff, kako sem vesela. Komaj čakam, da bom nazaj, da se beremo in dogovarjamo na next meeting, ker jaz v petek žal ne morem. Objemček!

aja, poglejte v albumuser posted image ...šibamuser posted image
mismis in ostale navijam....user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu reni70)
Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 6:19:28   
lučka 25
Dobro jutro!user posted image  



user posted image

Lara, kakko lepa slikca, pa kako zeloooo viden +. To  je to, draga  moja, ti si srečka user posted image . Zdaj pa glej, da se boš pazila, lepo še naprej grela user posted image user posted image , čet 2 tedna pa  UZ. Ojoj, to se bo  pa tudi vleklo.


user posted image  


< Sporočilo je popravil lučka 25 -- 16.9.2008 6:26:35 >

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 6:20:50   
lučka 25
reni70, super za nov postopek. user posted image  Naj vama uspe. Je pa res čudna kombinacija zdravil, ampak ata Reš že ve kaj in kako je treba.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 6:23:48   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

zarja, samo da bo tvoja user posted image  prišla, boš zgubila 2 kg. Boš videla. Glede na to, kako te je vse to napihnilo.

jaz se tud s tem tolažim...samo res brez pretiravanja, nobenih ozkih hlač ne spravin več gor.

Dans sem mela ene, me je tolk tiščalo, da sem se sred dneva cela virozna vstala in šla v center (2 min iz pisarne, da ne bo pomote) in kupla nove hlače. Moj mi sploh ni verjel, dokler ni videl, da mam prav črto od pritiskanja roba......no, on to razlaga, da je moj nov motiv za šoping...sam babe res je, da se mi je htelo zmešat...pa tišči v pasu, pa spodnjice total v rit zlezle..pa cela štala...logo da sem šla po nove hlače...in logo da so lepe in da jih nujno rabim...user posted image user posted image user posted image


Meni se je to do sedaj samo enkrat zgodilo in upam, da nikoli več. Res pa je, da nisem šla nič v šoping. Imam srečo, da sem lahko v službii v elastičnih hlačah - trenerki, ker drugače bi bilo o joj.

Mene pa tudi ta user posted image  zafrkava, je že 38 dan cilusa, pa  še kar ničč od nič. Zadnje dva dni samo ogromno rjavih izcedkov, a je to kot nka krvavitev, ki  pa je (zelo) temna?

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3748
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 6:24:39   
lučka 25
Punce, želim vam en lep dan, čim manj naj vas mraaz boža, ampak naj raje posveti sonček.

Šibam v službo. user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: IVF/ICSI september, oktober
16.9.2008 6:36:29   
mismis
jutro...


Larči lep plusek user posted image user posted image user posted image

Lučka, imaš z.s. nazaj, pa dobro delaj

Evo mi gremo pa zdaj po otroce, držte mi pestke user posted image user posted image




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Alergije
Michonne RR

Ali ima vaš otrok kakšno alergijo?

Ne (82%)

Da, na cvetni prah (12%)

Da, na pršice (0%)

Da, na hrano (6%)

Da, na več različnih (0%)

Da, drugo (0%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!