|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 12:21:22   
Jančika_
Noe, ampak plac si pa kr pravi sanjalauser posted image . Oni tam ima SUPER ribe, moja mama vsako soboto vzame pri njem ploščo za celo familijo - za 6 oseb damo 24€, hrana je pa res enkratnauser posted image .

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 3276
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 13:54:45   
skuštrana
Skuštrana, shoo, kak je to križno vezanega al kaj že?


Skabi, to je ta drugi položaj za newborne. Pokončni. Če se O rad nosi v zibiki ga kar tako nosi, je boljše. Arsen se ni hotel tako nositi, se je drl kot da ga iz kože dajem. Je pa ta položaj fajn recimo pozimi, ker jaz sem lahko bundo čez zaprlauser posted image

Marjana, ne se sekirat..Saj veš da imajo tile naši novorojenčki full enih fintuser posted image Bo jutri boljše, če, ko bo lačna bo že jedlauser posted image

Darja, jaz ti polagam na srce samo tole - čimveč pristavljaj, čimmanj dodatka, ker (ni sicer nujno) ampak tako se začne..Malo dodatka, pa potem kar naenkrat skužiš da si samo na dodatku, da mleka ni več..Da pa po dodatku spi je pa normalno, ker je bolj nasiten kot tvoje mlekouser posted image

Kako pa veš da ima otrok vodene koze? Arsen ima ene pikice po hrbtu, pa malo je tečen 2 dniuser posted image A je to to? Liza nima pa nič, sem ravno z mamo govorila..Joj, upam da je to to...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3277
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 14:15:14   
smrček
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Kako pa veš da ima otrok vodene koze? Arsen ima ene pikice po hrbtu, pa malo je tečen 2 dniuser posted image A je to to? Liza nima pa nič, sem ravno z mamo govorila..Joj, upam da je to to...



Gašper je včeraj dobil pikico - kot pik komarja na roki in je jamral, da ga srbi. Ko sem mu mazala, sem opazila majhen mehurček, ampak mi še ni potegnal. Danes zjutraj se je pa zbudil z pikami na obrazu in tu pa tam kakšen mehurček. Invazijo šele pričakujemo.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3278
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 14:19:42   
žanek
IZVIRNO SPOROČILO: marjanaR

Ej, ženske. Kaj je pa to? Naša N. ni hotela zagrabit joške. In to zdaj že drugič. Ko se je prvič zgodilo, sem ji nekako zbasala v usta in je po kakih dveh minutah zagrabla. Danes pa ne. Drla se je kot zverina, lačna je tudi bila, zize pa nezagrabit in to je trajalo enih deset minut. Kriza, sem se že videla, kako grem v trgovino po adaptirano mleko. No, na koncu sva se le zmenili. Če bi vsaj kaj takšnega jedla? Pikola, še umit sem se šla, če mogoče smrdim?! A bi znala biti menza?

Tudi Nika je imela 1x to foro, sem si bila pa čist sama kriva, sem se z novim milom stuširala in nisem smrdela kot običajno user posted image , pa sem se tudi enih 10 min matrala, da je zagrabla.


Od danes pa do četrtka sem prvič popolnoma sama z otročkoma, ata je šel na službeno potovanje. Upam da se mi ne bo user posted image , pa še tako slabo vreme je user posted image . Pride katera k meni na user posted image ?


Janči, bom mislila jutri na tebe, držim pesti, da bo vse ok user posted image !


Darja, se pa popolnoma strinjam s skuštrano. Ne obupaj prehitro.

< Sporočilo je popravil žanek -- 20.5.2008 14:32:54 >

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3279
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 14:24:05   
skuštrana
Gašper je včeraj dobil pikico - kot pik komarja na roki in je jamral, da ga srbi. Ko sem mu mazala, sem opazila majhen mehurček, ampak mi še ni potegnal. Danes zjutraj se je pa zbudil z pikami na obrazu in tu pa tam kakšen mehurček. Invazijo šele pričakujemo.


Nekaj takšnega je imela L na rokicah, 3 komade..pol je pa izginilo. Arsen ima pa zdej take rdeče pikice..bom videla kaj bo jutri, drgač smo pa spet izviseluser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 3280
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 14:40:42   
žanek
Ste že videle novo spletno stran za bodoče in mlade starše http://bibaleze.si/ , je kar zanimiva, sploh video.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3281
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 14:57:41   
Ropotuljica
Tjaž je imel včera par rdečih pikic, sem bla prepričana, da to ni to, danes je pa že imel nekaj vodenih mehurčkov - po lasišču. 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3282
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 15:02:22   
darja33
Sej nisem obupala nad dojenjem. sam včeraj mi ni drugega preostalo...

Danes je pa nov dan!!! Mlekec teče, po zaslugi 4 litrov čaja, sezama, zrezkov, počitka, pa še eno Tametil tbl se popapcala. Mala pa zadovoljno prede v postli, saj dobi vsake 3 ure 120 ml.

Hvala.

Grem tud js dans na hitro v HM, saj je blo prejšnji teden noro... Se mi ni dalo čakati.

Mavo, welcome back! Kdaj boš šla kaj na luft. Ja vreme je pa res usrano.


(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3283
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 15:18:01   
barika
Darja, a boš mlekarne doma pustila al boš tamalo peljala zraven, ker ko si napisala, kaj vse si za mleko naredla (user posted image user posted image ), boš verjetno hitro nazaj (če greš sama) ker bo teeeklooouser posted image .
ko sem sama še imela mleko, smo enkrat z mojimi šli do velenja (1 uro), pa smo se še pri stari mami ustavl, sem bila cela v "flekih" od mleka, tak je tekl (tud ona blazinica je spustilauser posted image )
se opravičujem za napake, ampak me tak zebe, da rok več ne čutimuser posted image

jst bom danes po trgovinah hodla z mojo staro mamo, ker morema mojima dvema neki za 25. letnico poroke kupit (pa prstani, porcelan in ostala navlaka odpadejo, vikend paketi tudi...) js bom verjetno garmina vzela...cele štorije, ko kam grejouser posted image user posted image user posted image , pa si z bratom razdelima stroške.

zdej grem dat pa bundo gor

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3284
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 15:21:38   
skuštrana
Ropotuljica, potem je še upanje za nas, auser posted image user posted image user posted image Madona, jaz sem pa res smešna mama, ko bi rada da moji otroci zbolijouser posted image

Darja33, ma, na to da si obupala nad dojenjem nisem niti pomislila, in sem prepričana da bosta prebrodili začetniške težave vama bo lepo steklouser posted image .

Pismo, danes je pa pri nas tak dolgcajt..Sem se spravla lazanjo delatuser posted image od dolgega časa..Pa za Arsena sem spet zmrzovalnik napolnila. Samo zadnje 2 dni bi se spet samo dojiluser posted image , pa ponoči ene 5 krat (ali še več, sploh ne vem več), sumim kak zob....Lahko pa da je luna, ker res slabo spi 2 dni. V spanju se premetava in joče...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3285
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 15:24:31   
skuštrana
js bom verjetno garmina vzela...cele štorije, ko kam grejo


He, he..Pol bojo šele štorijeuser posted image Tule pri nas je ena slepa ulica in navigacija v to slepo ulico pripelje tovornjake, ki potem nimajo kje obrnit..Se mi full smilijo, ampak tako jim je rekla navigacija...Sicer je bila tam prej glavno cesta, ampak je že 50 let ni več, ker jo je drug Tito zaprl in naredil vojašnicouser posted image user posted image Na navigaciji je pa vrisana..Juhejuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3286
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 15:28:58   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

js bom verjetno garmina vzela...cele štorije, ko kam grejo


He, he..Pol bojo šele štorijeuser posted image Tule pri nas je ena slepa ulica in navigacija v to slepo ulico pripelje tovornjake, ki potem nimajo kje obrnit..Se mi full smilijo, ampak tako jim je rekla navigacija...Sicer je bila tam prej glavno cesta, ampak je že 50 let ni več, ker jo je drug Tito zaprl in naredil vojašnicouser posted image user posted image Na navigaciji je pa vrisana..Juhejuser posted image


ja naju je tud nekam x peljaluser posted image  (še dobr, da sma cesto poznala)

mami si ful printa pa lepi zemljevide skupi, potem pa ko se kam peljeta, je to ful smešno za gledat in poslušat

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3287
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 16:46:08   
HuAnita
Barika - kako lep avatar!user posted image user posted image user posted image

noe - kateri notar pa? Jaz grem k tistemu, ki je sinonim na zimo, da ne bom tule javno pisala, nasproti Vrtnice?

sex po porodu - 1. po 5m, v užitek in da ne vsaj malo nehalo boleti, po 9m, 2. seks po 5ih tednih, še preden je dr. Lepi uspel pokukati in požegnatiuser posted image



user posted image    - če mi katera tole spravi v podpis, bom zelo vesela, ker večino dneva se itak takole počutim.


Jančika - že kaj novega? user posted image


Zdravnici .- darja33 in jasna - Capinka je včeraj zakuhala, vzeli bris iz grla, ker je katzala, da jo tam boli, bris negativen. Vročine danes niima (oz. vsaj upam, da je ni popoldne spet dobila, ker sem morala iti delat) -- bi lahko šla jutri malo ven - nujno bi morala k notarju in na občino skočit. Saj če me boste debelo pogledale, jo bom pač k mami peljala, samo izgubim skoraj 2 uri za touser posted image


skuštrana - ker je dež, tečaj rolanja v drugih krajih prestavljajo, ti pa sporočim, ko bo fiksno, kdaj bo v CE, ok? /računaj nekje začetek junija

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3288
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 18:28:48   
Skabi
huanita, nisem zdravnica, samo jaz naša dva vedno spustim ven, če se le dovolj dobro počutita.  Zdi se mi nesmiselno otroka noter zapirat, če ni nujno. Ta teden je M na Ab zaradi vnetih učes, pa je vseeno ves čas zunaj. tudi zdajle skače zunaj, je glih nehalo deževati.  a mislite, da i jih morala imeti noter?

snorči, mogoče se bodo sanje kdaj uresničile...user posted image  a se boš kak dopoldna gor pripeljala?

< Sporočilo je popravil Skabi -- 20.5.2008 18:29:32 >

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3289
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 20:49:48   
mavo
Bravo, na hitro sem uspela prebrati, kaj se je tu dogajalo. Ja, Ropotuljica, a si pol spravla smetko z atijevega trebuha?user posted image user posted image . Sploh vam pa vsem nekaj sex po glavah hodi, sem opazila. Hvala bogu! Ko sem brala komentarje, sem pomislila, kako seksi mora kaj izgledat moja trenutna podoba: mrežaste gate iz porodnišnice, spodaj pa vir 80. Zdaj si kar še te gate perem, ker imam občutek, da me nič ne stiska pri šivih od CR. Drugače pa so na izgled res prave ubijalke strasti!user posted image user posted image

Darja33, a tebi pa 120ml poje? Men se je pa že mojih 50 - 90 ml zdelo ful ogromno. Bom v četrtek izvedla, če je dost.

Snorlax, mi je brat povedal, da je Zoran vedel, da je postal stric in da sem bla dolgo v bolnici... pa sem se samo smejala in mu povedala: "OZNA sve dozna"user posted image . Kako pa kaj tvoja roka? Saj zdaj je verjetno že prepozno, ampak tebi bi pasala taka florestenčno bela barva, ki se sveti ponoči, pa bi lahko tačas ko maš gips šla med prometnike. Bi sam roko dvignila, pa bi se že vsi ustavljaliuser posted image user posted image user posted image . Res da bi delala nočne, ampak saj tako nič ne spiš ponoči. Saj se hecam, upam da si hitro opomoreš, ker potem ko si brez gipsa je še malo zoprno in moraš pazit.

Jančika, kaj naj rečem. Želim ti, da bo jutri vse OK. Te malo razumem, kako je čakat na nekaj. Ne pozabi, jaz sem tisti medicinski fenomen, ki je 17 čakal na deteuser posted image  Res ni isto, bolj slaba tolažba. Saj bo! Vse bomo mislile nate jutri, ti se sam naspi danes in pojdi na pregled napolnjena z energijo, pol bo pa že.

Joj, sem hotla še napisat, kako smo šli dons ven, zdaj pa moram it dat joško user posted image user posted image  juhu

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3290
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 21:04:23   
Jančika_
Mavo is back s svojim humorjem, pridna puncauser posted image . Tiste mrežaste gate so zakon!

Vsem hvala za lepe želje in za pesti za jutri. Kar bo, pač bo. Če ne bo, bo pa drugič. Vsekakor javim.

Jaz sem pa danes spekla polnozrnat kruh in sem važna ko sto vragov, ker mi je iz prve ratal, ko da sem profesionalkauser posted image ! Ko sem zjutraj prebrala, kaj je Snorči jedla za zajtrk (sveže pečen pz kruh in navadni jogurt), se mi je tega tako noro zluštalo, da sem šibala v štacuno, nabavla moko in jogurt in šla pečt. Joeja je skor kap, ko je prišel domov in sem rekla, da pečem kruhuser posted image . Zdaj pa čakam na jutro, da zmažem kruh pa jogurt (čeprav imam eno tako slutnjo, da se mi mogoče jutri tega ne bo več tako zelo luštalo, hmuser posted image ).

HuAnita, če Pina danes ni več kuhala, jo po moje komot s sabo vzameš. Samo jaz bi vzela voziček, če bo zmatrana.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3291
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 21:38:16   
darja33
Huanita, ja valda lahk peleš punco ven. Če le nima vročine. Ponavadi odsvetujemo le otrokom z vročino da bi ven hodili. Sicer pa ni panike. Valda pa ne na prepih, pa na vročino, ...

Mavo, fajn da si nazaj. Boš pol povedla kako ste se imeli zunaj. Moja je bla že prvič ful pridna, zdej pa itak vedno po 3 ure spi ko domina. Pa 2 krat dnevno jo furam ven, da imam potem mir... Razen v tem vremenu

Cel dan tamala ful spi pa je, zdele proti večeru, pa se začne zvijat, pa jamrat, ko ena revica. To so krči, a ne?? Kar gode, pa spat ne more, pa dudko bi imela, pa kapljice seveda (sladke), pa to traja tudi eno uro preden zaspi, ali celo več... Je pa to vedno zvečer in ponoči, čez dan je pa pridna ko buba!?? Kok to?!

Jančika jutri držimo pesti, potem pa gremo na kofe...Pa ga(jo!) zapijemo...

Vam povem še mojo večerjo?! 2 zrezka, beluši, pol litra sezamovga čaja, 2 sezamovi ploščici z medom, 1 Bounty, 2 deci čaja za dojilje, 2 deci piva pa 2 deci janeževga čaja. A sad ima da pukne!!! He, he. Kdo rabi aptamil?

Grem malo dremat, ker bo ponoči spet jamranje, pa bolj švoh spim. Moj pa spi kot hlod in ga nič ne moti ko mala stoka v postlci??!! Blagor njemu. Včasih ga nalašč ruknem in zbudim, da se potem boljš počutim...

Lahko noč!
Mavo, dej se jutri kej javi po telefonu, ko boš lahko.... Aja, sej 70 je kr dovolj. Meni je rekla okol 90. Na Aptamilu piše 4 kilska beba 90 do 120. Ne vem, itak sem vesela, če tulk poje. Včeri ko je bla kriza je samo 70 iz obeh jošk, samo je kričala za še....

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3292
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 21:41:52   
darja33
A mrežaste gate se lahko perejo???? Js sem jih v bolnci nekaj ukradla, samo sem misla da je to samo za enkratno (enodnevno) uporabo... Zdej že pa nosim bokserce, tiste ko sem jih, ko sem bla nosečka...
Šiv je pa bp. Sem kot nova, no stara...

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3293
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 21:45:29   
teta beta
Oh, daj no, mavo, mrežaste gate so pa ja fajn. Pobarvaj jih na črno, pa ni vrag, da ne bo akcije user posted image . No, šalo na stran, res so najbolj udobne. Prvi seks po porodu je bil pa pri nas malo pred prvim pregledom, se pravi malo pred 6 tedni.

Jančika, držimo pesti za jutri!

Danes smo pa dali našo staro mamo prvič na voziček, pa še to neprostovoljno user posted image . Prišla je ena frizerka, da jo malo pobarva in postriže, pa je stara mama mislila, da bo kar na postelji sedela in jo bodo zrihtali. Pa je prišla zraven pomagat še ena družinska prijateljica in hop hop so jo spravile na voz. JE bila potem zelo vesela, ampak mora pa zdaj vsak dan it, ko bo spet lepo vreme pa še tudi malo ven.

Jutri grem oddat papirje za porodniško. V zadnjem letu sem bila 3,5 mesece brez dohodkov oz. na borzi in se mi tako pozna, da bom en k... dobila. Pa tri mesece tudi samo 70 % nadomestila in je to pol to. Ah, bomo že nekako, drugače bomo pa plenice prali user posted image (te bomo itak, ker imam racmanke). Pa še očetovstvo greva podpisat, da še to uredimo.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3294
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 21:48:39   
teta beta
Darja, moj je tudi spal kot hlod zraven in nič slišal. In veselo razlagal, da Daša spi cele noči user posted image

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 3295
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 22:18:47   
skuštrana
Darja, moj je tudi spal kot hlod zraven in nič slišal. In veselo razlagal, da Daša spi cele noči .


He, he, same hereuser posted image Ravno danes ponoči je A nekaj jamral in se je zbudil, pa me rukne, čuj AS se joče, jaz pa že pol ure budnauser posted image

Janči, držim pesti za jutriuser posted image

Mavo, lepo te je spet prebratuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 3296
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 22:33:08   
barika
punce, odločitev je padla, moja 2 dobita visečo mrežo (tako za med dva drevesa)user posted image

DArja, dej si ticker spremen no...zdej si pa ja že rodilauser posted image .

JANČIKA, držim pesti zate, jutri bo zate en lep sončen dan (pa tud če bo dež...jbt ga, boš vidla, da bo vse ok)

a vam povem kaj je moja stara mama -SM (90 let) zadnjič moji mami reklauser posted image user posted image , pač stara je 90, zgleda ji 70., pučuti se za 80.user posted image . no ona pametnjakovička reče, da je ne bo na obletnico, ker jo je sram...pa reče moja mami ...ja česa pa, pa reče SM, ja ko mam palco, pa me bojo čudn gledaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mi2 sma se ji ful režale, ona pa blesavo gledala, kaj zdej to..pa moja mami reče...ja mama no, a si misliš pri 90-ih koga umislat al kaj, da te je sramuser posted image user posted image  aja, še to...zadnjič je bila na vasi na eni nogometni tekmiuser posted image

< Sporočilo je popravil barika -- 20.5.2008 22:34:01 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3297
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 23:18:41   
mavo
ja, Darja33, tud jaz sem ene par gat iz porodnišnice spuser posted image , pol mi je pa sestra v soboto, ko sem šla tja šive odstranit rekla, da se jih lahko pere in jih dam kar v stroj, pa so kot nove ubijalke strasti. Si bom prav ene prišparala za pol, ko bova z mojim otvorila sezono (tako za fetišuser posted image ). Mogoče jih pa res na črno pobarvamuser posted image .

V glavnem, dons smo šli ven, okol pol treh in smo ful hodil okol vrtca, da bi kje Jančiko srečali, kako mašira s svojima korenjakoma iz vrtca. Sem bla brez telefona, drugače bi poklicala, če si kje blizu, da ti dam mal poguma za jutri in da vidiš naše dete.

Sam moram rečt, da je bila še kar kriza. Mali ima res ful krče in se je celo popoldne drl tako, da do zraka ni prišel. Komaj čakam na kapljice, ker sem že vse mogoče probala: masaža z Weleda oljčkom, s kremico, ki mi jo je kolegica poslala (avstrijska zeliščna, naravna), na koncu so pomagale ene avstrijske kapljice, ki pa žal niso naravne, ampak sintetične - pomagale takoj. Jebi ga, nisva mogla počakat na koroške kapljice, ker se nama je otrok preveč smilil. Samo zdaj jih bova pa imela samo za skrajne primere user posted image  

Kar se pa sprehoda tiče, v vozičku je malo zaspal, potem pa se je spet začel ful jokat, ker je blo prehudo. Jaz pa sem tud imela še kar probleme, 20 min sprehoda med bloki me je čist na kolena spravlo, sem bla v momentu spet rumena in siva v glavo. To pomanjkanje železa je pa res prava svinjarija. Imam doma tolk flaš sirupa z železom, da ga lahko prodajat začnem. Moram spit 30ml na danuser posted image .
Tako da slabo kaže, da bom že ta teden na kakšne daljše sprehode hodila. Zaenkrat si še tolk ne zaupam, ker skupaj z mojim nizkim pritiskom nebi raj pretiravala. Ko smo prišli domov, sem zaspala na kavču za dve ure kot top, pol sem šele k sebi prišla. Darja33, a maš kakšno idejo, kaj naj še nardim, da mal hitreje pridem k sebi? Aja, pa jutri pridejo koroške kapljice, sem jih tud zate naročila.

Ropotuljica, jutri dopoldne ti bo M. dostavil domov kroglice. Te pokličem, ko prispejo. Pa še to, a si kaj razmišljala, da bi spremenila svoj vzdevek v kaj bolj odraslega, zdaj ko vemo, kakšne igrice se rada igraš v kopalniciuser posted image user posted image user posted image . Mogoče ti lahko damo kakšno idejo?user posted image

No, zdaj pa je čas za v posteljo. Čao

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3298
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 23:31:21   
barika
mavo, kaj pa ti veš, zakaj je ropotuljica. ropotuljica..user posted image user posted image user posted image user posted image
drugače pa jaz še kak mesec nisem mogla it na daljši sprehod, me je dol tak bolel, kot da bi imela uteži na khm..user posted image , ti kr počas, pa brez kakšnih pretiravanj.

lahko noč

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3299
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 23:41:34   
skuštrana
Mavo,za železo (poslušaj mene, sem ga v obeh nosečnostih imela na koncu več kot na začetku, sem bila v porodnišnici pohvaljenauser posted image , s tem da mesa ne jem) jej veliko suhega sadja - marelice, slive, brusnice,...zraven pa pij sveže iztisnjen sok pomaranče ali pa kak kivi pojej(kivi ima od vsega sadja največ vitamina c). No, ker moraš za boljšo absorbcijo železa dobit zraven še vitamin c..Pa tone špinače sem v sebe zmetalauser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 20.5.2008 23:42:09 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 [132] 133 134   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Odraščanje ob babici in dedku za vnuke zel...
Če so stari starši prisotni pri odraščanju vnukov, ti odrastejo v pametnejše in bolj ljubeče osebe, so pokazale študije.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.