|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
13.8.2008 10:20:16   
Jančika_
K vsemu napisanemu bi rada dodala še to. Težko se je držati novega režima prehrane, če začneš z nekimi novimi, neznanimi recepti. Po moje je najboljše svojo dosedanjo prehrano prirediti tako, da je po Montiju. Jaz recimo obožujem testenine s tunino omako. Zdaj pač naredim več omake, not dam ogromno zelenjave, in jo pojem kot enolončnico. Za ostale jedce pa jo prelijem čez testenine. Saj ni treba ne vem kako čarati v kuhinji. Zrezek/riba in popečena zelenjava, za ostale še riž/krompir. In tako naprej.

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 3476
   [Brisano sporočilo]
13.8.2008 11:00:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3477
   RE: Montignac
13.8.2008 11:22:24   
maja1488
Jst tudi tako, včeraj sem jaz jedla pz testenine s paradižnikovo omako, njej sem pa še gambere not vrgla in je bla ful srečna. Je samo rake pojedla, pašto pa pustila user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3478
   RE: Montignac
13.8.2008 11:29:41   
arijana..
Da vas še jaz pozdravim.

Berem vas že kar nekaj časa, oglašanje na forume pa ni moja največja domena.

Se pa tudi sama malo več kot dva meseca prehranjujem po montiju, z občasnimi prekrški. kot so že predhodnice rekle, tudi sama poskušam čimmanj komplicirat, skuham za vse enako, potem pa zase izberem dovoljeno.
V tem času sem pristala na nekje -7 kg in kar je najpomembneje izboljšanem počutju, urejeni prebavi in energijsko v +. Na dopustu sem zavestno grešila in počutje ter prebava sta se v trenutku poslabšala.
Tak, da jaz imam namen vztrajat in gledam na to kot na nekaj doživljenjskega, zato tudi grehe sprejemam kot nekaj normalnega.

Lepo se imejte, pa se še beremo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3479
   RE: Montignac
13.8.2008 11:46:08   
mojamura
super arijana....se strinjam da je monti doživljenski projekt....saj ko ti enkrat pride pod kožo ni več blema

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu arijana..)
Neposredna povezava do sporočila: 3480
   RE: Montignac
13.8.2008 13:27:31   
Anonimen
Jaz sem pa lačna.. Komaj čakam, da grem domov na kosilo..user posted image

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 3481
   RE: Montignac
13.8.2008 14:31:36   
binica
Jaz sem se pa pravkar najedla z jogurtom in svežimi borovnicami in me prav želodec boli. Doma bom namreč šele po 17-ih, pa sem raje že sedaj nekaj pojedla, da ne bom do takrat dol padla...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3482
   RE: Montignac
13.8.2008 14:42:06   
mojamura
jaz si včasih nesem v službo kakšno kuhano jajce, rezino sira, sadje obvezno, suho sadje - mandlje/oreščke ipd. pa si lakoto preganjam s tem. tudi jaz pridem domov približno ob 17.00

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu binica)
Neposredna povezava do sporočila: 3483
   RE: Montignac
13.8.2008 16:05:53   
amaya
Evo mene.

Danes sem pa kar naprej lačna, pa ne vem več kaj naj jem.
Zjutraj sem preskočila zajtrk, ker mi ni bilo za jest, zdaj bi pa jedla vse.

Kaj se lahko poje za malico, da nasiti?

večerja je še daaaaaaaaaaaaleč


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3484
   RE: Montignac
13.8.2008 16:08:20   
Rožica I
Jaz sem ravno zmazala 2 sveži zeleni papriki polnjeni s malo mastno skuto, sezamom, lanenim semenom in zelenimi olivami... Mljask user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3485
   RE: Montignac
13.8.2008 18:11:34   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

snorlax, pa ti si mala enciklopedijauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A se mal norce delate? user posted image

Samo povzemam tisto, kar mi je ostalo v glavi, ko sem predelala knjigo. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3486
   RE: Montignac
13.8.2008 20:52:05   
maja1488
Snorči, meni si ful smešna, ker če se prav spomnim (ne vem na katerih temah) se je že parkrat zgodilo, da napišeš, da boš ful kratka ker se ti mudi, pol pa enciklopedijo napišeš. A ko se ti ne mudi pa čist male poste user posted image user posted image user posted image  Ful si dobra!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3487
   RE: Montignac
14.8.2008 8:07:23   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

snorlax, pa ti si mala enciklopedijauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A se mal norce delate? user posted image

Samo povzemam tisto, kar mi je ostalo v glavi, ko sem predelala knjigo. user posted image


ma ne snorči....mi tebe mamo rade, pa vedno  ko napišeš kaj tako poučnega še jaz kaj poleg odnesem.

vi lav ju!user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3488
   RE: Montignac
14.8.2008 8:18:40   
maja1488
vi lav ju!



ja vi lav ju snorči!!!!user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3489
   RE: Montignac
14.8.2008 9:17:31   
Anonimen
ojla.

evo moj jedilnik:
Z: sok 2 pomaranč
Z: 2 pz žemlji in kava brez kofeina z malo mleka
M: activia (navadna user posted image ) z dodanimi malinami
M: oreščki, marelice
K: jajčke, suha salama in mozareca
V: sadje

bo ok?

drugače je blo včeraj vse ok, sem pregurala. Edino moje kosilo mi je bilo kar nekaj: naredila sem bučke polnjene z mesom, sirom in jajčko, zraven pa kuhano cvetačo in ohrovt. user posted image user posted image user posted image  Skratka, ni bilo dobro.

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 3490
   RE: Montignac
14.8.2008 10:23:12   
maja1488
Jst sem pa predvčerajšnjim jedla od tašče domače fižolete in me je včeraj tok napenjalo in sem bla vsa okrogla. Včeraj sem pa paradižnik s tuno za kosilo, pa samo jogurt za večerjo, ker sem bila taka kot zgoraj opisano.
danes pa PZ kruh z marmelado BS, nič sadja prej, ker nisem bila v trgovini že cel teden in mamo samo banane user posted image
za kosilo gremo pa ven jest in nimam pojma kaj bom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3491
   RE: Montignac
14.8.2008 10:25:27   
binica
Biba kaj pa je manjkalo tvojim bučkam?? Po sestavinah sodeč so morale bit prav fine. Jaz obožujem polnjene bučke, njami user posted image user posted image user posted image

Jaz grem pa danes k mami na kosilo in močno upam, da bo dala kaj po Monijtu na mizo, sicer sem v riti. Jo bom kar poklicala in povprašala kaj bo kuhala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3492
   RE: Montignac
14.8.2008 10:28:50   
Anonimen
kaj je manjkalo mojim bučkam?? KROMPIR!!!!!!! user posted image  user posted image    user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3493
   RE: Montignac
14.8.2008 12:11:48   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

kaj je manjkalo mojim bučkam?? KROMPIR!!!!!!! user posted image  user posted image    user posted image



hehehehe, saj boš prebrodila krizo in te krompir (hrana za svinje - kot to monti imeuje) ne bo več mikal



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3494
   [Brisano sporočilo]
14.8.2008 14:39:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 3495
   RE: Montignac
14.8.2008 14:40:48   
binica
Jaz bi ga vseeno raje izpustila, ker mešaš B in OH... Za vsak slučaj....user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3496
   RE: Montignac
14.8.2008 15:34:05   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: biba12


drugače je blo včeraj vse ok, sem pregurala. Edino moje kosilo mi je bilo kar nekaj: naredila sem bučke polnjene z mesom, sirom in jajčko, zraven pa kuhano cvetačo in ohrovt. user posted image user posted image user posted image  Skratka, ni bilo dobro.


Mmmmmmmmmmmmm, jaz pa obožujem polnjene bučke ali malancane, samo mesa ne dam noter, ker nisem nek mesojedec, jem ga ponavadi 1x do 2x na teden. Na olju prepražim zelenjavo, lahko tudi dodaš gobice, jajčko, pa potem gor sir. Mogoče ti bo to bolj všeč.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3497
   RE: Montignac
14.8.2008 19:37:57   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

dejte mi povedat - je to ok:

- basmati riž + jurčki (oz. zelenjava) + parmezan
- pz testenine + zelenjava + parmezan
 
ker v montignacovi knjigi receptov je vedno za desert sir; po večerji pa jogurt oz. občasno sir; četudi je glavna jed OH.



Jaz tega nikoli ne mešam. Pa tudi basmati riž - a imaš polnozrnategauser posted image ?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3498
   RE: Montignac
14.8.2008 19:57:25   
Anonimnica
Zdravo, dekleta!

Samo da vas pozdravim. Nisem še pozabila na vas, konec prejšnjega tedna smo prišli z dopusta, potem pa takoj dalje.
Zdaj me spet ne bo do naslednje srede, potem pa se vračam k vam.

No, glede mojega prehranjevanja: na dopustu se žal nisem mogla držati montija, preslab karakter in preveč hrane na razpolago.user posted image user posted image user posted image
Vendar sem si obljubila, da ne bom paničarila niti se imela za slabo, kot sem se imela ponavadi v takih primerih vedno do sedaj. Montinjakov način prehranjevanja se mi zdi čudovit in upam, da bo moj doživljenjski, zato si ta kiks oprostim.
Zagotovo pa se strogo vračam na ta prehranjevalni način 25. svgusta, ko se nam končajo dopustniški dnevi in grem nazaj v službo.user posted image

Do takrat lep pozdrav vsem.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3499
   RE: Montignac
14.8.2008 20:46:11   
snorlax
Oj, sem te že pogrešala tu gor.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?