|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
8.8.2008 18:53:44   
rainbow
Ojla!

Kak ste pridneuser posted image user posted image user posted image

Mi smo imeli danes ribe - soma, bil kar dober; jaz sem zraven jedla blitvo, pa mi zdaj nekak ni dobro, sem čist napihnjena. Bo že minilo.

Pikapolona, jaz se  ne spomnim kakih težav, sem bila fuul zagnana, kar mi zdaj krizno primanjkuje.

Aurora, si naredila zvitke?? sem jaz že tudi delala, s sirom pa špinačo.




_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3401
   [Brisano sporočilo]
8.8.2008 19:13:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 3402
   RE: Montignac
9.8.2008 17:42:43   
amaya
Vprašanje: po kolikšnem času ste začele hoditi s kg dol? Ne bi rada izgubila upanja...

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3403
   RE: Montignac
9.8.2008 18:46:31   
pikapolona2
snorlax...hvala...sej se mi je zdelo ker drugače nimam problemov z glavoboli. Sem ga imela še naslednji dan....danes pa je že bolje.
Smo pa danes kolesarili.....uf sm brez kondicijeuser posted image .


Kaj kej jeste za večerkjo...meni se ne ljubi kuhat...potem pa skoz neke jogurte jem...ampak to je premalo


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3404
   RE: Montignac
9.8.2008 20:03:00   
maja1488
amaya, prvi teden greš ziher en kg dol, ker se ti je telo očistilo vode. Potem pa po 1 kg na teden če res nič ne grešiš. To traja (vsaj pri meni) kake 4 tedne, pol pa po manj. No odvisno kolko imaš za zgubit.

Za večerjo jaz ponavadi nisem kaj dosti lačna in pojem jogurt z žličko marmelade BS ali ploščico čokolade, kako solato... V glavnem ne kuham.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3405
   RE: Montignac
9.8.2008 20:46:39   
al1*
Pozdravljene!

Te počitnice se samo potepamo, domov pridemo za 2 ali 3 dni pa spet dalje. Zato jem pač to, kar mi pride pod roke. Doma se seveda skušam držati, drugje pa...Zdaj bomo spret doma do torka, pol pa gremo v Kranjsko goro, če bo vreme ok.

Še en teden pa zaključim z dopustom, pol pa bom stopila na tehtnico, da ugotovim škodo in vidim, kako naprej. user posted image




_____________________________

lp


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3406
   RE: Montignac
9.8.2008 20:59:34   
rainbow
Oj, Al1*, welcome backuser posted image user posted image  btw super avatar imašuser posted image

Pikapolona, pri večerjah je meni tudi včasih kriza; ampak občasno si pa skuham ali piro ali ješprenj in pol to uporabim v solati, recimo malo prej sem si naredila solatko iz pire, popečenih bučk, malo čebulce, ovčjega sira in žličko kisle smetane. Ali pa recimo samo z zelenjavo, rdeča paprika fu lpaše zraven, pa paradižnik, pa kanček olivnega olja in bažamičnega kisa.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3407
   RE: Montignac
9.8.2008 21:05:40   
maja1488
Moj balzamični kis je imel sladkor noter. Pa ga ful pogrešam. A obstaja tak brez sladkorja. Uporabljala sem Ponti.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3408
   RE: Montignac
9.8.2008 22:00:34   
amaya
Joj, jaz sem pa zdej čisto zmedena. Če so brokoli in špinača OH ali se lahko jejo zraven mesa?

Samo jaz res nisem šla NIČ dol user posted image Al narobe jem al kaj.....

A vas moti če vam tukaj napišem kaj jem, pa me katera malo popravi, dokler ne pridem notri? Ful bi bila hvaležna. Sej nočem težit, ampak res ne vem kje ga poserem


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3409
   RE: Montignac
9.8.2008 22:01:01   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Moj balzamični kis je imel sladkor noter. Pa ga ful pogrešam. A obstaja tak brez sladkorja. Uporabljala sem Ponti.


jaz tudi...evo že ena posrancija user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3410
   RE: Montignac
9.8.2008 22:24:41   
al1*
amaya - jaz mislim, da lahko tako brokoli kot tudi špinačo ješ zraven mesa - oboje ima GI 15.

Ti le piši, kaj ješ, da še druge dobimo kakšno idejo. Kako dolgo pa že hujšaš? Enim na začetku ne gre dol nič, pol pa v naenkrat en ali dva kilograma. Samo ne obupat!


_____________________________

lp


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3411
   RE: Montignac
9.8.2008 22:28:27   
amaya
Ma kaj hujšam, mogoče teden dni user posted image user posted image user posted image

Danes jedla:

pomarančni sok
Z: bela kava (ne bi se ji odrekla, res ne) BS, PZ (recimo) kruh + marmelada BS
K: juha (čista), zelena solata, tenstano zelje(brez nič), ombolo (svinjska ribica - totalno brez maščobe)
V: omleta z mozzarello, beluši, kozarec jogurta


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3412
   RE: Montignac
9.8.2008 22:32:19   
al1*
Če je komaj teden dni, pa res ni panike.
Poskusi se malce vzdržat in se tehtaj smo 1x tedensko. Jedilnik je ok - a ti rata brez malic?
Za motivacijo je fino tudi, če se premeriš - recimo 1x mesečno in vidiš, kako centimetrčki kopnijo.


_____________________________

lp


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3413
   RE: Montignac
10.8.2008 9:28:48   
amaya
aha...ok

joj hvala ti za nasvet.....a vas res ne motim in težim

hvala

user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3414
   RE: Montignac
10.8.2008 12:00:52   
maja1488
amaya, ti kar piši. Jaz jem vso zelenjavo z mesom. Sploh nisem vedela, da je brokoli OH user posted image
Bi moglo na njemu pisat user posted image

A pa ti zdržiš brez malic? Jaz imam 3 vmes,

Tehtaj se 1x na teden.

Jaz sem pa ta teden totalno brez grehov. Mogoče bi pa danes en sladoled, ker me je strah, da mi spet cukr pade. Pol imam cel dan v user posted image , ker ne pridem k sebi. Jutri pa tehtanje.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3415
   RE: Montignac
10.8.2008 12:20:01   
amaya
ma malice jem, recimo kakšno sadnje ali pa jogurt...amapk ponavadi sem zunaj ali pa je tako vroče, da se moram celo zvečer malo prisilt, da jem....

tukaj tudi velja da se je do 19 ure, ne?

No to je pri meni problem, ker ravno takrat začnemo z rihtanjem za ninjanje ali pa gremo še na zadnjo šetnjo pred spanjem.

Danes:
Z: bela kava, PZ kruh + skuta+marmelada BS
K: goveja juha (je nedelja user posted image ) ampak čisto in lepo meso, ful zelenjave v njej, cvetačni pire, meso iz juhe, solata, pa mogoče kompot (a je lahko kupljen ali ga moram naredit?)
M: ?
V: ? verjetno juha, pa breskev s svežim sirom

Kaj daste v juho? Naj jo jem čisto? Če ne si pa bom zelenjavo notri navrgla, parmezan pa kapljico limone: mnjamiiiii


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3416
   RE: Montignac
10.8.2008 12:21:41   
amaya
Jaz sem si zadnjič za popestritev skute notri narezala peteršilj in jo posolila, pa je bil namaz....lahko pa daš eno jajce kuhano, pa malo čebule in mleto papriko.....mah no, karkoli lahko v skuto namečeš. Tudi kisle kumarice pašejo user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3417
   RE: Montignac
10.8.2008 12:24:36   
al1*
Kompot mora biti domač, zelo dvomim, da najdeš kupljenega brez sladkorja.

_____________________________

lp


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3418
   [Brisano sporočilo]
10.8.2008 12:36:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3419
   RE: Montignac
10.8.2008 12:43:42   
amaya
katere hrenovke pa ješ?

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3420
   [Brisano sporočilo]
10.8.2008 18:51:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 3421
   RE: Montignac
10.8.2008 19:52:45   
Anonimen
Hoj Montijevke, a je to ok zajtrk?: korenčkov sok, brezkofeinska kava, dva spečena jajčka (olje itak vedno zlijem stran), brez kruha.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3422
   RE: Montignac
10.8.2008 22:02:25   
amaya
Ja jaz mislim, da ja....

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3423
   RE: Montignac
10.8.2008 23:18:56   
pikapolona2
korenčkov sok...a je sveže narejen...ker če je toplotno obdelan in flaširan potem če se prav spomnim ima že 85GI.......svež ga ima pa 35....naj me ktera popravi če narobe mislim??


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3424
   RE: Montignac
11.8.2008 7:42:18   
Anonimen
Korenčkov sok je kupljen- Spar- bio... ali pa DM-bio... . Kupim pa tistega 100% in zalijem z vodo.

(odgovor članu pikapolona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?