|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 19:31:29   
gigi1
Špelka Maca zelo ugodno vpliva na hormone in povečuje plodnost pri obeh spolih. Predvsem pa naj bi poskrbela za kvaliteto in kvantiteto plavalčkov in foliklov. Zraven pa deluje še antidepresivno, zvišuje libido, pomaga pri PCO, ker regulira hormone, omili učinke meopavze, moškim regulira delovanje prostate....
Midva sva začela pit. Bomo vidli kakšni bodo učinki user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3976
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 19:54:17   
ledenka
sem tukaj user posted image  

gigi, pocitniskih slikc se nisem dala na comp, tako da nimam novih slik. mojo necakinjo pa si itak videla user posted image  

se nekaj glede MACE - ne sme se je jemat takrat, ko delas kakrsno koli hormonsko stimulacijo, ker lahko negativno vpliva. sploh za vsa zelisca velja previdnost - razen za zadeve, ki se posebej priporocajo user posted image

spelci, je pri Erin kaj novega? user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3977
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 19:56:53   
gigi1
Se*    user posted image    user posted image   user posted image

< Sporočilo je popravil gigi1 -- 5.8.2008 19:57:21 >


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3978
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 19:58:17   
ledenka
gigi, mas ze spakirano? user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3979
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 20:00:01   
gigi1
Ajsi a res? Jst sem zastopla, da se jo pije do punkcije user posted image

Ja, tvojo kjut nečakinjo sem vidla user posted image . Se napisala, da ko boš dala slikce z Madeire v album.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3980
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 20:01:12   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

gigi, mas ze spakirano? user posted image  


Ne še. Zdej sem povečerjala. Pa se po Montijevi dijeti tolažim s kozarčkom rdečega user posted image . Mal pavze, pa začnem peglat.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3981
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 20:57:57   
ledenka
Gigi, glede mace - raje ne. tudi v tujini odsvetujejo nenadzorovano jemanje zelisc. mislim, da sem tudi pri kitty na MONu zasledila, da lahko vpliva negativno pri stimulaciji.

slikce sem dala v album, nekaterim sem geslo ze poslala, lahko pa mi napisete na ZS, da hocete videt slike user posted image  me pa neki zafrkava, noce mi ZSjev na vec oseb poslat user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3982
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 21:02:01   
gigi1
Ajsi hvala za nasvet in za geslo.

Madeira je res lepa. Se že ene par let tja odpravljam, pa kaj ko majo tolk zaj* letališče user posted image .

VAAAAAUUUUUU ker jebozovna majčka user posted image  user posted image  user posted image

Nočko bejbike RES grem likat.

Pridem še zjutraj pokukat kako je z Erin in njeno štručko.

Pa pa

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3983
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 21:06:08   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

VAAAAAUUUUUU ker jebozovna majčka user posted image  user posted image  user posted image  

user posted image user posted image user posted image  ahem, hvala. letalisce je pa res zanimivo user posted image  pa ti mi se ni blo tolk hudo. njihove ceste so user posted image  ovinkaste, strme in z ogromnimi prepadi. sploh nisem mogla vozit, je moral moj user posted image



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3984
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 21:14:15   
jazzz27
spelkica...je kaj novega???? 

Upam, da Erin že drži svojega fantiča v rokah!!!user posted image user posted image  

ledenkica...vidim, da sta se imela super, dežela je lepa....in ti!! Zdaj sem se ti mal narisala, ker prej sploh nisem imela predstave!! Temnolasa zapeljivka!!!user posted image  Je moglo bit pa fino vroče!! Pa fulll veliko marino imajo...a si kakega slovenčka vidla?user posted image user posted image



Nič deklice, grem jaz ajat....pridem koj zjutraj!!!

nočko


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3985
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 21:14:20   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

AAAAAUUUUUU ker jebozovna majčka user posted image  user posted image  user posted image




PODPIS!
 
AJSI - hvala za geslo! kak lepa pokrajina in seveda model je prva liga  user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3986
   RE: Nova borba se pripravlja II.
5.8.2008 21:26:14   
ledenka
Se* user posted image user posted image user posted image  no, med pocitnicami si to lahko privoscim user posted image

jazzzi, dejansko ni bilo vroce, bilo je pod 30 user posted image  in zvecer se je zelo prijetno ohladilo, tako da je bilo veselje sedet zunaj. na eni sliki je pogled z balkona user posted image  sem hotela dat podnapise, pa mi RR ne pusti user posted image  na letalu sem sicer videla par Slovencev, ampak v toku celega bivanja pa nikogar user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3987
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 7:28:51   
Serendipity
Jutroooooo!

A smo že tetke? user posted image

Ena jutranja kavica za naše zaspanke user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3988
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 7:29:26   
sonček33
Že, Erin ima Tilna. Bravo mamica. čestitke!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3989
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 7:41:04   
Serendipity
Jupiiii!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

ČESTITKE MAMICI IN ATEJU ZA PRELEPEGA KORENJAKA!

user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3990
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 7:51:05   
murkica
Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Tilen, kako lepo imeuser posted image . Mamici in očku čestitke in naj čim prej padejo kakšne slikce.

Špelči- ti se boš sigurno kaj pogovarjala z njo in jo objemi v imenu vseh nas.user posted image user posted image user posted image



Kar se pa tiče srečanja... boste povedale kdaj se boste dobile in če bom imela možnost se sigurno oglasim, da vas vidim še v živo....


Drugače pa Špelči jaz bi tudi imela geslouser posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3991
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 7:54:42   
Anonimen
Jutro!!!

ČESTITKE ERIN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tudi jaz sem te včeraj spodbujala pri dihanju ampak žal nisem mogla odgovarjat (sem čekirala RR preko telefona) user posted image user posted image user posted image

BTW.... JAZ SEM TUDI UGANILAAA!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Samo mislim da me je Erin pozabila odpisat.... Kr pejte nazaj gledat user posted image user posted image user posted image

Sem obljubila da bom danes bolj pridna tko da se moram tega držat... Kje pa ste čvekice zdej??

Jutrček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S. Jaz tudi na seznaaaaaam!!!

< Sporočilo je popravil živa25 -- 6.8.2008 7:55:44 >

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 3992
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 8:07:41   
spelka12
Danes 6.8. ob 3.35 sem se rodil na ta svet - 51cm velik in 3190g težek fantič. Z mamico se super počutiva. LP Tilen. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Erin in mr. erin iskrene čestitke ob rojstvu vajinega Tilna pa veliko cartanja in mirnih noči vam želim.
Punce Tilen je taaaaak srček pa tolk ma velik las. Pravi lepotec. Beyba da se nebi kej šla, je že rezerviran za mojo punčko user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3993
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 8:13:22   
Anonimen
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ČESTITKE ERIN in mr. ERIN user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Potem pa nisem zadela user posted image user posted image No pa sej ni važn... ampak jo je pa kr dolgo matral user posted image

(odgovor članu spelka12)
  Neposredna povezava do sporočila: 3994
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 8:18:40   
spelka12
Aha živa pol si ti tud zaslužiš virtualno kavico. Dobiš, ko erin pride domov.
Punce za telegram bom poskrbela jaz. Se strinjate?
Sem bila pa skoraj celo noč pokonc, ker sem čakala novice o erin. Vse vas lepo pozdravlja in se vam zahvaljuje za pomoč pri dihanju user posted image .

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3995
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 8:18:49   
pikica36
jutroooo

user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo erinuser posted image user posted image ČESTITKE !!!!
 
ŠPELKA - vauuu kak trebuščekuser posted image user posted image  aveš da sem že pozabila da je v21 tednu že takoo velik bušiuser posted image , full si lepa!!!!!!!!
 
se** ledenka ajsi.... a lahk tud v vaše albume malo pokukam-???
 
zdaj se pa morem jaz dat malo zraven in narest svoj albumuser posted image - lenoobauser posted image
 
sonček33- kmalu boš ti na vrstiuser posted image user posted image user posted image za veselo novičko
 
kar se pa hujšanja tiče- jaz sem včeraj grešilauser posted image user posted image soseda je spekla fulll dober borovničev štrudelj in se nisem mogla upretuser posted image
prava koza sem!!

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3996
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 8:24:29   
beyba
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   erin, čestitke!!!  Zdej sem pa tut jst teta iz RR-auser posted image user posted image user posted image

Špelka če mi na sms posreduuser posted image eš njene podatke ji bom jst v imenuuser posted image vseh napisala in poslala telegram v porodnišnico ( vrjetno na jesenice) da ne boš vedno ti tista, ki si boš stroške delala normalno bom podpisala vse RR-ovke ozuser posted image . tetke z borbe....

Špelka pa ko boš šla kaj k njej jo stisni še v našem imenu...Kar pa se tiče rezeuser posted image vacije za tilna...Pa se bomo še pogovarjal...Ela že dela spisek za ožji izbor...oz. mami ga tko da se bomo to kje drugje pogovarjal....user posted image user posted image user posted image user posted image

Ostalim lp danes mam bl mal časa pa sem prišla sam čekirat če sem tetkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3997
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 8:24:45   
murkica
Ja Špelči valda i poskrbei za telegamček. Res sem ful vesela za našo Erinuser posted image user posted image user posted image

Kar se pa tiče hujšanja:
No jaz sem se tudi mislila prijaviti na tale seznamček in sicer ne z nobeno drastično dijeto, ampak sem pač samo nehala zvčer jest... Na koncu pa me je zdele že dva dni bolelo v križu in včeraj ko sem šla spat, so se bolečine tako povečale, da nisem mogla več in sem ob 2h zjutraj vzela tablet proti bolečinam, ker sem mogla ustat ob 6.30. No in seveda sem mogla pol neki prej jest, da me nebi na koncu bolel še želodec. Tako da sem ob 2h jedla banano in piškote. user posted image  Pa tako sem bila pridna, da sem nazadnje jedla ob 6-ih.

no upam, da me danes ne bo več bolelo in da ne bo treba jemati zdravil, ker pol bom spet mogla jest.

Špelči res si imela prečudovit buši. Sploh ne dvomim, da boš zopet kmalu zagledala +.user posted image

< Sporočilo je popravil murkica -- 6.8.2008 8:25:40 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 3998
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 8:25:40   
beyba
aja šppelči jst bi tut geslo...

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 3999
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 8:44:44   
oktavija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ISKRENE ČESTITKE NAŠI ERIN IN NJENEMU DRAGEMU ZA MALEGA SINČKA!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ZDAJ PA UŽIVAJTA ŠE V NAŠEM IMENU IN PRIČAKUJEMO FOTKE!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
No kar se pa tiče dijete sem tudi jaz na veliko grešila in včeraj in danes... tako da nevem kako bodo kile same splahnele....user posted image user posted image user posted image user posted image

 
 

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




otroška kozmetika


Kaj vam je najbolj pomembno pri nakupu otroške kozmetike/plenic?

nizka cena (12%)

ime (10%)

kakovost izdelka (45%)

čim bolj naravno (33%)


Število vseh glasov: 178

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!