|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 22:49:55   
Meggi
Se opravičujem za " trojček" mi je sprva kazal, da mi prvega ni prijelo user posted image

No pa natrosim še nekaj:

Kako se vam zdi da imate stvari doma "pošlihtane"? Ne vem, se vam nabirajo stvari, ki ne pridejo na vrsto- urejanje kakšnih predalov z **** vsebino, omaro, dokumenti,... Men skoz neki kluva, se mi zdi, da mam vedno še neki odprt za uredit. No, žal je praktično res. Glede na pomembnost- vedno neki počaka za nedoločen dolgi rokuser posted image  

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3076
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 22:58:32   
skuštrana
Naša današnja bilancauser posted image

Še vedno ni vodenih kozuser posted image Ropotuljica, do kdaj je rokuser posted image

Ima pa M. ogromen herpes - meggi, da nista kje skupaj hodilauser posted image user posted image

Arsen se je danes hb pokakal na veliko...user posted image

Mama je prodala en sling...juhej, to bo gnarjauser posted image

Liza je bila pa zvečer tečna ko driska in sdaj (skupaj s Špelo spitauser posted image user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3077
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 23:09:42   
barika
čer, mi2 s tamalim sma danes slingala za SAvinjo, pa so vsi taaak začudeno gledal, kaj zdej to, kot da še niso slinga vidl..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
roke pa dekolte imam pa spet na frišno opečeneuser posted image , pa še malega je sonce pogledu, ko je kolegico osvajaluser posted image

Jančika, a se je tamal naigral???user posted image

ej skuštrana, našmu mulcu za prebavo pomaga kvinoja (brez glutenska zadeva, ful dobro za jest), drugače pa itak kaka na wc-juuser posted image user posted image


grem v mižule, lahko noč

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3078
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 23:56:47   
žanek
Jančika, držim pesti, da bo vse ok user posted image !

H&M boni ... danes smo šli v šoping in kar nekaj € prišparali. Lahko jih vnovčiš večkrat, smo najprej opravili nakup na zgornji blagajni (najprej jaz, potem U.) in postopek ponovili še na spodnji blagajni user posted image . Mi je bilo pa hecno, ko je prodajalec šepetal prijatelju, da so na netu boni in si jih lahko sprinta in naslednjič opravi nakup user posted image  user posted image . Gužve pa po 18. uri n bilo.


< Sporočilo je popravil žanek -- 13.5.2008 23:59:02 >

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3079
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 0:04:50   
jasna
Jančika, verjetno je bilo res še prehitro za delat UZ. Držim pesti, da bo pa drug teden prav lep user posted image  utripaluser posted image

Meggi, meni se tudi stvari nabirajo, pa odlagam, pa na koncu pozabim nanjeuser posted image . Moj dragi ima že 7 mesecev v omari v predsobi škatlo literature, ki jo bo "jutri" nesel v službo, ker "nujno" rabiuser posted image .

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 3080
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 6:20:43   
Naty*Taja
Evo ena slikca naših uživačev v vodi...

user posted image

< Sporočilo je popravil Nyah RR -- 14.5.2008 8:56:37 >


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3081
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 6:20:51   
snorlax
Jutro, babe!user posted image

Jančika, tudi jaz močno mislim nate in držim pesti, da boš naslednjič že videla srček.user posted image Tudi jaz včasih berem tiste žalostne zgodbe in jokam zraven, pa si mislim, da sploh ne vem, kakšno srečo imam, ko zanosim celo takrat, ko ni planirano.  Kar se pa taktnosti moških tiče....user posted image ..sem že tudi jaz bila v podobni situaciji zadnjič, ko sem šla od dr. Lepega, ki mi ni povedal vzpodbudnih novic, za povrh pa me je moj nekaj oklincal zaradi ene banalne stvari.

Več napišem pol. Moram otroke spravit v šolo in vrtec.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3082
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 6:21:32   
Naty*Taja
Madona je velika! Modreatorji na pomoč - brišite

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3083
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 6:26:32   
Naty*Taja
Jaz pa ne najdem teleh hm bonov? Kje hudiča se jih najde?
Kar se tiče pošlihtanih stvari - jaz tako dolgo odlašam zadeve, da se nakopiči še zraven in potem je treba na hitro mal uredit, da kej najdem..-.nikol ne bom prišla čist do konca! user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3084
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 7:50:06   
Jančika_
Naty-Taja, sem obvestila moderatorko, da uredi sliko.

Meggi, meni enkrat na pol leta rata porihat kakšno črno točko, kjer se nabirajo razne bedarije. Seveda je teh črnih točk vedno več kot ena, tako da temu ni konca. Sploh zdaj, ko nam že fajn primanjkuje prostora - otroških stvari sploh nimam več kam dajat. Upam, da bo potem, ko bomo imeli prostora na pretek, kaj drugačeuser posted image .

Jaz sem že od petih pokonci. No, do pol sedmih sploh vstat nisem mogla, taka koma sem bila, ampak Kajčo se je ob petih vžgal in se ni pustil več ugasnituser posted image . Jaz ne vem, no, kdo ga je delal. Midva že neuser posted image .

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3085
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 8:06:07   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: jasna

Moj dragi ima že 7 mesecev v omari v predsobi škatlo literature, ki jo bo "jutri" nesel v službo, ker "nujno" rabiuser posted image .

moj ima tudi tako škatlo. Mi jo kar v avtu zraven vozimo user posted image

žanek, včeraj sem se peljala mimo trgovine, sam se nisem oglasila, ekr sem tavečjega peljala k zdravniku - ima ful hudo vnetje ušesk in sploh ni bil pri volji, da bi se kje ustavljala. pridem....

Jančika, saj se bo pokazal srček. Verjamem, da ti je zdaj zelo hudo, pa negotovost... Drugi teden boš na to že pozabila, pa letela kupit roza kiklco za dojenčico user posted image


Naty, luštni so. user posted image  Bone najdeš na uni povezavi zgoraj, v spodnjem desnem kot klikneš.

Glede piknika: Jza sem takoj za naš celjski piknik, za celo RR pa se mi zdi ful preveč dela in se ga ne bi lotila.  Kaj če določimo en okviren datum, pa jedilnik?  Naši vrtičkarji bodo v petek jedli hrenovke na žaru, pomfri, lepinjo, sok za 3-4 €, tavelki pa meso na žaru z zelenjavo za 6 €.  Lastnik se ful prilagaja s hrano in cenami, samo je treba prej povedat, kaj in kako.



(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 3086
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 10:50:47   
snorlax
Boni za H&M, klikni spodaj desno. Ne zapišejo si nobenega priimka, ne nič. http://www.hm.com/si

Kaj je z Mavo? A je že doma?

Naty-Taja, te pokličem v bližnji prihodnosti. Lažje govorim, kot pišem.user posted image

Skabi, gospodinje sem ti še dolžna. Jih imam pripravljene, samo se je zdaj malo zakompliciralo.



< Sporočilo je popravil snorlax -- 14.5.2008 10:52:53 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3087
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 11:08:22   
jerebica
hojla punce,


js sem pa mal pavzirala na RR, za to moram najprej čestitat shoo, darji33 in mavo za njihove user posted image BRAVO USPELO VAM JE !!!

Ropotulica tortre so me pa full impresionirale, vsaka čast!!

Jaz se pa tud lahko považim, od tega tedna naprej nisem več v službi, tak da se bom lahko malo bolj posvetila sebi in prihajajočemu user posted image . Smo že otroško sobico skor do konca naredili JUhu, ful se veselim. Mali je pa pri 32 tednih težek že 2300 kg. Ja pa spet so mi potrdili da naj bi bil pebek.

se bermo

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3088
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 12:13:02   
snorlax
Hojla, Jerebica. Lepo, da si se javila. user posted image

Punce, jaz vam pa moram povedat, da imam zlato taščo. Kljub temu, da je med nama ogromna razlika v letih in da se v marsikaterem mnenju razlikujeva, se lahko nanjo v težavah bolj zanesem kot na mojega dedca. Zdaj, ko sem tak kripl s to roko, mi vsak dan nabere in opere solato, pa zdajle mi je ravno prinesla že olupljen krompir, ker ga sama ne morem nalupit. Pa bo letos stara 80 let in dela zunaj vse, seka drva, kuri, peče kruh, dela na njivi, v štali, rihta vrt...No, zdaj pa še meni pomaga. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu jerebica)
Neposredna povezava do sporočila: 3089
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 12:40:11   
Naty*Taja
Hvala Janči! Tole o prostoru pa kr sanjaj - več, kot ga boš imela, več ga boš zapomnila... user posted image
Skabi, hvala za napotke za bon...našla in sprintala.
Snorči, hvala za taščico!
Jaz pa komaj čakam nedeljo, ko gremo na gas. tekmovanje! Le glejete, da boste držale pesti okrog 9. ure, ko bomo švicale tam pred komisijo v čeladah, opasačih...user posted image
No sej na olimpijado ne smemo prit - nam je naš predsednik reku, da se kr spufamo, če mu to naredimo! user posted image Sicer pa nikoli ne veš, če bo tule ...kolk že, celjank navijalo za nas, se zna tudi to zgodit. Upam, da ni katera navijačica sosednjih društev, ki tudi gredo! user posted image
Pa bliža se čas, ko bom imela več časa, ker počasi zaključujemo tečaj in šolsko leto se bliža koncu... Živele počitnice...
Eh, kr neki bluzim danes, sem prav čas iz službe in čakam tasta in taščo, da mi tamalo pripeljeta...
Čao,so že doma...



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3090
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 12:46:34   
Jančika_
Naty-Taja, jaz sem svoje cajte za Prepolje navijala, celo lastnoročno izdelan transparent  z napisom "Prepolje, na pomoč!" sem na tekmo vleklauser posted image . Ampak ni problema, bom zamenjala ekipouser posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3091
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 14:43:46   
žanek
Skabi, ti kar pridi (akcija je do 18.5.). Koliko bonov pa potrebuješ, da ti jih pripravi? V trgovini trenutno ni sam (ima vajenca), tok da boš vedela, da mali in debeli ni moj možek user posted image . Moj možek je velik in s pivskim trebuhom user posted image (čeprav ne pije piva user posted image ).

Janči, nekje si spraševala o pesmici tik tak urica, mi imamo ta CD od Marte Zore, če ga rabiš povej, posnamem.

Naty-Taja, bom mislila na vas v nedeljo. Veliko sreče vam želim user posted image .



< Sporočilo je popravil žanek -- 14.5.2008 14:47:40 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3092
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 14:52:23   
darja33
Hojli!

Mavo vas lepo pozdravlja. Jutri gre domov. Edino kar jo skrbi je, da še nima mlekca...

Jaz sem bla dans že za Savinjo. Zdele grem pa še eno rundo.

Jačika boš ti za kako kavico? Js sem že zelo mobilna, samo timing mi določa moja pupa z dojenjem....

Dans bom tud js probala v HM. Sem bla včeri, pa se mi ni ljubilo čakat, ker so ble nore gužve (okrog pol šestih).

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 3093
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 21:04:56   
Jančika_
Darja, sem za kofe, se ti bom prilagodila (oz. Dominiki), ti kr rufni.

A Mavo še nima mlekeca? Misliš, da bi ji lahko kako dostavile termovko sezama v bolnico? Pa ne smejat, jaz sem jo nesla Ropotuljiciuser posted image .

Danes sem se šla pofarbat v salon. Drage moje, ful mam že sivčkovuser posted image . No, ne glih ful ful, ampak so - in verjetno jih z leti ne bo nič manj...

A veste, kaj že dve uri počne moj heroj? Tule za mano spi v postelji, budilko ima že od sedmih naštimano na 20minut in tako mu vsakih 20 minut zvoni, on jo pa ugasne in spi daljeuser posted image . Mater, da se mu da. Že celi dve uriuser posted image . Gruntam, da bi mu jo kr ugasnila, ker mi gre ful na jetra tole jajcanje, res. Če bi pa to počel zjutraj, tako kot mož od Pikija (al je že nehal?), pol ga pa tak na licu mesta fentam.

Žanek, se priporočam za CD. Pesmico sem že naštudirala, ampak ko sem jo hotela Kajčotu zapeti, se je začel dret ko zverina NE, ne ti-ta, ne ti-ta, in mi je z rokico pokril ustauser posted image user posted image user posted image . Šele zvečer v postelji je veljalo, takrat sem jo pa morala zapeti 10x zapored, potem se mi pa ni dalo več, pa se je spet drl ko zverinauser posted image .

Ne vem, a se mi samo zdi, a se moja otroka kr precej veliko dereta??? Meni gre to dretje taaaak na jetrauser posted image . Kajčo ima tako gromek glas, da ti ušesa utrga, Vasko pa cvili kot - ma ne bom rekla kaj, da ne bo grdo, ampak ko se sfajtata in oba naenkrat vžgeta.....jao meni in mojim ušesom!

ENJOY THE SILENCE!

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3094
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 21:35:59   
pikecpokec
Če bi pa to počel zjutraj, tako kot mož od Pikija (al je že nehal?), pol ga pa tak na licu mesta fentam.


user posted image user posted image user posted image Ja, zaenkrat je v fazi vstajanja dokaj takoj. oziroma jst tko trdno spim, da me baš boli za budilko user posted image . resno, zadnje čase tko sesuta hodim spat, da ne registriram ama ništa, do zjutri, ko se gal odloči da je bilo dost.

aja, odtok je popravljen - hvala, tast user posted image user posted image user posted image . in to tačas ko sem bila na tenisu (prvič letos - sicer sem zgubila ko majmun, ampak igra je bila pa super)!




_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3095
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 21:39:56   
pikecpokec
aja, še neki: Galu so zrastle štirke (vse naenkrat), ampak se mi zdi da so ful zadaj, skor tko kot da bi bile petice user posted image . k sreči ni bilo posebnih problemov. zdaj je pa že dva dni tečka, pa sem ugotovila da mu zgornje trojke lezejo ven. a je pri trojkah bolj problematično kot pri štirkah?

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3096
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 21:47:27   
teta beta
Meggi, pri nas se takšnih nerešenih zadev nabira povsod in ker imamo malo placa, je to zelo očitno. Tudi jaz se tolažim, da bo v svoji hiški bolje, čeprav vem, da se potem samo še bolj nabira. Ampak je pa lažje skrit user posted image .

barbi, kaj pa je to kvinoja?

Naty-Taya, bomo navijali!

Eno resno vprašanje - kaj naj naredim s smrekovimi vršički? user posted image S tamalo sva jih zelo resno šle nabirat (doma na dvorišču, tako da kar pokajo od zdravja in čistoče), ker so se menda tudi v vrtcu pogovarjali, da je to zdravo in ne vem, kaj še, jaz sem bila seveda tudi jako pametna, potem pa sva jih dale v steklen kozarec in... nič - kaj zdaj? Prelit z vrelo vodo, alkoholom? Danes so se že itak malo pocedili in zgubili barvo, ampak ni panike, bova dale druge noter; bi pa rada, da narediva eksperiment do konca. Ko so v vrtcu sadili semena, je bila tudi navdušena. Potem pa je prinesla sojo domov in sem jo jaz preveč zalivala in je čisto dol padla user posted image . Tako da ne vem, če so ravno najedla od nje user posted image .


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3097
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 21:50:10   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Ej Janeja, a si kaj poročala o zadnjem nakupu v Ikeji? Si sploh šla, v Ikeo? Al sem jaz spet zamudila?



Kje si se pa ti še na Ikeo spomnila? user posted image   A veš da je od mojga šopinga tam minilo že več kot dva meseca, če ne še več.  Ja itak, da sem šla, nabavila pa kot ponavadi v Ikei same nepotrebne stvari user posted image . Eno 1m visoko vazo in aranžma iz suhih rož noter za na hodnik. Pa eno posebno zeleno rožo v zanimivem okrasnem loncu,... Aja, pa za tamaladva eno super poceni leseno mizico z dvema stolčkoma. Je v natur varianti in jo morava sama pobarvat - ja še vedno je nisva dokončala user posted image . Saj veš, v Ikei se vedno kaj najde.

Jerebica, uživaj doma! Kdaj imaš ti rok?

Snorlax, a ne kolk je fajn, če imaš tako super taščo. Jaz se z mojo tudi super razumem in lahko vedno računam na njeno pomoč.

Jančika - več prostora imaš, več nepotrebne krame se ti nalaga. user posted image Jaz bi tudi nujno mogla kakšno inventuro po omarah in predalih naredit,ampak časa za to pa nikoli ni.

Naty-taja - srečno na tekmovanju.


Jaz grem pa v ponedeljek za 3 dni službeno v Salzburg. Saj mal odklopa mi bo pasalo od vsakdana, ampak vem, da bom že v pon zvečer ful pogrešala moje tri. user posted image A katera kaj pozna Salzburg? Bomo imeli mal časa vmes, pa bi si šli mogoče kakšno znamenitost pogledat.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3098
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 22:03:33   
HuAnita
Pikecpokec - ko smo ravno pri zobehuser posted image   Po moje je tudi to možno, ja. Se mi zdi, da je Capinka tako dobila zobe - 4 nazadnje. Ta mali pa dobiva zadnnje zobe, pri 21m jih ima 22, samo še dva, ki se že slinita v sprednje - po slini sodečuser posted image


Evo, vse sem pozabila, kja ste napisale. user posted image

Aja, Janlčika - zakaj pa misliš, da sem šla spet na bjont varianto? S tisitmi rdečkastimi lasmi so mi sive brez daljnogleda lahko opazovali vesoljciuser posted image user posted image user posted image   Tako da zdaj glumim, pa še ful redkeje se je treba barvati, ker so prameni skoraj iste barve kot sivakiuser posted image

Meggi - meni se itak zdi, da imamo eno samo navlako. Najraje jo odlagamo kar na mizo, potem se recimo 1x mesečno, ko kdo paničnoi išče kako dohodnino, ali odločbo, račun za mobi, lotiva in pospraviva, pa je jutri že isto - nevr ever ending stori, žal.

Tako, zdja pa grem - malo popucat, pa spat, ker delam in 'delam' od 7.00, ko me je klical gospodič z Elektra in sem šla na teren preučevat, od kje bomo dobili elektriko. Tudi tu se še najbolj nagibam k vesoljcemuser posted image   Punve, ko (oz ČE= dobim gradbeno, se ga pa napijem, majke mi! (tisti 1 gin-tonik, ki je za to dovolj, bom pa tudi zmogla plačat, upamuser posted image ).

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3099
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
14.5.2008 22:10:48   
skuštrana
..čeruser posted image

Današnja bilanca - peljala Arsena k pediatru na cepljenje in potem za njim še Lizo k njeji pediatrinji (nimata istega, razdalja je kar kakaih 10km) in po uspešni torturi (bila je zaprta cesta in sem morala z njima gazit po sveže položenem asfaltu- čevlji so itak za v smetiuser posted image user posted image ) sem se še pripeljala domov..Ampak avto mi je bil ves čas sumljiv, se je čudno obnašal..In ko se je potem hotel Miro odpeljat avto ni več vžgal..Ja, itak, ko je pa meni zmanjkalo bencinauser posted image user posted image Babnica, kaj češuser posted image

Punce, moja mama je rekla da bi rada vzela Lizo k sebi za kakšne 3-4 dni..Hm, ja, no..A naj jo pustim,..Ker to le ni razdalja 10km in če gre kaj narobe (se otrok dere,...bla, bla, bla) letiš po njega pa je..Tu so le kilometri in kilometri user posted image user posted image Zdej pa ne vem....Vem da bo Lizi super in fino in krasno...Saj verjetno jo bom pustila, kaj pa čemuser posted image Je ža čas da gre na prve večdnevne ta zaresne počitnice k babici v Slovenijo-v planineuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...
Odraščanje ob babici in dedku za vnuke zel...
Če so stari starši prisotni pri odraščanju vnukov, ti odrastejo v pametnejše in bolj ljubeče osebe, so pokazale študije.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.