|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 15:48:18   
bambi75
Bozza user posted image  za celice, naj te jih v torek čimveč pričaka.

Lara tudi tebi čestitke za user posted image  user posted image  .


Oktavija mene so v MB takoj dali na IVF to pa zato, ker imam okvarjen jajcevod ostalo pa je vse b.p. Si pa  po tem ko te dajo na čakalno listo na vrsti nekje v 6-8 mesecih. Pošto dobiš malo prej ampak do punkcije se ti potem malo zavleče. Torej boš do razgovora dala skozi vse 4 IUI. če bodo seveda sploh potrebni user posted image   potem pa te mora dati na IVF.

Kicsi to pa res ni fer od zdravnice. user posted image  In edino pravilno da si se odločila nadaljevati in se ne boš več podrejala.


Baci v MB pa je tako , da ko si enkrat na UZ ti dajo špike samo do naslednjega UZ, ker nikoli ne vedo ali jih boš še potreboval ali pa bo že stopka. Drugače pa če boš sestre kaj vprašala mene še nobena ni nadrla, pa sem bila že velikokrat tam.


Blanč ćestitke tudi tebi za user posted image  user posted image .

Naslednjič moram tudi jaz probati te lignje. user posted image

Glorija tvojemu user posted image  se pa res nikamor ne mudi.



(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 15:48:28   
Abra
Dajamaja, še nč ne nabavljam, pa tudi vleče me ne. Ne vem, mogoče imam v podzavesti še kak strah, sem prav razmišlajala zadnjič o tem. Če pomislim, s kakim navdušenjm sem kupovala stvari za nečake user posted image user posted image moj je bil prepričan, da bom takoj po plusu že šla v šoping. Zadnjič je celo on predlgal, da greva gleda vozičke, pa se mi ni dalo user posted image očitno bom bolj Gloriji podobna user posted image ena moja sošolka je šla voziček kupovat dva tedna pred rokom, takrat sem bla čist zgrožena, kako da še nč nima user posted image user posted image

Kicsi, saj ti ni treba povedat, da greš v IVF. Za šefico ne bo nikoli pravi čas. Ko bo ona v penziji, mogoče. Včasih misliš, da so ljudje iz stroke bolj razumevajoči, pa se velikokrat izkaže ravno obratno.

Lara ima pa novo slikco user posted image z dvojčki user posted image

Gloria, jaz sem spregledala, da imaš pregled, sem mislila da se je že začelo user posted image

Blanč user posted image user posted image user posted image super!!!! Lepo ju grej in naj ti prineseta lep plus! Pa ti maš tut novo slikco user posted image za otročka je bla najbrž malo prehuda user posted image

T1979 veš, da bomo navijale. Ti pa stran s slabimi mislimi! Veš, da so jajčka v folikelčkih! user posted image

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 15:49:57   
bambi75
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: baci

Punce držite pesti zame jutri , ko me čaka punkcija. Ful me je strah, sicer ne bolečine, to je mala malica, ampak če bo kaj jajčkov notri v foliklih.






user posted image user posted image držim pesti da bodo polniuser posted image user posted image


user posted image bodo polniuser posted image



Se kar podpišem

< Sporočilo je popravil bambi75 -- 4.9.2008 15:50:37 >

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 15:50:07   
baci
tako zdaj sem si dala dvojno dozouser posted image ,zdaj pa grem malo počivat,pa se zvečer oglasim
lepo bodite

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 15:54:59   
baci
bambi-nobena sestra me ni nadrla,vse so bile super,razen sestre Danjele,ki je imela zelo grdi dostop do mene in tega nebom nikoli pozabla,ker mislim da je na takem delavnem mestu,kjer se mora dostojno obnašat!
to si je dovolila samo tisti dan in nikoli več!
nisem zahtevna,vendar ko gre ćlovek 1 v postopek,neve nič,kako gre naprej in mislim da je zato tam da me usmeri kako gre vse skupaj!


_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 16:01:03   
bambi75
Baci žal mi je da si imela grdo izkušnjo s sestro Danijelo. No jaz nimam čez nobeno kaj reči tudi čez njo ne.Meni je še pomagala pri zadnji zadevi ko sem rabila samo napotnico od zdravnika, da sem lahko šla že čez 1 mesec po njo drugače pa bo morala čakati 3-4 mesece da bi lahko prišla do njega in zato se ne bi mogla naročiti na laparo.


(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 16:08:11   
baci
bambi-hvala bogu da nisi imela in da ti je pomagala!
jaz v glavnem nimam za njo lepih besed ali celo pohvalnih,žal!
sestra Marija pa je zakon,vsaj za mene!
in tudi ostale so ok!user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 16:08:27   
bambi75
Imam pa še eno vprašanje za vse , ki ste dale laparo skozi v naravnem ciklusu, brez kontracepcijskih in kakšnih drugih tabletk.
Vem da ni čisto prava tema ampak vseeno. Sem najraje kar tukaj.
Jaz sem v Celju user posted image  dobila takoj po laparo ,ker sem jemala kontracepcijske tablete.
Sedaj pa nisem imela ničesar pa me zanima ali ste jo dobile normalno ali je kaj prehitevala. Jaz sem že vsa mozoljasta in tudi nekaj me grabi spodaj pa ne vem če je že to to, pa je še več ko teden do nje.
Ko bi vsaj še počakala, ker drugače se mi bo vse v MB še zavleklo, ker imam 16. razgovor za nov postopek.

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 16:09:22   
blanč
Blanč super!!!! Lepo ju grej in naj ti prineseta lep plus! Pa ti maš tut novo slikco za otročka je bla najbrž malo prehuda

o pride pošast nazaj po štorklo, če bo ta zgrešila najin domuser posted image , drugače pa štorklja ostaneuser posted image

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 16:13:30   
bambi75
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Blanč super!!!! Lepo ju grej in naj ti prineseta lep plus! Pa ti maš tut novo slikco za otročka je bla najbrž malo prehuda

o pride pošast nazaj po štorklo, če bo ta zgrešila najin domuser posted image , drugače pa štorklja ostaneuser posted image




Blanči bo kar štorklja ostala, kajne, sedaj pa mora bit. Saj veš v tretje gre rado pravijo.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 16:15:37   
arneja
Joj, Lara in Blanči, kako lepe novičke user posted image user posted image user posted image user posted image . Lara, tebi so se kar vse celice oplodile, je res smeh pripomogel user posted image . Blanč, tebi je pa tako lepo vse uspelo, še dva pingivnčka boš imela, pa tako si bila žalostna na začetku user posted image . In obedve sta se preoblekli primerno priložnosti user posted image . Super lepo slikci. V glavnem, bravo, punci user posted image .

Bozza, ti si pa super pridna kokoška user posted image . Bravo za 10 celic user posted image . To je zame znanstvena fantastika.

Amelia, stisni svojo pupiko in ji pritisni enega lupčka namesto mene user posted image . Kar ne morem verjeti, da jo že držiš v rokah user posted image .

T1979, itak da bodo celice v foliklčkih jutri user posted image . Je ta mesec september očitno zelo radodaren user posted image .

Gloria, ti boš pa lepo na rok čakala očitno. Je pikecu že luštno pri tebi user posted image .

MLBK, te že kaj špika po jajčnikih? Meni se kar zdi kot da se se nekaj dogaja spodaj. Glava me pa danes nič ne boli user posted image . Ti vrnem ZS.

Kajsica, veš, da si pogumna punca in tudi tele injekcije bodo zate mala malica, boš videla user posted image . Jaz če se pičim kam, kjer me zaboli, grem samo drugo mesto iskat in sigurno najdem kakšen prostorček, kjer še čutim ne injekcije. Imaš pa tudi Gonal, da ti ne bo treba nič mešat, ne? Saj je prav, da se te spomnijo na GK, vsaj veš, da si se postavila zase in da so to opazili. Meni se zdi, da je edini človek, ki se ga bojim v življenju, Reško, pa še njemu povem ta svoje user posted image .

Shuka, so danes spet vrtali sosedje? Joj, to je meni tudi za umret. Na srečo že dolgo nihče ni imel tovrstnih popadkov. Kaj pa AS, sta ga nabavila ali ne? Jaz vem, da ga bom precej hitro user posted image .

Pozdravčke tudi vsem ostalim pogumnim pupam user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 16:28:40   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

IZVIRNO SPOROČILO: T1979

Blanči suuuuuper.user posted image Čestitam tudi tebi. Zdej pa lepo počivat.
Sicer je vikend pred vama, ampak lepo počivajta z Laro to mistlim. user posted image


user posted image user posted image user posted image .....se pridružujem....user posted image user posted image user posted image


Lara, Blanč  še čestitke z moje strani.
Super ste zrihtale tole danes.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 16:30:09   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75

Imam pa še eno vprašanje za vse , ki ste dale laparo skozi v naravnem ciklusu, brez kontracepcijskih in kakšnih drugih tabletk.
Vem da ni čisto prava tema ampak vseeno. Sem najraje kar tukaj.
Jaz sem v Celju user posted image  dobila takoj po laparo ,ker sem jemala kontracepcijske tablete.
Sedaj pa nisem imela ničesar pa me zanima ali ste jo dobile normalno ali je kaj prehitevala. Jaz sem že vsa mozoljasta in tudi nekaj me grabi spodaj pa ne vem če je že to to, pa je še več ko teden do nje.
Ko bi vsaj še počakala, ker drugače se mi bo vse v MB še zavleklo, ker imam 16. razgovor za nov postopek.


Jaz sem jo dobila čisto normalno.
Je pa res, da pri meni niso med laparo kaj veliko not šarili, ker je bilo vse na svojem mestu.

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 16:37:42   
želvica99
Joj en dan manjkam, pa vse zgrešimuser posted image

Zarjica si me spet nasmejala z raznimi motiviuser posted image si res ena faca. Evo v akcijo grem tkole - pokličem, ko sept. dobim user posted image  in 22. dan špikanje.

Lara lubica sem tko vesela zate, evo smo rekle, da količina ni pomembna. Vidiš en dan črn, drugi vesel. Držim pesti najbolj kar se da, da uspeuser posted image . Pa seveda tudi zate Blanč, vidm da si bla kar naspidirana dons. Zdaj po počas v vodoraven položaj za kakšen danuser posted image user posted image user posted image

Bozza bravo za uspešno punkcijo in srečo na ETuser posted image

Ostale brez zamere, se vklapljam po enem dnevu in mi ne gre vse naenkrat v glavouser posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 17:01:14   
sonček85
madonca ve pa naklofotate strani.Vse ,ki mate jutri postoke in preglede držim pesti

oktavija
.ti pa jutri delaš test ,če se ne motim?


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 17:03:50   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Blanč super!!!! Lepo ju grej in naj ti prineseta lep plus! Pa ti maš tut novo slikco za otročka je bla najbrž malo prehuda

o pride pošast nazaj po štorklo, če bo ta zgrešila najin domuser posted image , drugače pa štorklja ostaneuser posted image

BRAVO za pamžeuser posted image user posted image user posted image Štorklja te ne bo zgrešla...........smo prekmurkam naročle!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 17:07:17   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Joj en dan manjkam, pa vse zgrešimuser posted image

Zarjica si me spet nasmejala z raznimi motiviuser posted image si res ena faca. Evo v akcijo grem tkole - pokličem, ko sept. dobim user posted image  in 22. dan špikanje.

Ostale brez zamere, se vklapljam po enem dnevu in mi ne gre vse naenkrat v glavouser posted image

Samo počasi, da ti ne zaletiuser posted image user posted image user posted image . Mogoče pa bova skupaj trepetale.....če bo ta mojauser posted image prišla že no. Najprej sem mislila, da bom  z Laro, pol z Mismis...no počasi mi bo zmanjkalo kandidatk...bom pa mela več navijačk....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 17:22:02   
gloria
Punce držite pesti zame jutri , ko me čaka punkcija. Ful me je strah, sicer ne bolečine, to je mala malica, ampak če bo kaj jajčkov notri v foliklih.


...držimo pesti...seveda bodo polniuser posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 17:23:33   
gloria
blanč čestitke pa lepa preoblekcauser posted image user posted image user posted image
 

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 17:50:58   
želvica99
Zarja boš sigurno pred mano, ker bo user posted image  obupala nad zajuser posted image  in se bo prikazala.

Drugač mam pa jest kontra problem od tebe Zarja. Pa evo zdj kar razložim, mogoče bo ktera vedla, kaj bi to blo. Danes je 12. dan po menstruaciji in zjutraj se mi je pojavlja rjava sluz, pa en košček rjav. Zdaj imam še vedno izcedek, samo svetlejši. Rdeče krvi ni. Lahko bi bla ovulacijska krvavitev, ampak je problem, da me že cel teden vse boli po trebuhu pa grozno sem napihnjena (za en tretji mesec user posted image ). Boli me tko kot pri hiperci samo manj. Nisem pa prej komentirala, sm bla prepričana, da me mehur boli. Zdj mi je jasno, da ni mehur. Kaj mislite al naj grem na pregled? Nočem preveč moji g. težiuser posted image . Nebi pa rada s kakšnim nezdravljenim vnetjem postopek začela.

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 17:56:40   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Shuka, so danes spet vrtali sosedje? Joj, to je meni tudi za umret. Na srečo že dolgo nihče ni imel tovrstnih popadkov. Kaj pa AS, sta ga nabavila ali ne? Jaz vem, da ga bom precej hitro user posted image .

user posted image ne dons pa niso sosedje vrtal so pa v sosednjem bloku in ker sem imela odprta vrata se je slišalo, ampak sej vseeno vlekla dremež do 9 ure.
AS nisva kupila in ga verjetno tudi ne bova, če sem se matrala do zdej se bom pa še mal, očitno sem čist sado-mazo frikuser posted image user posted image user posted image ali bolje rečeno user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 18:00:09   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99


Drugač mam pa jest kontra problem od tebe Zarja. Pa evo zdj kar razložim, mogoče bo ktera vedla, kaj bi to blo. Danes je 12. dan po menstruaciji in zjutraj se mi je pojavlja rjava sluz, pa en košček rjav. Zdaj imam še vedno izcedek, samo svetlejši. Rdeče krvi ni. Lahko bi bla ovulacijska krvavitev, ampak je problem, da me že cel teden vse boli po trebuhu pa grozno sem napihnjena (za en tretji mesec user posted image ). Boli me tko kot pri hiperci samo manj. Nisem pa prej komentirala, sm bla prepričana, da me mehur boli. Zdj mi je jasno, da ni mehur. Kaj mislite al naj grem na pregled? Nočem preveč moji g. težiuser posted image . Nebi pa rada s kakšnim nezdravljenim vnetjem postopek začela.
Pomoje maš sam tolk hormonsko ravnovesje zmučkano, lohk pa tko kt si rekla, maš ovulacijo k ji mal nagajajo hormončki glede izcedkov. Ne vem, men se je nekaj časa konstantno to pojavljalo, pa niso vedl vzroka. Je blo pa rečeno, da je hormonsko ravnovesje porušeno. user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 18:08:30   
gloria
Petek, 05.09.
Stijan - UZ
Pija76 - UZ
T1979 - punkcija


user posted image


....držimo pesti.....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 18:10:38   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

Petek, 05.09.
Stijan - UZ
Pija76 - UZ
T1979 - punkcija


user posted image


....držimo pesti.....

jaz sem tudi kar za tako navijanje!!!! !!!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 18:13:08   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: želvica99


Drugač mam pa jest kontra problem od tebe Zarja. Pa evo zdj kar razložim, mogoče bo ktera vedla, kaj bi to blo. Danes je 12. dan po menstruaciji in zjutraj se mi je pojavlja rjava sluz, pa en košček rjav. Zdaj imam še vedno izcedek, samo svetlejši. Rdeče krvi ni. Lahko bi bla ovulacijska krvavitev, ampak je problem, da me že cel teden vse boli po trebuhu pa grozno sem napihnjena (za en tretji mesec user posted image ). Boli me tko kot pri hiperci samo manj. Nisem pa prej komentirala, sm bla prepričana, da me mehur boli. Zdj mi je jasno, da ni mehur. Kaj mislite al naj grem na pregled? Nočem preveč moji g. težiuser posted image . Nebi pa rada s kakšnim nezdravljenim vnetjem postopek začela.
Pomoje maš sam tolk hormonsko ravnovesje zmučkano, lohk pa tko kt si rekla, maš ovulacijo k ji mal nagajajo hormončki glede izcedkov. Ne vem, men se je nekaj časa konstantno to pojavljalo, pa niso vedl vzroka. Je blo pa rečeno, da je hormonsko ravnovesje porušeno. user posted image


Jaz imam Želvica skor enako izkušnjo kot Schuka, tak da po moje za kakšno vnetje ne gre. Res pa je,da so meni kasneje našli 3 polipe in jih hkrati z maternično pregrado odstranli. Vprašat za nasvet pa je čist ok in jaz to vzpodbujam.......rajši preventiva kot zapoznela kurativa je skoz moj G govoril, no zdaj pa me ima še pri IVFu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




nosečnost
Lelly28 RR

komu ste prvo povedali, da ste noseče?

partnerju / očetu otroka (89%)

svoji mami, očetu (2%)

najboljši prijateljici (2%)

sestri, bratu (2%)

zdravnici, ginekologinji (4%)

objavila sem na družabnem omrežju (0%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!