|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 22:40:44   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: netka34

OOOooo, Lučka!!user posted image user posted image user posted image ! Sej je normalno, d pride tut za nami!!
Ne bit tko žalostna! Seveda bo še vse ok!! Boš vidla! In pol boš lahko šla tut ti plačat sveto mašo na Sveto goro!!user posted image user posted image Bova šle magar skupi!!user posted image


Ajprow?!



Prov, prov. Bova šli. user posted image

Saj jutri bom spet stara az, nič bat (malo čez les user posted image )

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 22:44:42   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

Na hitr se mal oglasim, k se svercam na netu :)
Nc novga, razn tega, da tut spim v modrcu, ker me drgac ful joske bolijo, se mi zdi, da so tezke 10kil. Bom vas prebrala, ko prideva domov (pridemo;))
Lep pozdravcek in vse dobro vsem!


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Naj bo kmalu znan rezultat. user posted image  ali user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 22:44:57   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Najprej...

Čertek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET
Lara Light - ET
Bozza - punkcija


Pupe dobro opravite jutri. Mislim na vas.

Bozza zadnjič sem videla, da je Blanči na prazen želodec vzela 2 naklofena in je bilo potem hudo. Na GK priporočajo, da se nekaj poje pred punkcijo.

Blanči draga sorry, da ti tega nisem prej omenila. Sem misliila, da je to splošno znano. Torej jutri tudi vsaj košček kruha pomalcaj. Prazna vreča ne stoji pokonci! Otročki se bodo pa takoj zasidrali, ko bodo futer zavohali user posted image  user posted image  user posted image

Larica joj kolk mi je hudo, da si to prestajala user posted image . Do jutri se zrihtaj in ne pozabi bleščic, se bodo otročkom kar učke zasvetle, pa bodo ostali. Saj veš, da majo otročki radi vse kar se sveti user posted image

Ozone in Baci dobro opravita.

Navijam za vas bejbike user posted image



Mi ne preostane drugega, kot da se podpišem pod tole. Je tako lepo in pravilno napisano, da ni kaj za dodat. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 22:53:36   
lučka 25
Nočko, se beremo in pišemo jutri.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 23:09:55   
gigi1
Obi user posted image  user posted image  user posted image  ti maš pa res taprave znakce. Oj, kolk navijam.

Netka bova skupi dihale user posted image

Arnejči lepa oblekca, sam Lučka je bila men tooolk pri srčku. Vem, da je nov postopek, ampak saj veš...tvojka Lučka čaka na pravi trenutek in sigurno jo boš zagledala.

Dejzika kaj je pa s to tvojo muko. Nekam žavastna je. A ji Livarsko zapojem, da jo mal predramim?

Miška moja najdražja kje si mi ti? Kako si? V pripravah?

Hedika tvoja bonbončka sem že videla, pa je vseeno tako lepo ju ponovno gledat. V mostec pa kar AS s sabo prinesi, da ju bom še poslušala. A z Kajši imata pa pollegalen randi user posted image

Kajši dobro se zmeni jutri.

Gretka pa spet v službici? Še juri nočna, pol pa nekaj časa spet dnevna? Upam. Kako si mi ti draga. A zarad hrbta od dragega sploh lahk kej slončkata?

Abrica vidim, da te je čist delovna vnema pograbla. Se pravi, da je res končno dobro obdobje user posted image  user posted image  user posted image . Naj bo tako še 18 tednov. Da boš tako poskočna kot Glorija user posted image . A buši pa že velik praviš? A si se kaj fotkala vmes? Da vidimo spremembo user posted image

Glorija draga ti me pa res vsak dan presenečaš. Upam, da bom tudi jaz taka, ko bom v visokih tednih user posted image .

Sonček1 kdaj bo kakšna nova slikca bušija? Zdej je pa spet kar razlika, a ne?

Sonček2 uživaš na bolniški? kar lepo se izležavaj in boli te...za službo. Zdaj imaš pri sebi najlepše darilo user posted image

Lučka draga te je potrlo user posted image . Ti kar izjoči bolečino. Jaz sem danes k sreči zamudila oddajo. Vidim, da je bila žalostna. Lubica zate bi bilo bolje kakšne komedije gledat, da malo pozabiš in se zamotiš. Te oddaje so nam sicer zanimive, ni jih pa dobro gledati po neuspešnih postopkih, ker samo poglabljajo bolečino.

Šuki ljubavi kako si mi ti? Tudi ti prihajaš v dobro obdobje user posted image .  A si kaj klicala za bežigrad? Pri meni je v službici še vedno dramatično, se pa počasi ureja. Ko bo mimo ti napišem. Medtem te pa objemčkam.

Zvezdica kje se ti spet potepaš? Si kupila obleko za snajko?

Miška73 pridna si, da tako navijaš tukaj. Še malo, pa ti bomo vračale z obrestmi user posted image

Zarjica saj bo prišla. So ti pa punce že take mantre napisale, da mora pridet user posted image

Želvica hvala za navijanje user posted image . kakšna stopkauser posted image

Dajči juhu user posted image  user posted image  user posted image  pa je tu. Dobro je, da se nič nisi obremenjevala s tem. Čestitke prestolonasledniku za RD user posted image

Ajsika kako je bilo v mestu čokolade in piva? Saj danes bi mogla že priletet.

Pija vidim, da lepo napreduješ. Komaj čakam na kakšno čveko in šlosija user posted image

Nokica lepo te je spet brati. Upam, da to pomeni, da si bolje in boš spet več z nami.

Punčke saj vem, da mi ni ratalo vsaki nakloniti besedo...vse ste v mojem srčku.

Lupčke in nočko drage moje




_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 23:17:39   
gigi1
Netka sorry sem pozabila napisat. Moja prejšnja napotnica je veljala 1 leto. Nova pa samo pol leta. Ko prideš na GK ti vedno povedo kolk časa še velja napotnica od osebnega G. Ko ti jo pa IVF napiše je pa itak veljavna do konca postopka..ko je plusek, ti napiše novo user posted image  user posted image  user posted image . Navijam za plusek user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 0:02:50   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Kaj naša Ajsika je že nazaj?


sem. grem spat user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 0:03:34   
ledenka
Čertek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET
Lara Light - ET
Bozza - punkcija


user posted image user posted image user posted image  navijaaaam!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 6:03:35   
blanč
jutrooooooo!!!!
jaz počasi grem proti Postojni, ampak res počasiiiii. Lara, resnično upam, da bova imele uspešen ET in potem "samo" še čakanje.
Ko se vrnem poročam.
Lubčka

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 6:11:06   
lučka 25
Dobro jutro. user posted image

blanč, srečno vožnjo in predvsem uspešen ET. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Enako velja za laro.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image



bozza, čim manj boleče in čim bolj uspešno srečanje z atom Rešom.


Ozon in Baci, lep pogled na UZ vama želim. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image



(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 7:11:31   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Dobro jutro. user posted image

blanč, srečno vožnjo in predvsem uspešen ET. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Enako velja za laro.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image



bozza, čim manj boleče in čim bolj uspešno srečanje z atom Rešom.


Ozon in Baci, lep pogled na UZ vama želim. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image





Se podpišem!!

Punce lep dan vam želim!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 8:01:50   
zarja1
Dobro jutro babike.....
user posted image
 
Lučka si kaj boljš? Draga še preveč dobro poznam take trenutke, saj bo.......user posted image

Lara in Blanči držim pesti.....

Gloria, daj se javi, da ne bomo kakega alarma zganjale.....

Želvica...ti tud nekaj štrajkaš...

Schuka, Grethy, Mismis, Arneja, Daisy, Abra, Obi, Gigi, Oktavija, Ajsika, WP, Baci, Nokes, Netka,Pija, Dajamaja....... user posted image

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 4.9.2008 8:02:25 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 8:17:32   
oktavija
Jutro drage moje!

No kot sem ljubila sem naredila testek, ki je seveda pokazal velik ----------!

Nič treba se bo sprijaznit da gremo v tretji krog IUI....

Lep dan vam želim!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 8:20:47   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Jutro drage moje!

No kot sem ljubila sem naredila testek, ki je seveda pokazal velik ----------!

Nič treba se bo sprijaznit da gremo v tretji krog IUI....

Lep dan vam želim!


Oktavija draga user posted image user posted image user posted image
nasvet; jaz sem šla samo 2 x na IUI, tretjič sem raje šla na IVF/ICSI......mogoče raje kar to probaš?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 8:26:18   
Abra
Jutro! user posted image
Spet ste ful napisale, da ne utegnem vsega brat. Z UZ-ji in punkcijo ste najbrž že opravili, Blanč in Lara pa še najbrž čakata na otroke. Navijam!!!

Lučka user posted image upam, da si danes bolje. Vsi imamo kdaj slab dan, obupamo pa ne kar tko. Sej veš, da je bil to prvi postopek, ki je statistično gledano najslabši. Tudi ti boš prišla do svojega otročka, samo malo dalj traja.

Gigi, pri Rešu dobimo list pred punkcijo, na katerem tudi piše, da moramo bit tešči.
Ja, upam, da je res končno prišlo tsto obdobje user posted image čeprav sem popoldne takoo zmatrana. Pa niti približno ne delam toliko, kot sem navajena. Ti pa še kar v gužvi. Jesen je tak čas, kajne?
Nisem se še fotkala v profil, ne vem zakaj. Pa tut ne bi blo za objavo user posted image user posted image user posted image

Kaj majo punce nove slikce? Grem pogledat... Arnejča luštna pupa, bomo pa lučko pogrešali. Daisy, kaj si pa ti tko žalostna? Pa nč več marjetk??

Lepo se imejte danes, upam, da bom kasneje imela čas kaj več napisati!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 8:28:55   
Abra
Oktavija user posted image user posted image user posted image sranje je to vsak mesec. Kaj pa, če bi se počasi res za IVF dogovorila, kot ti Zarja predlaga. Sej ti te IUIje ne morejo v nedogled delat.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 8:29:58   
gigi1
Dobro juro punčke

Oktavija draga user posted image user posted image user posted image . Pismu, pa res sem mislila, da je ratalouser posted image .

Blanči, Lara, Bozza, Ozone, Baci dobro opravite danes.

Ajsika wlcome back user posted image

Punčke lep dan

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 8:34:33   
gigi1
Abrica a res? A ni to čudno kako različne napotke dajejo v različnih centrih. Na GK priporočajo nekaj pojest ravno zato, da nam ne bi bilo slabo ali bolel želodec user posted image  No...pol bodmo pa pametne. Jaz vem, da se bom držale tega kar na GK pravijo.
Sem in pred punkcijo in pred ET spila kavo in jedla..

A profil pa praviš, da ni za objavljat user posted image . Nam je sigurno, saj veš kolk mamo rade bušije user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 8:42:44   
sonček85
Sonček2 uživaš na bolniški? kar lepo se izležavaj in boli te...za službo. Zdaj imaš pri sebi najlepše darilo
Ja pravi maš in se res prav nič ne sekiram za službo.Naj se znajdejo ,sej če pa kaj ne vejo me pa itak pokliče šef in me sprašuje.Včeraj me je klical 3x in sva se vsakič menila 20-30 minut,predno on to vse napiše in uspe narediti,a trudi se pa -to je važnouser posted image user posted image

Oktavija:user posted image user posted image user posted image user posted image in veselo naprej in mislim res bi že lahko šla na IVF,saj ne moreta ves čas s temi IUI.user posted image user posted image user posted image PA ZA SREČOuser posted image user posted image user posted image user posted image ,NAJ BO NASLEDNJI MESEC TVOJ MESEC.user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 8:44:15   
Abra
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Abrica a res? A ni to čudno kako različne napotke dajejo v različnih centrih. Na GK priporočajo nekaj pojest ravno zato, da nam ne bi bilo slabo ali bolel želodec user posted image  No...pol bodmo pa pametne. Jaz vem, da se bom držale tega kar na GK pravijo.
Sem in pred punkcijo in pred ET spila kavo in jedla..

mi imamo taka navodila, kot pred operacijo, če bi imele narkozo ... user posted image mogoče pa ima Reš za vsak slučaj še kaj naštimano user posted image
Vas pa z inekcijami in že prej tabletami našponajo in bi po ketonalih najbrž res bli bogi želodčki


A profil pa praviš, da ni za objavljat user posted image . Nam je sigurno, saj veš kolk mamo rade bušije user posted image

user posted image user posted image user posted image ni rečeno, da bi samo ve tuki vidle user posted image netu pa ne zaupam svojih fotk user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 9:03:27   
arneja
Lara in Blanč, komaj čakam, da preberem, da grejeta pikice user posted image .

Oktavija, žal mi je, očitno še ni pravi čas. Ampak enkrat bo sigurno prišel user posted image . Se pa tudi jaz ne bi trudila s tistimi IUI-ji, pač pa bi šla v postopek OBMP.

Gigi in Abra, vama je bila pa Lučka tudi taka corta user posted image ? Pa bom vseeno ostala pri novi slikci pa novo ime si bom omislila. Samo da do pikice pridem user posted image .

Pozdravčke vsem, jaz pa šibam. Sonček je zunaj user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 9:09:26   
taraji
Dobro jutro vse sotrpinke, srečke, navijačice....

Okatavija:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , res ni pošteno.
Kot so ti predlagale že ostale bi se morda res bilo dobro zmeniti za IVF, pa ni hudič, da ne rata.

Lara, Blanči - vedve naj bi pa že počasi prejeli svoje pikice - sedaj bomo pa 14 dni bolj zežko klofale po compu, ker bomo tko pesti stiskale.

Bozza, Ozone, Baci - upam, da ste zelo zadovoljne s svojim pridelkom

In kako ste mi vse ostale??

vidim, da sta si Daisy in Arneja zamenjali oblekci -luštkani sta ni kaj

Arneja - tebi pa sem poslala ZS


< Sporočilo je popravil M.L.B.K. -- 4.9.2008 9:12:48 >


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 9:15:57   
miska73
Žiži, kok si ti pozorna in za vsako napišeš tak luštkan komentarček.
Sem ugotovila, da če mi nes uspe prebrat vseh strani, ki jih punce naklofajo v enem dnevu,
potem poiščem samo tvoj dolgi post, v katerem se da prebrati kratko obnovo vsega dogajanja.

Drgač pa... zvesto navijam in držim pesti za punce, ki so danes v akciji

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 9:20:38   
dajamaja
Oooo, nekaj se vas je tudi preobleklo, ne sam umilo user posted image

Lara in Blanch, lepo prevzemta otroke in mirno v čakalnico za 14 dni! Pol pa fešta!!!

Jaz dejansko ne folgam sledit ... bo treba še za kakšen pir se zment! Nekaj malega sem ujela. Bemti brez interneta doma človk čist ven pade! Ampak navijam za vse nas.

Mojsonček, vidim, da sva skupaj začeli. 

Zarja, user posted image , čeprav bi prišlo tudi brez. Je pa vseen pasal user posted image .

Torej, danes prva špika, UZ v sredo.


(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: IVF/ICSI september, oktober
4.9.2008 9:32:44   
oktavija
Drage moje!!!!user posted image user posted image user posted image  Hvala za vso tolažbo...

No takole:
Jaz sem takoj bila proti IUI saj je moževa sperma zelo kvalitetna, jaz pa sem kljub odličnim rezultatom (tudi po 4 veliki folikli več kot 20 mm veliki) z klomifenom bila kar 6 x neuspešna.... Pa so me vseeno dali na IUI...
No zadnjič pa sem na UZ spet omenila zdravnici in sestri, da se mi zdi nesmiselno hodit na IUI če pa vemo da ni rezultatov. Pa so mi dejale da brez dovoljenja profesor Vlaisavljeviča nič ne morem in da morem najprej opravit vsa štiri IUI in potem sledi IVF, s tem da morem prej na razgovor profesorju za katerega sem naročena šele 3. decembra in do takrat čakam in hodim na IUI.... Full sem razočarana, da vse tako dolgo traja......  Dokler ne opravim z njim še enega razgovora pa me niti na čakalno listo za IVF ne morejo dati....user posted image user posted image user posted image  Pa bosta spet dve leti minile preden se bo kaj premaknilo....

< Sporočilo je popravil oktavija -- 4.9.2008 9:35:01 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Kdo?
Erin

Kdo obišče decembra vašega otroka oz mu prinese darila?

Miklavž (17%)

Božiček (8%)

dedek Mraz (8%)

vsi trije (22%)

Miklavž & Božiček (37%)

Miklavž & dedek Mraz (8%)


Število vseh glasov: 315

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!