|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
12.5.2008 22:12:22   
teta beta
Ropotuljica, krasni torti!

Naty-Taya, upam, da ni kaj hujšega. Kam pa hodite k pediatru? Jaz hodim v Šentjur pa sem čisto nezadovoljna, podobna zadeva kot pri tebi. Jaz ne vem, zakaj vedno čakam ko budala, notri pa sva gotovi v dveh minutah user posted image . Res hvalabogu, da skorajda ne hodimo k zdravniku, ker se še nisem odločila, kam bi jo prestavila. V CE se mi je zoprno vozit v mesto, do Žalca je pa skoraj malo daleč, če res pride kaj takega. Zdaj ko bo pa še eden, pa sploh ne vem, kaj naj naredim.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3051
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 5:48:45   
snorlax
Jutro! user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 3052
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 7:24:25   
pikecpokec
Jutro!
Jst mam pa novo frizuro user posted image . končno mi je uspelo da sem se spravila k frizerju.

Zdej pa veselo na delo! Gal je na počitnicah v Sevnici, jaz pa za računalnikom. Pa v planu mam dans vsa okna pomit pa zavese oprat user posted image . Ampak je nujno potrebno ker jih nisem že od......khm, božiča? al še dlje user posted image . v bistvu se ne spomnem, ampak ko je kr naprej deževalo se mi jih pač ni splačalo pucat, ne? user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3053
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 10:13:25   
Skabi
jaz vozim naše k pediatru v celje (pečnikova user posted image ) saj mi je tečno tako daleč vozit, pa včasih je problem s parkiranjem, ampak vse to odtehta skrbna zdravnica, pa tudi njena sestra je fajna.

včeraj sem si ogledala športni park šešče. men se zdi pravi raj za malčke in starše. kaj če bi kdaj tam naredili kak piknik s familijami?

naty, upam, da ni kaj hudega.

pikec, jaz mam tud novo frizuro user posted image

zanek daj mi na zs vojo telefonsko, ne štekam kje je to user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3054
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 12:03:56   
HuAnita
Skabi - tudi jaz imam isto zdravnico za deco, res je 1A! user posted image
Šp. park Šešče - a ni ful ful dobro? Pa deca se po mili volji nadivja, mamice pa v senčki na zasluženem počitku.
Kaj, ko bi organizirale RR piknik tam, za vse odprte RRjevke, se samo Celjanke? Sem takoj ZA.

Naša saga o PDG - zdaj pa sem dobila zagon, ej, vidim, koliko se da narediti, če si javne uslužbence narediš za prijateljeuser posted image user posted image user posted image   Mi reče ena gospa, da se bo naše zadeve lotila prihodnji teden, ker ima od ju3 dopust, pa sem toliko spraševala in javkala, češ da nam teče rok na UE, da mi je čudežno priskrbela potrdilo - ki se ga prej btw. ni dalo, ker ni bilo direktorja in njegovega podpisa - je kar 2 stran, s podpisom direktorja, 1 stran pa novo, skupaj zlimala, pa imamo v rokahuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3055
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 12:33:18   
žanek
Skabi, imaš ZS.

Jančika, če se ne motim, si imela danes pregled. Vse ok?

Sem pa takoj za piknik s familijami user posted image . Če me spomin ne vara, smo se enkrat že menile.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3056
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 12:36:43   
simi73
Pozdravček vsem še z velenjskega koncauser posted image .
Skabi, mogoče se bom pa vseeno odločila in pridem na srečanje... odvisno, kak bo kaj tisti dan ta mala sitnauser posted image .
Ropotuljica, ti si pa prava mojstrica v pekiuser posted image user posted image . Verjamem, da sta bili tudi dobri tako kot lepo zgledata.

Če katero zanima cirkus, ki je v Celju bil odpovedan, so ga v Velenju podaljšali še za prihajajoči vikend, predstave bodo vsak dan od 14. do 18. maja ob 16h in 19h. Izgleda, da je bil ta vikend tak velik obisk, da so morali podaljšatiuser posted image .

evo, se že oglaša sirena... lepo preživite ta čudovit dan!


_____________________________

Življenje ti včasih podari čudežen trenutek. Uživaj v njem!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3057
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 13:47:29   
Janeja
Piknik s familijami - sem takoj za! Super ideja. user posted image

Jančika - kako je bilo na pregledu?

Simi73, hvala za informacijo glede cirkusa. Mogoče bomo pa res šli. Je bila zadnjič taka žalost, ker ga ni bilo... user posted image

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 3058
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 13:49:03   
Janeja
Aja Simi, kje v Velenju pa je cirkus?
Kateri cirkus je že to - ime?

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3059
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 13:57:56   
žanek
Janeja, safari cirkus, ob Velenjskem jezeru, tam ko je vsako leto Pika Nogavička.
http://www.mojvideo.com/video-safari-cirkus-velenje/cb2ddab206fa5ecd40ed


< Sporočilo je popravil žanek -- 13.5.2008 13:58:46 >

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3060
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 14:01:51   
Jančika_
Hej, punce, hvala za skrb. Na žalost nimam ravno super novic. Ni se videlo srčka. Dobra stran je to, da velikost in oblika gestacijske vrečke kažeta na kasnejšo zanositev, kar bi se pa  tudi nekako ujemalo z datumi v mojem koledarčku, sem šla prav gledat - vgnezditev je bila na 31. dan ciklusa (sem imela pikico roza sluzi takrat). Zadnja dva ciklusa pred zanositvjo pa sta bila dolga 39 in 33 dni. Poskušam ostati pozitivna, ampak do naslednje srede, ko imam spet pregled, se mi bo po moje sfecljalo. 

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3061
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 15:28:28   
skuštrana
Jančika, mislim nate in držim pesti, da je vse ok in da gre za poznejšo zanositevuser posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3062
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 15:33:42   
pikecpokec
Jančika, držim pesti da bo vse OK! user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3063
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 20:24:01   
Janeja
Jančika misli pozitivno. Saj sama praviš, da si imela daljše cikluse in je možna kasnejša zanositev. V sredo bo user posted image sigurno utripal. user posted image

Žanek hvala za informacijo.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3064
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 20:45:53   
adrijana.sara
Jančika, user posted image nikar črnogledo, še vedno obstaja možnost, da si bila res prehitra. Tudi jaz sem na prvem ultrazvoku videla samo vrečo, čeprav bi se naj že kaj več. Pa je bilo potem vse ok naprej. Držim pesti, da bo tudi pri tebi vse ok. user posted image Drži se punca in naj ti ne bo ta teden preveč naporen.

Jaz pa tu gor pogrešam slikce, bo še katera pokazala svoje lepotce?

H&M bon - a samo enega se da vnovčit, al če večkrat kupiš lahko večkrat? Si zapišejo ime ali kaj takega? Sem si sprintala, zdaj bo pa še potrebno v nabavo.
Pa hvala za informacijo, seveda ga bom izkoristila. Je pa baje precej gužva v trgovini, zdaj mi je jasno zakaj.

Zdaj pa pod tuš in Housa gledatuser posted image , miška je pa čisto tiho v svoji sobici, tako da očitno že spi.



(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3065
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 20:54:42   
Jančika_
Hvala za spodbudne besede. Za obupat ni, me pa ubija negotovost. Ginič je bil pravzaprav zelo pozitiven, tak ene taužentkrat bolj kot jazuser posted image . Takoj, ko je pogledal not (no jauser posted image ), me je vprašal, če sem imela redne M, ker je vrečka premajhna za prevideno gestacijo. Ko sem mu na koncu rekla, da imam že ves čas slab občutek, ker mi ni niti približno tako slabo kot pri mojih dveh fantih, je pa rekel, da pol bo pa zdaj punčka. Oh ja, najprej naj sploh kaj bo...

Negativno statistiko sem že davno presegla, upam, da ne bo rezultat še slabši. Mislim na tiste punce, ki ne morejo zanosit naravno (zgodbe nekaterih redno  spremljam), pa grejo iz postopka v postopek skozi razočaranje...pa potem spet zberejo moči, se poberejo in grejo naprej. Pa na mamice, ki trepetajo za življenja svojih otrok...in si mislim, hej, tole boš pa že zmogla, karkoli že bo.

Pa ravno danes si je moj mož zjutraj izbral trenutek, da mi je zatežil zarad faksa (mislim, sej ma prav, ampak že tak al tak sem bila živčna razvalina pred pregledom, pol pa gre in zbrca ležečega na tlehuser posted image ).

No ja, smo pa dobili termin za dopust v sindikalnih apartmajih na Cresu, tako da nekaj dobrega je pa le bilo danesuser posted image .

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3066
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 21:04:52   
barika
Jančika, sej bouser posted image user posted image user posted image user posted image
za bone, nič ne gledajo,samo ne v isti uri pri isti trgovki kupovatuser posted image (mi2 sma šla en za drugim, pa vsak je dal nekaj...potem sma pa isto ponovila na spodnji blagajni)user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3067
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 21:06:09   
Jančika_
Adrijana.sara, slike bi mela? Evo neki malega od nas:

Kajči in žemlja:

user posted image

Vasja in brki od mleka na morju:

user posted image

Mama in Vasja na ramenih, prav tako na morju (pač moram povedat, ker se to nikjer ne vidi in sem malo važnauser posted image ):

user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3068
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 21:51:22   
pikecpokec
Ajmene, zamašila se nam je odtočna cev v kuhni. in to nekje na sredini, pod tlemi! ene dva metra žice gre not, pol se pa ustavi. ko da bi blo zabetonirano, ej! ka je to ene svinjarije not user posted image . Ampak zdej tečejo zadnje minute fuzbala, tko da je projekt odtočna cev začasno odložen user posted image . jst pa čist živčna, ko ne vem al bomo lahk pomivali posodo al bo treba klicat vodovodarja (btw: a mogoče katera pozna koga ki bi zadevo pod tlakom spravil ven?).
ajde, dejmo zdej, fantje! a zdej je a fuzbal bolj važn kot naša kuhna al kaj?!?! jao! pa še 4 minute sodnikovega dodatka user posted image

bom še pol poročala če bomo uspešni


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3069
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 21:52:26   
Meggi
A Skabi- fajn da ti je všeč Šešče-me smo v časih ko smo še bivakirali v savinjski tam res čvekale veselo z otroci. Sam imajo res kr gužvo, sploh sobote,..

Za srečanje, komot dost prostora! Le skup jih-vas-nas je treba spravit.user posted image

Zadnjič je ena govorila o rožicah za  popust v merkurju. Jih ima morda katera odveč. Jaz se spravljam kosilnico kupovat,... ker ponorevam nad m2,!

Jančika, lepo da sta uživala. Ko si enkrat sam z enim otrokom, je full sprememba. Se nekak zbližata, bolj razumeta, pogovorita v miru, fajn je. Midve s tavečjo prinčepeso sva šli lani na izlet na morje z busom,... fajn, prav paše. Moje mnenje je še vedno, da je FULL sprememba eden potem pa dva otroka. Včeraj preiskusila tudi v čuvanju hkrati  5 otrok- ups pestro. Za hrbtom ti hitr kej ušpičjo!

 

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3070
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 22:06:52   
pikecpokec
Evo, projekt odtočna cev začasno prekinjen in odložen do jutri. sicer so uspeli narediti majhno luknjico v ''zamašek'' v cevi, ampak teče čist počasi. tko da jutri pride tast s kompresorjem, da porine z luftom naprej. do takrat bomo pa pod tušem posodo pomivali user posted image .

nč, grem spat

pa-pa


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3071
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 22:15:21   
teta beta
Jančika, glede na zapisano gre najbrž res za kasnejšo zanositev in boš že naslednji teden lahko videla srček. Držim pesti, da bo vse v redu!

Danes smo imeli najmlajšega člana družine na obisku, je prvič prišel v Savinjsko in k stari mami. Res je pravi lepotec, za povrh je pa še tako spokojno spančkal, da bi ga človek kar vzel za svojega user posted image . No, sestrici se je pa menda zelo poslabšal sluh in razumevanje slovenskega jezika (beri: ubogljivost) in je z njo več dela kot z dojenčkom. Upam, da na našo bratec ne bo imel takega vpliva user posted image .


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3072
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 22:37:15   
Naty*Taja
Janči, držim pesti, da bo vse ok.
O Teta beta pa bo, pa bo (imel bratec tak vpliv,,)user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3073
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 22:43:08   
Meggi
Ej Janeja, a si kaj poročala o zadnjem nakupu v Ikeji? Si sploh šla, v Ikeo? Al sem jaz spet zamudila?

Huanita kako je s tvojim obiskom tetke? Ni blo neki sumljiv pred cajtom?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3074
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
13.5.2008 22:45:58   
Meggi
Neki sem se spomnala:

1. Janeja- si kaj poročala o zadnjem izletu v Ikejo? Si sploh bila?

2. Huanita- kako je z obiskom tetke- pred cajtom neki sumljivo al se motim? Je že mimo a?

3. Kaj hudiča naj nardim z ustim- imam 3 herpes- to še nikol niste čule- verjamem! Tako goflo imam, ko T.T. Peče, boli  in GRDO!!!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj UTRUJENE MAME ostanejo budne POZNO?
Rada bi rekla, da mame prosti čas izkoristijo zase, ampak to ni povsem res. Seveda včasih pregledamo Facebook ali najlju...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.