|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
27.7.2008 12:13:52   
willma
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30
... Moje življenje je izpopolnjeno in uživam v vsakem trenutku dneva.

BRAVO! Veseli me, da je šlo tako lepo in hitro ter da si bila zadovoljna s ptujsko P.


IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Willma, če bo vreme po sreči se lahko dobimo v parku nasl. teden. Pa še katera štajerka lahko pride poleg, če želi!

Velja! Se lahko že v ponedeljek slišimo, baje bo super vreme.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4176
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.7.2008 8:34:11   
B.M.
Pozdravljeneuser posted image
Danes nisem mogla spat sem že od 7h pokonci in ne vem kaj bi,danes me kar pošteno boli v predelu križa in trtice pa saj bo,dovolj jamranja.
Včeraj smo bili na sprehodu s kolegiso in kolegom,ki se septembra poročita in dobili smo uradno vabilo,malo sem razmišljala kako bo takrat če imam že sedaj tak trebuhuser posted image ,kaj si bom sploh oblekla...bom že kaj.
Dopoldan pa sta moj user posted image in moj ati sestavila previjalno mizici in že stoji na svojem mestu najbolj mi je všeč to da ima zelo veliko previjalno površino sicer pa nasplošno zgleda super,očiščena je že sedaj še samo čaka da zložim not stvari in da se pride našuser posted image kobacat po njejuser posted image
Blacky30 tudi meni so prišle solze v oči ko sem prebirala tvojo por.zgodbo res lepo in super da je šlo tako gladkouser posted image user posted image upam da bo vsaj pol tvojega pri meni ki prvič tam user posted image
frutka me veseli da nikamor ne odhajaš,vsaj nekaj od vas,ker nekaj jih že pogrešamo no vsaj jaz...edino če sem zgrešila pa so na morju in uživajo...


_____________________________

Najina sreča je Matic in od 27.9.2008 nama vsak dan sije sonček tudi če so na nebu oblaki !!! RODILA SE JE NAJVEČJA SREČA !

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 4177
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.7.2008 13:51:57   
*bubi*
Jaz pa Mojco pogrešam... Kaj še kar uživaš? user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 4178
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.7.2008 15:32:02   
kekec in mojca
Hej, punce, meni je bilo pa ta teden tako lepo, kot že dolgo ne. Nisem bila na morju, ne boste verjele, bila sem pri moji taščici in tastu... Lepo smo se razumeli, tako da komaj čakam, da spet grem tja. Prvič smo si privoščili čisto ta pravi družinski kolesarski izlet... Kekec na malem kolesu, mami in ati na velikem, pa smo šli po bivši železniški progi. Tine in babica ter dedi pa za nami z vozičkom. Joj, je blo luštno.

Blacky, lepa zgodba, no in si videla, da je bilo vse ok, tako kot sem ti rekla!!!

Kaj pa srečanje? Bo kako?

Kaj jaz to nekaj slišim o novi temi? user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4179
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.7.2008 15:35:28   
*bubi*
user posted image  Mojca. Sem te že pogrešala.

Ja, pijačka.... lepi dnevi se obetajo, midva z bubijem sva po dopoldnevih sama, pa not ne zdrživa, bo treba kaj prešetat user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4180
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.7.2008 19:24:46   
willma

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Hej, punce, meni je bilo pa ta teden tako lepo, kot že dolgo ne. Nisem bila na morju, ne boste verjele, bila sem pri moji taščici in tastu... Lepo smo se razumeli, tako da komaj čakam, da spet grem tja. Prvič smo si privoščili čisto ta pravi družinski kolesarski izlet... Kekec na malem kolesu, mami in ati na velikem, pa smo šli po bivši železniški progi. Tine in babica ter dedi pa za nami z vozičkom. Joj, je blo luštno.

Blacky, lepa zgodba, no in si videla, da je bilo vse ok, tako kot sem ti rekla!!!

Kaj pa srečanje? Bo kako?

Kaj jaz to nekaj slišim o novi temi? user posted image


Hej, Mojca če si pa tako uživala, pa ti odpustimo, ker smo te tu zeloo pogrešale.
user posted image
Res lepo, da si tako uživala.

Nova tema? Morda samo to.

Srečanje? Jaz sem že 14 dni žejnauser posted image
Še k sreči je zadnjič Janey povabila, če ne bi že dehidrirala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4181
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.7.2008 19:41:17   
arabela*
oila punce.user posted image
Vidim,da ste vse vredu.
Mojca,ja super,glavno da ste uživali.
Pri nas pa ničkaj rožnato.Moje počutje bi lahko rekla je na nuli.Cele noči nič ne spim,pa trebuh mi že otrjuje,pa nekam čudno me špika.Zraven tega sem še prehlad staknila,upam da ni kaka angina.Komaj čakam,da se rešim,še nekje 33 dni do konca.
Sem se ravno danes zamislila,da hvalabogu,da imam doma tak pridnega otroka.da se v miru lahko spočijem,pa kaj postorim.user posted image
Javite,kdaj bo kak user posted image ,bova se z malečko probale pridružit.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 4182
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.7.2008 22:54:43   
kekec in mojca
Willma in Bubi, lepo da sta me pogrešali!

Saraya, sem že mislila nate... še malo, pa bo konec. Zdaj imata obe z Bubi - vsaj zame - najbolj zoprni del nosečnosti. user posted image Ampak se splača, še malo, pa bosta držali svoja zakladka.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4183
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.7.2008 23:03:36   
kekec in mojca
BTW, a se katera javi za likanje? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4184
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
28.7.2008 23:19:42   
kekec in mojca
No, če pa ni interesentov iz vaše strani, pa še jaz ne bom likala. user posted image (Imam dober izgovor.) Grem spat. Lahko nočko! 

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4185
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.7.2008 8:20:52   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

BTW, a se katera javi za likanje? user posted image user posted image user posted image


Ja, jaz rabim pomoč, 3. stroj cotik za user posted image  se pere user posted image user posted image user posted image







Saj si tako mislila..... da ponujaš uslugo? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4186
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.7.2008 8:23:17   
*bubi*
Mojca, ti boš morala drugo taktiko ubrat: naslednjič, ko greš za cel teden k tašči, vzami zraven premalo cot. Po 5-ih dneh prosiš, če lahko pri njej opereš.... pravzaprav, če ti lahko ona opere, potem avtomatsko spada še likanje zraven user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4187
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.7.2008 9:11:15   
kekec in mojca
Bubi, saj sem to naredila, pa nekak ni šlo. Je imela vse svoje cote oprane, naših je bilo pa premalo za en pralni stroj, tak da jih nisem dajala prat. V petek, ko smo imeli cepljenje, sem jih še pripeljala s seboj, v nedeljo pa smo tako šli domov.

Pa ne, nisem imela tega v mislih, da bi jaz drugim pomagala likat! user posted image user posted image user posted image Ti ti ti!!!


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 29.7.2008 9:12:10 >

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4188
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.7.2008 9:14:09   
trnuljčica
Blacky user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image . Sem se zjokala. To je vse kar bom povedala.user posted image

K&M tudi jaz sem te pogrešala. Pa še nič nisi rekla kam si zginila. Ti, ti...user posted image Lepo, da ste uživali. Tudi midva z malim sva bila pri babici in dedku 3 dni.

BM ne obremenjuj se kaj bo septembra. Verjetno bo izpadlo super. Zadnje dneve boš preplesala...user posted image

Saraja upam, da se prehlad pozdravi. user posted image Je pa res tako vreme, da je en dan oktober, drugi pa julij...user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4189
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.7.2008 10:32:35   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: frutka


Trnuljčica, če je fantek sladki kot deklica potem je to puperli.user posted image


Jaz mu včasih, ampak res samo včasih rečem pupek. user posted image   Pa nobenemu povedat.user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4190
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.7.2008 12:41:59   
renatka
Blacky-res čudovita zgodbauser posted image , želje vsake nosečnice.
K&M- lepo, da si prišla nazaj in si uživala na dopustu.
Jaz že tudi odštevam, vse že mam pripravljeno, tak da samo še čakamo user posted image . Včeraj sva z mojimuser posted image , šla na kratki sprehod po dolgem času in sem se morala vmes dva krat ustavituser posted image  Ker mi je naša user posted image  tak pritiskala na kost, da me je ful bolelouser posted image . Danes bo boljše. Uživajte še naprej. Za dopoldansko user posted image  sem jaz tudi, samo ne v mestu oz. v centru, ker je zdaj tak vroče, pa ne dobiš nikjer parkirišča in moraš parkirat na soncu, pol pa še hodiš sto let do kafiča ker si tak daleč parkiral,pol pa si med nogami vse zribam, ker sem že tak debelauser posted image , meni je že to zdaj vse težkouser posted image user posted image user posted image !
l.p. vsem

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4191
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.7.2008 14:19:28   
kekec in mojca
user posted image user posted image user posted image Renatka, zdaj sem se pa nasmejala! Uboge nosečnice, kakšne tegobe vas dajejo... Dala si mi en dober razlog, zakaj se ustavit pri dveh otrocih.

Trnuljčica in Frutka, zdaj ko sem oba otročka vidla v živo, vama rečem le to: samo sta si pa res podobna! Joj, kako pozabiš, kako so bili mičkeni ti naši otročki... user posted image (in to govorim  ob trimesečniku! user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 4192
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.7.2008 14:26:14   
kekec in mojca
Še to sem se spomnila - Bubi, samo tvoj mali bubi je pa ta pravi! Da takole ljudi naokoli meče na finto - bo dobil bratca IN sestrico!!!! Joj, ste skrivnostni vsi skupaj!

Gremo stavit, kaj bo bubi dobila? Samo gremo stavit za velike denarje!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4193
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.7.2008 20:20:30   
Blacky30
Oj, Mojca, sem te tudi jaz že pogrešala. Welcome back!user posted image user posted image

Mi pa smo bili zdaj zunaj na dvorišču 3 ure in je tako pasalo biti na svežem zraku. Mala je lepo spančkala, vmes sem jo nahranila, tak da zdaj spet spi.
Moram se potožit, da nama dojenje ne laufa. Sem tak žalostna, ker sem hvalila dan pred nočjo. Tako lepo je kazalo, zdaj pa pravo sr..... nimam mleka. Kar zmanjkalo ga je. Jaz več ne vem. Ko sem poskušala preverit s pumpanjem, koliko ga priteče, sem ga napumpala 20 ml v 15 minutah.user posted image  Danes, ko sem ji dala piti najprej z ene, potem z druge, je na vsaki vlekla nekje 4-5  minut, potem pa je zmanjkalo in se je začela kregat z zizo in jokat. Sem jo odstavila in si stisnila, pa ni pritekla niti kapljica.
Saj vem, samo jamram, a se res znova sekiram. Ne sicer  tako zelo kot pri Nejcu, ker vem, da je lepo zrasel gor na flaši, a vseeno, tako vesela sem bila, da mi bo uspelo in da sem zmožna dojiti. Zdaj pa ....... ehhhh...user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4194
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.7.2008 20:22:02   
Blacky30
Janey se nam je izneverila, packa. Ona je odprla novo temo! Žalostna..............user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4195
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
29.7.2008 20:36:41   
*bubi*
Blacky user posted image  user posted image user posted image user posted image
Jaz nasvetov ne bom dajala, ker pri bubiju ni šlo user posted image  In tudi zdaj se najbolj od vsega bojim tega, da ne bi imela mleka. Glede na prsi bi bila šokirana, če bi zlavfalo user posted image

Ampak veš, bubi je v štartu pojedel samo eno merico, pa še to ne vedno cele. Kar pomeni 35 ml. Tako da mogoče sploh nimaš premalo. Držim pesti, da bi se stanje izboljšalo user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4196
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.7.2008 8:22:13   
cati
Nekaj časa me ni bilo in nisem brala za nazaj prebrala pa sem tvojo zgodbo Blacky in sedaj user posted image user posted image user posted image .
Tako lepo napisano pupika je pa itak cukerček

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4197
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.7.2008 10:06:37   
kekec in mojca
Blacky, kaj misliš, koliko si jaz načrpam iz dojke? Toliko kot ti!!! Brez skrbi, mleka ni zmanjkalo, mala je vse pojedla. Ti jo kar pristavljaj, pa bo. Če ti pet minut vleče iz ene dojke, je sita!!!

Glej, če te skrbi, koliko mleka imaš, si ga ne črpat, s tem si boš vse skupaj samo zapocala! Edini pokazatelj, ali ima otrok dovolj mleka, je tehtanje pred in po podoju! Črpanje ni enakovredno dojenju, pri dojenju se ti sproži izcejalni refleks, kar se ti pri črpanju ne. Ne vem, če si prebrala moje poste, ko sem tudi jaz na začetku jamrala, da imam malo manj mleka - glej, čez dva dni je bilo bolje. Količina mleka se še zdaj uravnava, saj bo kmalu bolje, boš vidla! Samo ne si tega delat, da si meriš količino mleka s črpanjem...

En dober nasvet... ki je meni pomagal... Mamica čaj od Patra Ašiča. Dobiš ga v trgovini sonce, tista trgovina z zdravo prehrano v bližini H&M v centru mesta. Samo potem pazi, ker se dobi ful naval... pa prsi postanejo boleče in velike...

Meni je pomagal tudi čaj za dojeje od Alete, ampak ta Mamica čaj je še boljši.

Tako mimogrede - veš kako mali je Tejin trebušček? Toliko mleka, kot ga imaš je čisto dovolj.  Tinetu v P niso dajali več kot 25 ml adaptiranega mleka!


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 30.7.2008 10:09:32 >

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4198
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.7.2008 10:53:14   
renatka
Joj, kaj še vse mene čaka user posted image Kaj si naj te čaje nabavim prej ali počakam, da bom vidla kak bom dojila?

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4199
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.7.2008 13:00:26   
Blacky30
*bubi*, naša žabica zdaj poje v enem obroku 60-70 ml. Se je pa že rodila s 4050g, zdaj jih ima nekje 4130g.user posted image  Stara pa je 13 dni.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Tretji otrok, da ali ne?
endrina

Ali bi se poleg dveh otrok odločili še za tretjega?

da (72%)

ne (28%)


Število vseh glasov: 289

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!