|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
28.5.2008 15:56:01   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

A ima katera Montignacovo knjigo na računalniku, da mi jo posreduje na e-mail??? Bi rada prebrala, da vidim če mu ustreza ta dieta.

Lp Tina


Če še nisi dobila, mi pošlji mail.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2976
   RE: Montignac
28.5.2008 17:10:41   
sonjah
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Meni se zdi, da je za drugo stopnjo. No, saj neke škode ni.user posted image


Ne vem, GI ima tam 35-40, odvisno od sorte, in jaz si ga privoščim kar dostikrat-posebej kislega. Sem pa nekje prebrala, da se belega lahko tudi z mesom kombinira na 1. stopnji. No, tega si jaz ne privoščimuser posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2977
   RE: Montignac
29.5.2008 8:42:08   
snorlax
No, pol ga bom pa od zdaj jedla brez slabe vesti. user posted image

Ali ste že razčistile, kako je s korenjem? Enkrat je ena rekla (mislim, da Dulči, nisem ziher), da so neke nove študije, da tudi kuhano korenje lahko.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 2978
   RE: Montignac
29.5.2008 8:53:34   
mojamura
sjebus....to s korenjem ne vem kak je...jaz ga ne jem, čeprav ga drugače obožujem

ajmo dajmo kakšno rečt o garderobi ki si jo bomo kupile, ko bo naš itm blizu 25 hehehehe.....jaz sicer vem da me še čakla kakšno leto 1. stopnja AMPAK tudi počasi se daleč prideuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2979
   RE: Montignac
29.5.2008 9:00:34   
snorlax
Jaz že sanjam o kakih malo bolj fensi cotkah. Že zdaj sem vsa happy, ker si lahko izbiram konfekcijo v trgovini. Prej sem si lahko kupila cote samo v Mb v Emporiumu, imajo ene dve trgovince za močnejše.

Sem si pa ravno ta teden kupila eno majčko v C&A, pa sem vzela kar eno št. manjšo. user posted image Za večjo motivacijo.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2980
   RE: Montignac
29.5.2008 9:20:57   
Špelca21
Ojla. No pa da se vam pridružim še tukaj. Nekatere že veste da je danes uradno moj prvi dan montignaca. Rada bi izgubila še tam 8 do 10 kg pol pa da vzdržujem to težo in bo super.

No lep sončen dan vam želim

< Sporočilo je popravil Špelca21 -- 29.5.2008 9:21:21 >

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2981
   RE: Montignac
29.5.2008 11:35:23   
mojamura
ja tote cote....tudi jaz bom morala kmalu v nabavo (čakam regres), ker mi je že vse taaak velko da to ni res....kmalu mi ne bo treba hodit v trgovine kjer imajo oddelek za močnejše postaveuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2982
   RE: Montignac
29.5.2008 11:52:49   
biba77
Jaz sem danes cula za korenje:
kuhano ne, surovo ja (da se med kuhanjem GI povisa).user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2983
   RE: Montignac
29.5.2008 12:49:34   
Špelca21
Ojla.

A je ok če bi za malico recimo pojedla tuno (ala Riomare) brez kruha in podobnega?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 2984
   RE: Montignac
29.5.2008 13:52:59   
al1*
Špelca, tuna je ok, še posebej če je v slanici in ne v olju. Zraven lahko zelenjavo, jajce, sir.

_____________________________

lp


(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 2985
   RE: Montignac
29.5.2008 14:55:04   
Špelca21
Hvala. Sj če pa olje prej stran zlijem je pa tudi ok ane? Ker te v naravnem soku meni niso všeč.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2986
   RE: Montignac
29.5.2008 16:05:47   
Mojca126
kaj pa date v zelenjavno omako na špagete?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2987
   RE: Montignac
29.5.2008 19:12:19   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: biba77

Jaz sem danes cula za korenje:
kuhano ne, surovo ja (da se med kuhanjem GI povisa).user posted image

Pred kratkim je bilo v GI NEWS, da so še enkrat delali raziskavo in da je tudi kuhano korenje OK.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 2988
   RE: Montignac
29.5.2008 19:40:48   
al1*
Zelenjavno omako naredim pač iz zelenjave, ki jo imam doma:
recimo:
1. popečem jajčevce, dodam paradižnik
2. mešana zamrznjena zelenjava, jo malo popražim, na koncu dodam neoluščen sezam ali pa sončnična semena in žlico nemastnega jogurta
3. bučke + paradižnik
4. beluše pokuham, dodam na kocke narezan paradižnik in še malo podušim.


_____________________________

lp


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2989
   RE: Montignac
29.5.2008 21:18:36   
rainbow
Ojla!

evo mene, z arašidi pred računalnikom in z upanjem na miren večeruser posted image .

jaz imam pa rada tudi testenine z šampinjoni.

se spodbujamo, a neuser posted image  

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 2990
   RE: Montignac
29.5.2008 21:44:49   
snorlax
Zelenjavna omaka: na olju prepražiš čebulo, paradižnik, papriko, melancane, bučke, por....začiniš in to je to. Jaz imam rada še malo al dente, tako da ne pražim več kot enih 5-10 min.

Rio mare: olje odcedim, no, tega pa jaz jem s kruhom, čeprav vem, da ne bi smela, ampak že itak ne maram rib, čisto samega pa ne spravim tja dol.

Aja, pa včasih si naredim zelenjavno pico: na p.z. testo namečem naseckano zelenjavo, začinim in v pečico.

Ali pa melancan čez pol, ga izdolbem, naseckam, malo prepražim na čebuli in dodam še drugo zelenjavo, nafilam, čez pa sir in v pečico..




< Sporočilo je popravil snorlax -- 29.5.2008 21:46:33 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2991
   RE: Montignac
30.5.2008 8:50:16   
Špelca21
Jutro.

Kako smo? Evo sem že pri drugem dnevu user posted image . Imam pa eno vprašanje danes zjutraj sem hotla pojest mango pa ker mi sploh ni šel dol sem ga pol zmiksala z vodo pa spila. A je to tudi ok? Sav  bistvu je bil sok-nekako.

Včeraj sem bila pa zvečer pri eni kolegici na obisku pa smo ful čvekal tko da sem izpustila večerjo, ker je bilo ko sem prišla domov že prepozno za jest. Nič hudega user posted image

Lepo se imejte

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2992
   RE: Montignac
30.5.2008 8:54:21   
mojamura
mislim da je zmixan mango z vodo ok...obrokov oz. vsaj 3 glavne (zajtrk, kosilo in večerja) pa probaj da jih ne izpuščaš

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 2993
   RE: Montignac
30.5.2008 11:22:10   
Špelca21
Ja saj vem da jih ne smem izpuščat samo ob pol enajstih zvečer pa nisem hotla jest ker je pa res blo pozno. Danes pa tudi ne vem kako naj naredim z večerjo ker imam do 20h faks pa potem rabim še dobro uro do doma (študiram v Kp).

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2994
   RE: Montignac
30.5.2008 19:18:58   
rainbow
Dobrodošla Špelcauser posted image ! ti kot sveža navdušenka boš zdaj še nas malo podregnilauser posted image  in nam dala motivacijouser posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 2995
   RE: Montignac
30.5.2008 19:48:50   
ZmajTolovaj
Živijo, se lahko pridružim, tale Montignac je men super in že nekaj časa se nekako v tem duhu prehranjujem, samo ... SLADKARIJE. Ne morem se jim upret, če vem, da jih imam v omari. Kupujem jih ne, ampak zadnjič npr. so mi obiski prinesli tiste milka srčke. Kaj naj pol? Grrr user posted image Drugače jem vse polnozrnato, to že od prej, ker mi je takšna hrana fenomenalna, veliiiiiko zelenjave, sadja pa bolj tako ...
V glavnem moj cilj je enih 10kg oklestit, da bom na predporodni teži.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2996
   RE: Montignac
31.5.2008 7:40:35   
snorlax
ZmajTolovaj, dobrodošla!

Glede sladkarij, pri meni je tako, da jih je bolje čisto stran dat, kot malo pojest. Jaz sem začela hujšat 1.1., ko je bilo polno sladkarij od obiskov, pa nisem pojedla niti koščka čokolade. Pravzaprav, odkar hujšam, še nisem pojedla druge čokolade kot črne, pa še to pojem mogoče 1x ali 2x na mesec. Prve tri mesece pa sploh nič.

Zdrži. Ko boš zagledala kaj takega, da se ti lušta, pa ne smeš, pojdi stran. Pojej par semen ali suhih sadežev, pa spij kozarec ali dva vode in pojdi nekaj delat, da se zamotiš. Boš videla, da te bo minilo. Vse je samo v glavi.

Dajmo, punca! Saj bo šlo.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2997
   RE: Montignac
3.6.2008 6:03:55   
snorlax
Jutro! user posted image

Kje ste vse? Še vztrajate? Meni je uspelo spravit 1 kg dol. Sicer ni pohvalno, ampak boljš kot gor. Tehtam se z mavcem na roki, tako da računam, da je še kake pol kile zraven.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2998
   RE: Montignac
3.6.2008 8:37:18   
Špelca21
Jutro snorlax in ostale!

Kaj da ni pohvalno, seveda je!!user posted image user posted image  Vsaka izgubljena kila je pohvalno!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2999
   RE: Montignac
3.6.2008 9:37:18   
biba77
Pozdravljene,

jaz sem bolj v ozadju, ampak tudi z vami.
Z dragim sva se tudi malo k Montiju usmerila in sem jaz do sedaj izgubila dobre 3 kilograme, moj pa 8.

Jaz sladkarije, smokije,... pospravim in jih dam na mizo, ko dobimo obisk. Zraven pa se vedno kako "zdravo" varianto in tako lahko tudi mi2 grickama, obiski pa sploh ne vejo, da nama delajo uslugo.user posted image

Moji grehi so velike bele kave, ker jih pijem z polnomastnim mlekom (so pa nesladkane!) in obcasno stiropor s temno cokolado (ze kupljeni kruhki iz neolupljenega riza, preliti s temno cokolado).

Lp,
b77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?