|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 10:47:09   
lara light
Po žižikenem nasvetu tiščim roke v mrzli vodi, zato se težo oglašam...ledenkica, čakam, čakam, čakam...user posted image  danes ne morem nič, niti kuhat! halo pizza!user posted image

Daisy, kakšna ednometrioza? Kajsica? Kaj je na tem, prosim?

Kajsica, pa je le prišla, po mojem da lepe frizure pomagajouser posted image
Zarja? Si bolje, user posted image  pa še ni?
Arneja, ma ti imaš zgodbe neverjetike pr temu ateku!user posted image  Et tudi jaz čutim, da nekaj šari, čisto malo tudi mene zaskelelo (2 sekundi)

Ledenka, a ju3 imaš pregled?? Ma to je fantastično!!!user posted image user posted image user posted image

Andreja07, lepa beseda, lepo mesto najde!user posted image  Vso srečo!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3276
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 10:48:27   
mismis


user posted image
  user posted image  
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   
 

Nedelja, 14.09.
Ozone - ET
Obayifo - UZ
 
Ponedeljek, 15.09.
Mandreja - UZ
Stijan - ET
Obayifo - UZ

Torek, 16.09.
Pika74 - UZ
mismis - ET
Baci - ET
Obayifo - IUI
 
Sreda, 17.09.
Sabsa - UZ
Gita14 - UZ + kri

Četrtek, 18.09.
Kajsica - UZ
Dajamaja - ET
 
Petek, 19.09.
Goldy - UZ
Kicsi - UZ

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image       
 
NAŠE NOSEČKE 
 
Ponedeljek, 15.09.
Hedviga - pregled
Ledenka - pregled
 
Sreda, 17.09.
Shuka - pregled
Zvezdica - morfologija
Sonček33 - morfologija

Četrtek, 16.09.
Dobrovoljčica - UZ
 
Petek, 19.09.
Linda25 - pregled
 
Petek, 26.09.
Ledenka - pregled
 
Torek, 30.09.
Sonček85 - pregled

Četrtek, 16.10.
Dakec - morfologija

 
 
OBJEMČKOMETER
 
user posted image  Oktavija user posted image
user posted image Obayifo user posted image
user posted image  gospodarica user posted image
 
 
 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

   

LaraLight greje   user posted image user posted image   test 18.09.2008
Blanč greje  user posted image user posted image   test 18.09.2008
T1979 greje  user posted image user posted image    test 21.09.2008
Bozza greje  user posted image user posted image    test 23.09.2008
Pija76 greje  user posted image user posted image    test 25.09.2008
M.L.B.K. greje   user posted image user posted image    test 26.09.2008
Kiwi greje   user posted image    test 26.09.2008
Arneja greje   user posted image user posted image    test 29.09.2008



 
user posted image user posted image


user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
 

  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
  • lara light (2.IVF, PO,dr.Reš, Et 4.9.)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Blanč (3. IVF, modrooki dr. Reš, ET 4.9.)
  • Stijan (MB, 4. ICSI)
  • Dajamaja (dr. Reš, čaka)
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič, Dipherline+Gonal)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš, ET 12.9.)
  • Andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
  • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
  • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
  • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš, ET 11.9.) 
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon, ET 7.9.)
  • Bozza (dr. Reš, PO, Menogon, ET 09.09.)
  • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič, 05.09. sestra Blanka) 
  • mojsonček (1. IVF, dr. Reš, PO, Suprefact in Menogon)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, 04.09. začetek špikanja)
  • DaisyE (dr. Reš, 14.10. pogovor)
  • netka34 (3.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Pika74 (34 let, 5. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • Mateja.goljev (2. IVF/ICSI)
  • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler, 22.09. sestra Blanka)
  • Kicsi (11.09. začetek špikanja 12.9.)
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič, 23.09. sis. Blanka)
  • Paddy (2.ICSI, MB. 09.09. špikanje)
  • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn, 16.09. sis. Blanka)
  • womanpolice (2. ICSI, GK LJ, 24.09.)
  • Kiwi ( 1. IVF, MB)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal, zamrznjenčki)
  • mandreja (2. IVF, GK LJ, dr. D, začetek postopka 22.08.)
  • Jazzz27 (1.IVF, dr. Reš, 17.09. začetek snif snaf)
  • Kalina (2. IVF, dr. Merlo, 17.9. Primolut)
 
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • paki (PO)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
  • Pikovit (6. IVF, MB)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Barbarella77
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • moni29 (MB) 
  • Tjasshyy (LJ?) 
  • mami26 (LJ)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič, novembra zamrznjenčki)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
  • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
  • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
  • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • miska73 (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)
  • Oktavija (MB, 3. IUI)
  • gospodarica (2. IVF, dr. Reš)
  • anci banci (1.IVF, dr. Reš, 30.9. pogovor)
  • neni (7. IVF, dr. Reš)

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


    Hope2user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloriauser posted image   , dakec user posted image user posted imageAmeliauser posted image , Goldfish
    user posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Animeuser posted image , Mijavček user posted image , Špelka12 ,  Koninauser posted image , Mavrica72user posted image , Zvezdicauser posted image user posted image , Pinki36user posted image , Abra user posted image user posted image , Sonček33user posted image , Rubin , Julija30user posted image , Orto2 user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokes user posted image user posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image , Sonček85 user posted image   
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE SEPTEMBER user posted image    
 

user posted image Dobrovoljčica (PO)

user posted image Ledenka (N)


POZOR, POZOR ...5. uradno  Javno srečanje RR fanovk, (če se le ne motim) se bo zgodilo na 19.09. tega leta od seveda 17. ure dalje, na vsem nam poznani lokaciji (Kongo), spet doma, tam nas kelnerji poznajo, tu je dom, tu je dom,...

Vse ve, ste seveda prisrčno vabljene, brez izjem in izgovorov, to ne smete, ne morete, ne upate izpustiti, del programa je javni pogovor, potem sledijo smeh in solze, za konec pa že izbrana glasba iz našega repertoarja.

Moto petkovega večera je:" Kar nas ne ubija, nas krepi."
Gospa, ki ne bo poznala našega gesla, ne bo dobrodošla za našo mizo user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3277
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 10:50:13   
ledenka
lara, ja, k atu se grem pokazat user posted image  me hoče še enkrat videt, predno me preda naprej.

oooo, mišmiš je vstala user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3278
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 10:52:41   
DaisyE
Ledenka, glede na to, da sem te že spraševala kolk je cena gospodinjskih pomočnic, mislim, da ni glih najbolj pametno, da jaz še kje drugje, kot po svoji bajti s čistili okol laufam. Pri tebi bi po moje rekla samo - pa saj je pospravljeno!

Žižet, zelo si pridna. user posted image user posted image user posted image  Jaz sem pa s šporgeta plast svinjarije potegnila in seznam, kaj moram naredit sem si napisala. Razmišljam, da bi ga še malo okrasila - da bo tak kot je treba. user posted image user posted image user posted image

Kajši, zaenkrat se mi še ne da. Bom larico kasneje vprašala, kako najdejo endometriozo na jajčnikih.

Andreja nimam klomifena. Povej, na katerem forumu so te tolk razjezili? Upam, da bo ratalo do RD ugledat magični user posted image .

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 3279
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 10:54:34   
DaisyE
E lari, just the girl I wanted to see.

Povej mi, kaj je s tole endometriozico, kako vpliva na postopek umetne oploditve in ali jo dohter samo z laparo lahko odkrije.



_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3280
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 10:54:42   
gigi1
Oj Miška sam, da si se pojavila pa je v Lju posijal sonček user posted image
Sem malo modificirala moto srečevalk.

"Kar nas ne ubija, nas kepČa...zato se dobimo v okrepčevalnici Kongo" user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3281
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 10:54:58   
DaisyE
Kaj pa je s tvojimi rokami?

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3282
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 10:58:16   
gigi1
Larica ti še kar tišči roke v mrzlo vodo user posted image

Dejzika evo po tvojem nasvetu sem še šporget našpricala user posted image

Ajsi in je upošteval nasvet tete Žiži?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3283
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:00:15   
gigi1
Dejzi Laro prsti srbijo, da bi testek delala, zato sem ji rekla, da naj jih da v mrzlo roko, da bodo nehal srbet user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3284
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:03:21   
DaisyE
Mater slabo berem. user posted image user posted image user posted image

Zelo dober nasvet. Lara, se strinjam z gigi. Pa če maš kak test doma, ga daj pod ključ, ključ pa pojej.

Mater šporget me je tako zmatral, da bom šla verjetno kar v trgovino. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3285
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:07:38   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

E lari, just the girl I wanted to see.

Povej mi, kaj je s tole endometriozico, kako vpliva na postopek umetne oploditve in ali jo dohter samo z laparo lahko odkrije.




Ej srce, rada bi ti pomagala, ne vem, če bo šlo.
Bolezen, čeprav zelo razširjena, ne vem o kolikih milijonih se govori v Evropi,  je o endometriozi  le veliko ugibanj. Kar sem brala in si zapomnila...naj bi na ivf vplivala najprej v obliki neke substance, ki jo izloča v organizem in s tem preprečuje vgnezditev; potem v oslabljenosti reproduk. organov zaradi prisotnosti endom. nasploh in nazadnje, mi je pri punkciji Reš rekel, da je tekočina v jačnikih namesto redka in da lepo ven spunktira, gosta in sploh drugačna, kar kaže na prisotnost cist v jajčnikih.
Pri prvem ivf-u je bila punkcija normalna, po vsej stimulaciji pa se potem s časom endometrioza še povečuje. Torej bolj kot se trudiš zanosit, če to ne rata, bolj se razvija endometrioza. Moraš pa zanosit, če endometriozo želiš vsaj omejit.
A imaš ti tudi kakšne endom. ciste?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3286
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:09:39   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Kaj pa je s tvojimi rokami?


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3287
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:11:10   
Abra
Daan pupke!
Zdej sem s presledki brala, malo že včeri in sem ziher tričetrt pozabla user posted image . A vas kej zebe? Jaz ven zaenkrat samo gledam user posted image

Zarja, bogica, te je pa res vse naenkrat doletelo. Naj že ta tečka pride, bo pol vse takoj bolje. Zna pa bolezen vedno za vikend zasrat, ko je pa treba v službo, je pa vse ok. user posted image

Gigi, hvala za Dajamajine novičke.user posted image To ji je zdaj pa res super ratalo, ni kaj, plan je tokrat popolen. Sporoči ji, da fejst navijamo, da se vsi zarodki lepo delijo.
Pupa bo pa po meni, ja user posted image user posted image se mi je že moj danes režal, ker sem rekla, da je pogovor očitno pomagal user posted image danes me je spet malo zbudila, me je samo na bok prestavla in sva spali dalje user posted image

Kalina pri Rešu imaš 8. dan cikla UZ, po mojem greš lahko komot na poroko. Če bi se ti pa ravno pokrivalo, greš kak dan prej, da vidi, al se ti hitro dogaja al ne. Punkcija je navadno od 12. dne ciklusa naprej pri Reševeh postopkih. Na GK so dolgi malo daljši.

Pija, za tvoj levi jajcevod je absolutno prezgodaj. Pikici si šele zdaj postiljata in bodi prepričana, da si tam, kjer je treba. Una je zadnjič malo zalutala, te dve je pa že Reš na pravo pot usmeril. Je blo luštno gužvanje? user posted image Pet pa ni kar tko user posted image

Daisy, vem, da sem ti zadnjič mogoče malo čudno napisala, te pa čisto razumem in dam prav, da razmišlaš o drugih stvareh. Otrok bo prišel, ko bo čas za to. Na srečo se ti ne mudi in kaka dolga pavza nič ne škodi. Včasih rata ravno takrat, ko ne računaš več na to. Kak pregled več ziher ne bi škodil, imaš pa prav, razvoj zarodkov ni od tega odvisen. Sem ti že enkrat pisala, kaj bi tvojemu svetovala. Meni se zdi, da lahko on še veliko naredi.

Kajsica, punce z endometriozo navadno nimajo težav z blastocistami in jih veliko prav lepo zanosi. Pa kolikor vem, jih spremlja tudi en kup težav, da jo je kar težko spregledat. Od kje pa naenkrat taka fama s tem medrolom? To ni čudežna tableka, še manj pa nedolžna...

Andreja, sori, ne morem, da ne bi tega napisala. Redko se oglasiš in takrat se vedno hočeš neki kregat user posted image pa saj ti noben nič noče. In tu smo v glavnem vse na inekcijah, ker ni nobeni s klomifenom uspelo ...

Lara, ti kar drži roke v mrzlo vodo user posted image le tolko pazi, da se ne prehladiš user posted image še ene tri dni, pa bo. veš kako bo fajn, ker bo debel plus in ne komaj viden. Pol tist pod kotom gledaš, je ali ni ...user posted image

Lepo se štrudlajte danes user posted image

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 3288
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:15:19   
DaisyE
Ne da bi vedela.

Pri nama je glavni krivec naš dečko, ki mu najdejo zelo redke spermije tako uporabne kot ne uporabne. Sploh jih ni. Zakaj zdaj s tole endometriozo. Mene še noben ni pogledal za prehodnost jajčnikov, za endometriozo, ipd..., kajši me pa že nekaj časa klinca, da bi se mogla dat pregledat. Meni je Reš na začetku rekel, da to nima nobene veze, ker bomo pač vse moje morebitne težave zaobšli z IVF, ker na koncu zaradi vseh morebitnih težav itak pristanemo v IVF.

Povej mi samo še to, ali Reško pri vseh teh postopkih ne bi opazil endometrioze? A je treba nujno na laparo?

Saj drugače je vse ok. Reagiram za svoje kile dobro (to vedno poudari, namreč moje kile), imam normalen delež zrelih celic, ki se potem tudi dokaj normalno oplodijo - pač glede na situacijo. V kakem smislu bi mi lahko pomagalo, če se dam za endo pregledat?

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3289
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:15:43   
mismis
Evo mene, danes smo potegnili malo spanec, ker smo spet sredi noči harali okoli zaradi user posted image . Še dobro, da je moj tolk zlat, da ga je on potem zjutraj peljal na stran.

Arneja, tebi in Atu rešu se pa res vedno neki dogaja. Upam, da lepo počivaš na desnem boku in  božaš svoje pikice. V torek grem pa res po svoje otroce, ampak ne dr. D, temveč kar tistemu, ki je na vrsti za ET-je. Sem se že odločila, da se ne bom več z nobenim menila za ET. Punkcija je pa drugo.

LaraLight, ti še kar malo počakaj s testom, danes si 10. dan po ET. Jutri bo pravi dan za test, ni lepšega kot teden začeti z dobro novico.

Bambi, kako je kosmatinec preživel prvo noč v novem domu. Upam, da ni preveč jokal.

Daisy, evo vidiš, se je Žiži javila, da bo v petek s tabo na piru. Jaz žal ne bom mogla biti, bom pa na Uniju. A boš Mlinčko kaj opozorila na naše petkovo srečanje.

Gretka naša, tebi in tvojemu pa močno želim, da vama uspe na naraven način, ata na mamo, in upam da se to zgodi čimprej.

Ajsi, kako si mi ti, a v petek prideš.

Žiži, kaj dogaja pri tebi. Jaz sem danes tak lenček. Sem bila včeraj pridna, pa sem bajto pospravila, da mi sedaj ne bo treba nič delati, samo kakšen sprehod bo padel s user posted image . Kaj je s temi rokami in mrzlo vodo, ali jaz kaj ne vem???

andreja07, lepo da se spet oglasiš. Žal ti zaradi klomifena ne morem pomagati, namreč sama ga nikoli nisem jemala, upam da ga čimprej dobiš, če si ga želiš. Da pa si želiš še enega otroka, je pa tudi lepo, zakaj pa ne. To je itak samo vajina odločitev. Veliko sreče ti želim.

Kalina, ti kar pojdi na poroko in glej da boš uživala, saj veš da smo rekli, da je dobra družba in smeh 25% uspeha pri postopku.

Ozone, kako je šlo danes? Si dobila svoje user posted image user posted image

Obi, saj bo, en dan ne igra tako velike vloge, važno je, da so folikli in lepo rastejo. Sreda bo pa tudi mimogrede tukaj.

Kajsica, torej nam v petek pokažeš svojo novo frizurico. Kaj pa je dragi rekel, sigurno te je videl preko skypa. Kakšen komentar

WP, upam da v petek ne delaš in da se nam boš lahko pridružila.

Pija, tebe pa tako spanec zdeluje, mogoče je to od prometriuma...saj bo bolje. Še dobro, da imamo vikende, da se lahko naspimo. Včeraj je bila tudi akcija, sem na koncu mojemu rekla, da močno upam, da me od torka ne bo več tako držalo, ker v nasprotnem primeru, bo to mojih najtežjih 14. dni, ko bomo čakali na rezultate testa.

Blanči, kako je s tabo, si dobila kaj volje nazaj?

zarja, upam da te ta hudičev prehlad pusti čimprej pri miru.

Kiwi, kako je pikica preživela prvo noč, je bilo kaj gužve v postelji.

Sonček33, a si že nalepila novo sliko trebuščka v album, daj daj mene firbec matra.

Želvica, a v petek prideš, v živo se nam šele dogaja, prav težko je slediti teku pogovora, ko smo vse take čveke

Hedi, jutri grem pa d. D-ju, joj kolk sem ti fovšuser posted image user posted image

Vse ostale, ki vas nisem omenila: Noki, Abra, Shuka, Lučka25, Marjetka Cvetka, Pika in vse ostale, mislim tudi na vas in vam želim vso srečo. Sedaj pa moram iti mojemu pomagati do konca skuhati kosilo, pri nas je ob nedeljah kosilo vedo točno ob 12. uri. Se tipkamo kasneje.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3290
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:15:56   
lara light
Aja, še to Daisy, folikli in ciste so na UZ vidne kot enako, preverjeno, sem vprašala Reša. Z Uz pa lahko vidiš večje objajčne ciste, ne moreš pa pogledat kaj več, npr, za maternico, za mehurjem, črevesje, potrebušnica...za to žal rabiš laparo.
Je pa res, da se s tem ni za ukvarjat preveč. Pomagat nam ne morejo, torej, kaj? Nič. Jaz sem pri G 2 dobila na krožnik, imate cisto 3cm, pa 5cm, pol je pa spet jih po 2 mescih sploh ni bilo in mi je bilo rečeno, da niso bile vodna. Halo? Mislim, da telo nekatre le sproducira in poniknejo...ene pač ratejo in jih je treba izrezat.
Ne vem, jaz ne mislim več na to, skušam živet in bo kar bo.

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3291
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:18:16   
lara light
Daisy, imam počasi povezavo sorry...
V nobenem, nič ne delaj na tem, samo psiho si boš uničla....ti samo gas in dolge luči!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3292
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:19:59   
andreja 07
Daysie

Se strinjam k je ena napisla  ,da lepa beseda lepo mesto najde zato pa me je arzkurlo to k določeni veste da treba bit pod nadzorom če jemlješ klomifen. haloooooooooo nism vedna haha fora 4,5 let sva se matrala za otročka in nemalokrat sem bila na klomifenu in nemalokrat ga je napisal zdranik pa le 3 uz mi je naredil in to 1 ga moja g 2 pa Reš pa sem ga najmanj 10 x jedla.

In nisem ena tistih k sliš ja tole je pa dobro pa horuk gremo v akcijo pa še nikoli ni jemala pa b tud v italijo šla pa menogon kar sama si dajala pol k b pa pršlo do časa za punkcijo se pa pr Rešu pojavla tud to je že blo.

Jaz sem samo vprašala ,če ga ima katera odveč,ker ko se zanosi ga ne smeš več jemat ok in pol kateri ostane. In kaj tu ni jasnega? Naje da so forumi zato da vprašaš.

 

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3293
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:21:03   
Pija76
Punce sej ne vem a naj se smejem al naj se rajši mal zamislim, kako se pa eni radi zapenjajo user posted image .
Kajši dihaj, dihaj, ni vredno da škodiš sebi in tistim zaradi katerih se pikaš....
Ledenka ti se tud ne obremenjuj, brez veze. Jutrti ti želim da vidiš svojo pikico s srčkom! Gre g. Ledenko zraven?
Lara glede besede in mesta, še kako prav imaš.

Daisy user posted image user posted image user posted image , pa ti si enaka kot jaz! Pa ti rata tud vse narest iz seznama? Kolk so gospodinjske pomočnice, jaz bi si tud kakšno omislila najrajš user posted image .

Abra hvala za tolažbo, sej verjetn je res tko, pravzaprav je tko, ampak dons me levi res daje, no sej zdej je še desni mal začel. Mogoče pa od ležanja na desnem boku user posted image . Veš v postli sta bila dva full mala, en mal večji pa midva, ni bilo full gužve, bilo je pa čutit da nas je več user posted image .

Arneja a praviš da nas boš zanemarila?

Gigi hvala za kompliment. Joj če sta pa dva deca pol bomo pa mogl hitr še po kakšno punčko letet, mami bi rada družbo za šoping user posted image .  Kako si? Drug teden bi šla jaz mal v čistilnico...

Zarja pozdravi se, kak kuhan šnaps si naredi....

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 3294
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:21:27   
Abra
Daisy, kake pa so tvoje menstruacije? Če so noro boleče je to lahko že znak. Pa mislim, da se nekaj da že na uz videt, najbolj pa seveda pri laparo. Mene je na to Reš poslal zato, ker ni ničesar našel, pa tam tudi niso. In če bi blo pri tebi kaj E okrog jajčnikov, tudi celic ne bi blo toliko... Problem je v energiji zarodkov, nimajo moči, da bi se razvijali, kot se morajo. Vsaj jaz tko vidim. In če neki plavalčkov je, potencial je. Malo ga je teba stimulirat. Pa nič kolesarjenja za tvojega, to mu tuki škodi in ne koristi. Kateri V dajejo energijo, pa tudi vemo. Res pa rabi orang doze.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3295
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:23:06   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Pomagat nam ne morejo, torej, kaj? Ne vem, jaz ne mislim več na to, skušam živet in bo kar bo.


Zadeva se pa rešuje z IVF, mar ne?

Abri, hvala za odgovor. Jaz tud mislim, da je problem predvsem v premajhni ponudbi fantičkov in je pol treba pač tisto vzet, kar je pri roki. Saj jaz do kakih vgnezditev še sploh nisem prilezla.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3296
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:25:01   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: andreja 07

Daysie

Se strinjam k je ena napisla  ,da lepa beseda lepo mesto najde zato pa me je arzkurlo to k določeni veste da treba bit pod nadzorom če jemlješ klomifen. haloooooooooo nism vedna haha fora 4,5 let sva se matrala za otročka in nemalokrat sem bila na klomifenu in nemalokrat ga je napisal zdranik pa le 3 uz mi je naredil in to 1 ga moja g 2 pa Reš pa sem ga najmanj 10 x jedla.

In nisem ena tistih k sliš ja tole je pa dobro pa horuk gremo v akcijo pa še nikoli ni jemala pa b tud v italijo šla pa menogon kar sama si dajala pol k b pa pršlo do časa za punkcijo se pa pr Rešu pojavla tud to je že blo.

Jaz sem samo vprašala ,če ga ima katera odveč,ker ko se zanosi ga ne smeš več jemat ok in pol kateri ostane. In kaj tu ni jasnega? Naje da so forumi zato da vprašaš.




Evo odgovor: Jaz ga nimam.

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 3297
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:25:13   
Pija76
Mismis zdele si privošči, pol ne da ne bo tega 14 dni, ne bo nič pomoje mal več. A ni fajn saj tolk časa da se zapre maternični vrat abstinirat? No ne vem, naj me katera pouči prosim, da ne bom devica kar ratala. V petek sem mogla kar 1 uro prej iz službe, ker drugače bi sigurno za mizo zaspala user posted image . Še malo pa bo torek user posted image  user posted image  user posted image . Srečno že danes! A pol bo Uni rulal? A bi v Kongo slučajno poklicale pa povedale da naj brezalko zalogo nafilajo user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3298
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:27:10   
Grethy
Ojla punčke,
ste zagnane sto na uro ...

Hvala za komentarčke ...

zdej sem čist brez idej za pisat ... sem si glavo zmasirala z eno auboriginsko "vilco" in sem čist zrelaksirana, še misli mam vse na off ... očitno me je naša andrejčka mal zbudila zdajle user posted image

... kaj to berem Andreja ... evo lej, jz te pa sploh ne bom popljuvala ... prvo kar je, ti želim da ti uspe najt klomifen, potem da boš tudi brez dohtarčkov lahko svojemu lubiju za RD pokazala user posted image , ne vem sicer koliko otročkov že imata, jaz ti želim v tej nosečnosti še tisto, kar si oba želita, pa če sta to dvojčka, naj bosta dva user posted image user posted image , samo glej da mi sporočiš to tu na ta forum, ker bi rada to srečo mal delila z vama in vriskala od veselja skupaj s tabo in tvojim, verjemi mi, da ne bom edina pri tem, se mi zdi, da bomo kar vse zavriskale, samo da vama rata ...

Vse kar se izreče na tem forumu ni nikakršno pljuvanje, vse je dobronamerno, pa čeprav je včasih bolj realno kot si v tistem trenutku želimo slišat ... predvsem pa nobena nobeni ne zavida, le ena drugi neizmerno privoščimo uspeh in mislim da od srca, samo potiho si vse neuspele želimo da bi to uspelo tudi nam že takoj v naslednjem ciklusu ...

zato lubika draga se ne huduj, povprašaj na KLOMIFENKAH, če ima kera kaj viška in pol GAAAAASSSSSSSS na ateka, pa user posted image user posted image user posted image user posted image , da bodo rezultati ... mi pa ti stiskamo pestke ... no jaz jih že zdaj, da ti cela akcija uspe,

pa prosim te lepo, če polupčkaš vse otročke, kar jih imaš že doma v mojem imenu in jih fajn stisneš k sebi pa poujčkaš ...

PRAV??????????

Lupčka tut tebi !!!!!!!!!!!!!!! NAJ ti uspe !!!!!!!!!



_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3299
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:27:29   
Abra
Pija, saj vem, kateri je bil peti user posted image tisti, ki se rad gužva user posted image jaz pa mislim, da je parček. Čedo vedno parček naštima user posted image pri ICSI tko ve, kaj je.
Jajčniki so pa malo še od punkcije razboljeni, pa malo to vreme vplliva.
Zdaj moram it pa cunje zlagat, sušilc je že oddelal user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




"Pazi"
LinLin

Ali ste zanosile kjub "pazenju"?

Da (28%)

Ne (72%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!