|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 9:04:05   
pikica36
hoj! vidim da ste se odločile seznamček naredituser posted image  ja super.

pa me kar prilimajte zraven . sem pa kot že nekatere veste s koroške , greva pa v drugi krog po ssuser posted image

pridne boditeuser posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 9:20:41   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

jst tud jst tud.prihajam iz žalca-jemljem 3 škatlico klomifena,pregled30.6, ciklus:22 krog

oj pozdravljena maša82:sem mislila kam si zginila pa vidim da si tukaj.

lp (lunica 85)sončica



ojla! ne nisem izginila, sam bolj poredko se javljam.user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 9:29:56   
murkica


user posted image  user posted image user posted image




BORKE ZA user posted image :

  • Oktavija - CE - čaka na 1.IUI - testek 25.05. (RD 21.5.1980)
  • Jazzz27 - xx - 4.Klomifen - testek 06.06. - čaka na IVF/ICSI 
  • Murkica - LJ - 9. krog-testek in potrditev nosečnostiuser posted image 10.06. (RD 21.12.1984) 
  • Ledenka - LJ - čaka na 2.IVF
  • Beyba - KR - srečka nosečkauser posted image - greje user posted image (punčka) - PDP 18.06.
  • Spelka12 - okolica KR - srečka nosečkauser posted image   - greje user posted image user posted image  (A-punčka, B-?)
  • Erin - KR - srečka nosečkauser posted image (PDP 1.8.) - greje user posted image  (fantek)
  • Sonček33 - KR - 2.IVF - greje user posted image user posted image  - testek 26.05.
  • Hmm - ŠTAJERSKA - srečka nosečkauser posted image
  • Katalina - 11.krog - tečke ne pričakuje 02.06. 
  • Maša82 - LJ - 1.IUI (klomifen) UZ 22.5. (RD 14.7.1982) - 25.krog
  • Polaris - MB -(KROG?)- jolly še ni vnovčen user posted image   
  • LuNa73 - CE/MB - ????
  • Vita80 - xx - ????
  • Spps - Sl.konj. - ????
  • Matt - KK- krogov ne šteje več - čaka na IUI/IVF 
  • Serendipity - Prekmurje -čaka pošto iz MB
  • Katalina - KP- ???
  • sonček85 - Žalec - 22.krog - 3.Klomifen (pregled 30.6.)
  • pikica36 - koroška- 2 krog



user posted image   user posted image user posted image  user posted image     user posted image  user posted image  user posted image user posted image  

 Smo vesele in se močno borimo za naše biserčke user posted image !!!
 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image        

< Sporočilo je popravil murkica -- 21.5.2008 9:30:39 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 9:33:36   
jazzz27
Čaki, čaki....Oktavija pol maš ti danes RD?????? (saj smo 21.5.2008, ane??) Kaj je zdaj to ženske??????
user posted image user posted image

Vse najbolše Oktavija....čim prej zaglejuser posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 9:40:47   
murkica
Aja, sploh nisem dojela....Enkrat smo ji namreč že čestitale, pol je pa takrat imela smao žurko verjetno...


V glavnem iskrene čestitke in upam, da se ti je za RD pokazal +!!!


LP
Murkica

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 9:46:39   
aqua77
Oktavija!!

user posted image
user posted image


Vse naj, naj, naj, za tvoj direndaj!!!!! Pa čim prej ++++++++++!!!!

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 9:47:11   
jazzz27
murkica evo jaz sem spet glasovala za tvojo kužiko, ne vem kater dijotuser posted image  ji daje majhne ocene, da ji povprečje zbija!!! Od mene je že 3x5 dobilauser posted image !


Oktavija...kaj je sedaj s tabo, že kaj novega? Si razmislila kaj o krvnem testu?????'


Mi lahko katera pove kdaj naj dam kri za prolaktin hormon, mislim, da to ni nujno glih med M...


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 9:48:05   
oktavija
Ja hvala dekleta za čestitke!!!user posted image user posted image user posted image Enako želim tudi jaz vam, kot pa sem že zjutraj povedala imam mal problemov z računalnikom, pa prosim Murkico, da namesto mene dopolnjuje seznamček.user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 9:49:15   
Fargesia
joj mam dolgo lajtngo...sploh nisem porajtala da je dans 21.5. blesava sem...jutro je...Oktavija, vse najboljše!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 9:59:43   
jazzz27
Oktavija čaka na darilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....pejt na krvni test, da boš dobila najlepše darilo za RD, kar si ga lahko zaželiš!!!!
Joj, kolk nas ti matraš!!!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 10:23:51   
oktavija
Jazzz pa kaj bom hodila na krvni test če je včeraj že tretji testek pokalzal -, sem pa 47 dan cikla....
Očitno gre za hormonsko zmešnjavo in morem počakat da tečka pride na obisk....
Bom pač šla v 32.krog...user posted image user posted image user posted image , No če je do nedelje ne bo bom naredila še zadnji testekuser posted image ....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 10:24:49   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

murkica evo jaz sem spet glasovala za tvojo kužiko, ne vem kater dijotuser posted image  ji daje majhne ocene, da ji povprečje zbija!!! Od mene je že 3x5 dobilauser posted image !




Jaz sem že pogruntala, kako to ocenjevanje poteka. Namreč, tisti, ki imajo svoje kužke gor, vsem ostalim stiskajo slabe ocene, da jim zbijejo povprečje, da nebi slučajno zmagala kakšna druga žival kot njihova oziroma da nebi imela tvoja žival boljše povprečje kot njegova.


Ampak hvala za vaše glasoveuser posted image user posted image user posted image user posted image  Carice steuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 10:29:24   
aqua77
EVO ŠE OD MENE JE DOBILA GLAS! user posted image
Je pa tolk lušna!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 10:35:25   
oktavija
Kaj ste danes že obiskale moje mestece? Prosim pridite na kak pir in trtico!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 10:38:49   
jazzz27
Naša ledenka pa je očitno res šla....upam, da je z muco vse okie!!

Polaris...kaj še čakaš??? Ne se tako bat no....mate mal pauze?

murkica...jaz sem zlobno bitjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!

oktavija...ja kaj češ hodit????!!! V prvi nosečnosti je bilo isto!! A imaš ti slučajno PCO?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 10:43:07   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

oktavija...ja kaj češ hodit????!!! V prvi nosečnosti je bilo isto!! A imaš ti slučajno PCO?


Ja zagotovo imam PCO!!!!user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 10:47:21   
sonček33
Oktavija iskreno in iz srca ti želim vse dobro.
 Vedno pa ljubezen. Naj darilo pride čimprej.
Tisto za vedno. Tisto, ki pomeni največ.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 11:02:24   
jazzz27
Ne vem Oktavija...jaz vem, da jih imam, vendar so mi cikli kar isto dolgi in redni (trkam)...
...a si bila že na kakšnih preizkavah?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 11:20:19   
spelka12
Da hitro pripopam mojo prigodo, preden mi zmanjka baterije na lepitopijuuser posted image .

Mi smo imeli pa včeraj no danes ponoči pravo dramo. Že od sobote me ful trebuh boli, krči, bruham, glavobol...to sem seveda pripisovala rizični nosečnosti in parkrat panična klicala beniko. Pa me je fino potolažila in danes ob 1 zjutraj se zbudim v krvavi pižami, urin čisto krvav isto wc papir. Sledila sta seveda jok in panika. Šibava v dežurno in tam ugotovijo, da sta piščančka zdrava, srček obema bije, velika sta že 7.89 in 7,45user posted image . Zdaj se je že umirilo, samo še rjavi fleki so. Marička sem se pa ustrašla, se še zdaj tresem. Ni pa vedel povedat, zakaj krvavimuser posted image . Grem jutri na Jesenice na pregled k svojemu g. pa da vidimo kaj bo rekel gospodič.
Dobila sem pa dabstron in buscopan. Spet sama kemija teli tabletiuser posted image
Mah samo da je vse o.k. Sem pa že mislila, da bom prosila g. naj mi prekine bolniško, da grem delat (no neuradno bi samo ležalauser posted image )zarad plače, ampak zdej to jok brate odpade. Spet strogo ležanjeuser posted image . Krucefix, bom mela rit čist ploščato od ležanja.
Kako ste pa ve kaj? Vidim, da imamo en nov seznam. Grem pogledat.
Pa nekje sem zasledila vse naj naši oktaviji.

oktavija - duša zlata, samo za tebe od mene, ker si res fejst dekle,ena rožica. Predstavljaj si prosim cel šopek tebi najljebših rož. Važi?user posted image  VSE NAJBOLJŠE OKTAVIJA.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 11:38:17   
aqua77
Spelka12,

samo da je vse ok s tvojima pikicama!!! user posted image  Verjamem da si se na smrt ustrašla! Sej kdo se pa ne bi!!!user posted image Zdej pa nic ne bodi heroj, ampak trdno ajaj in počivaj. Vesela bodi, da je drama mimo in začni razmišljat pozitivno, čeprav vem, da bo kar težko, ker je bil to velik šok!

Zelim ti, da se ti nikoli več ne ponovi kaj takega in da tvoji dve pikici zrasteta v zdrave in vesele otročke!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  TO JE PA ZA SREČO, ZA VSAK SLUČAJ....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 11:45:06   
vita80
Oj Špelka, pa ne ga srat, da greš iz bolniške! Če si jo dobila jo izkoristi, k user posted image gleda denar.  V glavnem, da bota vajini piški vredu. Zaj pa počivat!!!

_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 11:47:12   
spelka12
ajsika najprej tebi mal tolažbe. Z muco bo vse o.k. Slišiš? Kmalu bo spet stara mačkonka boš vidla.
Zdej pa ena prošnja od mene, antiračunalniške bejbe. Oktavija ful bi ti rada pomagala povečat mesto ampak NE ZNAM. murkica tvoj pesek je res lep in z veseljem glasujem ampak NE ZNAMuser posted image . Vem, da sem čudna ampak ne vem kam kliknit, da vam pomagam. Toliko v moj zagovor.user posted image
oktavija sem videla, da si preživljala krizne trenutkeuser posted image . Mene pa od nikoder, da te mal pocrkljam. Žal mi je.user posted image Vidim, da sem na seznamu že kot KR - odlično. Super seznam.
Se* kdor čaka, dočaka. Še malo, pa boš v postopku.user posted image  Pa user posted image  za uspešno deklišno. A so te fejst matrale babe?
katalina hvala res za vse pikapoke. Ful jih potrebujem.
A veste kaj me je pa najbolj šokiralo od vsega? 5 mesecev nič sexa user posted image user posted image . Nič, nula, nada, njente. Pa podatek, da sva zadnjič slončkala februarja tud ni razveseljivuser posted image user posted image  Sploh ne vem več, kako to zgleda.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 11:48:41   
vita80
Oktvija vse najboljše za te, vse najboljše za te, vse najboljše draga Oktavija vse najboljše za te....user posted image user posted image user posted image (prvo darilce je zdravje, drugo sreča, tretje pa kar si sama najbolj želiš).user posted image   pa še ena virtualna torticauser posted image  

< Sporočilo je popravil vita80 -- 21.5.2008 12:03:01 >


_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 11:49:02   
sonček33
spelka joj, ne me strašit. POČIVAJ! Rit gor al dol. Bebici sta pomembni.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Nova borba se pripravlja II.
21.5.2008 11:50:49   
jazzz27
Uhhhh, tole je blo pa napeto....sem se že ustrašla!! Hvala bogu, da je vse ok....čuvaj se!!!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?