|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 10:36:44   
ledenka
jazzz user posted image user posted image user posted image  ampak pomisli na to, da greš čez 14 dni na pregled in se bodo zadeve začele odvijati user posted image  

a morda katera ve, kako je Erin? včeraj nas je kar prestrašila... beyba, imaš ti morda njen telefon?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 10:40:41   
jazzz27
user posted image user posted image hvala soncek....očitno me še ni zadelo....če razmislim, kako je leto hitro naokoli, ko bi lahko že dvakrat pestvali pa mi je user posted image !  Ko pride dragi domov pa se spet stisnem k njemu pod perutko in mu povem novico! Eh....

Res ti želim, da se otročki primejo...da boš mamica!!!
Drugače pa čakam, da se malo zjasni in osuši zunaj. Bom šla na vrt zelenjavico posadit. Sicer ne kaže kaj dobro. Eno minutko sonček drugo spet oblaki in pihanje.....pridi mal sem posvetit soncekuser posted image   Aja pa se 33 stopinj prinesi sebojuser posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 10:41:13   
sonček33
ledenka . jaz sem ravno čekirala na forumu nosečnost - pa se ni nič javila tudi mene skrbi...mislim nanjo...joj, grozno je, ker res nikoli ni konec skrbi
Erin - Javi se nam.




_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 11:15:52   
oktavija
Sonček sej nisem tako pogumna, sam včasih ko gledam kako drugi delajo imam kar zagon da bi tudi jaz....
Mene samo štopa ta situacija, da nevem kdaj bomo zibali, zdaj pa imam stalno službo (čeprav malo plačo) in ne upam še reskiat, ker bom verjetno potem morala tudi jaz kot večina nosečk tukaj ostat doma....

Tudi mene že malo skrbi kje je Erin, pa Špelka se tudi nič ne javi...user posted image

Dekleta javite se, ma vas zelo pogrešamo!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 11:19:50   
oktavija
Jazzz zelo mi je žal, da te je teta user posted image  obiskala, ne izgubi upanja, saj bomo tudi me enkrat nosečke, saj veš da bova....
Moje še ni na vidikuuser posted image , ampak jaz kar ne upam upatuser posted image , saj sem potem tako žalostna ko jo zagledam...

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 11:26:47   
jazzz27
oktavijauser posted image jaz sploh nisem več presenečena, če prideuser posted image !! Očitno bomo samo še v epruvetkah otroke delaluser posted imageuser posted image user posted image

ledenka, kar se pa tiče herpesov, pa gostih pojavov....evo to je blo to!!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 12:24:17   
oktavija
Jazzz poznam ta občutek ko te nič več ne preseneti če je teta spet na obisku...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 12:43:09   
oktavija
Tак мойе девочке!

Каждый день на моей работе я пишут на русском языке,
потому я написал Вам также в русском языку....user posted image user posted image user posted image

Ha ha a me je kera razumela....user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil oktavija -- 6.5.2008 12:44:43 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 14:04:58   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Tак мойе девочке!

Каждый день на моей работе я пишу на русском языке,
потому я написалa Вам также на русском...user posted image user posted image user posted image

Ha ha a me je kera razumela....user posted image user posted image user posted image



user posted image  ja, sem te user posted image  

Я все понимаю

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 14:07:02   
ledenka
pa še novičke od dveh pogrešank user posted image  

Špelka je fajn, tamala dva raseta in jo to precej zdeluje, zato počiva. v četrtek ima nuhalno, se bo potem javila. user posted image  sem rekla, da hočemo slikce tamalih in bušija user posted image

Erin je pa v bolnici, s tamalim sta ok, so jo pa obdržali na opazovanju user posted image  Špelka jo gre obiskat v četrtek.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 14:16:52   
oktavija
Superca Ledenka, da nisem edina ki se ukvarjam z ruščinouser posted image user posted image user posted image
Kje pa ti delaš, če ni skrivnostuser posted image

Ledenka hvala za obvestili o naših pogrešanih nosečkah, upam da bosta dobro in se nama spet kmalu pridružita na forumu... Jih zelo pogrešamuser posted image !

Prosim pozdravi ju tudi v mojem imenu!!!user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 15:34:35   
oktavija
No vidim da imam danes bolj kot ne monologe zato se tudi jaz poslavljam!

Se beremo jutri! PA PA

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 15:36:04   
ledenka
lepo se imej user posted image  pa ZS imaš user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 19:02:45   
beyba
Hvala ledenka za sporočila o pogrešankah, sem špelki tut jst že okrog 12-ih poslala sms pa mi ni nič odgovorila, takoda lepo da se je javila vsaj tebi da naas ne skrbi po nepotrebnem.

Jazzzzz nikar obupart  sej bo boš vidla če ne drugače kot pri sončku najprej nič, potem pa celo nogometno  moštvo z rezervo vred...

Oktavija  ti kar reskiraj, ker če se čaka pravi čas za bebija ga itak ni nikol , vedno se najde kaj kar bi blo lahko bolš poštimano. Včasih se morš pač mal vršt vbrezno pa upat da ni prav globoko.


Ledenka tvoj potres mora pa itak obrodit sadove, ne dvomimo v rto a ne punce!!!!


Sonček komaj čakaš da se združiš s svojimi otročki kaj? Še mal pa bo boš vidla.

Aja pa ledenka itak šozdravi erin in špelči če boš kaj govorila z njima....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 19:22:08   
ledenka
punce moje, mene do sobote ne bo, da ne bo kera slucajno v skrbeh zame user posted image  grem na lepse user posted image  in se tipkamo cez vikend!

drzim pesti za Erin, pa za Spelkino NS, pa za Sonckin ET, pa da Oktavijina M ne pride, pa ba Beybina beba se par tednov not ostane, pa se pa se pa se pa se user posted image  in cmoka se drugim borkam, sploh nasi Lunci, ki je ze od nedelje nikjer ni, pa se mojim najljubsim borkam Polaris, Jazzz, Masi, Trinity, Murkici, Se* in vsem, ki sem jih zaradi tete Roze pozabla nastet user posted image !

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 19:24:50   
beyba
ledenka potem pa uzivi na dopustu 100 na uro, še za nas ki smo priklenjene na dam in okolico 100m. Obljubim da ko bos ti noseča, pa bom šla jst na dopust, bom tut uživala še zate a prov?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 19:28:52   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

ledenka potem pa uzivi na dopustu 100 na uro, še za nas ki smo priklenjene na dam in okolico 100m. Obljubim da ko bos ti noseča, pa bom šla jst na dopust, bom tut uživala še zate a prov?


vazi! user posted image  bom uzivala na vso moc!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 19:32:08   
sonček33
Ledenka -lepo da si nas opozorila, da te ne bo.
nam boš manjkala. tvoje kavice in tvioje spodbudne besede.
Uživajta sto na uro.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 19:36:51   
ledenka
ves da, nocem, da se kaka iskalna akcija za mano sprozi user posted image  ali pa da SMSi laufajo, tako kot danes za Erin, ki se pac iz bolnice mal tezje javi user posted image  

zdaj bi bilo pa dobro, da GPS prestudiram, mamo sposojenega pa da jutri zjutraj ne bo panike user posted image  drugac bom jaz lutala tako zgubljeno kot moja butasta storklja user posted image

< Sporočilo je popravil ledenka -- 6.5.2008 19:38:49 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 19:42:25   
sonček33
zaupaj nam še kam jo mahneta



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 19:45:23   
ledenka
v Budimpesto user posted image  sem bila, pa mi ni bilo ravno prevec vsec, no, zdaj grem pa spet user posted image  sam tokrat bom imela vec casa za oglede user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 19:47:03   
sonček33
u fajn, tam je lepo, samo ne poleti. Ko smo bli mi na koncertu Stonsov poleti je bilo 50 stopinj v mestu, zdaj bo pa zihr superca

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 19:57:03   
ledenka
saj mogoce mi bo pa vsec user posted image  ker grem prvic tako v lastni reziji, brez obveznosti. moj ima neke sestanke, jaz bom pa fraj user posted image  kak muzejcic bom sla pogledat, pa mal po mestu, potem morava pa itak ze domov user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 20:09:50   
ledenka
se gr4em igrat user posted image  mejte se in pridne bodte!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.5.2008 23:07:13   
polaris
Ajsi user posted image user posted image user posted image sem te vrjetno mal zgrešila, ker sem šele zdaj prišla iz šihta, ampak itaq veš, da mislim nate in ti želim čimlepši oddih. Pešta je čudovito lepa in prava zgodovinska zakladnica,... v Central Cafeju pa kuhajo najboljšo kavo daleč naokrog user posted image

Vsem ostalim borkam, bodočim mamicam, nevestam,... pa lep pozdravček, pa se kaj beremo jutr, ko se mal naspim. Mislim na vas

nočka

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.




maxi cosi tobi vs. romer king
sirenetta

test avtosedežev by uporabnice RR :)

zelo zadovoljna z romer king (29%)

nezadovoljna z romer king (0%)

zelo zadovoljna z maxi cosi tobi (19%)

nezadovoljna z maxi cosi tobi (1%)

imam en drug avtosedež in sem zadovoljna (46%)

imam en drug avtosedež in sem nezadovoljna (5%)


Število vseh glasov: 405

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!