|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.5.2008 12:51:37   
arabela*
jutro babeeuser posted image
Spet smo na drugi strani pristale.Midve ga šibava malo na sprehod,pa do Igluja na sladoled,se je malo to vreme poštimalo.
Tiste,ki že imate dvauser posted image ,kakšno postlico ste nabavle?? Jaz se ne morem odločit,kaj je najbolje.Ali naj še en kinderpet vzamem,ali košarico,ali pa kar veliko posteljico??.Sicer imamo bolj malo prostora,ampak ne vem.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 3201
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.5.2008 15:48:29   
trnuljčica
Pozdravljene,
mi smo danes celo uspeli priti do mesta. In izropali Muellerja.user posted image Spotoma smo odprli malemu prvi račun. Celo banka mu je primaknila 10 evrov na knjižico. Imajo ravno do konca meseca neko akcijo. Pa slinček in rokavčke za plavanje je dobil od banke.
Sicer vse po starem.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3202
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.5.2008 20:24:54   
Blacky30
Saraya, mi bomo kupili novo mladinsko posteljo 180x90 za našega 3-letnika. Zdaj pa spi v kinderpetu 140x70, ki mu bomo postavili nazaj ograjico in bo za dojenčka.

Jaz pa grem samo še jutri v službo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3203
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.5.2008 22:21:54   
arabela*
Blacky30,a so kje linki kakšnih takih postelj? Približno si predstavljam,kak zgleda no.Pa verjetno še potem kako zaščitno ograjico rabi?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3204
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.5.2008 9:53:41   
barbaw
Saraya Jaka je pri dveh letih odšel v veliko mladinsko posteljo. Ni nikoli padel dol in nismo kupovali ograjice. Drugače pa recimo v Ikei prodajajo te "ograjice", da otrok ne pade dol, če te je tega strah. Maja pa je dobila njegov stari kinderpet, ki se je eno leto valjal in prašil na podstrešju.

< Sporočilo je popravil barbaw -- 7.5.2008 9:54:30 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3205
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.5.2008 12:27:40   
B.M.
POZDRAVLJENE
Vidim da ste v večini že mamice. No mi smo še v pričakovanju. A ker sem iz MB oz.okolice sem pogledala še malo sem...



_____________________________

Najina sreča je Matic in od 27.9.2008 nama vsak dan sije sonček tudi če so na nebu oblaki !!! RODILA SE JE NAJVEČJA SREČA !

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3206
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.5.2008 12:39:14   
arabela*
B.M..lepo da si se nam pridružilauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 3207
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.5.2008 13:03:35   
kekec in mojca
Pozdrav vsem skupaj.

Najprej B. M. dobrodošla med nami. Lepo, da si se pridružila, če pa ti je, pa kdaj pridi na kakšno srečanje... nekatere bomo z vozički, nekatere pa s trebuščki.

Blacky, kaj boš častla v službi, ker te od jutri leto dni ne bo na spregled? user posted image

Saraya, mi smo dobili veliko mladinsko posteljo, ker se mi je zdelo brezveze še en kinderped kupovat, itak ni za dolgo časa.

Nič moram it, direktiva... user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3208
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.5.2008 15:10:11   
kekec in mojca
Oooooooo, Barbaw se je oglasila! Kako si kaj? Kakšen je bil porod? Je bilo vse ok?

In kako je kaj Maja - pridno spi ponoči? Moram ti povedat, da sem si jo pogledala v albumu in je prvi dojenček s svetlimi laski, ki sem ga videla. Baje je to ful redko.  Je pa ful luštkana...user posted image


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 7.5.2008 15:12:47 >

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3209
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.5.2008 15:15:46   
kekec in mojca
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica


mi smo danes celo uspeli priti do mesta. In izropali Muellerja.user posted image


Potem ta teden nima smisla hodit tja... user posted image Sem mislila it po plenice, pa bom še raje počakala na novo pošiljko. user posted image user posted image user posted image

Mimogrede, katere pleničke uporabljate (jih boste)? Našemu smo zdaj dali gor Pamperske, tiste Poljske, ker smo jih dobili v dar, prej smo imeli Fixies, zdaj pa bom verjetno kupla kar Beauty baby od Mullerja -v kolikor jih Trnuljčica ni vse pokupla! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3210
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.5.2008 15:43:01   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca


Mimogrede, katere pleničke uporabljate (jih boste)? Našemu smo zdaj dali gor Pamperske, tiste Poljske, ker smo jih dobili v dar, prej smo imeli Fixies, zdaj pa bom verjetno kupla kar Beauty baby od Mullerja -v kolikor jih Trnuljčica ni vse pokupla! user posted image user posted image user posted image


Mi  smo imeli fixies 1, pampers 1(nemške), pampers 2(nemške). Trenutno smo na pamperskah1 - nemških imamo pa še ene Fixies2, vendar so mu še prevelike. Večino smo dobili. Zato več znamk in velikosti. Sem pa kupila ene Mullerjeve plenice za probo. Bomo videli. Tako ima non stop rdečo rit- samo mislim, da zato, ker je vedno pokakan. Mazilo učinkuje vendar upamo, da bo začel manj kakcat.
Tako, da plenice lahko greš kupit v Millerja. Jih nismo izropali. Vsaj ne mi.user posted image Kupovali smo bolj druge stvari.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3211
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.5.2008 15:52:37   
willma
Willma, tebi se tudi čas počasi izteka. Ampak... jaz na tvojem mestu ne bi še kupovala roza stvari. Počakaj, da se otroček rodi.

Ja, saj mislim počakat, oblekico mislim kupit po porodu, če bo res punčka (morda sem prej to premalo jasno napisala).

Mimogrede, katere pleničke uporabljate (jih boste)?

Mi smo bili pri Žanu najbolj zadovolljni s Fixies in BabyLove, kako bo zdaj, nevem, ker v Mullerju nimajo več Fixiskuser posted image
Sem pa kupila en mannjši paket teh Pampersk New Born (nemške). Potem pa bom videla.

B.M. welcome!

Kaj se kaj dogovarjate za pijačo? Kje oz. kdaj se kaj dobimo? Jaz bi vas že tako rada videlauser posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3212
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.5.2008 15:56:22   
arabela*
Tud jaz se obremenjujem s temi plenicami.Pri Aneji sem na začetku imela pamperske,tiste navadne,pol ko pa je zrasla,pa obvezno DM-ove hlačke.Teh pa res ne morem prehvalit.Skratka so bile zakon.Pol pa jih lepega dne ukinejo.No sicer so kao iste ampak druga embalaža,not pa čist druge plenice(kopija pampersk).Slabe,čist zanič,mali je vedno ob strani skozi prišlo.
Tak da ne vem.Vem,da pri teh mullerjevih so tisti trakci slabi,pa je plenička rada dol padla.
Pa te fiksiss so se mi tud vredu zdele,nevemuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3213
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.5.2008 15:58:41   
mars.2903
Jaz sem iz Sl. Bistrice in rodili bomo januarja 09.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3214
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.5.2008 16:07:06   
willma
IZVIRNO SPOROČILO: mars.2903

Jaz sem iz Sl. Bistrice in rodili bomo januarja 09.

Welcomeuser posted image



Mimogrede punce, malo gledam in sem se začela spraševat kje še lahko kupim te Fixieske v našem dragem MB?
Ker sem danes šla v BC in ugotovila, da je zaloga Fixies pleničk tam zelo slaba in v e-trgovini tudi nimajo vsega.
Muller jih ne prodaja več. Kaj bom, če bom hotela točno te FIXIES COMFORTPLUS 2 kupit, bom morala po njih v Avstrijouser posted image user posted image

(odgovor članu mars.2903)
Neposredna povezava do sporočila: 3215
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.5.2008 18:32:35   
barbaw
K in M ja malo sem zaspala. user posted image  Porod je bil res user posted image . V dveh urah sem končala. user posted image  Hecno je bilo, ker sem dobila ob 21h prve popadke kar na 8 min, potem sem prosila majčice za odpustnico user posted image  in šla v P. Ob 23.20 sem prišla v porodno sobo in so mi delali nemogoč pregled, ker so Maji jemali kri, ko je bila v trebuščku. Utrip ni bil dovolj reaktiven. Po pregledu, ki je pokazal da je vse ok mi je babica Darinka user posted image user posted image user posted image  dala flašo za umetne popadke in injekcijo za mehčanje MV in ob 2.09 sem rodila. Res ekspresno. user posted image
Drugače pa je tudi moj prvi škrat imel take laske kot Maje le malenkost daljše. Dobra stran je bila ta, da so se mu hitro zgostili in zrastli in je imel pred prvim letom že takšno zavidljivo čupo. Dobil je prave močne lase kot jih imamo odrasli. Upam, da bo tudi princesa taka.

Jaz sem prvič uporabljala Huggieske, ki so kasneje premočile, Babylove pa so pri nas bile zakon in jih spet uporabljam.

Wilma če jih kje vidim ti sporočim. Vem pa, da sem jih ne kje, samo se žal ne spomnim. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3216
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.5.2008 9:20:20   
kekec in mojca
Fixike za novorojenčka dobiš v BC, jaz sem jih samo tam vidla. Stanejo nekaj manj kot 5 € (30 kom), so ful drage. Pa še to mi je minus, da nimajo več izreza za popek. user posted image Poljske Pamperske nam sicer še niso premočile, no, premočijo tu in tam, ko je res fejst polulan, pa še to čez noč, tudi gela ne puščajo na ritki. Ampak meni niso všeč, predvsem zaradi občutka.

No, Trnuljčica le ni izropala Mullerjauser posted image , včeraj sem tudi jaz kupila prvi paket njihovih pleničk. Pri Kekcu sem bila z njimi zadovoljna, res pa je, da smo jih začeli uporabljati šele za čez noč, ko je bil čez dan čisto suh in brez pleničke. Odprla jih še nisem, zdaj moram porabit še fixike do konca in potem tiste pamperske.

Danes je tako lep dan, počasi bom šla na sprehod. Če je kateri, se lahko zmenimo in gremo kdaj skupaj vozičkat...

Za pijačo pa... načeloma sem za, samo malo mi je še hudo z malim hodit v gostilne, četudi smo zunaj, ker tam na veliko kadijo. Prej v nosečnosti tega nisem toliko navohala, kolikor zdaj in mi zelo smrdi. user posted image Sploh pa se mi Tine smili, da bi ga tako malega izpostavljala cigaretnemu dimu. Če je med nami katera kadilka, naj ve, da to ni mišljeno na nobeno osebno!

Barbaw, babica Darinka je nadzorovala mojo babico, ki je še zelo mlada in mislim, da zdaj dela komaj drugi ali tretji mesec po pripravništvu. Obe sta bili zelo prijazni!

Kako pa je bilo na oddelku? So bile sestre ok?

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3217
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.5.2008 9:21:21   
kekec in mojca
IZVIRNO SPOROČILO: mars.2903

Jaz sem iz Sl. Bistrice in rodili bomo januarja 09.


Dobrodošla med nami!

Pridruži se nam kdaj na kakšni pijači!

(odgovor članu mars.2903)
Neposredna povezava do sporočila: 3218
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.5.2008 14:04:21   
barbaw
KM vsi so bili ok. Oddelek je bil skoraj prazen. Vse skupaj nas je bilo v soboto 25 mamic. In pa 1 v porodni. Ko sem prišla jaz rodit so bile vse porodne prazne, operacijska pa zasedena, ker je bil nujen CR.

Da še vam sporočim, Hijenca je postala mamica. Nekajkrat je pisala tukaj. Sinčki je ime Vid, velik je 50 cm in težak 3500g.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3219
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.5.2008 15:55:01   
arabela*
hoila punce.
Danes smo pa celo dopoldan pohajkovali okoli.Je tako lep dan,da bi bilo škoda bit noter.Sem bila prvič tem C&A,ko imajo za otroke.Pa se mi zdi,da ni nič kaj posebnega.Tako,da sem na koncu maločko oblekla v H&M(ima jutri rojstni dan,pa ji je babica neke cotke nakupla šeuser posted image )
Pol pa obvezno v Igluja,na porcijo sladoleda(tam je super,če bi se z vozički kdaj dobile,pa ni neke gužve,sploh,če ima katera rada sladoled)user posted image
Joj punce,meni se že meša,jaz ponoči nič ne spim.Danes sem zaspala od enih do treh,pol pa do sedmih gor.Pa postelja mi je premala,pa vse me moti.Globoko upam,da se bo ta moj ritem po porodu normaliziral.
Vsem novopečenim mamicam pa prav zavidam,ko se sedaj tak sonček začenja.Na jutrišnji dan pred točno tremi leti sem pa ponoči šibala v P. To je res najboljši čas za sprehodke,pa šetanja.user posted image
Nič punce,grem sedaj skuhat,pa malo limonade pogledatuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3220
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.5.2008 22:27:05   
Blacky30
Oj! Da se malo javim. Končno sem doma, brez službenih obveznosti. Včeraj sem imela zaključni dan, vse pospravila, se poslovila in potem smo šle še babnice na kosilo po službi. Domov sem prišla zvečer s ful otečenimi nogami. Bilo pa je super! Danes sem bila pa cel dan tak utrujena, da nisem sploh k sebi prišla. Pravzaprav še sploh ne dojemam, da sem za eno leto doma, se mi zdi, kot da bom par dni doma, potem pa grem nazaj v službo. Pa še Nejc je doma bolan z gnojno angino, tak da res izgleda, kot da sem le v bolniški.user posted image  Eh, saj slej ko prej bom dojela, če ne prej, ko bom dobila popadke.user posted image

Danes sem imela pregled. Vse je OK, otroček je lepo na glavico obrnjen, težek 1755g, vse lepo razvito, tak da sem bila zadovoljna. Edino, kar je, imam ful nizek hemoglobin, samo 111 in si moram nabavit nek sirup, da se bom s tem nacejala in si popravila kri. Pa se mi je zdelo čudno, zakaj se mi tak vrti, če sem dolgo na miru in stojim. Sem mislila, da me je vročina začela matrat, pa je bilo le to krivo.

Saraya, ja, naš bo imel celo nadstropno posteljo, ker jo dobim od sodelavke, tak da zaščitno ograjico bi pa kupila v vsakem primeru. user posted image

Grem vas še malo brat za nazaj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3221
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.5.2008 22:38:00   
arabela*
Blacky30,čestitke za uspešen pregleduser posted image
Meni so tud predpisali  nek sirup,ki vsebuje železo.Se mi je tud včasih tak zvrtelo,ko da bom omedlela.Je pa tak nagravžen,da ga kak dan kar "pozabim" spituser posted image
Punce,pa kje vam to povejo,kolk že vaš user posted image tehta? Meni tega pri g.še nikoli niso omeniliuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3222
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.5.2008 22:47:09   
Blacky30
Barbaw, si se nam pridružila nazaj. Čestitke še enkrat!! user posted image user posted image user posted image  Taki porod bi si menda vsaka želela. Srčno upam, da me tokrat doleti, čeprav dvomim, ker me prvič ni. Upam, da boš imela kaj časa, da nam poveš, kako je starejši bratec sprejel svojo sestrico.

B.M., in mars.2903, dobrodošli med nami.user posted image user posted image user posted image

K in M, v službi sem častila zajtrk in jutranjo kavico, potem pa so sledile še sladkarije. Potem pa smo itak šle na kosilo ven, tak da smo ful praznovale. Smo pa dogovorjene že tudi za piknik v juniju, ker julija odhaja še ta druga sodelavka (naša RR-jevka Zakzak) in bova takrat imeli t.i. "baby shower". Skupaj bova proslavili odhod.
Pleničke pa bom jaz uporabljala Pampers, ker jih pri Nejcu še zdaj, pa sem zadovoljna z njimi.

Čestitke Hijenci za fantka Vida. user posted image user posted image user posted image user posted image  Torej je imela CR danes?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3223
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.5.2008 22:50:08   
Blacky30
Saraya, kateri sirup imaš? Meni je sestra rekla, naj si kupim Redapin.

Glede teže otročka pa dobim na vsakem pregledu tudi slikico od UZ in so gor napisane vse mere, tudi teža. Pa še g. mi vse razloži zraven in pove težo. UZ pa mi dela na vsakem pregledu.user posted image  Pred 4 tedni je imel 985 g, zdaj pa že 1755. Ful veliko, ne?

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3224
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
8.5.2008 23:10:51   
arabela*
Blacky30,ja res hitro pridobiva na teži tvojuser posted image .Pa saj je prav tako.
Jaz imam sirup legofer,so mi kar recept napisali in to kar tri stekleničke,pa še en recept imam shranjen.Tako da sem preskrbljena za celo letouser posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 8.5.2008 23:11:02 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?