|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
7.8.2008 7:13:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 3376
   RE: Montignac
7.8.2008 8:13:24   
maja1488
a ve jo samo 1x na teden jeste??


jst jo ziher kake 3x na teden po eno tablico.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3377
   RE: Montignac
7.8.2008 10:18:57   
Jančika_
Čokolada naj bi bila vsaj 70%, tako da kar je več, je samo plususer posted image . Ne priporočam pa one Lindtove 90% (al je celo 99%?), tisto je pa kot bi nafto žrluser posted image . Od tini mini koščka (res samo za pol nohta) sem imela dva dni slab okus, čeprav sem jo takoj izpljunila in si šla umit zobe.

Dokler sem hujšala, čokolade sploh nisem jedla, potem pa je tudi celo leto nisem, ker je nimam tako zelo rada. Raje se na grešne dneve nabutam mlečne čokolade. Ampak se mi zdi, da sem zdaj počasi prišla na okus in mi temna Č bolj paše. Lidlova 70% je zelo dobra, pa Hoferjeva 75% tudi (brez dodatnih okusov, tiste razne pomaranče in tako mi sploh ne sedejo). Sta mi bolj všeč od Gorenjke in Lindta (pa saj so mi njihove mlečne Č tudi najboljše).

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3378
   RE: Montignac
7.8.2008 10:28:15   
maja1488
Meni je zdaj tale od gorenjke z lešniki najbolj paše. Drugače je pa meni tudi tista lindtova 90% za bruhar.

Sem zadnjič dobila od Godive čokolado 75%. Tisto bi lahko jedla nonstop. Prav stopi se v ustih.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3379
   RE: Montignac
7.8.2008 13:56:28   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
Sem zadnjič dobila od Godive čokolado 75%. Tisto bi lahko jedla nonstop. Prav stopi se v ustih.

Kje se pa to dobi? Da vidim, če je res tak dobrauser posted image .

Punce, kaj se lahko je skupaj lahko skuto in marmelado bs? Se mi zdi, da ja, ampak ker tega nikoli nisem jedla, nisem bila pozorna. Zdaj pa sem ugotovila, da bi to bil idelani regeneracijski obrok po dolgem teku.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3380
   [Brisano sporočilo]
7.8.2008 14:24:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3381
   RE: Montignac
7.8.2008 14:27:15   
maja1488
Tole godivo sem dobila  iz bruslja za darilo. Boljše, da je tukaj ni, ker bi jo jaz jedla za vse obroke.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3382
   RE: Montignac
7.8.2008 21:04:52   
Jančika_
Maja, pol pa res boljše, da se je ne dobi tuuser posted image .

Auroraa, se mi je zdelo, da nekatere to jeste za zajtrk. Super, potem bo zdaj tudi "marmeladna skuta" na mojem jedilniku.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3383
   RE: Montignac
8.8.2008 4:39:56   
snorlax
Pri meni nič novega. Sem na 2. stopnji, se pravi z Montijem 100%, samo tu in tam pojem kak sladoled, čokoladko... Riža, krompirja in bele moke ne jem, ker niti nimam luštov. Glede na to, da mislim bit na Montiju do konca življenja, moram imet malo pavze vmes. Če ne prej, po novem letu začnem spet orenk strogo.

Lep pozdrav vsem in veliko volje. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3384
   RE: Montignac
8.8.2008 8:08:29   
Lari
Danes, ko je 08.08.2008 bom pa jaz začela z Montijem in upam, da mi bo uspelo. Držite pesti, da bom čimmanj grešila. Rada bi pa izgubila cca 8 kg.
Samo povejte mi ali ješprenj lahko jem, v bistvu ričet ali ne? Golaža predvidevam da ne smem.Povejte mi še to prosim.

Kako pa si pripravite testenine s paradižnikovo omako? IN še za omleto me zanima.

Kakšen lahek recept prosim user posted image user posted image

Hvala in lep dan, Lari.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3385
   RE: Montignac
8.8.2008 8:35:56   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Maja, pol pa res boljše, da se je ne dobi tuuser posted image .




ravno danes je o tej firmi godiva članek v Deluuser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3386
   RE: Montignac
8.8.2008 8:36:44   
pikapolona2
Lari....sem poslušala prejle koliko ljudi se bo danes poročilo....ti pa boš začela hujšatiuser posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3387
   RE: Montignac
8.8.2008 8:39:57   
pikapolona2
Jaz še vztrajam....čeprav sem imela včeraj tako ogaben glavobol da je moja sestra že čist divjala naj grem k dohterju....kje takega pa še ne....zadaj za očmi me je bolelo kot da mi en pritisk hoče oči ven vržt???

Krivim pa za to tole dieto....pomoje imam moje telo malo krize in se bojuje z mano......da ne omenjam da sem za povrh še menzes dobila......in takšna vsa motasta sem še razgovor za službo opravila......

A ste ve ki že dalj časa montignacate imele kakšne takšne krize na začetku...glavobol...slabost???

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3388
   RE: Montignac
8.8.2008 8:59:37   
Lari
Pikapolona2, jst sem že poročena, zato bom pa rajš hujšat začela, da mi dedec ne uide user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3389
   RE: Montignac
8.8.2008 10:51:17   
sonjah
IZVIRNO SPOROČILO: Lari

Danes, ko je 08.08.2008 bom pa jaz začela z Montijem in upam, da mi bo uspelo. Držite pesti, da bom čimmanj grešila. Rada bi pa izgubila cca 8 kg.
Samo povejte mi ali ješprenj lahko jem, v bistvu ričet ali ne? Golaža predvidevam da ne smem.Povejte mi še to prosim.

Kako pa si pripravite testenine s paradižnikovo omako? IN še za omleto me zanima.

Kakšen lahek recept prosim user posted image user posted image

Hvala in lep dan, Lari.



user posted image za začetek!

Ričet lahko ješ, samo brez krompirja in mesauser posted image . Jaz svojim to dodam potem, ko zase stran vzamem svojo porcijo.

Golaž lahko, samo nič podmeta ne sme biti, pa brez kruha, seveda.

Paradižnikovo omako jaz naredim s popraženo čebulo in česnom in paradižnikom, ponavadi pa dodam le-temu še šampinjone, olive, ali bučke, al pa grah recimo, ali mal korenčka- skratka karkoli od zelenjave, da je okus bolj polnuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 3390
   RE: Montignac
8.8.2008 10:54:59   
sonjah
Aja, še omleto sem vidla....

Če misliš omleto kot omleto, potem so to razžvrkljana jajca + sol, dodaš pa spet lahko zelenjavo, lahek sir ali salamo (jaz najraje pršut ali prsi v ovoju, ali pa hrenovko)

če pa si mislila palačinko, potem je to PZ moka, sol in voda ali radenska in čim manj olja (ali celo brez v teflonski ponvi), ko jih pečešuser posted image user posted image

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 3391
   RE: Montignac
8.8.2008 11:34:45   
Lari
SonjaH, hvala ti. Saj meni ričet brez mesa kar paše, edin krompirček mi bo manjkal. Ampak bo že.
A je kej narobe, če za zajtrk npr. pojem pz žemljico in jogurt, pa potem še za malco isto, če mi glih zapaše? Ali moram pol brez kruha pojest jogurt?

Hvala vsem.

Lep dan, Lari.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 3392
   RE: Montignac
8.8.2008 11:35:49   
Lari
Aja še to, kaj pa golaž s polento? A to lahko? Čeprav če se prav spomnin ima polenta visok GI.

LP.


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 3393
   RE: Montignac
8.8.2008 11:37:57   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Lari

Aja še to, kaj pa golaž s polento? A to lahko? Čeprav če se prav spomnin ima polenta visok GI.

LP.



Bejži proč od polente. Sam golaž boš mogla jest user posted image

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 3394
   RE: Montignac
8.8.2008 11:49:01   
Lari
Hvala Maja1488.
Se mi j e zdelo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3395
   RE: Montignac
8.8.2008 12:07:06   
maja1488
Ah sej se boš hitro navadla jest brez teh stvari. Meni je blo zadnjič ful smešno, ker smo bli v mehiški, pa sem si načrtno naročila zraven krompir in tisti fižol, pa sem pojedla samo 2 krompirčka. Mi sploh ni pasal zraven mesa user posted image

Po montiju rataš čuden user posted image

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 3396
   [Brisano sporočilo]
8.8.2008 13:53:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 3397
   RE: Montignac
8.8.2008 14:15:01   
maja1488
a meso in sir lahko skupaj ješ? Jaz ga nisem še nikoli user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3398
   [Brisano sporočilo]
8.8.2008 15:10:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 3399
   RE: Montignac
8.8.2008 17:37:15   
snorlax
Pikapolona, jaz sem imela tako krizo na začetku. Tak svinjski glavobol, da ne pomnim. Po enem tednu so vse težave čudežno izginile, počutje se je popravilo za 10000000%. Zdrži.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?