|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
3.6.2008 9:55:17   
Špelca21
biba77 ne se sekirat, jaz tudi spijem kakšno tako kavo, pa za vikend sem jedla udi sladoled. Saj če se drugače držiš mislim, da ni neke krize- drugače bi bilo če bi se pregrešila vsak dan pa pri večih stvareh. Ne vem tako jaz mislim. Samo vztrajaj pa bo- pa veliko pozitivnih misli, ker če se preveč obremenjuješ s tem grejo kile počasnej dol (vsaj jaz imam takšno izkušnjo).

Saj bo! Če ne to poletje pa naslednje. user posted image user posted image

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: Montignac
3.6.2008 10:03:48   
Špelca21
še eno vprašanje a Riomare Insalatisime se lahko je? Ker bom šla v trgovino po malico pa sem se ravno na to spomnila.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: Montignac
3.6.2008 10:22:28   
biba77
IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

še eno vprašanje a Riomare Insalatisime se lahko je? Ker bom šla v trgovino po malico pa sem se ravno na to spomnila.


ni tam koruza noter?


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: Montignac
3.6.2008 10:29:25   
Špelca21
Uh saj res. Šment. Ah bom pa navadno tuno vzela. user posted image

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: Montignac
3.6.2008 14:09:38   
dulcinea
Snorklja in ostale user posted image user posted image user posted image . Meni pa kile stojijo. No, boljše, kot da bi šlo gor. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: Montignac
3.6.2008 19:34:51   
rainbow
O, nekaj novih, superuser posted image user posted image user posted image

dulci, jaz se pridružujem tebi. Stojim na magični številki, čez katero ne smem, in čakam, da mi v  glavi spet naredi klik in da neham jest sladkouser posted image

ostale, da se ne bi po meni zgledovale, pridne boditeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: Montignac
4.6.2008 8:35:57   
Špelca21
Jutro.

Kako smo? Jaz sem prov fajn.

Imam pa eno vprašanje. Kakšne kosmiče še kaj jeste, razen otrobov oz. ovsenih kosmičev, ker teh jaz ne morem?

Hvala in pozdravček


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: Montignac
4.6.2008 8:59:12   
snorlax
Jutro!

Špelca, jaz kosmičev ne maram, tako da ostajam kar pri moje p.z. kruhu.

Lep dan!user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: Montignac
4.6.2008 9:05:22   
Špelca21
Aha, ker jst mam pa kar malo slabo vest, ker vsako jutro jem pz kruh.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: Montignac
4.6.2008 9:07:19   
snorlax
Zakaj pa slabo? Jaz se ga najem, toliko da ne poknem. Včasih po 5 kosov, pa fuuuul marmelade gor. Zdajle sem pravkar pospravila 3 kose sveže pečenega in jogurt. Zdaj še pa grem dol po ena dva kosa.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: Montignac
4.6.2008 9:10:24   
Špelca21
Ma ne vem se mi zdi, da je ful narobe to če vsako jutro jem kruh. Pa jaz pojem samo en košček (bolj majhen al pa srednje velik) pa kakšen namaz gor. Jem pa jaz un kruh s semeni (sosedov oz. stoletni).

< Sporočilo je popravil Špelca21 -- 4.6.2008 9:11:00 >

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: Montignac
4.6.2008 10:58:24   
biba77
Jaz kosmicev prakticno ne jem.

Dan zacnem z 1 dcl donata, ki ga spijem se napol mize, potem se zrihtam in se malega, pa v sluzbo.
Tam spijem se 2 dcl navadne vode in potem eno kavo.
Potem pa spet vodo in potem pojem svoj zajtrk, ki je en ali dva sadeza. Cez dobro uro spijem se drugo (in obicajno zadnjo) kavo in potem do konca delovnika pijem vodo in pojem se kak sadez, vcasih pa se kos polnozrnatega kruha ali rizev oblat.
Ko pridem domov je kosilo, kjer je povdarek na zelenjavi (na 101 nacin) in zitaricah in kasah. Dostikrat naredim pisc. meso ali pa mesa sploh ne jem. Ga ne pogresam, odkar smo izlocili krompir, bele testenine in sploh "bela zivila".
Po kosilu smo obicajno do vecera zunaj in jemo sadje. Zdaj je super, ko so cesnje in jagode na dosegu roke in sveze. Pozimi je bilo bolj tak...
Zvecer pa skoraj obvezno SKLEDO solate (najraje mehka zelena z vrta+paradiznik+paprika+malo cebule). Zraven pa spet polnozrnat kruh ali pa meso ali sir...

Tik pred spanjem pa se kozarec vode ali malo donata.

Sva z mojim ravno ugotovila, da pojema pol stoletnega kruha v 4-5 dneh...user posted image user posted image user posted image



Je pa moj ze splaniral naslednjih nevemkoliko vikendov, da bomo sli na piknik ali pa bo sam pekel. Meni pase... ... imam se manj dela s kuhanjem...user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: Montignac
4.6.2008 11:28:09   
sonjah
IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

Ma ne vem se mi zdi, da je ful narobe to če vsako jutro jem kruh. Pa jaz pojem samo en košček (bolj majhen al pa srednje velik) pa kakšen namaz gor. Jem pa jaz un kruh s semeni (sosedov oz. stoletni).


Tadva sta oba mešana z belo moko, tako da nista OK za montija. jaz si kruh spečem sama in ravno tako kot snorlax se ga napokam, da komaj dihamuser posted image user posted image Vsako jutro, pa se ga še nisem naveličalauser posted image user posted image

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: Montignac
4.6.2008 11:42:22   
snorlax
Noben kruh, ki je kupljen, ni 100% polnozrnat, naj vas barva ne zavede. Ni šans, da imaš iz polnozrnate moke, brez raznih E-jev in drugih dodatkov 20 cm visok kruh in mehek kot puter. Kemija, punce, kemija.

Vsaka, ki je kdaj sama spekla doma kruh iz čiste p.z. moke, ve, kakšna je barva, okus, vonj in mehkoba tega kruha. Potem ni več primerjave.

Punce, pejte si po p.z. moko, pa si specite same kruh. Potem pa se ga najejte, kolikor vam ga srce poželi. Brez slabe vesti.

Jaz si tako poenostavim, da bolj že ne gre. V skledo vsujem cca 500 g moke, solim, zdrobim kocko kvasa, zalijem s toplo vodo in zmešam kar z žlico v en tak "zelo gost čokolino". V ozek pekač dam peki papir, vržem maso noter, v pečico, ki sem jo že prej ogrela na 200 in pustim cca 30 minut, oz. po občutku. Če ste dale preveč vode, bo malo bolj moker kruh, če premalo, bo malo bolj suh. Bo pa užiten vseeno in predvsem zdrav. Pa 10x cenejši kot v trgovini.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: Montignac
4.6.2008 11:48:16   
Špelca21
Kje pa kupujete moko za kruh? Pa kok časa tak kruh "zdrži"? Ker pri nas jem tak kruh samo jaz pa mami pa ne vem kok se splača pečt kruh za dve (ker imava drugače 1/4 sosedovega za 2-3 dni).

< Sporočilo je popravil Špelca21 -- 4.6.2008 11:55:03 >

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: Montignac
4.6.2008 12:55:04   
snorlax
Jaz imam moko doma, ker imamo doma pšenico, letos bomo imeli pa ječmen, mož pa mi to zamelje. Tako, da je čisto BIO. Drugače se moka kupi v vseh večjih ali kakšnih BIO trgovinah.

Jaz včasih pojem celo štruco v dveh dneh, včasih ga imam za cel teden. Lahko si ga narežeš na kose in zamrzneš, če misliš, da ga ne boš toliko pojedla. Ali pa si speci žemljice, na isti način kot kruh, samo da z žlico narediš kupčke na peki papir ali pa v modelih za mufine.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: Montignac
4.6.2008 12:56:28   
biba77
Spelca, saj ga lahko speces in das polovico v skrinjo.

No, jaz doma pecenemu (vcasih ga kupim, vcasih pecem) obvezno dodam se mesanico semen in mi je bolj okusen... Drzi pa kar nekaj dni.

Mogoce je edino za razmislit:
ko je doma specen kruh malo bolj "moker", ga je mogoce boljse imet hranjenega v hladilniku. Ravno zato, ker se je vec dni. Je drugace le toplo in so idealne razmere za plesni...

Uh, danes mi prsti letijo.user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: Montignac
4.6.2008 13:56:55   
Špelca21
Hm, hvala za nasvete. Mogoče pa res probam.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: Montignac
4.6.2008 17:11:39   
dulcinea
Jaz tudi naredim kruh tako, kot opisuje Snorlax. Tudi malo semen dodam tako kot biba77. No, pa jaz dam kar suh kvas namesto kocke. Eno vrečko. Pa čimdlje stoji, boljši je. Mislim vzhaja. Lahko tudi čez noč jaz ga pečem 40 min pokritega s tadrugim pekačem al pa kar s kovinsko folijo. Potem pa do konca odkrijem. Potem pa hladnega narežem na malo večje kose in ga dam v skrinjo, ker ga pri nas samo jaz jem.

Iz PZ moke so pa tudi dobre palačinke. časih si zvečer spečem, ker zjutraj ni časa. Dam pa radensko, PZ moko, sol in malo sode. Če pustim stati dlje časa, so potem tudi palačinke bolj rahle. Nato pečem na teflonu z min. olja. Namažem z marmelado BS. Njami... Zdele bi jih jedla.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: Montignac
4.6.2008 17:33:41   
rainbow
Super steuser posted image

mi tudi konzumiramo domač kruh, peče možuser posted image  in se ga ne naveličam. Moko pa kupujemo na enem mlinu. Je kar ugodna cena. In imaš ful izbire. Mož kupi pirino, polnozrnato in rženo.

Palačinke tudi delamo iz te moke. In tudi punci jesta, seveda z nutelouser posted image  aja, pa testo za pico tudi naredi v pekaču.

uspešno še daljeuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3020
   RE: Montignac
5.6.2008 9:11:38   
snorlax
Palačink se še pa zdaj nisem lotila pečt. 

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3021
   RE: Montignac
6.6.2008 5:43:31   
snorlax
Sonjah, dohitela sem te! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3022
   RE: Montignac
6.6.2008 14:09:23   
snorlax
Gips sem dala dol, juhu! Ko sem prišla domov, sem najprej letela na vago. Zgleda, da je imel 1 kilo, tako da skupaj - 27 kg.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3023
   RE: Montignac
6.6.2008 15:11:46   
Skabi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3024
   RE: Montignac
6.6.2008 16:24:55   
rainbow
snorlax, kapo dol user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lep vikend vsem, pa obilo voljeuser posted image

ps moja prihaja nazajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?