|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: debelušne nosečke združimo se
10.5.2008 11:27:33   
*talcy*
ojla punce ... ma kaj 44 št se vam zdi da ste debele ?????
a je katera tuki gor ki ima št.več kot 44 ?? pa več kot 90 kg?????
nekatere pišete kok ste debele pa to pa preberem kake št. imate in se same sebi zdite debele .... ne razumem ..... sicer pa jaz sem pravšnja za to temo in sodim med vas ... sem skoraj v 18t in sem do zdaj pridobila sam 1kg user posted image user posted image  nevem sicer kako ker skoz imam kaj v ustih ma je že ok tko ko je user posted image user posted image user posted image
.....

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: debelušne nosečke združimo se
10.5.2008 16:40:31   
meta21
Jah, talcy, mal je odvisno tudi od višine. Jaz imam (sem imela preduser posted image ) zgornje dele nekje med 42 in 44, spodnje pa 44 do 48. Saj če si nad 42 je, glede trgovin z oblačili, že vseeno kolk maš, ker itak ponavadi imajo samo do 42 ali pa celo do 40. Če pa že majo 44 ali pa 46, da se mi sploh splača it slečt v kabino, sta pa ponavadi "majhni številki"user posted image .
Pa tudi kako se počutiš, je važno. Jaz se na 80 kg počutim že kar solidno (visoka sem 172). Zdaj jih imam blizu 100, sem pa v 23 tednu.

Ti si pa pridna, če si pridobila samo 1kg! Jaz sem jih že 8kg!

Nama je G na morfologiji na vprašanje, če ni naš otroček nekam velik, odgovoril (še prej je pogledal mene in mojega 186 cm in 95 kg težkega user posted image ): Ja, a je to kaj čudnega?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: debelušne nosečke združimo se
10.5.2008 23:38:11   
Majuska
Jaz sem majhna (160 cm), zato je zame št. 44 kar pošten zalogaj ... sem bila prav prijetno presenečena, ko sem v H&M dobila hlače zase, ki niso bile ta največja številka user posted image

Hvala za nasvete okoli kondicije, na srečo imam res še nekaj časa do poroda. Sprehajam se itak vedno, ko imam možnost, za plavanje pa si moram najprej omisliti ene nosečniške kopalke, zdaj imam že toliko trebuha, da običajnih ne morem več nosit.

Lepo se imejte! user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: debelušne nosečke združimo se
11.5.2008 21:41:12   
ksenci
kje se da dobit fajne modrce, pa tud za dojenje, kr misim da mi kmal ne bo več D-košarica prav.user posted image pa že D je težk dobit!

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: debelušne nosečke združimo se
11.5.2008 21:56:29   
Majuska
Jaz sem ga nazadnje kupila pri Neckermannu, ampak navadnega ne za dojenje. Poskusi pri njih, mislim da imajo nekaj tovrstnih modelov user posted image

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: debelušne nosečke združimo se
12.5.2008 15:59:02   
mate0ja
zadnjič sem v merkatorju vidla da imajo modrčke do številke 105 E. Sam ni mi čist jasno kako to razmišljajo proizvajalci. Če imaš velike rabiš tud mal več opore ne da so košarice iz elastičnega bombaža narejene user posted image . O kakšnih kosteh pa seveda lahko samo sanjaš.

Jest bom potrebovala košarico C in sm si dva nabavla, ko sm jih probala sm se pa skor zjokala, ker nimajo nobene oblike. Evola tržna niša. če kera zna šivat bi po moje velik biznis lahko naredila z modrčki za dojenje, saj tud tiste z manjšimi košaricami jamrajo, da so nedrčki za dojenje za bruhat grdi.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: debelušne nosečke združimo se
12.5.2008 23:24:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja
Jest bom potrebovala košarico C in sm si dva nabavla, ko sm jih probala sm se pa skor zjokala, ker nimajo nobene oblike. Evola tržna niša. če kera zna šivat bi po moje velik biznis lahko naredila z modrčki za dojenje, saj tud tiste z manjšimi košaricami jamrajo, da so nedrčki za dojenje za bruhat grdi.


Modrcki za dojenje so res brez oblike in nam, ki imamo vecje, ful grdo zgleda.... Ze tako dobis velik modrcek, ki drzi obliko... Jaz nosim od Triumpha modrcke za dojenje... punce pa fejst pohvalijo tudi modrcke od Muellerja.... Meni so od Triumpha veliko boljsi, ker so elasticni....

Glede oblek... tudi jaz nimam stevilke 44. In res je ful tezko najti kaksno obleko, ki ni najvecja stevilka v trgovini... user posted image

(odgovor članu mate0ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: debelušne nosečke združimo se
13.5.2008 10:09:17   
aNcHuLiNkA
No punce, tako kritično z nedrčki pa spet ni. Glede tistih za dojenje res še ne poznam situacije, za navadne nedrčke, tudi take modne, barvaste z malo podlogice in kostjo, pa so zdaj dobro poskrbeli pri LISCI, saj imajo tudi tiste najlepše in najaktualnejše iz serije Cheek, do košarice E! Pa še cene so zelo ugodne! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: debelušne nosečke združimo se
13.5.2008 10:24:02   
nina04
Živjo punce,

glede modrčkov je pri meni tako, da imam številko 85 D normalno, sedaj se pa že nevarno bližam 90E. Ponavadi kupujem v Lisci, se dobijo tudi lepi modeli, vse seveda s kostjo. Kupujem tudi v Triumphu, zadnjič sem si pa enega kupila v C&A. Drugače pa vem, da je blagovna znamka Felina za močnejše. Mislim, da imajo tudi modrčke za dojenje www.felina.si

(odgovor članu aNcHuLiNkA)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: debelušne nosečke združimo se
13.5.2008 23:26:08   
meta21
Če bo katera začela modrčke šivat, a lahko začne še čevlje delat.user posted image Meni se je noga očitno povečala pa že pred nosečnostjo sem imela 42!!!!!
Zdaj mi je že smešno, prej v trgovini bi se pa kar razjokala.

(odgovor članu nina04)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: debelušne nosečke združimo se
14.5.2008 10:52:55   
mate0ja
Za ženske čevlje večjih številk je pa poskrbel Humanico. Mislim, da imajo do 45 številke, so pa luštni kljub večjim številkam. No in temu primerno tud drage.

Jest mam najhujšo kombinacijo noge: številko 42, piroko in visoko. Tko da vsakič ko grem mimo kake štacune s čevlajmi poškilm, če majo primernega (sm se navadla že na uč zmert kaj bi blo dovolj funkcionalno za mojo nogo) in pol kar kupim, če mi slučajno na nogo paše. Ker če bi šla namensko kupovat čevlje bi lahko celo Slovenijo prevozila pa še ostale dežele pa bi ostala praznih rok.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   [Brisano sporočilo]
14.5.2008 14:09:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mate0ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: debelušne nosečke združimo se
15.5.2008 10:22:31   
mya26
Jaz sem imela v 1.user posted image tudi kar nekaj težav z dojenjem (skeleče in boleče bradavice dokler sem dojila, se pravi 11 mescev) in mi npr triumphov modrček ni bil ok. Sicer zlo fajn opora, na otip, samo na bradavice mi pa ni šlo. Jaz sem jih imela malo morje od HM in Mothercare-ja (tega žal ni več v slo).
Bom pa res šla pogledat v Felino. Sem prejle klicala in mi je prodajalka povedala da imajo do 105 obseg in košarce e in F. Trgovina je blizu hotela Lev v LJ.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: debelušne nosečke združimo se
15.5.2008 11:03:49   
ksenci
moj problem pri modrčkih pa je da rabim 85e in majo skor vsepovso sam od 90 naprej večje košarice!
nimam tok velkega obsega kot pa mam velke joškeuser posted image pol pa najd kajuser posted image

(odgovor članu mya26)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: debelušne nosečke združimo se
15.5.2008 15:58:09   
Majuska
Ksenči, jest se povsem razumem ... sama imam vedno problem s košaricami, mislim da sem nazadnje nekoliko premajhnega kupila v Aveniji (bivša Modiana).

Po mojem bom mogla spet kaj novega nabavit user posted image

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: debelušne nosečke združimo se
15.5.2008 16:44:56   
lindy
No jest sem si pa včeri končno kupla hlače v Kepici, so ble sicer 53 evrov, ampak mi vsaj kokr tolk pašejo, pa še št,. imajo normalne, drugač mam pa modrček št. 85C, kolk št. morm pa unga za dojenje kupit?

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: debelušne nosečke združimo se
15.5.2008 23:24:37   
Majuska
Hm, po mojem bi bilo fajn še mal počakat s tem modrčkom za dojenjem, kaj pa če še "zrastemo"? Kdo ve, do katere cifre bom prilezla ... user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: debelušne nosečke združimo se
16.5.2008 10:40:21   
mya26
Modrček za dojenje kupite malo pred zdajci, pa še to ni nujno da vam bo kasneje ko se mlekarne zalaufajo prav. Jaz sem imela pred 1.user posted image obseg čez prsi 96cm, po končanem  dojenju se niso zmanjšale ampak ostale na 102, sedaj , 2v 38T pa so 112 (tolk k trebuh user posted image ). SPomnim se da mi niso bili tisti modrci ki sem jih kupila tik pred zdajci Ok tudi zato ker so me dojke ful bolele in mi ni pasalo da so bile preveč stisnjene. Prav pa mi je prišlo ko sem si kupila podaljšek (dobijo se v HMju ali pa v trgovini s šiviljski priborom, tako da je košarica enaka, obseg pa večji. Dobro je da si ga kupite vsaj enega ali dva pred porodom, da ne bo treba takoj v trgovino, kasneje pa si dokupite še kakega.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: debelušne nosečke združimo se
16.5.2008 18:45:43   
meta21
No, saj ne vem ali sem vesela ali žalostna, da je tako ampak med popkom in vratom je pa mene najmanj. Obseg imam sicer 80 ali 85, košarico pa A ali B.

Kolikor prihranim pri joškicah pa zapravim pri čevljihuser posted image

(odgovor članu mya26)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: debelušne nosečke združimo se
18.5.2008 10:25:44   
kekec in mojca
Punce, imela bi vprašanje za vas. Kaj mislite o tem, da bi kupovale večje rabljene nosečniške hlače (št. 50)? Sama razmišljam, da bi jih prodala, samo ne vem, če bi to kdo kupil. user posted image

Sicer zdaj nisem več nosečnica, moj otroček bo v sredo star 6 tednov, ampak spomnim se pa, kakšna muka mi je bila kupovat hlače... nikjer nič! Končno sem jih našla v La Vie, samo cena je pa tudi bila user posted image (50 €)!



(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: debelušne nosečke združimo se
18.5.2008 10:36:05   
meta21
Jaz mislim, da jih lahko mirno poslikaš in daš npr. na bolho. Ljudje smo si zelo različni in zagotovo bi katera kupila, sploh ker nas je kar nekaj, ki imamo z nakupovanjem oblačil težave. Jaz bi, ampak nimaš moje številke.

Čestitke za dojenčka!!!user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: debelušne nosečke združimo se
18.5.2008 22:24:30   
kekec in mojca
Meta, hvala za čestitke! user posted image Kdaj bom pa lahko jaz tebi čestitala? user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: debelušne nosečke združimo se
22.5.2008 22:42:44   
meta21
Rok imam 10.9. Si že kaj začela s prodajo?

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: debelušne nosečke združimo se
28.5.2008 17:57:03   
Majuska
Elegantno popolne, kam ste se skrile???

In če se še navežem na debato o modrčkih za dojenje, v Mullerju sem jih videla za 8 €, tudi malo večje cifre.



(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: debelušne nosečke združimo se
28.5.2008 18:00:19   
lindy
Joj je tko vroče, da komi diham, pa še cel mesec in pol je pred mano, no pa sej bo. Glede telih modrčkov, a jih majo tud s kostjo in malo posložene kje, ker res si ne predstavljam sebe v tistem navadnem modrčku za dojenje!user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?