|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:42:08   
zarja1
Daisy jaz sem mela zate novo oblekco..user posted image  ali user posted image ali  user posted image  


sam je tvoja fantastična.......super mukca!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:42:42   
mlinčka
Tale jutri sem bolj tko, v prolazu navrgla, če bi slučajno padlo na plodna tla... se mi itak mal na hito zdi. Brez Supermukija se pa itak ne gremo user posted image . Da bi blo med tednom verjetno ni preveč prebrisano, ne?

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:43:20   
blanč
evo nam prevoza u ponoč.
user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:43:44   
oktavija2
No vsaj tukaj še čvekate!!!
Jaz sem ostala sama doma.... in sem full žalostna... dragi me sploh ni hotel vzeti s sabo...


_____________________________

oktavija2 = oktavija, sem prijavljena na drugem računalniku in imam drugo ime oz.dodano dvojko

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:44:31   
DaisyE
A čte malo politike? Jaz mam eno fino teorijo glede patrie. Janša je Mateta nafehtu, naj dokumente od patrije ven spusti, zdaj se bodo pa vsi s tem ukvarjali in vsi bodo pozabili, v kakem stanju je naša državica. Janša ve, da mu dokazat ne morjo ničesar in bo tole fino zmanevriral, ter se na ta način izognil resnih vprašanj v zvezi z zdravstvom, socialo, šolstvom, davki,..., hkrati pa se bo zasmilil ubogemu narodu, ker mu drugi, grdi politiki mečejo polena pod noge. Zato je pa dovolil, da RTVS odvrti ta dokumentarec. Voda na njegov mlin. In on bo zdaj do volitev uboga žrtev in na vseh oddajah se bodo samo o njemu pogovarjali.

A sem dobra? user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:44:33   
mlinčka
Tale je tud legendarna ... eh ne gre.

< Sporočilo je popravil mlinčka -- 4.9.2008 20:46:04 >


_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:44:38   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija2

No vsaj tukaj še čvekate!!!
Jaz sem ostala sama doma.... in sem full žalostna... dragi me sploh ni hotel vzeti s sabo...


Pa oblekca?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu oktavija2)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:46:00   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

A čte malo politike? Jaz mam eno fino teorijo glede patrie. Janša je Mateta nafehtu, naj dokumente od patrije ven spusti, zdaj se bodo pa vsi s tem ukvarjali in vsi bodo pozabili, v kakem stanju je naša državica. Janša ve, da mu dokazat ne morjo ničesar in bo tole fino zmanevriral, ter se na ta način izognil resnih vprašanj v zvezi z zdravstvom, socialo, šolstvom, davki,..., hkrati pa se bo zasmilil ubogemu narodu, ker mu drugi, grdi politiki mečejo polena pod noge. Zato je pa dovolil, da RTVS odvrti ta dokumentarec. Voda na njegov mlin. In on bo zdaj do volitev uboga žrtev in na vseh oddajah se bodo samo o njemu pogovarjali.

A sem dobra? user posted image user posted image user posted image user posted image  

user posted image zelo dobra!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:46:19   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

evo nam prevoza u ponoč.
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo pija, s tem smo hotle takrat do tebe prit.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:46:36   
oktavija2
ma nevem user posted image gesla za oktavijo pa sem prijavljena z dodano 2....pozabila geslo... ga imam v službi...



_____________________________

oktavija2 = oktavija, sem prijavljena na drugem računalniku in imam drugo ime oz.dodano dvojko

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:46:41   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Tale je tud legendarna ... eh ne gre.

Mlinčka daj še enkrat skopiraj in zlep avatarčka

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:48:32   
zarja1
Oktavija povej....si se vsaj mal potolažla........glej tud december bo hiter tu, do takrat pa se lahko še vse zgodi, čist tak odklop si zamišljaš...ti v čakanju na ivf in ti lepo prej ratauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu oktavija2)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:49:33   
DaisyE
Hvala, hvala. user posted image

Pa hvala za slikice, pa hvala za kompliment. Mlinka supermuki bi rajš na vikend. Saj veš, kako je, ko grem jaz na en pir. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:50:30   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Tale je tud legendarna ... eh ne gre.

Mlinčka daj še enkrat skopiraj in zlep avatarčka


Ja, daj....

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:51:37   
zarja1
Abra.....user posted image naj ti tekne....

Ženske grem še malo pred tv in pol user posted image   no ta je bolj meni pisana na kožouser posted image so urarji srečni, ko me vidijouser posted image .
Se beremo jutri iz službe, če bo čas, pa ziher bo kak brezvezen sestanek padu.....

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 4.9.2008 20:53:01 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:51:59   
DaisyE
Ugotavljam, da smo vsi neki flekasti. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:52:50   
oktavija2
Ma zarjica moja...user posted image user posted image user posted image Veš sem bila danes še bolj žalostna ko je moj dragi full grdo odreagiral in rekel: NO SEJ TO PA NI NIČ NOVEGA DA SI JO DOBILA... KDAJ JO TI NE BOŠ DOBILA! JEBEŠ TO!!!
In to z full grdim tonom... Zdaj pa je kar odpotoval v BIH in me sploh ni hotu zraven vzet....user posted image  

_____________________________

oktavija2 = oktavija, sem prijavljena na drugem računalniku in imam drugo ime oz.dodano dvojko

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:53:17   
DaisyE
A neki heca? Mogoč pa zato ne gre slikic lepit.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:55:39   
blanč
user posted image

takole torto bom pa jaz imela na moji poroki "enkrat#

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:55:47   
mlinčka
Šit, Oktavija, tvojmu je pa tole orng ven usekal... hm, sej do neke mere človk zastopi, samo na tak način user posted image ?

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu oktavija2)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:55:55   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija2

Ma zarjica moja...user posted image user posted image user posted image Veš sem bila danes še bolj žalostna ko je moj dragi full grdo odreagiral in rekel: NO SEJ TO PA NI NIČ NOVEGA DA SI JO DOBILA... KDAJ JO TI NE BOŠ DOBILA! JEBEŠ TO!!!
In to z full grdim tonom... Zdaj pa je kar odpotoval v BIH in me sploh ni hotu zraven vzet....user posted image  

Draga, saj ni mislil tako. Veš, se mi zdi, da včasih me ne razumemo kaj vse naši dragi prestajajo z nami. Moj se mi je zdelo, je še bolj trepel kot jaz. Eni pač ne znajo stisko in razočaranja drugače izrazit....saj mu je žal verjemi........rad te ma pa bolj kot vse na svetu.........

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu oktavija2)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:56:36   
Pija76

Daisy pa ti tole politko dobr spremljaš in obvaladaš. Od zdaj naprej si politična prognostičarka user posted image , res bo tkole.

Mlinčka čez teden se pomoje ni fajn dobivat, mormo čez teden mal delat a ne, kaj pa v soboto ( to)?

Abra k meni pridi na cocacolo, jo je neki od žurke ostal user posted image .

Oktavija dobro da smo zmeraj tle a ne?

Zarja kdaj greš v naslednji štart?



(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:56:54   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija2

Ma zarjica moja...user posted image user posted image user posted image Veš sem bila danes še bolj žalostna ko je moj dragi full grdo odreagiral in rekel: NO SEJ TO PA NI NIČ NOVEGA DA SI JO DOBILA... KDAJ JO TI NE BOŠ DOBILA! JEBEŠ TO!!!
In to z full grdim tonom... Zdaj pa je kar odpotoval v BIH in me sploh ni hotu zraven vzet....user posted image  


Tole pa res ni lepo rekel. user posted image  Saj verjamem, da je žalosten, ampak saj si ti tud. Ne smeš si k srcu vzet, ko smo ljudje žalostni pa jezni, marsikaj rečemo, pol nam je pa žal in za tole mu bo še fejst žal, ker res ni blo lepo. Lump.

Pa da ne boš tega resno vzela. Saj veš, da nisi ti kriva. Mene Reško nonstop tako tretira, kot da sem jaz kriva, pa se ne dam. Čeprav mi včasih vseeno pride malo do živega.

Ne se dat!

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu oktavija2)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:57:53   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Zarja kdaj greš v naslednji štart?

Čakam to glupo tupo user posted image  da pride, potem pa estrofen in via po dva zamrznejnčka.......komi čakamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:59:18   
DaisyE
Blanči, upam, da se boš poročila. Tale torta je fejst. user posted image user posted image user posted image  Te podpiram.

A ne da pija da bo tako! Danes mi je to na pamet padlo in zdaj ga gledam in se mi zdi vse skupaj zmerom bolj verjetno in vse se fino poklapa.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




Kako kupite nov avto?




Z gotovino. (36%)

Na kredit. (39%)

Na lizing. (20%)

Denar mi posodijo starsi. (5%)


Število vseh glasov: 9239

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!