|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.5.2008 9:36:41   
arabela*
Jutro babeuser posted image
Kje ste vse.Je ratalo neko zatišje na naši straniuser posted image .
Mi smo kar vredu,malo smo imeli probleme glede brcanjauser posted image ,ni pa ni jih bilo.Pa mo dočakali,tako da upam,da je vse ok.
Ko je že bilo govora o Ptujski porodnišnici,bi tud jaz prosila za čimveč inf.,kar se te ultive tiče.Willma,če imaš kako tel.št. od te porodnišnice,bi te prosila.Po moje bi bilo fajn se it tja zmenit glede vsegauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3251
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.5.2008 12:10:07   
barbaw
Dan tetke!

Pri meni je razpoloženje tako tako, Maja nekaj čeblja v vozičku. Čakam, da zaspi. user posted image  Ponavadi ji rata. Malo nas dajejo krči. user posted image  Pa ful pazim na prehrano, pa tole. Ampak ni hudega, ker je ne muči močno.

Imam pa vprašanje za naši farmacevtki. S čim naj mažem in kopam našega sončka, ko pa ima tako zeloooooo suho kožo? Prav lušči se ji. Še tega nikoli nisem videla in ko jo namažem z oljem, je po 15 min koža suha. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3252
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.5.2008 12:21:42   
Blacky30
Saraya, najprej potrebuješ napotnico za posvet pri anestezistu. Napotnico ti napiše tvoj g. Potem pa lahko pokličeš in se naročiš. Naj bi šla na razgovor po 34. tednu, to sem prebrala na strani o ptujski P, ne vem, če je res. Delajo pa vsak ponedeljek in četrtek dopoldan in jih pokličeš na tel. št. 749-15-25.

Današnja noč pa je bila veliko bolj mirna kot včerajšnja. Nejc je spal kot top, tak da niti nisem mogla zbudit, da bi vzel sirup. Spal je od 21.30 do 10.00. Zdaj pa je kot nov, pa kozike so tudi nehale srbet. Najhuje je očitno mimo.user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3253
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.5.2008 12:45:50   
kekec in mojca
Blacky, fajn da je najhujše mimo! Je Nejc fejst jokal? Ti si pa zdaj najbrž tudi že fejst utrujena, a ne? Najprej angina, potem koze... je ponoči sploh kaj spal (razen danes)?

Barbaw, tole luščenje kožice je baje normalno, tudi našemu Tinetu se je, še najbolj po glavici. No, zdaj je ok. Mazala sem pa izključno z mandljevim oljem in to res dosti. V bistvu sem ga kar vlila na svojo roko, ga segrela z manenjem dlani in otročka potem zmasirala. Mali je ful užival zraven, včasih je kar grulil. user posted image Ko Majo mažeš, a olje vlivaš na vato? Meni je patronažna rekla, da je bolje na roko, ker olja manj porabiš, pa še otrok ga več dobi.

Kaj je zdaj s srečanjem? Se bi dobile z vozički in trebuščki? Blacky zdaj nima več izgovorov, da ne bi prišla, ko ni več v službi... user posted image Frutka je ok, Trnuljčica tudi že šeta po mestu, midva bova priletela, samo zmenit se moramo. Najbolj bi mi pa itak pasalo, če bi se dobile pri dvorani TAbor - ni problemov s parkiranjem, pa še okolica je precej mirna.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3254
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.5.2008 14:37:34   
arabela*
Blacky30,hvala za podrobne informacije.Pol mislim,da še je prehitro,da mojemu gin.kaj omenjam.Bom do 30 tedna nekje počakala.
K&M,zdaj pa bi že res bil skrajni čas,da kako v živo rečemo.Jaz sem itak nonstop v šetnji,tak da mi je pravzaprav vseeno kje in kdaj,najbolj mi ustreza sicer dopoldan,tam do dveh nekje,ker pol grem kuhat ponavadi.Je pa res,da imam avto na popravilu,tak da mi najbolj kje v mestu paše.
Danes sem bila z malo v mestnem parku.Tud tam bi se lahko šle kdaj sprehodit.Je res tak fajn za malečke,pa še tiste neznosne vročine ni.
Nič,grem zdaj kanelone kuhat.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3255
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.5.2008 15:26:03   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Kaj je zdaj s srečanjem? Se bi dobile z vozički in trebuščki? Blacky zdaj nima več izgovorov, da ne bi prišla, ko ni več v službi... user posted image Frutka je ok, Trnuljčica tudi že šeta po mestu, midva bova priletela, samo zmenit se moramo. Najbolj bi mi pa itak pasalo, če bi se dobile pri dvorani TAbor - ni problemov s parkiranjem, pa še okolica je precej mirna.



Glede na to, da se bo naš ravno zbudil in bom potem gotova bog ve kdaj, si na aprilskih 2008 preberi, zakaj me zelo verjetno ne bo.user posted image Že joka...

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3256
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.5.2008 18:01:33   
*bubi*
Imam pa vprašanje za naši farmacevtki. S čim naj mažem in kopam našega sončka, ko pa ima tako zeloooooo suho kožo? Prav lušči se ji. Še tega nikoli nisem videla in ko jo namažem z oljem, je po 15 min koža suha.



Olje tukaj ne pomaga, ker koža rabi vlago. Tudi bubi je imel suho kožo, sicer ne po celem, ampak nekatera področja. Vem, da mu je najbolj pomagalo Nivea Baby mleko za telo.

Pa pri tako malem user posted image  je normalno, da se koža lušči. Mogoče vprašaj patronažno za nasvet, vseeno je še ful mala za neko kozmetiko. Pa kopali se verjetno tudi še niste, da bi bilo milo krivo?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3257
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.5.2008 18:11:57   
barbaw
Patronažna je rekla, da ima pač Maja občutljivo kožo. Čudno mi je, ker še tega nisem videla. Je pa res čisto suha koža in se lušči. Mažem jo z oljem z rokami, ampak vseeno ni dovolj. Po glavici pa se ji sploh ne lušči.

Koliko pa lahko lefaxina dajem? Ma so čudna navodila. Piše, da lahko 2x špricnem, nič pa kolikokrat dnevno. Jo ful šraufa, nimam pojma zakaj, in boga reva krvavi iz popka, pa je bil že čisto lep. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3258
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.5.2008 20:08:22   
Blacky30
Barbaw, jaz sem mu dajala lefaxin kar skoraj pred vsakim obrokom v cucelj od flaške. To takoj, ko smo ga začeli uporabljati, nekje 14. dan, ko pa se je malo umirilo in sem vedela, da se krči vsak dan pojavijo samo še popoldan, pa sem mu dala od 13h dalje pred vsakim obrokom.

Upam, da vam bo kmalu bolje.user posted image

K in M, pri Nejcu je bila predvčerajšnja noč res najhujša. Pred tem je lepo spal in včeraj ponoči je lepo spal, ker je bil tako utrujen. Danes je bil čez dan čisto OK, nič ga ni srbelo več, čeprav se mu še vedno delajo nove, a v manjši količini. Upam na dobro prespano noč, ker čez dan ni nič spal in je utrujen.user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3259
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.5.2008 20:22:44   
gold fish
zdravo souser posted image .....

imam eno vprašanje za vas.....  ali je bila katera pri dr. Miglerju na UZ?  Če ja, me zanima koliko stane in če dela on tudi 3D UZ?

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3260
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.5.2008 21:45:47   
*bubi*
Koliko pa lahko lefaxina dajem? Ma so čudna navodila. Piše, da lahko 2x špricnem, nič pa kolikokrat dnevno.


Te stvari pomagajo samo, če se jih pred vsakim obrokom daje. Jaz sem Sab simplex kar v flaško k mleku zmešala.


gold fish, jaz sem bila samo pri Pelkičevi, ona je imela morfologijo 60€. Če ni že kaj podražila user posted image  Nekak imam v glavi, da je 3D pri nej 80€. ČE kaj izveš, pa le javi. Jaz verjetno ne bom nič ekstra hodila, ker me že 2 G kontrolirata in nakako moram zaupat. V četrtek imam 2. morfologijo, komaj čakam user posted image .

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3261
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.5.2008 8:13:38   
barbaw
Hvala za pomoč. user posted image  Sem ji dala včeraj pred vsakim obrokom popoldan, pa zvečer ni imela hujših krčev. Je tudi lepo zaspala zvečer in tu in tam malo zaječala v spanju. Moja boga revica. Samo, da ji je boljše. user posted image  Ne bi je rada ful po rokah nosila (mogoče sem čudna), ampak sem pri prvem dala trdo šolo skozi, ker sem se jaz z njim cartala, ker sem pač rabila bližino. Sva bila zelo veliko sama. In sem postala njegov "suženj". Ne more nič brez mene. Je bilo vmes, ko sem bila v službi že ful ok, zdaj pa spet ... Ker sem bila na bolniški med nosečnostjo se je navadil, da hodim vedno jaz ponj v vrtec in ... sva bila kar veliko sama, zdaj pa je Maja tu in ne gre več tako enostavno in mi že kaže rogece. Najhuje je zvečer. Jaz pa res nimam toliko energije, da bi prenašala vse lumparije. Zato zdaj Majo pocrkljamo, se pogovarjamo z njo, po rokah je pa res ne bi rada nosila, če to ni potrebno. Mogoč ni fer, samo sebe pa ne morem uničit. Sem se naučila, da moram biti malo egoista, čeprav mi to ne gre najbolje od rok.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3262
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.5.2008 9:57:53   
Blacky30
Barbaw, nisi čudna. Sploh, ker si se odločila zato iz lastnih slabih izkušenj. Jaz tudi Nejca nisem veliko nosila, sem ga raje imela v ležalniku in sem si ga nosila po stanovanju zraven, da me je gledal zraven, kaj delam. Pa nisem imela z njim nobenih težav. Vedno je zaspal sam v sobi, vedno spal v svoji postelji, nikoli med nama in tudi babi sem ga pustila v varstvu, če sem morala po opravkih, tako da je je bil navajen in ni bilo nobenih težav. Morda so se prve pojavile lani septembra, ko je začel hodit v vrtec in je postal malo bolj občutljiv. Ampak tudi to smo prebrodili. Ti se kar ravnaj po svojem občutku, tako je najbolj prav.user posted image

Tak, zajtrk je za mano, zdaj pa sledi....končno.....odpiranje vreč in sortiranje cotik za dojenčka!!! Je že skrajni čas, da začnem.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3263
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.5.2008 10:11:35   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Patronažna je rekla, da ima pač Maja občutljivo kožo. Čudno mi je, ker še tega nisem videla. Je pa res čisto suha koža in se lušči. Mažem jo z oljem z rokami, ampak vseeno ni dovolj. Po glavici pa se ji sploh ne lušči.

Koliko pa lahko lefaxina dajem? Ma so čudna navodila. Piše, da lahko 2x špricnem, nič pa kolikokrat dnevno. Jo ful šraufa, nimam pojma zakaj, in boga reva krvavi iz popka, pa je bil že čisto lep. user posted image


Našemu se je zelo luščila koža vendar le po rokicah in med prsti, delno po obrazu, vendar se je po tretjem kopanju to uredilo. Očitno odpade odvečna povrhnjica z kopanjem(pa prva kopanja so bila brez mila). Uporabljali smo le olje. Seveda ne po rokicah in obrazu- mogoče se je zato tako luščil na teh predelih. Tudi sedaj ga mažemo le z oljem. V prvi posvetovalnici smo sicer dobili kreme za kožo telesa, temenca (če bodo), za ritko, ol. olje..., vendar še nisem utegnila do lekarne. Pa se mi tako zdi da bo bolj malo od tega res rabil.

Glede Lefaxina- mi imamo sicer Antiflat. Vendar je enaka stvar (le da 100 ml Antiflata stane okoli 8 evrov, Lefaxin je menda 50 ml in dražji) in sem se tudi jezila na navodila. 2x v flaško špricnit za mene niso navodila.user posted image No, mi mu občasno damo 1 ali 2 šprici  v flaško. Kar preventivno (nima krčev) takrat, ko je samo dojenje premalo ali pa, ko jaz po nekaj urah sklenem, da rabim pavzo od dojenja in dobi še po flaški razliko. Ali pa moram na wc user posted image . To je ponavadi 1x na dan.

Sicer smo bili na prvem pregledu in ima 53 cm ter 3520g user posted image (odpuščen z 48cm, 2860 g).

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3264
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.5.2008 13:04:36   
kekec in mojca
Barbaw, po moje vsi, ki že imamo enega otroka, tako delamo, kot ti. Tudi moj mali je več v ležalniku kot je bil prvi (on je bil le, če sem sedela ob njem, potem je že jokal!).

Pa krivo vest imam, ker sem mu dudo uturila, ampak mi res tako paše! Prvič so me tako napumpali, kako je škodljiva za otročka, sploh pa je Kekec ni hotel niti sprejeti. Včeraj pa me je pediatrinja v posvetovalnici potolažila, da je duda čisto ok tudi za dojenčka.
Trnuljčica, ni kaj, lepo redite vašega malčka! user posted image

Bubi, nič se več ne slišiva, kako napreduje tvoja nosečnost? In tvoj mali user posted image ali pa user posted image ? user posted image user posted image user posted image Ma tvoj mali Bubi je že lump, kako se je to lepo zjasnil, kaj boste dobili!

Saraya, Blacky, vidve sta ok? Se dobro počutita?


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 14.5.2008 13:07:37 >

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3265
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.5.2008 13:27:54   
arabela*
hoj,hoj babikeuser posted image
Meni tak sonček prija,da kar posedam na balkonu.Sem vredu,samo me že lep čas najedajo bolečine v vratu in ramenih.Pa sploh ne mine.Sem že sama sebi tečna,ko samo jamram ko ena oma.pa saj bo bolje.Še te tri mesece bomo pa že potrpeli.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3266
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.5.2008 18:45:03   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

gold fish, jaz sem bila samo pri Pelkičevi, ona je imela morfologijo 60€. Če ni že kaj podražila user posted image  Nekak imam v glavi, da je 3D pri nej 80€. ČE kaj izveš, pa le javi. Jaz verjetno ne bom nič ekstra hodila, ker me že 2 G kontrolirata in nakako moram zaupat. V četrtek imam 2. morfologijo, komaj čakam user posted image .


...saj se meni tudi zdi, da je 3D UZ pri njej 80€....., pa saj ne vem kaj naj naredim..... sem včeraj imela morfologijo v porodnišnici - dr. Muzejtinovič (ne vem če sem prav napisala), pa ima user posted image  glavico čisto nekje spodaj..... in je rekel, da je vse ok, ampak da je bila pri glavici malo slabša vidljivost, ker se  user posted image  ni hotel premakniti (zgleda, da je ravno spal, ker je ful zehal...) in je napisal pod opombe. slabša vidljivost, groba ocena malih možganov - v mejah normale......   jaz se pa zdaj ful sekiram...tiste neke režnje al kaj je videl in je OK...tega pa ne.... je rekel, da pač to napiše kot opombo...... Bi morala iti še enkrat na UZ? Ne vem kaj naj naredim?


(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3267
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.5.2008 19:34:16   
*bubi*
gold fish, po pravici povedano sploh ne vem, kaj ti naj rečem glede ponovnega pregleda. Ampak če je to vzrok, da hočeš na ponoven UZ, potem 3D niti slučajno ne rabiš. G s 4D vidi veliko manj kot z navadno sondo, sami to priznavajo. 4D se trenutno uporablja v komercialne namene, da pač lahko privatniki scuzajo € od bodočih staršev. Slika pa je praktično neuporabna, sem na lastne oči videla.

Če boš potem bolj mirna, pojdi. Ampak je nekako treba zaupat.....

Jaz bi si dodaten UZ "šparala" za kasneje, okoli 30. tedna. Sploh če se osebni G striktno drži pravil ZZZS. Takrat se da še kaj drugega pogledat, pa tudi ni nepomembno.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3268
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.5.2008 19:37:30   
Blacky30
Bubi, izvoli, iz srca:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3269
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.5.2008 19:41:58   
Blacky30
K in M, jaz sem OK. Malo mi sicer dol pritiska, pa trebuh otrdeva, a verjetno zato, ker sem nonstop na nogah. Mali je postal pravi mali vragec, odkar so se kozike umirile in mu je dolgčas, zato pa dela same vragolije. Mi je celo izjavil včeraj, naj grem v službo jutri, on pa gre v vrtec. Mislim, da on to izjavi, ko mu je vrtec takšna muka. Pa sem mu morala povedat, da žal še ne sme ta teden v vrtec, ker je še kužen.
Danes sva spekla muffine in 2 uri in pol sva bila na dvorišču, tak da je kar minilo. Jutri pa se res spravim na cotike, da začnem sortirat in prat. Moram si narediti seznam, da gre potem zapravljat za bejbija, kaj še potrebujem. Bom pa verjetno kar nekaj stvari rabila, ker imam poletne cotike za starost 6 mesecev, kar pa zdaj ne bo prišlo v poštev, ker bo to dete staro 6 mesecev pozimi.user posted image  Eh, saj rada nakupujem, kaj bi se sekirala.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3270
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.5.2008 11:45:15   
willma
Willma,če imaš kako tel.št. od te porodnišnice,bi te prosila.Po moje bi bilo fajn se it tja zmenit glede vsega


Za razgovor z Ultivo je kontakt:
PROTIBOLEČINSKA AMBULANTA
02/ 749 15 25

naslednji tremin je 29.05. ob 14h, vendar vseeno pokliči, ker tudi vzame tvoje podatke.

Tel. štev. za porodni oddelek je 02/ 749 14 58
Tel. štev. za poporodni oddelek je 02/ 749 14 49

Za CTG se ni potrebno naročat.

Za razgovor za Ultivo in za CTG je potrebno samo imeti potrjeno zdrav. kartico in napotnico.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3271
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.5.2008 8:06:44   
Maja T.
Pozdravljene Mariborčanke user posted image !


Sicer sem se enkrat javila na vaši strani, samo sem aktivna med avgustovkami 08, ker smo tam vse v istem obdobju in je nekoliko lažje...

Imam pa eno vprašanje za vse tiste, ki ste pred kratkim rodile v UKC. Zanima me ali še v UKC delajo klistiranje ali ne? Ene pravijo ja, druge ne, trenutno pa res nobene osebno ne poznam, ki bi pred kratkim rodila.

Saj mogoče ste o tem že govorile (vas ne berem redno user posted image ), ampak bi vseeno prosila, če mi lahko malo poveste o tem?



_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3272
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.5.2008 8:24:04   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: Maja T.
Imam pa eno vprašanje za vse tiste, ki ste pred kratkim rodile v UKC. Zanima me ali še v UKC delajo klistiranje ali ne? Ene pravijo ja, druge ne, trenutno pa res nobene osebno ne poznam, ki bi pred kratkim rodila.



Meni ga niso naredili

dobro jutro

malo vas pridem pridem pokukat in vidim da se ravno za srečanje meniteuser posted image user posted image
če se boste kaj zmenile naj mi ena plis na zs napiše. MI smo od doma od jutra do večera. zvečer sem pa preutrujena za rr, ampak na vsake tolko pa le malo poškilim.

vidim da brez večjih težav rastejouser posted image nja tako tudi ostane

lep dan vam želim

čav bav

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 3273
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.5.2008 8:57:32   
arabela*
Tud jaz,da vas malo pozdravim.Vidim,da lepo pridno user posted image ratejo,kar je tud prav.Tud mi smo veliko zdoma,včasih celo dopoldan šetamo na toplem sončku.
Willma,hvala za inf.glede ultiveuser posted image
lepo se imejte,se beremouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3274
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.5.2008 9:52:46   
*bubi*
O, hvala, Blacky user posted image  Upam, da je bilo dovolj user posted image  user posted image

ko me okoli ene stvari potolažijo in me prepričajo, da bo tokrat vse OK user posted image , sem pa se v drugo stvar zapičila in mi ne da spati user posted image  Zdaj me pa ful skrbijo mere user posted image  user posted image  Še do naslednjega petka počakam, da vidim, kaj bo moja G na to rekla. Itak nima smisla takoj na dodaten UZ letet, ker je merjenje smiselno ponavljat na max 2 tedna, še boljše pa na tri.

Nič, ne bom vam dneva pokvarila, sonček je, zato uživajte! user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?