|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 20:10:08   
blanč
Mislim, da tvoja pikica ni vitiligo. Mogoče je kaka kožna plesen, ki že s kremico oranozol izgine.
Vitiligo se lahko pojavi na kateremkoli delu telesa, vendar najpogosteje prizadene obraz (posebno področje okoli ust in oči), roke, stopala in kožo na spolnih organih. Bolezen je pogostejša pri ljudeh s temnejšo poltjo. Lahko prizadene simetrično roke ali noge ali samo enega od udov. Včasih zajame tudi dlačice na področju madežev, tako da postanejo bele. Če se bolezen pojavi na lasišču, bodo postali lasje na tistem delu beli. Zaradi izpostavljanja sončnim žarkom, četudi to ni vzrok bolezni, bodo postali svetli madeži še vidnejši, saj bo koža okoli njih potemnela.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 20:10:19   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: M.L.B.K.

No, drage moje, mene je pa tale Menogon čisto uničil - če odmislim flek, ki sem ga pridelala na trebuhu, in tiste malo manjše a vseeno boleče na ritki me je včeraj čisto povozili - imela sem povišano temperaturo, bilo mi je slabo - skratka za umret. Danes je sicer nekoliko bolje, sam sem še vedno kot cunja - no upam, da se bo stanje kmalu izboljšalo




To pa je tako kot pri meni. Sem imela enake težave. Fleke, salbost, vrtoglavica, vsi sklepi so me boleli, samo spala bi, povrhu vsega pa me je še zagrabil hrbet. Samo, da je bilo konec špikanja, sem bila spet kot rožca. Kot, da ni bilo nič.

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 20:11:10   
mojsonček
jeeeeeeeeeeeeeej, končno se je prikazala ta rdeča... uf, tkole je še nisem bla veselauser posted image , sm si kr enga bandidosa odprla, da nazdravim user posted image
zarja zdej sam še tvoja štrajka ampak meni se je začelo kuhati šele po 10 dneh zamude... dons je očitno ta rdeči dan
torej, v petek po prvo špiko ane, sej ne morem štet, da bo jutr drug dan, če mam koj mal izcedka, taprava se bo šele jutr pokazala? punce, a se motim?
lara tud jst imam najverjetneje težave z zanositvijo zaradi endo in me je strah, da bi se mi spet ponovila lih zdej ko sm v postopku, ker sem bla operirana letos januarja, pa še to so neka žarišča moral pustit notr, ker jih ni blo možno odstranit (baje, da je v črevo že tko zraščena, da ga je treba en konc odrezat, kar pa zahteva večji poseg kot je laparo)
imela sem pa vse zlepljeno, polno žarišč, zaraslin... cela štala v mali medenici...  Sicer sem pred dobrimi 10 leti zanosila čisto neplanirano, rodila, en čas sem bla celo normalna ampak pol pa ta user posted image  endo... v zadnjih nekaj letih ne pomnim, da bi bila prvi dan menstre v službi, ker niti stat nisem mogla, da ne govorim o bolečinah med sexom... ampak moj takratni G je reku - jah no mogoč mate pa nizek prag za bolečino (japajade...), kkšn tablet vzemte pa bo... no sej, zdej pa mam, kar mam
držim pesti za vse, ki čakate na kakšno lepo novičko!

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 20:16:30   
lučka 25
oktavija, jaz še vedno upam, da se user posted image  ne bo ulila in bo še možnost za testek in user posted image . user posted image

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 20:18:11   
lučka 25
mojsonček, user posted image  user posted image  user posted image  za user posted image . A ne, ne moreš verjez, da je možno da se je veseliš Naslednje pa ni treba, da hodi naokoli. Nja kar gre na dopust. user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 20:24:53   
bambi75

Čertek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET
Lara Light - ET
Bozza - punkcija
 
user posted image user posted image user posted image
user posted image    user posted image     user posted image



Sem tudi jaz to seksi navijačico kar skopirala. Je svetska. user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 20:35:47   
obayifo
Na hitr se mal oglasim, k se svercam na netu :)
Nc novga, razn tega, da tut spim v modrcu, ker me drgac ful joske bolijo, se mi zdi, da so tezke 10kil. Bom vas prebrala, ko prideva domov (pridemo;))
Lep pozdravcek in vse dobro vsem!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 20:40:09   
Amelia
Hej punce, držim pesti za vse vas, ne pozabite - NIKOLI, AMPAK RES  NIKOLI NE OBUPAT!!!, Jaz sem bila članica te strani od avgusta do decembra lani, ko nama je uspelo zanositi pri Rešu v 2. ICSI, pred 10 dnevi pa se nama je rodila punčka Kaja.

Sem šla tudi sama čez vse te preiskave, inekcije, prejokane noči, obup, strah, ampak se je na koncu obrestovalo in toliko bolj ceniva najino bebico in toliko bolj sva povezana kot par tako da vse po vrsti mi obljubite, da boste vztrajale ne glede na kaj in bodite močne!

Pa še 3 user posted image user posted image user posted image  za srečo.


(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 20:43:13   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: Amelia

Hej punce, držim pesti za vse vas, ne pozabite - NIKOLI, AMPAK RES  NIKOLI NE OBUPAT!!!, Jaz sem bila članica te strani od avgusta do decembra lani, ko nama je uspelo zanositi pri Rešu v 2. ICSI, pred 10 dnevi pa se nama je rodila punčka Kaja.

Sem šla tudi sama čez vse te preiskave, inekcije, prejokane noči, obup, strah, ampak se je na koncu obrestovalo in toliko bolj ceniva najino bebico in toliko bolj sva povezana kot par tako da vse po vrsti mi obljubite, da boste vztrajale ne glede na kaj in bodite močne!

Pa še 3 user posted image user posted image user posted image  za srečo.




To je pa tako lepo prebrati.
Hvala Amelia in tudi tebi vso srečo.

(odgovor članu Amelia)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 20:43:49   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

Na hitr se mal oglasim, k se svercam na netu :)
Nc novga, razn tega, da tut spim v modrcu, ker me drgac ful joske bolijo, se mi zdi, da so tezke 10kil. Bom vas prebrala, ko prideva domov (pridemo;))
Lep pozdravcek in vse dobro vsem!


Obi, joške full bolijo??? To je pa ja dober znak. Držim pesti, da vama je uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 20:45:24   
DaisyE
Zdaj sem pa čisto razsuta. Tole šnofanje po netu človeka zmatra. Bom zdaj nekaj časa take bolj zmatrane sorte. user posted image

Še enkrat pupe, držite se jutri. Jaz bom navijala.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 20:58:12   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Zdaj sem pa čisto razsuta. Tole šnofanje po netu človeka zmatra. Bom zdaj nekaj časa take bolj zmatrane sorte. user posted image

Še enkrat pupe, držite se jutri. Jaz bom navijala.


Daisy, tale tvoja oblekica je pa ta prava za day after...friday user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 21:00:37   
mismis
Mojsonček, čestitke za user posted imageuser posted image user posted image user posted image


Kakorkoli se že to čudno sliši, ampak sedaj imaš vsaj zeleno luč za nadaljni postopek.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 21:09:08   
mismis
NO glede na to, da sem samo še jaz tukaj gor in se že vse ostale stiskate in cartate, grem pa še jaz.

Gledat na A kanal oddajo - Težave z zanositvijo, da bomo imele jutri spet kaj komentirati.

Nočko vsem skupaj


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 22:12:00   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: Amelia

Hej punce, držim pesti za vse vas, ne pozabite - NIKOLI, AMPAK RES  NIKOLI NE OBUPAT!!!, Jaz sem bila članica te strani od avgusta do decembra lani, ko nama je uspelo zanositi pri Rešu v 2. ICSI, pred 10 dnevi pa se nama je rodila punčka Kaja.

Sem šla tudi sama čez vse te preiskave, inekcije, prejokane noči, obup, strah, ampak se je na koncu obrestovalo in toliko bolj ceniva najino bebico in toliko bolj sva povezana kot par tako da vse po vrsti mi obljubite, da boste vztrajale ne glede na kaj in bodite močne!

Pa še 3 user posted image user posted image user posted image  za srečo.




To je pa tako lepo prebrati.
Hvala Amelia in tudi tebi vso srečo.


se tud jaz podpišem pod to!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 22:12:49   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: obayifo

Na hitr se mal oglasim, k se svercam na netu :)
Nc novga, razn tega, da tut spim v modrcu, ker me drgac ful joske bolijo, se mi zdi, da so tezke 10kil. Bom vas prebrala, ko prideva domov (pridemo;))
Lep pozdravcek in vse dobro vsem!


Obi, joške full bolijo??? To je pa ja dober znak. Držim pesti, da vama je uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image


Obi to bi znalo bit, veš? Držim pestiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 22:13:58   
zarja1
Eh Mismis ne spimo še.......mal poležavam pred tv. Ta oddaja ti da mislit, kaj vse te lahko še zraven doleti.....sem kar user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 22:24:37   
gigi1
Ojla lubice.

Evo me končno user posted image . Ta teden je res štala v službi. Upam, da bo že naslednji teden malo bolje.

Grem vas brat...

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 22:25:49   
zarja1
Pa kam ste vse šle.....user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 22:27:46   
zarja1
Lahko nočko vsem skupajuser posted image

Daisy ta je tud dobra kravcauser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 22:31:43   
lučka 25
Jaz sem tu. Sem danes bolj v razsulu.

Sem imela danes spet krizo. Sem se spomnila, da sem pred enim tednom študirala kako bo na punkciji, danes pa se zavem, da je šlo vse v nič, da sploh ni prišlo do oploditve. Sem tako user posted image  user posted image  user posted image , kot še nikoli. Pa kot zakleto sem sama doma (moj ima tekmo) in se nikakor nisem mogla potolažit. Zdaj je že malo bolje. Zgleda, da je še zmeraj kriza, da ne bo šlo še vse tako na lahko.

Najbolj pa sem šokirana, ko sem prvič sploh zares pomislila, kaj če nikoli ne bom imela otrok. Saj se mi bo svet podrl, če se mi to zgodi.  Ne, ne ne smem tako razmišljat.user posted image



Zdaj sem pa naredila šmoren, vse zamorila, spet slabo voljo spravla sem gor,... Saj bo.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 22:34:32   
netka34

Čeeeeer!

Tut js gledala oddajo na A. Žalostno!!user posted image

Vse punce, ki ste jutri v akciji, drži pesti tudi Netka!!user posted image user posted image user posted image
Lara, tolk sm firbčna, d še spat ne bom mogla!!user posted image user posted image user posted image


Obi, to res kaže na družbo Dobrovoljčici!!!user posted image user posted image user posted image

No, zej pa pod tuš, zobo ni bla huda, vse ok s čekani, ma da bi šla tut punkcija tko lišo!!!user posted image

Za napotnico pa pojma nimam, če še velja!
KOlk cajta velja ponavadi?


Nočko vsem, pa ne počvekajte tumač, kr jutri mam veliko dela!!user posted image user posted image user posted image


D





_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 22:36:26   
gigi1
Najprej...

Čertek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET
Lara Light - ET
Bozza - punkcija


Pupe dobro opravite jutri. Mislim na vas.

Bozza zadnjič sem videla, da je Blanči na prazen želodec vzela 2 naklofena in je bilo potem hudo. Na GK priporočajo, da se nekaj poje pred punkcijo.

Blanči draga sorry, da ti tega nisem prej omenila. Sem misliila, da je to splošno znano. Torej jutri tudi vsaj košček kruha pomalcaj. Prazna vreča ne stoji pokonci! Otročki se bodo pa takoj zasidrali, ko bodo futer zavohali user posted image  user posted image  user posted image

Larica joj kolk mi je hudo, da si to prestajala user posted image . Do jutri se zrihtaj in ne pozabi bleščic, se bodo otročkom kar učke zasvetle, pa bodo ostali. Saj veš, da majo otročki radi vse kar se sveti user posted image

Ozone in Baci dobro opravita.

Navijam za vas bejbike user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 22:38:59   
netka34
OOOooo, Lučka!!user posted image user posted image user posted image ! Sej je normalno, d pride tut za nami!!
Ne bit tko žalostna! Seveda bo še vse ok!! Boš vidla! In pol boš lahko šla tut ti plačat sveto mašo na Sveto goro!!user posted image user posted image Bova šle magar skupi!!user posted image


Ajprow?!


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 22:39:01   
miska73
Žiži, tolk si lepe napotke dala puncam za jutri. Tudi od mene najlepejše želje.

Zdaj grem pa počasi spančkat.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




ime
Lelly28 RR

kaj vam je oz. vam je bilo najbolj pomembno pri izbiri otrokovega imena?

pomen (13%)

všečno ime (67%)

ime, ki paše k priimku (7%)

ime, ki paše otroku ko sem ga prvič videla (13%)


Število vseh glasov: 15

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!