|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 17:13:38   
mismis
Jutri bo pa dogajalo, že sedaj navijam...

Goldy - UZ
Arneja - UZ
Stijan - UZ

Ozone - punkcija
Pija76 - punkcija

gospodarica - ET

Bozza - ET

Babuške, za jutri vam želim, da bi se na UZ-ju videlo veliko foliklov, da bi bili folikli polni celic in da bi najlepše od teh dobile nazaj v varstvu/grejte. Pa še za vsako po ena pikalonica in en bujs za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobro opravite, v mislih bom z vami. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


 




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 17:15:23   
arneja
Zarja, črno-bele fotke detajlov so super user posted image . Povejta frendu, da je mogoče poklic zgrešil user posted image . Pa takšna suhica bi jaz tudi bila user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 17:15:42   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Mismis, koliko pa naj bi bila vrednost hormona, da bi nakazala prihajajočo ovulacijo? Do tega poglavja jaz še nikoli nisem prišla user posted image .



Nejči, kot sem danes kurzala po netu in iskala odgovore, je tam nekje 0,20 idealno, torej če se ne motim, bližje kot si ovulaciji, nižja je vrednost hormona. Bomo videli jutri, koliko bo medicinska sestra da ga je.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 17:29:52   
zarja1
Torek, 09.09.
Goldy - UZ
Bozza - ET
Arneja - UZ
Pija76 - punkcija
gospodarica - ET
Ozone - punkcija
Stijan - UZ 
 


user posted image
 
naj vas jutri user posted image poštimajo, da boste vse
 
 
user posted image


< Sporočilo je popravil zarja1 -- 8.9.2008 17:41:30 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 17:33:38   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Hvala Zarja in Lara, evo sem uredila. Ker imam tud bolečine in vročino sem kar lepo poklicala g. in grem v četrtek na pregled, pa da vidmo kaj je.

Želvica boljš je tak. Ziher je vseeno ziher pa še pomirjena boš...............

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 17:37:39   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Zarja, črno-bele fotke detajlov so super user posted image . Povejta frendu, da je mogoče poklic zgrešil user posted image . Pa takšna suhica bi jaz tudi bila user posted image .

zdaj sem bolj podobna slonu......tolk napihnjena, da če te user posted image  ne bo, bom počlaaaaaaaaaaaaaaa

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 17:39:14   
zarja1
A ma kera kako fotko od Pikovitke naše?
user posted image user posted image

Dans bosta žeuser posted image .........


< Sporočilo je popravil zarja1 -- 8.9.2008 17:40:10 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 17:41:03   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Mismis, koliko pa naj bi bila vrednost hormona, da bi nakazala prihajajočo ovulacijo? Do tega poglavja jaz še nikoli nisem prišla user posted image .



Nejči, kot sem danes kurzala po netu in iskala odgovore, je tam nekje 0,20 idealno, torej če se ne motim, bližje kot si ovulaciji, nižja je vrednost hormona. Bomo videli jutri, koliko bo medicinska sestra da ga je.


Aha, pol sem jaz prej neki zmutla...sorry...

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 17:57:19   
KIWI
Lepo pozdravljene vse skupaj. Sem nova tukaj, sicer pa vas berem že kar nekaj časa. Sem v 1.IVF postopku v MB, danes končno dooolgo čakana STOPKA, v sredo pa punkcija. Navijam za vse sotrpinke.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 18:22:42   
sonček33
Sporočam novičko: DIHAJMO, DIHAJMO , DIHAJMO
Gloriji je odtekla voda. Nima popadkov in nič še ni odprta. Dejmo mal navijat
.

Naj pride fant čimprej na svet.

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 8.9.2008 18:27:15 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 18:26:22   
bambi75
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Mismis, koliko pa naj bi bila vrednost hormona, da bi nakazala prihajajočo ovulacijo? Do tega poglavja jaz še nikoli nisem prišla user posted image .





Nejči, kot sem danes kurzala po netu in iskala odgovore, je tam nekje 0,20 idealno, torej če se ne motim, bližje kot si ovulaciji, nižja je vrednost hormona. Bomo videli jutri, koliko bo medicinska sestra da ga je.



Miška kje pa si to našla user posted image  Meni so v Mb v naravnem ciklusu merili estradiol in da sem dobila stopko je moral biti višji od 0,4 . Prvi ciklus je bil 0,33 in so mi rekli da ni celice v foliklu in mi je niso dali. Drugič pa je bil 0,87 in sem dobila stopko, tak da ne vem kateri hormon bi se moral nižati.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 18:29:36   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Sporočam novičko: DIHAJMO, DIHAJMO , DIHAJMO
Gloriji je odtekla voda. Nima popadkov in nič še ni odprta. Dejmo mal navijat
.

Naj pride fant čimprej na svet.


joj joj joj joj.....................................kje ste vse navijačke...user posted image




GLORIA JAZ ŽE DIHAM S TABO.......user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 18:29:43   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Sporočam novičko: DIHAJMO, DIHAJMO , DIHAJMO
Gloriji je odtekla voda. Nima popadkov in nič še ni odprta. Dejmo mal navijat
.

Naj pride fant čimprej na svet.


user posted image Gloria, mislim nate...user posted image ju3 bomo meli enga fanta vec, krasno,9.9 bo, juhuhuuuuuu!!!!
sem prav vedla, da moram se se 1x priklopit...kiss in lep vecer vsem

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 18:30:28   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1


GLORIA JAZ ŽE DIHAM S TABO.......user posted image


se jazuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 18:30:35   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Mismis, koliko pa naj bi bila vrednost hormona, da bi nakazala prihajajočo ovulacijo? Do tega poglavja jaz še nikoli nisem prišla user posted image .





Nejči, kot sem danes kurzala po netu in iskala odgovore, je tam nekje 0,20 idealno, torej če se ne motim, bližje kot si ovulaciji, nižja je vrednost hormona. Bomo videli jutri, koliko bo medicinska sestra da ga je.



Miška kje pa si to našla user posted image  Meni so v Mb v naravnem ciklusu merili estradiol in da sem dobila stopko je moral biti višji od 0,4 . Prvi ciklus je bil 0,33 in so mi rekli da ni celice v foliklu in mi je niso dali. Drugič pa je bil 0,87 in sem dobila stopko, tak da ne vem kateri hormon bi se moral nižati.

Jaz sem tud mislila, da ji tega merijo....ker je pri moji hiperci bil full visok....sam očitno gre za nekaj drugega

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 18:30:42   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: KIWI

Lepo pozdravljene vse skupaj. Sem nova tukaj, sicer pa vas berem že kar nekaj časa. Sem v 1.IVF postopku v MB, danes končno dooolgo čakana STOPKA, v sredo pa punkcija. Navijam za vse sotrpinke.


hja, draga kiwi, ne bo šlo tak na izi! user posted image user posted image

če želiš, da te prisrčno objamemo, da ti zaželimo mirno roko pri stopki, polne folikle in blastocistke, da trepetamo s teboj po Etju, da dihamo s tabo, ko boš v porodnišnici, moraš pravilno odgovoriti na vsaj dve izmed spodnjih vprašanj (saj nas bereš, praviš)user posted image  izbiraš med opcijo a/b/c: 

- katera je uradna pijača ifv-isci bork na rr-ju? a/mrzla kava b/topla voda c/ringarajneken
- kaj nas poleg vitaminov, zdravega življenja, športa in špikic še stimulira v postopkih? a/super služba b/mir na svetu c/goli moški po izbiri
- kje je uradno srečevališče lj bork? a/na prešercu b/pred parlamentom c/kongo
- kdo so reš, drobnič, vlaisavljevič in drugi? a/literarni liki b/stripovski superjunaki c/naši upi in nade
- kako naredimo uz-je prijetnejše in vznemirljivejše? a/z dobro knjigo b/z rahlim dremežem c/z bleščicami

REŠITVE:
če si, draga kiwi, vsaj 2x odgovorila z c/, potem si seveda prisrčno sprejeta in vse tako dalje (kot napisano zgoraj), če nisi, tak isto user posted image , welkom!!!

_____________________________

nokes

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 18:33:16   
nokes

Sporočam novičko: DIHAJMO, DIHAJMO , DIHAJMO
Gloriji je odtekla voda. Nima popadkov in nič še ni odprta. Dejmo mal navijat
.

Naj pride fant čimprej na svet.
[/quote]

oh, kriiiza, danes bo spet ena solzica sreče spolzela po mojem licu user posted image user posted image user posted image

DAJMO GLORIJA, DIHAMO VSE s teboj!!!!! NAVIJAMO ZA POPADKE!!!

kako sem pa zdaj vznemirjena!!!

_____________________________

nokes

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 18:33:24   
bambi75
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Sporočam novičko: DIHAJMO, DIHAJMO , DIHAJMO
Gloriji je odtekla voda. Nimam popadkov in nič še ni odprta. Dejmo mal navijat
.

Naj pride fant čimprej na svet.




Že navijam  user posted image   in diham.

< Sporočilo je popravil bambi75 -- 8.9.2008 18:34:24 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 18:37:05   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

IZVIRNO SPOROČILO: KIWI

Lepo pozdravljene vse skupaj. Sem nova tukaj, sicer pa vas berem že kar nekaj časa. Sem v 1.IVF postopku v MB, danes končno dooolgo čakana STOPKA, v sredo pa punkcija. Navijam za vse sotrpinke.


hja, draga kiwi, ne bo šlo tak na izi! user posted image user posted image

če želiš, da te prisrčno objamemo, da ti zaželimo mirno roko pri stopki, polne folikle in blastocistke, da trepetamo s teboj po Etju, da dihamo s tabo, ko boš v porodnišnici, moraš pravilno odgovoriti na vsaj dve izmed spodnjih vprašanj (saj nas bereš, praviš)user posted image  izbiraš med opcijo a/b/c: 

- katera je uradna pijača ifv-isci bork na rr-ju? a/mrzla kava b/topla voda c/ringarajneken
- kaj nas poleg vitaminov, zdravega življenja, športa in špikic še stimulira v postopkih? a/super služba b/mir na svetu c/goli moški po izbiri
- kje je uradno srečevališče lj bork? a/na prešercu b/pred parlamentom c/kongo
- kdo so reš, drobnič, vlaisavljevič in drugi? a/literarni liki b/stripovski superjunaki c/naši upi in nade
- kako naredimo uz-je prijetnejše in vznemirljivejše? a/z dobro knjigo b/z rahlim dremežem c/z bleščicami

REŠITVE:
če si, draga kiwi, vsaj 2x odgovorila z c/, potem si seveda prisrčno sprejeta in vse tako dalje (kot napisano zgoraj), če nisi, tak isto user posted image , welkom!!!

Nokes ti si men taka faca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 19:13:56   
zarja1
Sonček a še maš kakšno info o Glorii? Komaj čakamuser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 19:14:06   
KIWI
Prisrčna hvala za tak sprejem, če ste zadovoljne s tremi c odgovori, za LJ borke žal ne poznam kraja srečanja, pa če na UZ malo zadremaš tudi ne bo kaj hudega, ali pač user posted image  !?! Pa GLORIJI, ki je žal še ne poznam, želim čim krajši in lažji porod!

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 19:18:14   
želvica99
Gloria vem da zdaj nimaš časa preveč misliti na nas, ampak me tolk bolj mislimo na tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image . Čakamo tvojega srčkauser posted image in tole user posted image .

Nokes dobro si jo Kiwi zagodlauser posted image  Kiwi dobrodošla tud z moje strani, itak smo pa vse vesele da se nam še kdo pridruži. Veliko sreče na prvem postopku, pa poročaj kako si kaj.


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 19:23:49   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: KIWI

Prisrčna hvala za tak sprejem, če ste zadovoljne s tremi c odgovori, za LJ borke žal ne poznam kraja srečanja, pa če na UZ malo zadremaš tudi ne bo kaj hudega, ali pač user posted image  !?! Pa GLORIJI, ki je žal še ne poznam, želim čim krajši in lažji porod!
user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 19:28:11   
womanpolice
arneja Hvala, Arneja... jst tud upam, da bo tokrat uspešno... Drgač pa moje čistilne akcije danes še ni konec. Ostala mi je še spalnica, hodnik in veranda - kar bom zdajle dokončala. Sm pa že čist adijo... dol mi teče, tk je vroče... en dan še morm pa cote zlikat. Zaves še nimava, čeprav sva že kupila blago za zavese... Morava najprej kupit krnise, da bo potem tašča nardila zavese. Še hvala Bogu, da tašča šiva, vsaj tu prihranimo...

MISMIS... Hvala,da si me dala na seznam... 

PUNCE....... se pridružujem željam MISMIS za jutrišnje borke..

KAJŠICA... KJE SI? Skrivaš se mi.... ?!?

LARA LIGHT.. Hvala, ja jst tud upam, da tokrat uspe.. Zanimiv je to, da sem bila v prvem postopku zelo optimistična. Full sem bila prepričana, da nama bo ratal... Tud punce so me imele na sumu, saj ful dolg nism dobla menstre... Pa od hiperce sm že imela tak lep zaobljen trebušček, kot bi bila že v 4. mesecu... Ampak ni uspelo... pikici sta me zapustili... Srčno upam, da tokrat ostaneta pri meni... in seveda, da se bosta uspeli oploditi dve glede na rezultate mojega dragega...

nč... grem naprej čistit... Sm že skoraj konc, sm pa tud že full zmatrana..  hmmm Kak bi se zdajle ICE prilegel, pa se mi ne da v trgovino ponj user posted image

Se slišmo jutr.. danes bom verjetn tk hin, da še sam pod tuš in v posteljo, ko bom končala s pospravljanjem....user posted image

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: IVF/ICSI september, oktober
8.9.2008 19:29:40   
womanpolice
JOJ, SKORAJ BI POZABILA... GLORIA... ŽELIM TI VELIK SREČE IN LAHEK POROD... ČIM MANJ BOLEČ... Čeprav ob takšni sreči, ki jo boš kmalu dobila, je bolečina še dobrodošla, ane. Vso srečo, Gloria!

lp

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Otrokova slabovidnost
_Anja_

Kdo vas je opomnil na to, da otrok slabo vidi?

Vzgojiteljica v vrtcu (52%)

Otrok (35%)

Babica (12%)


Število vseh glasov: 209

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!