|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:16:33   
Kicsi
Ojla vsem skupaj.Tudi jaz imam hude težave v službi.Delam v splošni ambulanti,šefica mi je zdravnica,pa še mati dveh otrok,meni pa pri mojih 32 letih teži in mi govori,da naj neham s tem,da imam še čas,da bo že ko bo,.............Ko dobim datum za IVF,mi noče dat bolniške in mi ukazuje,naj prestavim datum,da zdaj res ni ta pravi čas za to,.............Za znort.Zamenjala sem osebno zdravnico (do zdaj je bila ona moja osebna zdravnica ) in sem se odločila,da bom šla na bolniško prvi dan,ko se bom začela špikati. Res mam dost tega.
Vsi zdravniki govorijo,da se moram sprostit,da ne smem biti v stresni situaciji in kako mi naj to uspe pri taki šefici? user posted image  Pri prvem IVF-sem še delala in se ji podrejala max.,tokrat sem se pa odločela,da mi noben ne bo več sral po glavi.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:23:38   
baci
Vsi zdravniki govorijo,da se moram sprostit,da ne smem biti v stresni situaciji in kako mi naj to uspe pri taki šefici? Pri prvem IVF-sem še delala in se ji podrejala max.,tokrat sem se pa odločela,da mi noben ne bo več sral po glavi.



Zgleda da ni normalna,ta tvoja zdravnica!
Hitro jo menjaj in bodi doma!

< Sporočilo je popravil baci -- 4.9.2008 14:24:19 >


_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu Kicsi)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:23:46   
netka34
Ma halo?? Kicsi! Čisto pravilno si se odločila! Ma kako lahko so eni tko čudni dr-ji, sej človek ne more razumet!! Najprj dejmo met otroke, pol pa ma ne še zdej...


Meni je moj osebni g reku, da sej mam 2, da kaj bi pa še rada mela!??!! Ne praši, takoj iz ambulante sem podpisala drugega osebnega g!! Svašta!!user posted image

LP, D


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu Kicsi)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:24:54   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: pika.po

Pupe moje!

Eno vprašanje, ker se mi zdi da tule gor pa res vse veste user posted image user posted image user posted image

Se kateri kaj sanja kdaj po dopustih na GK LJ začnejo s konziliji? Sem že malce nestrpna ker grem končno v obravnavo.



So že začeli.
Moj je šel v ponedeljek tja po napotnico za SPB,
pa v sprejemni ni bilo več njegove kartoteke,
ker je vsa dokumentacija na konziliju...

(odgovor članu pika.po)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:26:59   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Kicsi

Ojla vsem skupaj.Tudi jaz imam hude težave v službi.Delam v splošni ambulanti,šefica mi je zdravnica,pa še mati dveh otrok,meni pa pri mojih 32 letih teži in mi govori,da naj neham s tem,da imam še čas,da bo že ko bo,.............Ko dobim datum za IVF,mi noče dat bolniške in mi ukazuje,naj prestavim datum,da zdaj res ni ta pravi čas za to,.............Za znort.Zamenjala sem osebno zdravnico (do zdaj je bila ona moja osebna zdravnica ) in sem se odločila,da bom šla na bolniško prvi dan,ko se bom začela špikati. Res mam dost tega.
Vsi zdravniki govorijo,da se moram sprostit,da ne smem biti v stresni situaciji in kako mi naj to uspe pri taki šefici? user posted image  Pri prvem IVF-sem še delala in se ji podrejala max.,tokrat sem se pa odločela,da mi noben ne bo več sral po glavi.
user posted image user posted image user posted image ne pusti se komandirat o svojem življenju in kdo je ona, da odloča o tem kdaj boš šla ti na postopek.

Me smo s tabo, ti se ji pa upri z vsemi 4 user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Kicsi)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:30:04   
baci
pozdravljene!
ko sem prebrala od kisci sem se zgrozila in sem mogla nekaj napisat!
 
 
Tako,zdaj sem prišla iz UZ,folikli rastejo,zdaj pa nevem je to vredu ali je še vedno premalo!
približno so veliki tam okoli 7 pa vse do 16,čisto različno!
zdaj pa me zanima koliko sploh morajo bit veliki,da lahko greš na punkcijo???
če katera ve naj mi sporoči,prosim?
naslednji UZ pa ima čez 2 dni,pa dala mi je gonal samo za jutri še!kaj zdaj to pomeni me zanima???

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:33:02   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: Kicsi

Ojla vsem skupaj.Tudi jaz imam hude težave v službi.Delam v splošni ambulanti,šefica mi je zdravnica,pa še mati dveh otrok,meni pa pri mojih 32 letih teži in mi govori,da naj neham s tem,da imam še čas,da bo že ko bo,.............Ko dobim datum za IVF,mi noče dat bolniške in mi ukazuje,naj prestavim datum,da zdaj res ni ta pravi čas za to,.............Za znort.Zamenjala sem osebno zdravnico (do zdaj je bila ona moja osebna zdravnica ) in sem se odločila,da bom šla na bolniško prvi dan,ko se bom začela špikati. Res mam dost tega.
Vsi zdravniki govorijo,da se moram sprostit,da ne smem biti v stresni situaciji in kako mi naj to uspe pri taki šefici? user posted image  Pri prvem IVF-sem še delala in se ji podrejala max.,tokrat sem se pa odločela,da mi noben ne bo več sral po glavi.
user posted image user posted image user posted image ne pusti se komandirat o svojem življenju in kdo je ona, da odloča o tem kdaj boš šla ti na postopek.

Me smo s tabo, ti se ji pa upri z vsemi 4 user posted image



Se podpišem pod tole

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:34:09   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: baci

pozdravljene!
ko sem prebrala od kisci sem se zgrozila in sem mogla nekaj napisat!
 
 
Tako,zdaj sem prišla iz UZ,folikli rastejo,zdaj pa nevem je to vredu ali je še vedno premalo!
približno so veliki tam okoli 7 pa vse do 16,čisto različno!
zdaj pa me zanima koliko sploh morajo bit veliki,da lahko greš na punkcijo???
če katera ve naj mi sporoči,prosim?
naslednji UZ pa ima čez 2 dni,pa dala mi je gonal samo za jutri še!kaj zdaj to pomeni me zanima???

Baci, folikli morajo bit večji od 18, jih pa lahko dajo tud na gojišča, če so celice ob punkciji polne. Če ti je za jutri dala še Gonal, to pomeni, da morda pojutrišnjem pade stopkauser posted image user posted image user posted image . Drugič pa kar vprašaj sestro Marijo.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:35:07   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: baci

pozdravljene!
ko sem prebrala od kisci sem se zgrozila in sem mogla nekaj napisat!
 
 
Tako,zdaj sem prišla iz UZ,folikli rastejo,zdaj pa nevem je to vredu ali je še vedno premalo!
približno so veliki tam okoli 7 pa vse do 16,čisto različno!
zdaj pa me zanima koliko sploh morajo bit veliki,da lahko greš na punkcijo???
če katera ve naj mi sporoči,prosim?
naslednji UZ pa ima čez 2 dni,pa dala mi je gonal samo za jutri še!kaj zdaj to pomeni me zanima???
Tm nekje okoli 18-20mm če je je že lahko za punkcijo, čeprov priznam, sama se v to res nisem nikol spuščala. Sem jih mela že 21mm pa sem mela pol čez 2-3 dni punkcijo. Mogoče ti bo po UZ dala še kako dozo če bo potrebna, če ne pade pa stopka.

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:35:28   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: Kicsi

Ojla vsem skupaj.Tudi jaz imam hude težave v službi.Delam v splošni ambulanti,šefica mi je zdravnica,pa še mati dveh otrok,meni pa pri mojih 32 letih teži in mi govori,da naj neham s tem,da imam še čas,da bo že ko bo,.............Ko dobim datum za IVF,mi noče dat bolniške in mi ukazuje,naj prestavim datum,da zdaj res ni ta pravi čas za to,.............Za znort.Zamenjala sem osebno zdravnico (do zdaj je bila ona moja osebna zdravnica ) in sem se odločila,da bom šla na bolniško prvi dan,ko se bom začela špikati. Res mam dost tega.
Vsi zdravniki govorijo,da se moram sprostit,da ne smem biti v stresni situaciji in kako mi naj to uspe pri taki šefici? user posted image  Pri prvem IVF-sem še delala in se ji podrejala max.,tokrat sem se pa odločela,da mi noben ne bo več sral po glavi.
user posted image user posted image user posted image ne pusti se komandirat o svojem življenju in kdo je ona, da odloča o tem kdaj boš šla ti na postopek.

Me smo s tabo, ti se ji pa upri z vsemi 4 user posted image



se podpišem pod shukouser posted image ...too muchuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:35:38   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: Kicsi

Ojla vsem skupaj.Tudi jaz imam hude težave v službi.Delam v splošni ambulanti,šefica mi je zdravnica,pa še mati dveh otrok,meni pa pri mojih 32 letih teži in mi govori,da naj neham s tem,da imam še čas,da bo že ko bo,.............Ko dobim datum za IVF,mi noče dat bolniške in mi ukazuje,naj prestavim datum,da zdaj res ni ta pravi čas za to,.............Za znort.Zamenjala sem osebno zdravnico (do zdaj je bila ona moja osebna zdravnica ) in sem se odločila,da bom šla na bolniško prvi dan,ko se bom začela špikati. Res mam dost tega.
Vsi zdravniki govorijo,da se moram sprostit,da ne smem biti v stresni situaciji in kako mi naj to uspe pri taki šefici? user posted image  Pri prvem IVF-sem še delala in se ji podrejala max.,tokrat sem se pa odločela,da mi noben ne bo več sral po glavi.
user posted image user posted image user posted image ne pusti se komandirat o svojem življenju in kdo je ona, da odloča o tem kdaj boš šla ti na postopek.

Me smo s tabo, ti se ji pa upri z vsemi 4 user posted image



Se podpišem pod tole


pa kaj si te misli tota kura glupa........zdaj bi se pa kar tepla!!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:36:59   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: baci

pozdravljene!
ko sem prebrala od kisci sem se zgrozila in sem mogla nekaj napisat!
 
 
Tako,zdaj sem prišla iz UZ,folikli rastejo,zdaj pa nevem je to vredu ali je še vedno premalo!
približno so veliki tam okoli 7 pa vse do 16,čisto različno!
zdaj pa me zanima koliko sploh morajo bit veliki,da lahko greš na punkcijo???
če katera ve naj mi sporoči,prosim?
naslednji UZ pa ima čez 2 dni,pa dala mi je gonal samo za jutri še!kaj zdaj to pomeni me zanima???

Baci, folikli morajo bit večji od 18, jih pa lahko dajo tud na gojišča, če so celice ob punkciji polne. Če ti je za jutri dala še Gonal, to pomeni, da morda pojutrišnjem pade stopkauser posted image user posted image user posted image . Drugič pa kar vprašaj sestro Marijo.


Tako je. Če pa ju3 ne bi bili dovolj veliki, bo pa še dala zdravila za kak dodatni dan. Vse je v redu.user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:37:10   
Shuka
Ja lohka je njej srat k ma že dva otroka.user posted image Sam, da ga pa drugim ne privošči samo zato k bo mela ona več dela se mi zdi pa res nesramno.user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:38:31   
baci
Drage moje navijajčice, hvala, da ste tako dobro navijale. Pridelala sem 10 celic. Dr. me je prav pohvalil. Punkcija je bila malo zoprna, bolelo pa ni preveč. Na koncu sem že malo težje prenašala, sem komaj čakala, da je bilo konec.

Zdaj pa čakamo na torek na transfer.

Še enkrat hvala za spodbujanje.








user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:38:46   
gloria
...živjo pupikeuser posted image user posted image user posted image ....pregled in ctg še nič na kažejo akcije naj pa bom pripravljena da se v dveh urah lahk vse spremeni...ja itakuser posted image ....v ponedeljek spet ctg če do srede ne bo nič grem pa v P da vidjo kaj dalje....
...tko zdej vas grem pa mal prebrat čvekice....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:40:58   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

...živjo pupikeuser posted image user posted image user posted image ....pregled in ctg še nič na kažejo akcije naj pa bom pripravljena da se v dveh urah lahk vse spremeni...ja itakuser posted image ....v ponedeljek spet ctg če do srede ne bo nič grem pa v P da vidjo kaj dalje....
...tko zdej vas grem pa mal prebrat čvekice....

o pa si le nazaj....smo že špekulirale al dihaš že globoko al si spet v šopinguuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:41:00   
lučka 25
Lara user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  zdaj pa le grej svoja user posted image user posted image , da bo tes pokazal user posted image user posted image .


bozza, pa saj to je super pridelek. Si prava "koklja". user posted image  V tork pa naj bo uspešen ET, pa bo vse še toliko lepše. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


blanč, kako si opravila?


gloria, a še ni nič, še vedno 2v1? user posted image


Vsem hvala za skrb, besede,... sem že bolje, gremo spet naprej, norčavo kot zmeraj.user posted image

Zdaj pa šibam, se potem še malo bolj javim. sem spet leteča.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:41:18   
Kicsi
Mah.Jaz bi najraje menjala tudi službo,pa kaj če sem vsituaciji,ko tega ne morem naredit,ker ne vem kdaj se mi bo nasmehnila sreča ( user posted image ali user posted image ). Ma saj bo. Važno je ,da sem prišla do spoznanja,da bom živela zase,za mojega dragega in bodočo družino user posted image . 11.09. se začnem spet špikati user posted image .

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:43:10   
baci
hvala vam za odgovore
tako da bom se še malo špikala in folikli bodo rasli!!!!

zarja-sem jo vprašala pa mi je rekla da mi bo v soboto več povedala!
danes je bila ful gužva tam pa je nisem hotela več spraševat,bom počakal do sobote
pa bom vidla kako naprej!
ta naša sestra Marija pa je full prijazna in edina ki ti vsaj nekaj pove!


_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:44:38   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Kicsi

Mah.Jaz bi najraje menjala tudi službo,pa kaj če sem vsituaciji,ko tega ne morem naredit,ker ne vem kdaj se mi bo nasmehnila sreča ( user posted image ali user posted image ). Ma saj bo. Važno je ,da sem prišla do spoznanja,da bom živela zase,za mojega dragega in bodočo družino user posted image . 11.09. se začnem spet špikati user posted image .


tak se govori....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Kicsi)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:45:46   
baci
IZVIRNO SPOROČILO: Kicsi

Mah.Jaz bi najraje menjala tudi službo,pa kaj če sem vsituaciji,ko tega ne morem naredit,ker ne vem kdaj se mi bo nasmehnila sreča ( ali ). Ma saj bo. Važno je ,da sem prišla do spoznanja,da bom živela zase,za mojega dragega in bodočo družino . 11.09. se začnem spet špikati .





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:45:58   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Lara user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  zdaj pa le grej svoja user posted image user posted image , da bo tes pokazal user posted image user posted image .
....sem spet leteča.


user posted image
Kako si ti? V službi? Ne leti previsokouser posted image , prenizko pa tudi ne!user posted image

< Sporočilo je popravil lara light -- 4.9.2008 14:52:01 >


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:46:20   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: baci

hvala vam za odgovore
tako da bom se še malo špikala in folikli bodo rasli!!!!

zarja-sem jo vprašala pa mi je rekla da mi bo v soboto več povedala!
danes je bila ful gužva tam pa je nisem hotela več spraševat,bom počakal do sobote
pa bom vidla kako naprej!
ta naša sestra Marija pa je full prijazna in edina ki ti vsaj nekaj pove!


no vidiš......sam da rastejouser posted image . Dručage pa je tud Jasna ful razumevajoča in si vzame čas za nas dečve, ki smo radovedneuser posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:49:36   
blanč
Halo, evo mene, ravno prisopihala domov.
Bravo larčiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Smo se videle ane???
Midva sva po vaših nasvetih seveda odjadrala  na lignje in sicer mal po bližniciuser posted image user posted image user posted image  na fernetiče po prometrium, pol čez trst v Ankaran na lignje pol še Reškotu v ljubljano po recept pa še na sladoled, sem kr hitr doma a ne???
Mene so pričakali 4je zarodki. 2 zelo lepa in dva, ki bosta še malo počakala na svojo usodo. Jaz upam, da tokrat pridem do svojih ledenčkov.
Punce hvala za navijanje in vas prosim še za v naprej, ker je zelo uspešnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 14:50:18   
baci
Jasna pa nevem katera je?
najbolj nesramna do sedaj je bila Danjela,tej pa sem povedala,da bi bilo boljše če bi delala nekje kjer nebi imela stika z ljudmi,ker njen odnos do mene je bil katasrofalen!!!!

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Rezano cvetje
F*R*U

Kateri cvet vas najbolj razveseli?

vrtnica (39%)

gerbera (5%)

tulipan (12%)

orhideja (24%)

drugo (10%)

bolj kakor rezano cvetje me razveseli lončnica (11%)


Število vseh glasov: 207

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!