|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 19:54:55   
taraji
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


Vidim, da z kravo z izjemo MLBK niste zadovoljne. Bom našla pa kaj drugega...



DaisyE - moram priznati, da je krava res luštkana - zato sem te tudi pohvalila - sam se mi zdi, da so ti pa tiste rožice bolj pasale. To je bil nekak tvoj zaščitni znak.
No, morda ti bo pa vseeno tale krava le prinesla srečo - to ti seveda tudi močno želim.




_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 19:56:33   
blanč
O kajšica. Jaz sem ti dolžna še en odgovor pa se nikoli ne spravim zraven. Kar čakam, da prideš v naše kraje in se kar osebno zmenva. Sem že gretihen naročvala, da te naj kej sem povabi.
user posted image user posted image user posted image  za postopek.

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 19:57:36   
taraji
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Madoniš vse ste se preoblekle, kaj ste čedne user posted image



Ja, sem to hotela tudi sama komentirati - a je res že skrajni čas za menjavo garderobe - vse neki v novih cuncah tle okrog - no, morda je pa to dobro, da se za svoje pikice res najlepše uredimo, potem nas pa sigurno ne bodo hotele zapustiti.

Si bom morala tudi sama pred transferjem novo oblekco omislituser posted image


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:00:14   
taraji
Blanč - zadnjič si rekla, da si se za La hatcung zmenila - pa me sedaj zanima ali so ti ga naredili ali ne.



_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:01:49   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Bravoooo Blanch!!!!! A nobena ni treh vzela? Jaz, ki mi itak nikol več od dveh ne rata sproducirat pa sanjam o treh.


Jaz sem danes rekla za 3. Pa sta me ata reš in moj dec tolk osupl pogledala pol pa še laborant iza vrat pokuka in so se oni za dva odločl. Sem rekla atu rešu, da vedno za tri prosim, pa me moška večina tam not vedno na dva spravuser posted image    je reku laborant (mislim, da čedo), da se bosta že ta dva prjela, ker sta tolk lepa. Ja, ja (un smajli ki zeha), to bo.


Dedovje frdamano! No ja, ampak, če ti niso pustili treh vzet, pol morjo bit pa res lepi. Ti jim kar verjemi.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:03:36   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: M.L.B.K.

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


Vidim, da z kravo z izjemo MLBK niste zadovoljne. Bom našla pa kaj drugega...



DaisyE - moram priznati, da je krava res luštkana - zato sem te tudi pohvalila - sam se mi zdi, da so ti pa tiste rožice bolj pasale. To je bil nekak tvoj zaščitni znak.
No, morda ti bo pa vseeno tale krava le prinesla srečo - to ti seveda tudi močno želim.





Evo, zdaj bom pa za naslednji postopek super krava. user posted image

Mah jezijo me tile avatarji. Na začetku sem mela eno ful luštno marjetico, pol sem pa neki zasrala, pa je zdaj ne najdem več. Kakorkoli že...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:05:56   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: kajsica

Dejzi, prva špika padla, sem pogumno sama stiskala.user posted image  Ampa je Hedi rekla, da ko sem ven prišla sem bila bleda ko zid, tresoča, zmedena in nasmejana...haha, saj je bil res pravi podvig to zame.

Glede barve in tega vitilago, saj bom pravi doktor zdajuser posted image , lej če so se ti tile fleki najbolj poleti pojavili, ko koža rahlo porjavi, gre za kožno plesen. Pejd se enkrat zdravniku pokazat in dobiš kremo in se namažeš in zgine.



Ma fleke sem mela že pred poletjem. Mam samo na eni roki, dohterju pa nisem kazala, ker mi navadno za tako dol visi. Samo zdaj malo študiram, da bi lahko bilo kaj sličnega. Plesen, vitiligo,... Bom jaz to vse z mojo dohterco predebatirala, ko bom šla po bolniško za punkcijo.

Pa čestitke za špiko.

< Sporočilo je popravil DaisyE -- 4.9.2008 20:06:23 >


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:06:31   
blanč
Vauuuuuuuuuuuuu, dejzi zdej si pa ful fensy.
MLBK ja na listu mi piše, da so mi ga nardili. Upam, da bo mojim pikicam kaj pomagu.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:09:13   
Abra
Čer pupke!
Jaz se tudi pridružujem tem navijačicam, ker so tko luštne user posted image

Petek, 05.09.
Stijan - UZ
Pija76 - UZ
T1979 - punkcija


user posted image

dobro opravite jutri!

Vidim, da se spet o vitiligu pogovarjate. Ta zadeva se kar pogosto pojavlja, pa ni nujno, da ima kaj veze s hormoni. Moja prijateljica je za tem zbolela v OŠ, so ji tudi najprej rekli, da je plesen, preden so to zares diagnosticirali. Ima pa hudo obliko in je zdaj čisto bela, pa mal sivih las ima. Meni se je v zadnjih letih tut pojavil en flek, na tistem delu, kjer me moj in G gledajo user posted image user posted image mislim, da nima veze s hormoni. Moja sestra pa tudi zadnje čase dobiva po rokah in nogah male fleke, pa se ni nikoli zdravila s hormoni. Je otročka na star način nardila. Se pa to zdaj poleti bolj vidi, ko je koža zagorela.

Jaz imam pa spet čudne želje, zdaj sem mojega po cocacolo poslala user posted image se mi že prav meša, ko pomislim na mehurčke user posted image user posted image user posted image

Daisy user posted image user posted image to je pa superkrava user posted image ta bo zrihtala še Reša user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:15:01   
DaisyE
No me veseli, da se ti moja krava dopade. user posted image

Pa čestitke za hetčing. Čedo je legenda.

Sem šla še enkrat moje fleke gledat, ampak so na notranji strani roke, tam kjer je itak bela, pa ne izstopajo tolk. Če bi bla črnc in bi bli fleki iste barve, pol bi lahko bil vitiligo, tako pa verjetno samo plesnim. Za plesen pa ne najdem slike, da bi lahko primerjala. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:15:40   
želvica99
user posted image Petek, 05.09.
Stijan - UZ
Pija76 - UZ
T1979 - punkcija

 
Se pridružujemuser posted image
 
Shuka in Zarja hvala za odgovor, sta me potolažle, ker vidm, da je to kar pogost problem.

Blanč dobr si zmedla tele moške. Se vsi po vrsti mal bojijo velikega števila zarodkov, sam me smo tko pogumne. Hecno ane, pa nim jih sploh ni treba nosituser posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:17:02   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Daisy user posted image user posted image to je pa superkrava user posted image ta bo zrihtala še Reša user posted image



Da se ti rječi pozlate. user posted image user posted image user posted image

Revčka si po cocacolo poslala? Bo čisto moker. A je na vašem koncu LJ tud nevihta?

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:20:07   
mlinčka
O, Dejzi, vidi mukiceee user posted image user posted image user posted image !!!

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:20:46   
mlinčka
Pri nas, BTW nikakršne nevihte...

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:21:59   
mlinčka
Ti, kaj pa tale user posted image ?

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:25:19   
DaisyE
En mau si prepozna mlinčka. Zdaj sem superkrava. user posted image user posted image user posted image   Če ne bi tvojo vzela, je prav fejst, pa še miga.

Evo, pri nas se je pa pravkar zlilo in je zdaj lustno frišno.

Kdaj bo mostec? Je treba pohitet, če ne bodo prej vse noseče. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:25:34   
Abra
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE
Da se ti rječi pozlate. user posted image user posted image user posted image

Revčka si po cocacolo poslala? Bo čisto moker. A je na vašem koncu LJ tud nevihta?


Kaka nevihta? Prej je blo čisto malo dežka. Pa sej se v avtu pelje in ni iz cukra user posted image user posted image malo se pa že mora žrtvovat user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:27:01   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE
Da se ti rječi pozlate. user posted image user posted image user posted image

Revčka si po cocacolo poslala? Bo čisto moker. A je na vašem koncu LJ tud nevihta?


Kaka nevihta? Prej je blo čisto malo dežka. Pa sej se v avtu pelje in ni iz cukra user posted image user posted image malo se pa že mora žrtvovat user posted image


Saj maš prav! Jaz bom mojga tud šetala, če me ne bo poslušal, bom pa tečna ko...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:27:30   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Kdaj bo mostec? Je treba pohitet, če ne bodo prej vse noseče. user posted image user posted image user posted image



Jah, pa dejmo dorečt. Jutri?

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:31:11   
Abra
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE
Saj maš prav! Jaz bom mojga tud šetala, če me ne bo poslušal, bom pa tečna ko...


Ma ja, malo je treba user posted image tečnoba pa kar sama od sebe velikrat ven udar, ni treba nič prosit user posted image user posted image se še sama sebi čudim in včasih sama sebi tečna user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:35:26   
Pija76

Čer Daisy user posted image

Daisy in Blanč, danes sem se ko sem faks pošiljala ogledovala za tale vajin virtilijo al kar kol že in sem jaz tud neki flekasta ratala prejšnje poletje po  1 hormonih user posted image , pa sem mislila da sem si preveč glavo na brisači podpirala, pa sem danes opazila da je enako. Sam ni pa taka oblika kot si Blanč ti slikco nalepila. Ah ne vem....pigment in leta user posted image

Mlinčka a jutr misliš, mater jaz imam spet nekaj user posted image , pa bo težka....

Abrica kako si?



(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:37:20   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE
Saj maš prav! Jaz bom mojga tud šetala, če me ne bo poslušal, bom pa tečna ko...


Ma ja, malo je treba user posted image tečnoba pa kar sama od sebe velikrat ven udar, ni treba nič prosit user posted image user posted image se še sama sebi čudim in včasih sama sebi tečna user posted image


To sem jaz že brez nosečnosti user posted image user posted image user posted image user posted image

Mlinčka jutri bi blo idealno, ampak ne zame, ker sem na službenom putu v soboto, štartam pa ob petih zjutraj iz LJ. Ampak bom v mislih z vami, če vam rata. Lahko še za pikovitkino poroko nazdravite.

Al pa če zvohamo, kje ma pikovit poroko in v soboto ob polnoči tja na torto uletimo. Smo že piji neki grozile, pa ni blo nič iz tega. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:38:45   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE
Saj maš prav! Jaz bom mojga tud šetala, če me ne bo poslušal, bom pa tečna ko...


Ma ja, malo je treba user posted image tečnoba pa kar sama od sebe velikrat ven udar, ni treba nič prosit user posted image user posted image se še sama sebi čudim in včasih sama sebi tečna user posted image


Pr nas je pa danes naš siten user posted image user posted image , nič njemu podobno user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:39:55   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Al pa če zvohamo, kje ma pikovit poroko in v soboto ob polnoči tja na torto uletimo. Smo že piji neki grozile, pa ni blo nič iz tega. user posted image user posted image user posted image


A to pomeni, da vas je čez ropotulo al kaj?
Jaz vem kje jo ima.....

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 20:41:16   
Abra
Čerčka Pija!
Jaz sem zdejle tko user posted image ko je cocacola pred vrati user posted image user posted image se sploh ne spomnim, če sem jo že kdaj doma imela, zdaj se mi pa meša. user posted image Pa mal sem tečna, ker sem zmatrana. user posted image
Držim pesti za jutri!

Nočka, grem zdaj, če sem že pijačko dobila, ne morem zdaj tuki viset user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Ime za fantka
mel79

Katero ime je lepše? Lahko dodate svoje predloge.

Matevž (11%)

Tevž (8%)

Aljaž (20%)

Jaka (18%)

Jakob (18%)

Luka (26%)


Število vseh glasov: 280

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!